» »

Zoki posli

Zoki posli

Temo vidijo: vsi
««
83 / 103
»»

jype ::

Nesta je izjavil:

Gre se zato da je Zoki edino "pametno" lekarno v Ljubljani hotel uničiti ker mu je posel odžirala...
Ja, vem. Za razliko od tebe, sem mu jaz v zvezi s tem pisal - in mu tudi odrekel podporo na volitvah.

Nesta je izjavil:

Edina lekarna v katero sem hodil ko sem živel v Ljubljani.
Ubožec, kako hudo ti je moralo biti živeti v Ljubljani. Jaz sem pa hodil v Lekarno Zalog, ki je tudi samostojna in neodvisna od Lekarne Ljubljana, ker mi je bila bližje, pa je nihče ni želel uničiti. Le kako to?

Nesta ::

jype je izjavil:

Nesta je izjavil:

Gre se zato da je Zoki edino "pametno" lekarno v Ljubljani hotel uničiti ker mu je posel odžirala...
Ja, vem. Za razliko od tebe, sem mu jaz v zvezi s tem pisal - in mu tudi odrekel podporo na volitvah.

Nesta je izjavil:

Edina lekarna v katero sem hodil ko sem živel v Ljubljani.
Ubožec, kako hudo ti je moralo biti živeti v Ljubljani. Jaz sem pa hodil v Lekarno Zalog, ki je tudi samostojna in neodvisna od Lekarne Ljubljana, ker mi je bila bližje, pa je nihče ni želel uničiti. Le kako to?


Ker nihce ni rekel nic da obstaja se kaka lekarna tipa Bitenc v Lj. Naslednjič ko bom v Ljubljani iskal lekarno si bom definitivno ogledal to lekarno. Hvala za idejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nesta ()

jype ::

Nesta je izjavil:

Ker nihce ni rekel nic da obstaja se kaka lekarna tipa Bitenc v Lj. Naslednjič ko bom v Ljubljani iskal lekarno si bom definitivno ogledal to lekarno. Hvala za idejo.
Čemu se ti je pa zamerila Lekarna Ljubljana?

Nesta ::

Haha ;)

Rastoder kupil Jankovićeve pisarne. Dogovorjen posel? ''Absolutno ne!''

Izklicna cena Electinega sedeža v središču Ljubljane se je zvišala za 100 tisočakov

Ljubljanski okrajni sodnici Marti Sušin je na današnji dražbi uspelo prodati skoraj 300 kvadratnih metrov pisarn v prvem nadstropju poslovno-stanovanjske stavbe na Mestnem trgu 8 v središču Ljubljane.

- Kaj se je dogajalo na dražbi Electinih pisarn?

- kaj pravita predstavnik podjetja Rastoder in Damijan Janković iz Electe?

- kako visoko je šla cena in kdo se je potegoval za nakup?

https://drazbe.finance.si/8947148/Rasto...

Nesta ::

Zgleda bo Zokija zrusil fosil ?

https://www.24ur.com/novice/slovenija/j...

Cervantes ::

Nesta je izjavil:

Zgleda bo Zokija zrusil fosil ?

https://www.24ur.com/novice/slovenija/j...

Mah. Upanje umre zadnje. Upaj dalje...

harvey ::

Zakaj se take teme ne obdelajo pred volitvami v najlepšem mestu, ko je čas...
https://www.24ur.com/novice/slovenija/s...
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

jype ::

harvey je izjavil:

Zakaj se take teme ne obdelajo pred volitvami v najlepšem mestu, ko je čas...
Hm? Kaj bi pa ti storil s propadajočo zasebno lastnino?

harvey ::

jype je izjavil:

harvey je izjavil:

Zakaj se take teme ne obdelajo pred volitvami v najlepšem mestu, ko je čas...
Hm? Kaj bi pa ti storil s propadajočo zasebno lastnino?

Si prebral celoten članek? Tako kot z odsluženim avtom, z javne površine se ga odpelje na stroške lastnika.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

scipascapa ::

Ljubljana je disaster. Daleč od najlepšega mesta. Jankovič pa mafijec, on in oba sinova bi morala sedeti že 30 let.

GizmoX ::

scipascapa je izjavil:

Ljubljana je disaster. Daleč od najlepšega mesta.
S katerim mestom pa primerjaš Ljubljano? Predlogi za izboljšave Ljubljane?
udirač => uni. dipl. inž. rač.

solatko ::

scipascapa - Ti je žal za miljone, ki so jih prej pobirale stranke, namesto izboljšanje infrastrukture v LJ?
Naj kar mafijec še naprej rauba in poleg dela na projektih, kot pa strankarsko kupčkanje s proračunom MOL.
Delo krepa človeka

jype ::

harvey je izjavil:

Si prebral celoten članek? Tako kot z odsluženim avtom, z javne površine se ga odpelje na stroške lastnika.
"Javna površina" ni zasebna lastnina, tovariš.

scipascapa je izjavil:

Ljubljana je disaster. Daleč od najlepšega mesta.
V resnici je daleč najlepše mesto na svetu:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Nesta ::

jype je izjavil:

harvey je izjavil:

Si prebral celoten članek? Tako kot z odsluženim avtom, z javne površine se ga odpelje na stroške lastnika.
"Javna površina" ni zasebna lastnina, tovariš.

scipascapa je izjavil:

Ljubljana je disaster. Daleč od najlepšega mesta.
V resnici je daleč najlepše mesto na svetu:




Hehe kera slika Ljubljane ;) Na tej sliki zgleda ko eno Svicarsko mesto sredi Alp :D

jype ::

Kaj si pa ti mislu, da je?

Nesta ::

jype je izjavil:

Kaj si pa ti mislu, da je?


Je je. Sj je sef tega mesta Kingpin. Zato je vse mogoče :-)

jype ::

Nesta je izjavil:

Sj je sef tega mesta Kingpin.
Zamešal si z Grosupljem.

harvey ::

"Javna površina" ni zasebna lastnina, tovariš.

Kamerad si slišal za grajeno javno dobro?
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Cervantes ::

Pogrevanje starih jajc.

jype ::

harvey je izjavil:

Kamerad si slišal za grajeno javno dobro?
Sem. MOL ne sme niti Roga podret, pa je lastnik zemljišča. Kako si domišljaš, da bi lahko samovoljno sanirala opuščena gradbišča? Brez sprememb zakonodaje na državni ravni, ki bi eksplicitno omejile pravice iz zasebne lastnine, to ne bo šlo - ko bodo take spremembe sprejeli, bo pa MOL še veliko težje podrl Rog.

Sprijazniti se bo treba s tem, da je problematika kompleksna in da imamo zelo različne poglede na to, kako bi morali za te reči skrbeti.

XLapse ::

jype, ne nakladaj.. Živel sem v Ljubljani... Lep je Center in okol centra, še kje malo.. Ostalo GHETTO pravi.
alien technology

Groot ::

XLapse je izjavil:

jype, ne nakladaj.. Živel sem v Ljubljani... Lep je Center in okol centra, še kje malo.. Ostalo GHETTO pravi.


Morda bi bilo bolje da ti ne nakladaš, ker več kot očitno še nisi videl pravega ghetta oziroma več kot očitno še nisi prestopil državne meje.

jype ::

Najet en flat v Les Ulis, pa tam živet par mesecev, XLapse.

solatko ::

XLapse - Nisem živel v strogem centru, pa so se v Zokijevih mandatih, kar precej izboljšale razmere, je pa res, da ima dela še za nekaj mandatov, da bo uredil vse tisto, kar njegovi predhodniki niso, saj so mestni denar raje investirali v boljši finančni položaj strank, kot pa mesto.
Sedaj pa že dve leti opazujem, kako "dobri" župani urejajo mesto Maribor, kjer že skoraj deset let niso videli gradbenih dviga, da ne govorim o stanju pločnikov, kolesarskih stez in vseh naselji izven centra.
Delo krepa človeka

MrStein ::

Glavno da so naši!

PS: "Ti ne živiš v MB in si samo fauš" v 3.. 2.. 1..
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

solatko ::

MrStein - Živim že od marca 17 v Novi vasi in velikokrat slišim ravno to, zakaj ne gre v MB tako, kot v LJ.
Delo krepa človeka

MrStein ::

Saj v zadnjem mandatu gre: razni škandalčki, bombice, aferice...
;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

solatko ::

MrStein - misliš, da je Zoki začel enako?
Prvi mandat, oziroma prvi mesec je pregledal bilance in finančne podatke ljubljanskih javnih služb in VOKA (vodovod kanalizaciji) znižal cene za več kot 40% (so si ravno končali stekleno palačo na Vodovodni), zelo hitro zrihtal prevoz na ceno za 90 minut vožnje, uredil zaprtje strogega centra, kanalizacijo od Tabora mimo UKC-ja do Vevč (da je prenehalo onesnaževanje),...... in ima še sedaj cel kup projektov, ki se glede na pritok denarja izvršujejo.
Človek pač obvlada ekonomijo in zna iz bilanc razbrati, kako delujejo mestne službe in ne pusti extra profitov na račun meščanov.

Ker v glavnem vodim družinske finance, sem s spremljanjem mesečnih izdatkov, zelo hitro začutil spremembe, saj so se nehale dvigat vsak mesec za nekaj %-ov, kar se mi dogaja v MB.

Pogledat moraš tudi zadolžitve MOL, ki so v okviru normale, kljub znižanemu proračunu, po vladnem dekretu. Veliko stvari ne more niti začet urejat, ker so v rokah države, ki mu seveda meče polena pod noge (popravna območja, železniška postaja,...).
Delo krepa človeka

MrStein ::

Levica in Šarec mu mečejo polena pod noge? Hja, zakaj pa ste jih izvolili... (*skomigne*)

Jaz sem sicer govoril o trenutnih razmerah. Sicer je to off topic, lahko pa kdo odpre temo...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

jype ::

MrStein je izjavil:

Levica in Šarec mu mečejo polena pod noge? Hja, zakaj pa ste jih izvolili... (*skomigne*)
Če bi razveljavili zakonodajo, ki so jo sprejeli v SDS, bi pa spet kričali, da ni prav.

MrStein ::

Kdo bi kričal? Kdo bi jih upošteval?

No, kot izgovor je to seveda popolno: Jajo je vedno kriv za napake talevih...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

solatko ::

MrStein - Njegov način dela z mestnimi financami (plačilo strankam po dejansko doseženih volilnih rezultatih in zaprt dostop do vreče, gre na spolni organ vsem strankam, ki so bile prej navajene razdeliti proračun po koalicijskih dogovorih in ne po projektih), gre na živce vsem strankam, ki so prej in še delujejo v LJ.
Najbolj politike boli, če jim ustaviš pot do denarja, pa naj bo to na državnem ali občinskem nivoju, zato bo tako, kot so Popoviču v KP, tudi Zokiju stalno nagajanje, iskanje afer,..... podpiralo večina slovenskih strank.

Popravki Janševe zakonodaje bi dvignila na noge kar nekaj občin, ki so na njegov račun prejemniki nepripadajočega denarja, RKC, ki nas na račun janševih benificij stane več, kot bi nas morala, nastali tajkuni bi šli v zrak, če bi spremenili nekaj zakonov, ki so bili s pomočjo pravnih pisaren prirejeni za nakup Dela, finančni minister bi zaradi popravkov v socialni in pokojninski zakonodaji moral seči globlje v žep, ravno tako bi se končalo upadanje odhajanje delavcev, ki imajo neposredno delo z uporabniki iz JU in JS (policija, vojska, zdravstvo,..).

Morda bi šel tudi kak lopov sedet.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

MrStein ::

Bilo bi dobro, torej logično da vlada (ki "smo" jo izvolili, pomnimo) tega ne bo naredila?
Ali kaj hočeš povedati?
Mogoče je Nemec imel prav...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

solatko ::

MrStein - To bi lahko naredil samo človek, ki je neobremenjen z dosedanjo politiko in to prav lepo kaže ZJ, saj noben strankarski človek nebi mogel izvesti toliko sprememb v tako kratkem času.
Takih, nestrankarskih kandidatov z uspešno poslovno zgodovino pa v današnjih časih ni v politiko (mariborski je sicer podjetnik, vendar po sposobnostih niti senca ZJ in tudi veliko prešibkem znanju na področju ekonomije in čitanja poslovnih izzidov mestnih gospodarskih družb. Zato v kratkem času v MB nekaj podražitev, ki niso plod dobrega poslovanja in zato večji potrebi po denarju.
Delo krepa človeka

jype ::

MrStein je izjavil:

Kdo bi kričal?
Sodišča, recimo, ki so pravnomočno obsojenega kriminalca naknadno spravila iz zapora.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: MrStein ()

Nesta ::

Neodgovorno! Ljubljanski župan Zoran Janković s tem projektom na kocko postavlja življenje več kot 300 tisoč Ljubljančanov!


http://www.demokracija.si/slovenija/neo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nesta ()

solatko ::

Nesta - Kmetje in greznice pa ne ogrožajo podtalnice?
Delo krepa človeka

Nesta ::

solatko je izjavil:

Nesta - Kmetje in greznice pa ne ogrožajo podtalnice?

Zelo

solatko ::

Kako bi potem ti rešil problem vseh teh raztresenih naselij, če EU zahteva določeno število prebivalcev na sofinanciranje čistilne naprave, ki med brati ni ravno zastonj?
Delo krepa človeka

Nesta ::

Mal bi lahko stroko poslušal oz se z njo posvetoval kjer bi lahko gradil, ne pa za vsako ceno tam kjer njemu paše:

Iz obširne analize AAG je med drugim razvidno: "Grožnja onesnaževanja vodonosnika iz kanala C0 je objektivno prisotna. Poškodbe kanala C0 in iztekanje nevarnih odpadnih voda v vodonosnik bi oslabilo njegovo funkcijo prečiščevanja vode iz reke Save. Ljubljana bi lahko izgubila ta nenadomestljivi vodni vir in ostala brez pitne vode. Ob tem se moramo zavedati, da vodonosnik zagotavlja več kot 300.000 prebivalcem Ljubljane 90 odstotkov dnevnih potreb po pitni vodi, zato je eksistencialnega pomena za to regij

solatko ::

Nesta - Verjetno je sodelovala tudi stroka ni Zoki sam narisal črt, na karti LJ. Problem je, da stroka večinoma gleda na profite kolegom in druge parcialne interese, ne pa, da bi stvari resnično potekale optimalno.
Samo za to ne moreš kriviti trenutnih županov, ki stroki morajo zaupat.
Delo krepa človeka

TESKAn ::

Član SDS vodovodarju, ko mu je polagal cevi za odtok v kopalnici: "Pa kaj si nor, lej kake špranje so med segmenti, to bo ven teklo 100 litrov na sekundo!"
Vodovodar: "Je vmes gumijasto tesnilo, pa vse je v betonu."
Član SDS: "Neodgovorno! Zarota! Kučan!"
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

solatko ::

1+
Delo krepa človeka

jype ::

Odkar ima Ljubljana Srba za župana, se je kvaliteta življenja močno zvišala, onesnaženje zraka in Ljubljanice pa bistveno upada.

LukiYo ::

Nesta, spremenite strategijo. Če česa Zokiju ne moreš očitat, je to da ne skrbi za LJ.

luli ::

jype je izjavil:

Odkar ima Ljubljana Srba za župana, se je kvaliteta življenja močno zvišala, onesnaženje zraka in Ljubljanice pa bistveno upada.

Jaz sem pa mislil, da je Slovenec. Torej res ni naš dupe?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

solatko ::

luli - Veliko Slovencev, po mnenju svečkarjev ni naših, če prav delajo in davke plačujejo v SLO, veliko jih je bilo pa tudi rojenih tu.
Delo krepa človeka

Nesta ::

Meni je vseeno ali je clovek Slovenc, Srb, Avstrijec, mesanec. Vsi so enaki pod kozo, dejanja so tista kar jih loci med seboj..
Zoki spada med tiste ki bi potrebivali nekoga da jim razlozi da niso vsi ljudje enaki. Tako kot niso njegovi levi in desni vsi enaki. Ampak je na eni in drugi strani vsaj polovica dobrih...

solatko ::

Nesta - Seveda niso vsi enaki, Zoki je boljši, kot so bili vsi župani pred njim, enakih imamo dovolj. Enake imamo na državnem vrhu in večini občin, je pa veliko manj, kot polovica dobrih.
Delo krepa človeka

jype ::

https://www.theguardian.com/cities/2019...

Nesta pa v jok in na drevo.
««
83 / 103
»»