» »

3GB KFA2 GeForce GTX 1060 OC

3GB KFA2 GeForce GTX 1060 OC

IceTea ::

kupujem geforce kartice pa me zanima če ma kdo izkušnje s temi, ker je kartica nesramno poceni...

https://www.compuland.de/product_info.p...

DarwiN ::

Compuland ne pošilja v Slovenijo.

Imaš Zotacovo za 213€ pri Jacobu. Je boljša od KFA2 in še poceni dostavo imajo za Slovenijo (9.98€).
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

IceTea ::

je možen nakup kot fizična oseba?

DarwiN ::

Seveda. Ravno danes naročil ohišje pri njih. Tudi možnost Paypal plačila brez provizije imaš, če ti to kaj pomeni.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

tikitoki ::

IceTea je izjavil:

kupujem geforce kartice pa me zanima če ma kdo izkušnje s temi, ker je kartica nesramno poceni...

https://www.compuland.de/product_info.p...


Nesramno poceni? Cena je se vedno mnogo visja, kot pred rudarsko mrzlico.

gddr85 ::

3gb so bile vedno okrog 200 bucks in več afair, mogoče je bil kdaj slučajno kak drop na cca 190..

Sssaga ::

Q3 '16 so bile kar krepko čez 200€ 3 GB različice.

IceTea ::

Vzamem tudi kako 6gb, svetujte mi primerjava cene pa kolk kvalitetna je kera kaj vzet, ker sem pri geforcih bos čist... sem do zdej mel samo radeone, kar je čisto druga zgodba :D

eric_cartman ::

Jst sem bil vedno zadovoljen z izvedbo od Asusa. Zelo dobro hladi. Tudi pri obremenitvi temp. ne pride nad 85 stopinj. Res je da so dražje. Ampak trenutno imam še vedno od Asusa GTX 660ti OC in dela odlično. Pred tem pa sem imel prav tako od Asusa kar nekaj let še neko drugo karto... Spim pa tudi pri odprti stranici od kompa. Tko da z glasnostjo tudi ni problema. :)

Zgodovina sprememb…

IceTea ::

Aja pozabu sem povedat, da js to kupujem 6 kartic da zapolnim rig, tk da kartice bojo za mining :D

Master_Yoda ::

eric_cartman je izjavil:

Jst sem bil vedno zadovoljen z izvedbo od Asusa. Zelo dobro hladi. Tudi pri obremenitvi temp. ne pride nad 85 stopinj. Res je da so dražje. Ampak trenutno imam še vedno od Asusa GTX 660ti OC in dela odlično. Pred tem pa sem imel prav tako od Asusa kar nekaj let še neko drugo karto... Spim pa tudi pri odprti stranici od kompa. Tko da z glasnostjo tudi ni problema. :)



Jaz imam KFA2 GTX 960 4GB in pri obremenitvi ne pride niti do 80 stopinj, pa se navita je.

eric_cartman ::

@Master_Yoda

Sej ne merimo da ne rečem česa.. :) Povedal sem tako kot je pri meni. Niti približno ne skušam povedati OP-u naj si kupi od Asusa. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A sem dal preveč za to grafično (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
645689 (3721) PoStrah
»

gtx 1060 vs rx 480

Oddelek: Strojna oprema
232493 (1854) mojster_joni
»

Alibaba grafična karta

Oddelek: Kaj kupiti
131000 (746) smacker
»

Kako lahko nadgradiš tole konfiguracijo

Oddelek: Kaj kupiti
212927 (2236) hojnikb
»

Namizni računalnik + tv ekran (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6111041 (10601) kevaliz

Več podobnih tem