» »

Zoki posli

Zoki posli

Temo vidijo: vsi
««
82 / 103
»»

scipascapa ::

https://www.rtvslo.si/crna-kronika/zara...

oba sinova mafijca kot tata.

solatko ::

scipascapa - Kot kaže se velikokrat moti tožilstvo, če ni še noben pravnomočno obsojen.
Mafijaši so pisali zakone, veš, da so pustili luknje, na katerih lepo služijo!
Delo krepa človeka

Nesta ::

Verjetno ni Zoki kriv je pa tudi eden od razlogov da sem se odselil iz Ljubljane:

https://siol.net/posel-danes/novice/tud...

Približno pol več moraš plačati za najemnino v Ljubljani kot če živiš v okoliških krajih.

Se mi zdi da ni to ravno top reklama za Ljubljano. Cene nepremičnin v Ljubljani bi morali biti cenejše kot v okoliških krajih.

Vožnja iz enega okoliškega kraja do delovnega mesta v Ljubljani je lahko celo krajša kot če živiš v Ljubljani in se voziš na drugi konec Ljubljane.

Se mi zdi da v Ljubljani služijo na račun naivnosti, kar ni prav. Se pravi če si Ljubljančan plačuješ več za isti status kot ga ima nekdo iz okoliških koncev.
S tem da ima nekdo iz okolice lahko Hišo z veliko parcele in še boljši luft...

Ne bom pa pameten kako bi moralo biti, samo se mi zdi nefer za prebivalce Ljubljane. Če si Ljubljančan si v vsakem primeru na slabšem....

Kaj pravite?

GizmoX ::

Nesta je izjavil:

Se mi zdi da ni to ravno top reklama za Ljubljano. Cene nepremičnin v Ljubljani bi morali biti cenejše kot v okoliških krajih.

Vožnja iz enega okoliškega kraja do delovnega mesta v Ljubljani je lahko celo krajša kot če živiš v Ljubljani in se voziš na drugi konec Ljubljane.

Se mi zdi da v Ljubljani služijo na račun naivnosti, kar ni prav. Se pravi če si Ljubljančan plačuješ več za isti status kot ga ima nekdo iz okoliških koncev.
S tem da ima nekdo iz okolice lahko Hišo z veliko parcele in še boljši luft...
Ljubljana ne potrebuje reklame - prebivalstvo vztrajno narašča.
Po kateri logiki pričakuješ, da bi bile nepremičnine cenejše v Ljubljani, kot v okoliških krajih?

Če živiš v Ljubljani si lahko že na pravem koncu Ljubljane, ali pa greš na drug konec Ljubljane. Javni prevoz je opcija.
Če živiš v okoliškem kraju, greš v vsakem primeru najprej do Ljubljane (potem pa si lahko že na pravem koncu Ljubljane, ali pa se moraš peljati še na drug konec Ljubljane). Ponavadi z avtom.

Ne vem, kaj ima naivnost tukaj. Vsak zase lahko oceni, koliko mu kaj pomeni. Infrastruktura Ljubljane vs obveznosti okoliških krajev.
Nekomu cenejša nepremičnina pomeni dovolj, da se bo vsak dan 1 uro vozil z avtom. Drugemu neodvisnost od avtomobila pomeni več.
udirač => uni. dipl. inž. rač.

KAVINSKY ::

Cene v okolici Ljubljane spet niso tako nizke. Sever je skoraj enako drag kot znotraj ringa. Cenejše prideš na južnem predelu, ampak tam smrdi pa Kemis gori. Da ne omenjam poplav barja. Pa 20 minut vožnje z vlakom... Očitno vsakemu svoje.

To z avtomobili pa je zgolj mit. Malo katero gospodinjstvo nima avtomobila. Se mi zdi, da je povprečje 1,2 avto na 3 prebivalce. Seveda tisti v strogem centru ali dobrih lokacijah ga ne rabijo, v okoliških blokovskih naseljih pa vso srečo najti parkirno mesto po 10:00 zvečer. Pa za konce tedna dobiš inverzijo situacije. Množice nalagajo kolesa na avte in se vozijo na vse konce države.

GizmoX ::

KAVINSKY je izjavil:

vtomobili pa je zgolj mit. Malo katero gospodinjstvo nima avtomobila.
Gre se za to, ali ima gospodinjstvo 1 avto ali 2.
Okoliški kraji - oba odrasla skoraj morata imeti svoj avto (pogosto pa še otroci, ko dobijo izpit - toliko avtov, kot je oseb).
Ljubljana - gospodinjstvo ima lahko en avto, mladih izpit ne zanima toliko (toliko koles, kot je oseb)
udirač => uni. dipl. inž. rač.

scipascapa ::

gizmo: javni prevoz v lj? s tako hitrostjo kot vozijo? ne me hecat, vižmarje - mestni log 1 uro+....yea, right.
glede avtov, slovnija 1.2 mio na 2 mio folka....zgoraj na lestvici. zmanjšati bi morali za 1/3.

Zgodovina sprememb…

jype ::

KAVINSKY je izjavil:

v okoliških blokovskih naseljih pa vso srečo najti parkirno mesto po 10:00 zvečer.
Torej je avtomobilov dovolj in ne potrebuješ še enega?

KAVINSKY je izjavil:

Množice nalagajo kolesa na avte in se vozijo na vse konce države.
To je tudi smešno, glede na to da si v 6 urah s kolesom na praktično katerikoli meji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

GizmoX ::

scipascapa je izjavil:

gizmo: javni prevoz v lj? s tako hitrostjo kot vozijo? ne me hecat, vižmarje - mestni log 1 uro+....yea, right.
glede avtov, slovnija 1.2 mio na 2 mio folka....zgoraj na lestvici. zmanjšati bi morali za 1/3.
Torej tvoj primer dokazuje, da javnega prevoza v Ljubljani nihče ne uporablja? Sicer pa primerjamo Ljubljano z okoliškimi kraji.
Naj se nekdo iz Vižmarj preseli npr. v Medvode? Trzin? Še dlje? Kranj? Kamnik? Pa se potem vozi 1-2 uri vsak dan?

Da ne bo dvoma, število avtomobilov na prebivalca / na odraslega:
Ljubljana                0,52   0,63
Litija                   0,52   0,65
Mengeš                   0,53   0,66
Medvode                  0,54   0,67
Ig                       0,53   0,67
Škofljica                0,53   0,68
Domžale                  0,54   0,68
Brezovica                0,54   0,68
Šmartno pri Litiji       0,55   0,68
Grosuplje                0,54   0,69
Dol pri Ljubljani        0,55   0,71
Dobrova - Polhov Gradec  0,55   0,71
Ivančna Gorica           0,57   0,72
Vodice                   0,57   0,73
Trzin                    0,69   0,87
udirač => uni. dipl. inž. rač.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GizmoX ()

Nesta ::

GizmoX je izjavil:

scipascapa je izjavil:

gizmo: javni prevoz v lj? s tako hitrostjo kot vozijo? ne me hecat, vižmarje - mestni log 1 uro+....yea, right.
glede avtov, slovnija 1.2 mio na 2 mio folka....zgoraj na lestvici. zmanjšati bi morali za 1/3.
Torej tvoj primer dokazuje, da javnega prevoza v Ljubljani nihče ne uporablja? Sicer pa primerjamo Ljubljano z okoliškimi kraji.
Naj se nekdo iz Vižmarj preseli npr. v Medvode? Trzin? Še dlje? Kranj? Kamnik? Pa se potem vozi 1-2 uri vsak dan?

Da ne bo dvoma, število avtomobilov na prebivalca / na odraslega:
Ljubljana 0,52 0,63
Litija 0,52 0,65
Mengeš 0,53 0,66
Medvode 0,54 0,67
Ig 0,53 0,67
Škofljica 0,53 0,68
Domžale 0,54 0,68
Brezovica 0,54 0,68
Šmartno pri Litiji 0,55 0,68
Grosuplje 0,54 0,69
Dol pri Ljubljani 0,55 0,71
Dobrova - Polhov Gradec 0,55 0,71
Ivančna Gorica 0,57 0,72
Vodice 0,57 0,73
Trzin 0,69 0,87


1 do 2 ure do Ljubljane imajo iz Kopra, Celja, Novega mesta, Maribora, Kočevja ipd koncov :) Ne pa iz teh okolišlih (Grosuplje, Kamnik, Kranj, Velike Lašče, Domžale...)
Max 30 min vožnje...

solatko ::

Nesta - Seveda s temi tvojimi ugotovitvami nima MOL niti ZJ nič. To je pač nekaj desetletij stara stvar, ki se zaradi določenih lobijev, v SLO, ne bo spremenila - stanovanj je manj, kot je potreb.
Zjutraj rabiš iz Domžal do UKC več, kot eno uro, iz MB do Domžal pa 40 minut (po omejitvah). Vse to zaradi takih, ki se po en v avtu vozite na delo v LJ.

scipascapa - Če bi imel mestni prevoz čiste linije od začetne do končne postaje, bi se pot nedvoumno precej skrajšala, sedaj pa stojijo v zamaških osebnih vozil z eno ali največ dvema osebama.
Zadnji čas bi bil, da se za vstop v območje znotraj obroča, uveljavi dovolilnice in prepove vožnjo v notranjost obroča vozilom z manj kot dvema osebama.

Lep primer je UKC, zaposleni imajo železniško postajo od 50-500m pa se večina zaposlenih pripelje z osebnim vozilom in potem zaparkirajo večino prostora, ki naj bi bil namenjen izključno pacientom in njihovim obiskovalcem.
Delo krepa človeka

scipascapa ::

Nesta: Vižmarje Mestni Log 1 uro garantirano zjutraj med 7-9 ipd.....če je huda sreča 45minut.
solatko: preveč je semaforjev, preveč je čakanja na folk da skenira kartico.....
3/4 folk uporablja avto za službo-domov.....1x na leto na morje in 1x tedensko po fasungo.

thramos ::

solatko je izjavil:

Nesta - Seveda s temi tvojimi ugotovitvami nima MOL niti ZJ nič. To je pač nekaj desetletij stara stvar, ki se zaradi določenih lobijev, v SLO, ne bo spremenila - stanovanj je manj, kot je potreb.


Ne, MOL z oblikovanjem in sprejemanjem občinskega prostorskega načrta ter višino komunalnega prispevka nima prav nobenega vpliva. :))

solatko ::

thramos - Seveda ne, saj je v sprejemanju prostorskega načrta omejena z dovoljenji določenih ministrstev, ki LJ nagajajo že od kar je ZJ župan, cene komunalnega prispevka pa nikoli niso bile problem za investitorje. Gre za umetno nezanimanje investitorjev, saj bi množična gradnja, krepko znižala cene nepremičnin, kar pa ni interes, kot se je videlo pri prodaji stanovanj v bančni lasti.

scipascapa - Večina cest je še iz časov, ko je bilo vozil 10%-ov tega, kar je danes. Prenova in drugačna postavitev bi pomenila velika rušenja in precej drago.
Delo krepa človeka

showsover ::

solatko je izjavil:

Gre za umetno nezanimanje investitorjev, saj bi množična gradnja, krepko znižala cene nepremičnin

No, potem je skrajni čas, da ustanoviš firmo; veš, kakšne bajne zaslužke boš imel...

solatko ::

gtfo - Če bi hotel sezidat 1000 stanovanj v kosu, ni šans, da dobiš vsa dovoljenja in soglasja.
Delo krepa človeka

jype ::

showsover je izjavil:

No, potem je skrajni čas, da ustanoviš firmo; veš, kakšne bajne zaslužke boš imel...
Kako, če bo znižal cene nepremičninam?

jype ::

korenje3 je izjavil:

Piše neki o dokazih, nima pa nič dokazov o jankoviču in ga javno blati.
Tako kot Nesta in arnecan1.

KAVINSKY ::

solatko je izjavil:

thramos - Seveda ne, saj je v sprejemanju prostorskega načrta omejena z dovoljenji določenih ministrstev, ki LJ nagajajo že od kar je ZJ župan



Prostorski načrt opredeljuje kje in koliko se bo gradilo, ne pa kakšen tip, to je odločitev občine?

Cene za kvadratni meter se gibljejo med 2.189 evri in 3.355 evri. Zakaj je sklad sploh gradil tako ekskluzivna in luksuzna stanovanja? "Tako so bila sprojektirana in to je zapovedoval občinski podrobni prostorski načrt," odgovarja Remec.


https://www.zurnal24.si/slovenija/stano...

showsover ::

solatko je izjavil:

gtfo - Če bi hotel sezidat 1000 stanovanj v kosu, ni šans, da dobiš vsa dovoljenja in soglasja.

Drži, torej niso investitorji problem, ki bi umetno čakali, ampak je problem kje?

jype je izjavil:

showsover je izjavil:

No, potem je skrajni čas, da ustanoviš firmo; veš, kakšne bajne zaslužke boš imel...
Kako, če bo znižal cene nepremičninam?

Sme počasi dozirati na trg, vendar še vedno hitreje, kot je trenutna ponudba.

Vam je potrebno vse naslikati?

Nesta ::

Nekaj se le dogaja v dobrobit Ljubljane. Pohvalno:

https://siol.net/avtomoto/promet/vsedrz...

arnecan1 ::

jype je izjavil:

korenje3 je izjavil:

Piše neki o dokazih, nima pa nič dokazov o jankoviču in ga javno blati.
Tako kot Nesta in arnecan1.

Dokazi še pridejo.

Ljubljanski nepremičninar: Brez blagoslova veljakov ni milijonskega posla
https://siol.net/novice/slovenija/ljubl...

jype ::

arnecan1 je izjavil:

Dokazi še pridejo.
Upam. Komaj čakam, da bomo imeli župana, ki bo dejanski levičar.

Nesta ::

jype je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

Dokazi še pridejo.
Upam. Komaj čakam, da bomo imeli župana, ki bo dejanski levičar.


Najslabse je imeti skrajno desnega ali skrajno levega. Kar ima žal večina Slovenija vključno z Ljubljano
Desno sredinskih oz Levo sredinskih pa skoraj da ni. Žal

Malajlo ::

Ne. So samo ekstremno desni in desno sredinski. Ali pa sploh niso. Kje si videl levega župana?

Nesta ::

Malajlo je izjavil:

Ne. So samo ekstremno desni in desno sredinski. Ali pa sploh niso. Kje si videl levega župana?

Mrgoli tako levih kot desnih zupanov. Saj upam da veste kaj sploh pomeni levica oz desnica?😁

solatko ::

Nesta - Si že pregledal njihovo delovanje in upravičeno porabo sredstev, neklientelizem, poštenje, stopnjo podkupljivosti,.... vseh teh županov ali boš še naprej delal reklamo ZJ.
Delo krepa človeka

Nesta ::

solatko je izjavil:

Nesta - Si že pregledal njihovo delovanje in upravičeno porabo sredstev, neklientelizem, poštenje, stopnjo podkupljivosti,.... vseh teh županov ali boš še naprej delal reklamo ZJ.


Cist ok je delati reklamo za mafijca. O tem kaj si ljudje mislijo o njegovem nemoralnem pocetju pa nimam vpliva. Vsak se lahko sam odloči.
Veliko je 'barab' zupanov, dalec najvecja baraba trenutno je pa sigurno vsem znana 😊

solatko ::

Glede na sodne odločitve ne! Po gostilniških odločitvah bi pa že visel. Na srečo ni tako.
Delo krepa človeka

Nesta ::

Zokijevi kolegi pa v njegovem stilu...
https://siol.net/novice/slovenija/slove...

jype ::

Nesta je izjavil:

Veliko je 'barab' zupanov, dalec najvecja baraba trenutno je pa sigurno vsem znana
Tako je: Gre za tipa, ki je bil zaprt, pa so ga njegovi prijatelji z ustavnega spravili iz zapora.

Nesta je izjavil:

Zokijevi kolegi pa v njegovem stilu...
Ti si volil za SDS, zato si ti odgovoren, da imamo tako nesposobno sodstvo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: MrStein ()

KAVINSKY ::

Ti pa večkrat omeniš SDS, kot pa Janšist omeni Kučana.

jype ::

KAVINSKY je izjavil:

Ti pa večkrat omeniš SDS, kot pa Janšist omeni Kučana.
Ne, natanko enako pogosto. Ne pozabi: Jaz sem antifašist, torej moram vse počet enako kot vi, le obrnjeno narobe.

Pa prosim ne se zdaj uležt čez desno tračnico.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: MrStein ()

nevone ::

KAVINSKY je izjavil:

Ti pa večkrat omeniš SDS, kot pa Janšist omeni Kučana.


Včasih je bilo pa obrnjeno.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

KAVINSKY ::

jype je izjavil:

Jaz sem antifašist



Ti si en fetišist :))

TESKAn ::

nevone je izjavil:

KAVINSKY je izjavil:

Ti pa večkrat omeniš SDS, kot pa Janšist omeni Kučana.


Včasih je bilo pa obrnjeno.

o+ nevone

Ti pa nikoli ne zaideš na nova24 TV, ne:D? Ne zmorejo dveh minut brez omembe komunistov (to vem, ker več kot dve minuti tistega poslušat ne moreš).
Je precej bedno, ker je veliko tem, kjer lahko upravičeno udrihaš po "levi" strani, pa z omenjanjem kučana, komunistov in kontinuitete (ki izpade smešno od stranke, ki ima isto vodstvo zadnjih 30 let) poženeš na WC vsakega, ki ni hardcore SDSovec. Zamujena priložnost.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

nevone ::

TESKAn je izjavil:

nevone je izjavil:

KAVINSKY je izjavil:

Ti pa večkrat omeniš SDS, kot pa Janšist omeni Kučana.


Včasih je bilo pa obrnjeno.

o+ nevone

Ti pa nikoli ne zaideš na nova24 TV, ne:D? Ne zmorejo dveh minut brez omembe komunistov (to vem, ker več kot dve minuti tistega poslušat ne moreš).
Je precej bedno, ker je veliko tem, kjer lahko upravičeno udrihaš po "levi" strani, pa z omenjanjem kučana, komunistov in kontinuitete (ki izpade smešno od stranke, ki ima isto vodstvo zadnjih 30 let) poženeš na WC vsakega, ki ni hardcore SDSovec. Zamujena priložnost.


Jaz sem imela v mislih ta forum.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

jype ::

Strinjal bi se s pravilom, ki odsvetuje uporabo takšnih besednih zvez, ker ne koristijo nikomur in ničesar ne prispevajo k nobeni temi.

Nobenega razloga ni, da načeloma precej intelektualen forum postane "echo chamber", a tudi ni nobenega razloga, da po njem brez posledic smetijo neonacisti.

KAVINSKY ::

Važno da lahko antifetišist cele dni shitposta :))

jype ::

Nič nimam proti fetišem ali fetišistom, če želiš, da ti ne odgovarjam, se pa brez težav lahko samocenzuriraš.

Nesta ::

Presenetljivo kako hitro potihnejo vse ovadbe o Zokiju. Na neodvisnem mediju je zanimivo prav posebna rubrika nezakonito poslovanje občin in notri so samo članki našega prečudovitega vodja Zokija ;)

https://podcrto.si/dosje/nezakonito-pos...

solatko ::

Nesta - Samo zato, ker so nepopolne, saj manjkajo ključni dokazi, sodišče na rekla-kazala ne morejo delat.
Delo krepa človeka

jype ::

Nehajte volit SDS, pa bo tudi Zoki izgubil.

Nesta ::

Drži kot pribito Zoki bo slej ali prej omagal:

https://www.rtvslo.si/slovenija/sarec-k...

jype ::

Nesta je izjavil:

Drži kot pribito Zoki bo slej ali prej omagal:
S tem se sicer strinjam, ampak kot gre stara nazi mantra: Ti si kriv, da je še vedno na oblasti.

MAGA TRUMP ::

jype je izjavil:

Nesta je izjavil:

Drži kot pribito Zoki bo slej ali prej omagal:
S tem se sicer strinjam, ampak kot gre stara nazi mantra: Ti si kriv, da je še vedno na oblasti.



Prosim da mi razložiš zakaj sem neonacist, zmeraj upurabljaš to besedo,nikdar je pa neopredeliš. V zaprti temi si dal anti-slavic link (ideologija nacizma o umazanih slovanih in judih), v isti sapi si me pa zmerjal z neonacistom. Slovan pa nacist beseda ne pašeta skupaj, to je tako kot bi judu govoril da je nacist. Sam se zapletaš. Vendar itak že vem da se boš zgovarjal na vse mogoče in da bo za vse tvoje težave kriv že 75let pokojni brko in ne tisti ki nam že od njegove smrti praktično neprekinjeno vladajo. Hehe

jype ::

MAGA TRUMP je izjavil:

Prosim da mi razložiš zakaj sem neonacist, zmeraj upurabljaš to besedo,nikdar je pa neopredeliš.
https://forums.somethingawful.com/showt...

MAGA TRUMP je izjavil:

Sam se zapletaš.
Ne, se ne:

Odilo Globo%C4%8Dnik @ Wikipedia

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Nesta ::

Lekarna Bitenc dobila bitko z Jankovićem na ustavnem sodišču, ne pa še vojne


Ustavni sodniki so presodili, da je vrhovno sodišče porušilo pravno varnost Lekarne Bitenc, zato bo moralo odločati še enkrat
avtor
ANDREJA REDNAK
Lekarna Bitenc dobila bitko z Jankovićem na ustavnem sodišču, ne pa še vojne
Bor Bitenc pred materino lekarno pred desetimi leti, ko se je zanje začela sodna vojna z MOL Zorana Jankovića.
V nadaljevanju:

- Kako se je razvijala desetletna sodna saga med MOL in Lekarno Bitenc

- S čim je Lekarna Bitenc razjezila župana Zorana Jankovića

- Mar res ustavno sodišče hodi po robu poti v pekel?


https://www.finance.si/8947038/Lekarna-...

jype ::

No, vidiš, Janković ne more zmagat na Ustavnem, ker so tam sami SDSovci.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: thramos ()

Nesta ::

jype je izjavil:

No, vidiš, Janković ne more zmagat na Ustavnem, ker so tam sami SDSovci.


Gre se zato da je Zoki edino "pametno" lekarno v Ljubljani hotel uničiti ker mu je posel odžirala... Edina lekarna v katero sem hodil ko sem živel v Ljubljani.
««
82 / 103
»»