» »

Zoki posli

Zoki posli

Temo vidijo: vsi
««
5 / 103
»»

BuDi79 ::

FTad je izjavil:

Na tem mestu bi samo vprasal, a je kak primeren kandidat, v primeru, da Jankovic ne bi bil vec zupan (iz taksnih in drugacnih razlogov), ki bi bil sposoben speljati toliksno stevilo projektov, kot jih je on?
Veš v kakšnem razsulu je bil Berlin v tridesetih, potem pa pride en nenadomestljiv tip ki je en kup projektov speljal.

reeves ::

thramos je izjavil:

Ti kar - samo zavedaj se, da s tem implicitno prikimavaš dejanjem, katerih je ovaden.

No, tako ti misliš. V resnici se pa jaz ne obremenjujem z ovadbami. Načeloma lahko vsak kogarkoli ovadi za karkoli.
Moje razmišljanje sloni na stvareh, ki so neizpodbitno dokazane. Npr. napredek Ljubljane.
In kot sem že stokrat povedal, ko bo dokazano še kaj drugega bom pa mogoče drugače razmišljal.

In če sem zato uničevalec demokracije....so be it.

BuDi79 je izjavil:

FTad je izjavil:

Na tem mestu bi samo vprasal, a je kak primeren kandidat, v primeru, da Jankovic ne bi bil vec zupan (iz taksnih in drugacnih razlogov), ki bi bil sposoben speljati toliksno stevilo projektov, kot jih je on?
Veš v kakšnem razsulu je bil Berlin v tridesetih, potem pa pride en nenadomestljiv tip ki je en kup projektov speljal.

Ampak na vprašanje pa nisi odgovoril.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: reeves ()

jype ::

Jah, jaz poznam boljšega kandidata od Jankovića, sta pa z njim dve veliki težavi: Ne kandidira, kar ga že samo po sebi diskvalificira, pa tudi če bi, ne bi bil izvoljen, kar pomeni, da je glas zanj v resnici glas za siceršnjega zmagovalca.

Utk ::

Ce ti vse oprostis Jankovicu pac nisi nic boljsi od Jansevih vernikov, niti pametnejsi.

jype ::

Utk je izjavil:

Ce ti vse oprostis Jankovicu pac nisi nic boljsi od Jansevih vernikov, niti pametnejsi.
Saj mu ne oprostim vsega - zgolj to, da ga opozicija blati.

reeves ::

Utk je izjavil:

Ce ti vse oprostis Jankovicu pac nisi nic boljsi od Jansevih vernikov, niti pametnejsi.

Oproščajo in obsojajo sodniki. Jaz pač to nisem in zato ga ne mislim niti ne morem obsoditi ali oprostiti.

Ko (če) pa bo njegova krivda pravnomočno dokazana, pa nisem nikjer nikoli izjavil, da odobravam takšno dejanje.

A ti površno bereš, ali enostavno ne razumeš mojih postov?

Utk ::

Ne razumem jih. Kaj ima pravnomocnost s tem, nekaj je naredil ali ne, ce je obsojen, nima nobene veze s tem.
Sej sem napisal, verjamem da zna legalno preko sedmih firm speljat obcinski denar do svojih sinov, ki so mu nekako dolzni milijone, pa vseeno vemo kam pes taco moli. Da o izsiljavanju zenske brez sluzbe in s posojilom ne govorimo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

jype ::

Utk je izjavil:

nekaj je naredil ali ne,
Kako veš?

Utk ::

Nit ne zanika, samo pravi, da je vse legalno. Jaz mu verjamem 100 procentno. Samo vseeno bi moral it, ce se obcinski denar par dni kasneje znajde na njegovem racunu. Kaj me briga kolk legalno je. In drobnih goljufij pri narocilih in razpisih itak ne mores dokazat, zato se pa tam ne sme pojavljat zlahta.

reeves ::

Utk je izjavil:

Ne razumem jih. Kaj ima pravnomocnost s tem, nekaj je naredil ali ne, ce je obsojen, nima nobene veze s tem.

Ammmm.....vse?
V demokratični državi sodstvo odloča kdo je kriv in kdo ne. Tega ne moreva početi ti ali jaz.

PaX_MaN ::

Utk je izjavil:

Ne vem sicer kater zakon tocno je sploh krsil s tem, ampak tudi ce ne bi nobenega, kdo normalen bi volil takega cloveka?

Presenetljivo veliko ljudi, pomoje.
Denar pod mizo, mimo vseh teh birokratskih ovir, k se da vse uizico zment, pač ne smrdi.

Utk ::

Ne. Sodisca ne zanima resnica, ampak ali iz legalno pridobljenih dokazov sledi kaksno krsenje zakona, pa se tu se upostevajo zastaralni roki, sposobnost tozilca, in pri nas praviloma tudi sposobnosti sodnikov na raznih stopnjah, ko pritozbe letijo gor in dol dokler vse skupaj na zastara.
Za volilca so to vse nepomembne stvari. Nekaj je naredu ali ni naredu, vseeno kako so pridobljeni dokazi, vseeno ce je ze zastarano, in vseeno ali se tozilcu da s tem ubadat.

jype ::

Utk je izjavil:

Nekaj je naredu ali ni naredu
In na podlagi tega, da ne zanika, si ti sklenil, da je?

Ja, potem si tudi ti!

VaeVictis ::

Utk je izjavil:

Ne. Sodisca ne zanima resnica, ampak ali iz legalno pridobljenih dokazov sledi kaksno krsenje zakona, pa se tu se upostevajo zastaralni roki, sposobnost tozilca, in pri nas praviloma tudi sposobnosti sodnikov na raznih stopnjah, ko pritozbe letijo gor in dol dokler vse skupaj na zastara.
Za volilca so to vse nepomembne stvari. Nekaj je naredu ali ni naredu, vseeno kako so pridobljeni dokazi, vseeno ce je ze zastarano, in vseeno ali se tozilcu da s tem ubadat.


To je vse res, a imejmo vedno enak kriterij za vse...

Če velja za JJ, da je nedolžen, ker je sodišče razveljavilo sodbo.

Velja tudi za ZJ, da je nedolžen, dokler ni obsojen in v zaporu.


Sedaj ali bi moral en, drugi ali tretji odstopiti zaradi takih ali drugačnih dejanj in pravico poiskati na sodišču je verjetno odgovor da.

Sam imamo pa spet problem, da lahko ovadbo poda vsak, tožilstvo toži in sodišče obsodi, na koncu pa višja inštanca to isto sodbo zavrže ali pa kar je še huje evropska inštanca sodbo zavrže.

Kako naj potem verjamemo sodišču in tožilcem, da se obnašajo nepristransko in po zakonu!?

Ali iz drugačnega stališča, zakaj naj bi ta in ta politik potem odstopil in iskal pravico na sodišču, če sodišče ne ravna nepristransko in po zakonu?

In dokler se ne vzpostavi red na sodišču bomo imeli take "lumpe" na vodilnih mestih...

ps: JJ in ZJ sta samo primera, večje ali manjše "lumpe" imamo v vseh vladah, v vseh strankah in na vseh možnih položajih!

ps2: Če je nekdo "lump" in nekaj naredi to še vedno ne izbriše dejstva, da je "lump"!

In dokler bo taka mentaliteta v glavah ljudi, ni važno, če je "lump", važno, da nekaj naredi in da je naš, se kot družba ne bomo nikamor premaknili in bo situacija samo še slabša!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VaeVictis ()

thramos ::

reeves je izjavil:

No, tako ti misliš. V resnici se pa jaz ne obremenjujem z ovadbami. Načeloma lahko vsak kogarkoli ovadi za karkoli.
Moje razmišljanje sloni na stvareh, ki so neizpodbitno dokazane. Npr. napredek Ljubljane.
In kot sem že stokrat povedal, ko bo dokazano še kaj drugega bom pa mogoče drugače razmišljal.

In če sem zato uničevalec demokracije....so be it..


Ja ... see no evil..., z jypetom bi lahko ustanovila klub Mentalne akrobacije za opravičevanje glasu politiku - metod sta naštela že kar nekaj.

Kratkoročno je Ljubljana (morda, ker se Jankoviću pripisuje zasluge za marsikaj, kar je zgolj posledica trenutnih razmer v svetu - turizem) res na boljšem, dolgoročno pa smo vsi skupaj zaradi nižjega standarda demokracije in posledično višje stopnje korupcije ter po novem tudi nižjega nivoja spoštovanja pravic žensk, na slabšem.

Kratkogledno razmišljanje verjetno kot posledica pomanjkanja tradicije demokracije. Ter verjetno pomanjkanja osebne integritete tudi pri posameznih volilcih.

reeves ::

Utk je izjavil:


Za volilca so to vse nepomembne stvari.

In zato ga večina Ljubljančanov podpira.

Utk ::

reeves je izjavil:

Utk je izjavil:


Za volilca so to vse nepomembne stvari.

In zato ga večina Ljubljančanov podpira.

Kar naj. V taki drzavi me ni nic sram se izogibat davkom kolk se da. Ce bi imel priliko za vec, bi cim vec. Ce je ljudem vseeno ce zupan "krade", zakaj se bi jaz sekiral.

jype je izjavil:

Utk je izjavil:

Nekaj je naredu ali ni naredu
In na podlagi tega, da ne zanika, si ti sklenil, da je?

Ja, potem si tudi ti!

Jaz ne kandidiram. On ne pravi da nekaj ni naredu, ampak da s tem ni nic narobe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

jype ::

thramos je izjavil:

dolgoročno pa smo vsi skupaj zaradi nižjega standarda demokracije in posledično višje stopnje korupcije ter po novem tudi nižjega nivoja spoštovanja pravic žensk, na slabšem.
Tvoja trditev ne opisuje realnega stanja - bi pa ga, če bi zmagal drugouvrščeni kandidat (oz. kandidatka).

Utk je izjavil:

Ce je ljudem vseeno ce zupan "krade", zakaj se bi jaz sekiral.
Saj župan ne krade. Zgolj opozicija namiguje, da krade (trditi si, jasno, ne drzne, ker opozicija dobro ve, da župan ne krade in bi jih lahko tožil, če bi trdili, da krade).

Utk je izjavil:

Jaz ne kandidiram.
Če nisi zanikal, si baje kriv.

Utk je izjavil:

On ne pravi da nekaj ni naredu, ampak da s tem ni nic narobe.
On tudi ne pravi, da nekaj je naredu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

thramos ::

jype je izjavil:

Tvoja trditev ne opisuje realnega stanja - bi pa ga, če bi zmagal drugouvrščeni kandidat (oz. kandidatka).


Izkrivljanje realnosti? Še ena metoda za vključitev v manifest vajinega kluba.

jype ::

thramos je izjavil:

Izkrivljanje realnosti? Še ena metoda za vključitev v manifest vajinega kluba.
To počneš ti. Odločil si se, da je realnost drugačna, kot je v resnici, zdaj pa poskušaš to potrditi tako, da se ponavljaš. Ne bo šlo: Politične pozicije so popolnoma jasne in vemo, kaj je bolj škodljivo: Definitivno ne to, da opozicija blati župana.

Utk ::

Javno podjetje Energetika Ljubljana naj bi po navedbah nacionalnega preiskovalnega urada, ki jih povzema portal, od Grepa po nepotrebnem odkupilo prostore za hladilnico v športnem parku Stožice in s tem Grepu neupravičeno nakazalo tri milijone evrov, ki jih je potreboval za dokončanje nekaterih del v Stožicah. Ta posel naj bi bil sklenjen po Jankovićevem posredovanju. Grep naj bi v zameno za to posredovanje po mnenju policije podjetjem v lasti Jankovićevih sinov nakazal 500.000 evrov, okoli 100.000 evrov pa naj bi končalo na osebnem računu ljubljanskega župana.


Mene tu recimo samo zanima ali je denar res prisel do sinov in Jankovica. In tu ni nobenega prostora za "naj bi", denar je sel na racun ali pa ni. Ne zanima kako so legalno zakamuflirali to stvar, da ne bojo sli v zapor. Takega enostavno ne mores vec volit. Sej je jasno, da ga ne bojo zaprli, to me sploh ne briga, ampak kaj se ima zupan za ukvarjat s tem kako legalno napolnit zepe, namesto da bi zupanoval.

jype ::

Utk je izjavil:

Mene tu recimo samo zanima ali je denar res prisel do sinov in Jankovica.
Mene bolj zanima, ali "naj bi" temelji na dejstvih, ali na čem drugem.

Če na dejstvih, potem je že itak to dovolj velik razlog, da se župana razreši.

Utk je izjavil:

Sej je jasno, da ga ne bojo zaprli
Ja, ampak to je narobe. Če je kriv, ga morajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Utk ::

Ce je NPU dal ven taksno obtoznico ze imajo dokaze za to. Kar pa ne pomeni, da jih bo sodisce sprejelo, Jankovic bo vlekel ven neke papirje, pokaterih bo ta dolzen onemu, on temu, ta sedmemu, in deveti Jankovicu. Ce pa ze bo obsojen, se bo pritozeval do zastaranja.
Pa je vprasanje cisto preprosto. Pol mio na racun ne dobis slucajno. In NPU prekleto lahko preveri ce si jih dobil. Najbrz se niso tega izmislili, al kaj.

jype ::

Utk je izjavil:

Ce je NPU dal ven taksno obtoznico ze imajo dokaze za to.
Ali pa krivo pričanje nekoga iz opozicije, drži.

Utk ::

Nekdo iz opozicije je krivo prical, da je Jankovic dobil sto jurjev na racun? A se ne to preveri v 5 min?

Ali mu je pa nekdo iz opozicije kar nakazal...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

jype ::

Kaj jaz vem, jaz nisem preiskovalec. Ti veš, ampak nočeš jit pričat!

Utk ::

Pejt ti pricat, da ga nimajo kaj obsojat dokler ni pravnomocno obsojen.

jype ::

Meni je vseeno zanj.

solatko ::

thramos - Res so v razvitih demokracijah merila za politike bolj stroga, kot pri nas, samo je druga stvar - v teh istih demokracijah, je tisti, ki razširi lažno novico, finančno tako kaznovan, da v bližnji in daljni prihodnosti ne pomisli več, na kaj takega.
Rumeni tisk plačuje v teh državah miljonske zneske za lažno afero in to za njih ni nič takega, saj vsi vedo, da gre za trač časopis. Zaradi afer teh cajtngov, še nikjer ni odstopil noben politik, če to ni bilo potem povzeto v resnih medijih.

Pri nas to ni urejeno in lahko kateri koli medij, objavi zgodbo, ki je zložena na čistih lažeh, potem pa se dejanske resnice ne zve nikoli več in je omadeževani za celo življenje očrnjen pred javnostjo in volilci.

Zato pri nas take "afere" nimajo nikakršne veljave, saj normalni ljudje ločijo med vsaj približno resnico in čisto lažjo, oziroma naklepnim zavajanjem v politične potrebe.
Žalostno je, da tudi organi, ki so plačani za to, da najdejo resnico, skočijo na take novice in to celo s polnim imenom in priimkom, ter funkcijo, razčiščujejo v javnosti.

Sicer pa se vse vrti okoli ljubljanskega proračuna, če bi Zoki pol tega razdelil strankam, bi čudežno izginile vse "afere" in bi naenkrat postal čudovit župan za vse mestne in republiške stranke.
Delo krepa človeka

solatko ::

x
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

thramos ::

Skratka, hočeš povedat, da je Janković čist kot solza (ker ti to veš) in napletaš še en izgovor, zakaj ni potrebno od politikov zahtevati visokih standardov integritete?

S takšnimi zgodbicami si zaslužiš častno članstvo že omenjenega kluba. :))

solatko ::

thramos - Vsi smo po ustavi čisti, nedolžni,..... dokler nas pravnomočno ne obsodi institucija, ki je za to postavljena.
Kako bi se počutil, če bi zate prišla objava v medijih, da si pedofil, kar lahko stori čisto vsak, ki te pozna ali pač ne.
Delo krepa človeka

Scaramouche ::

thramos je izjavil:

Skratka, hočeš povedat, da je Janković čist kot solza (ker ti to veš) in napletaš še en izgovor, zakaj ni potrebno od politikov zahtevati visokih standardov integritete?

S takšnimi zgodbicami si zaslužiš častno članstvo že omenjenega kluba. :))


Žensk ki so obtoževale moških posiltev je malo morje, izven sodskih poravnav je v US veliko, to da bo nekdo ki je dolgo na vodilnem položaju brez kakršne koli obtožbe, ne obstaja!

Tudi če je Janković kriv se moramo vprašati ali je ta krivda res tako velika da se človeka ki je naredil za Ljubljano več kot vsi ostali župani skupaj da dol predvsem ker ga ne marajo tisti ki so ksenofobi!

Kot drugo se moramo vprašati ali je sploh mogoče biti v politiki na vrhu brez tega da si vpleten v igrice drugih,da moraš sodelovati v kakšnih poslih če hočeš ali nočeš, in glavno vprašanje, ali smo 100% da tisti ki bo prišel za njim ne bo sprejel kako kuverto, naredil pa veliko manj?

jype ::

thramos je izjavil:

Skratka, hočeš povedat, da je Janković čist kot solza (ker ti to veš) in napletaš še en izgovor, zakaj ni potrebno od politikov zahtevati visokih standardov integritete?
Hočem povedat, da pojma nimam, kako čist je Janković in da je od njih treba zahtevati visoke standarde, ampak dokler jih desničarji ne, tudi nihče drug nima dobrega razloga, da bi jih (ker si uvedbe fašizma v našo družbo ne moremo privoščiti samo zato, ker je par levičarjev pokvarjenih).

thramos je izjavil:

S takšnimi zgodbicami si zaslužiš častno članstvo že omenjenega kluba. :))
Slabo si premislil, zato ni nenavadno, da se motiš.

Scaramouche je izjavil:

Tudi če je Janković kriv se moramo vprašati ali je ta krivda res tako velika da se človeka ki je naredil za Ljubljano več kot vsi ostali župani skupaj da dol predvsem ker ga ne marajo tisti ki so ksenofobi!
Te reči med seboj niso povezane. Ne moreš morilcu rečt "aha, ker zmeri daš žmigovc te ne bomo kaznovali".

Scaramouche je izjavil:

Kot drugo se moramo vprašati ali je sploh mogoče biti v politiki na vrhu brez tega da si vpleten v igrice drugih,da moraš sodelovati v kakšnih poslih če hočeš ali nočeš, in glavno vprašanje, ali smo 100% da tisti ki bo prišel za njim ne bo sprejel kako kuverto, naredil pa veliko manj?
Eh, če je res ženski reku, da mora z njim spat, preden lahko dobi job, je to kazniva zloraba položaja in kazniva oblika spolnega nadlegovanja. Njeno pričanje v kombinaciji s katerimkoli materialnim dokazom je že dovolj, a biti mora pričanje in dokaz, ne pa nekaj drugega in nekaj drugega, s čimer trenutno mahajo janševiki.

Glede denarnih tokov je baje tudi vse jasno in legalno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

thramos ::

solatko je izjavil:

thramos - Vsi smo po ustavi čisti, nedolžni,..... dokler nas pravnomočno ne obsodi institucija, ki je za to postavljena.


Še enkrat: ja, in tako je prav. V zapor pošilja le sodnik.

Odgovornost volilcem je nekaj drugega.

jype je izjavil:

Hočem povedat, da pojma nimam, kako čist je Janković in da je od njih treba zahtevati visoke standarde, ampak dokler jih desničarji ne, tudi nihče drug nima dobrega razloga, da bi jih (ker si uvedbe fašizma v našo družbo ne moremo privoščiti samo zato, ker je par levičarjev pokvarjenih).


A zdaj je zahtevanje integritete od politikov že uvedba fašizma v družbo?

Tale metoda pa preseneča.

Scaramouche je izjavil:

Tudi če je Janković kriv se moramo vprašati ali je ta krivda res tako velika da se človeka ki je naredil za Ljubljano več kot vsi ostali župani skupaj da dol predvsem ker ga ne marajo tisti ki so ksenofobi!


Še ena: kdor kritizira politika zaradi njegove nizke osebne integritete in množice ovadb, je ksenofob.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: thramos ()

jype ::

thramos je izjavil:

A zdaj je zahtevanje integritete od politikov že uvedba fašizma v družbo?
Komot je. Če imaš Hitlerja, ki je vegetarijanec in čist kot solza, nasproti pa Jankovića, ki je antifašist, ampak baraba, se moraš kljub vsemu odločiti za Jankovića. No, na žalost nasproti Jankoviću stoji še hujši kandidat, ki ne sme zmagat, ker bi s tem ogrozili pravice mnogih, ne le tistih par, ki trpijo, ker je Janković baraba (in jim bo škoda poplačana, ko bodo sodbe zoper Jankovića zaradi morebitnih nečednih dejanj postale pravnomočne).

thramos je izjavil:

Še ena: kdor kritizira politika zaradi njegove nizke osebne integritete in množice ovadb, je ksenofob.
Komot je, ja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Utk ::


Kot drugo se moramo vprašati ali je sploh mogoče biti v politiki na vrhu brez tega da si vpleten v igrice drugih,da moraš sodelovati v kakšnih poslih če hočeš ali nočeš, in glavno vprašanje, ali smo 100% da tisti ki bo prišel za njim ne bo sprejel kako kuverto, naredil pa veliko manj?


To bomo izvedeli samo, ce bomo barabe odvolili. Virant se je potopil zarad nekih avionskih kart s popustom, ki so se meni se zmeraj zdele kar drage. Cerar je po drugi strani pisal taksne zakone, da jih je potem moral hodit naokoli razlagat,seveda za placilo in potne stroske, pa se to ne cisto po pravilih. Nihce nicesar res obtozen, ampak v resnici so to zneski za katere Jankovic niti racunalnika ne bi prizgal.

jype ::

Utk je izjavil:

To bomo izvedeli samo, ce bomo barabe odvolili.
Se čisto strinjam in sprejemam odgovornost da zato, ker jaz nisem kandidiral za župana, levica ni imela druge izbire kot Jankovića.

Jebiga, nimam časa za vse.

thramos ::

jype je izjavil:

Komot je. Če imaš Hitlerja, ki je vegetarijanec in čist kot solza, nasproti pa Jankovića, ki je antifašist, ampak baraba, se moraš kljub vsemu odločiti za Jankovića. No, na žalost nasproti Jankoviću stoji še hujši kandidat, ki ne sme zmagat, ker bi s tem ogrozili pravice mnogih, ne le tistih par, ki trpijo, ker je Janković baraba (in jim bo škoda poplačana, ko bodo sodbe zoper Jankovića zaradi morebitnih nečednih dejanj postale pravnomočne).


Eh, šit, le za različico not my lizzard in demonizacijo druge strani gre. Pardon.

link_up ::

Kradli so vsi in kakor kaže se tudi ne misli nehati.

tale je taprava! vedno so na koncu vsi isti, ker ne mores biti objektiven.
In and Out

Scaramouche ::

Ne moreš morilcu rečt

zdaj je že primerljiv z morilci, tipčno tvoje hujskanje, če ni morilec je pa nacist.

Tega nimamo v pravni državi, dokaži pa bomo verjeli!

Utk ::

Scaramouche je izjavil:

dokaži pa bomo verjeli!

Ne, ne boste.

Scaramouche ::

zaradi njegove nizke osebne integritete

je kak za katerega to niso rekli in je to razlog za ovadbo?

in množice ovadb

ki še niso dokazane, je treba takoj z vilami napasti!

Scaramouche ::

Utk je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

dokaži pa bomo verjeli!

Ne, ne boste.


Ni potrebno ker bo zakon potem njega dal v zapor, medtem pa vi želite brez dokazov da odstopi, vi hočete public linch!

Utk ::

Kolk nizko inteligenten moras bit, da rabis sodnika, da ti pove koga ni za volit.

Drnovsek je imel istega sovraznika, pa se podlega Podobnika zraven, pa ni imel teh problemov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Scaramouche ::

Utk je izjavil:

Kolk nizko inteligenten moras bit, da rabis sodnika, da ti pove koga ni za volit.

Drnovsek je imel istega sovraznika, pa se podlega Podobnika zraven, pa ni imel teh problemov.


Kaj če bo naslednik manj produktiven, medtem bo pa zraven lahko še koruptiven!

Seštej vse pred Zoranom in niso skupaj toliko naredili za LJ!

Utk ::

Pri takih voli(lci)h bi samo neumen zupan bil nekoruptiven. Enkrat pac treba presekat.

Scaramouche ::

Utk je izjavil:

Pri takih voli(lci)h bi samo neumen zupan bil nekoruptiven. Enkrat pac treba presekat.


Ti predpostavljaš veliko,dokažeš bore nič obtožaš nas lahkoumnosti, ne daš pa v pregled kandidate ki bi bili tako produktivni!

Jaz bi takoj vzel etično osebo,samo zato ker nekdo kandidira proti njemu ne pomeni da to eksplicitno tudi je!

Koruptivnost in nepotizem je tako kot prostitucija, del civilizacije!

Vprašanje je samo kdo je manj koruptiven in v svoji oblasti da več narodu.

Živeti v oblakih in pričakovati da bodo naslednji veliko boljši ker pač ta tebi ni po godu je patetično!

Prepričan si 100% potem ne ostsne drugega kot da ti in Jurček organizirata svojo antifo v lj in v stilu brez sodnika!

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Da noce nihce sposoben kandidirat ste dosegli ravno s takimi odlocitvami, za Jankovica, in prejsne zupanje. Skoraj ne verjamem da zadnjih 30 let ni kandidiral noben manj pokvarjen, ki bi tudi kaj naredu. Na vsakih volitvah bo pa to tezje, ce se itak potem izvoli Jankovic.

Invictus ::

Nihče sposoben noče kandidirati, ker so prenizke plače...

Kdo bo delal za 5800 bruto, kolikor dobi predsednik vlade...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x
««
5 / 103
»»