» »

Nakup prenosnika v slo ali drugje ?

Nakup prenosnika v slo ali drugje ?

randomtech ::

Zanima me kje bi recimo najceneje dobil prenosnik Dell XPS 15 9560 model. V Sloveniji se da dobiti ta model okoli 2000€ + . Bi se bilo ceneje zapeljati, nevem v Avstrijo,Italijo ? Ali pa naročiti iz tuje trgovine ?

igorpec ::

poglej na amazon.de in notebooksbilliger.de

OrkAA ::

https://www.notebook.de/index.php?searc...

Jaz in nekaj prijateljev je ze narocilo od tu - vedno brez problemov. Pazi le, da narocis model, ki mu lahko nastavis tipkovnico, ki ni nemska. Jaz vedno vzamem US (oz. international) verzijo.

randomtech ::

kako je pa z plačilom in pošiljanjem ?

Mare2 ::

Zakaj je v SLO tolikooooooo dražje?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

OrkAA ::

randomtech je izjavil:

kako je pa z plačilom in pošiljanjem ?


Placas preko SEPA nakazila, tako kot znotraj Slovenije. Posiljanje te pa pride manj kot 50 evrov, ce se prav spomnim.

randomtech ::

Hvala, kako dolgo pa traja da pošlejo ? Kaj pa carina itd ?

mmcmmc ::

randomtech je izjavil:

Hvala, kako dolgo pa traja da pošlejo ? Kaj pa carina itd ?



Znotraj EU ni carin, je kot bi iz Maribora v Ljubljano pošiljal paket.

randomtech ::

Super, hvala! Katera stran pa je najbolj zaupljiva ? Najhitrejša, varna dostava, brez problemov z garancijo itd. ?

IkeaAi ::

randomtech je izjavil:

Super, hvala! Katera stran pa je najbolj zaupljiva ? Najhitrejša, varna dostava, brez problemov z garancijo itd. ?


Glede na nesramno nizko ceno funta in varnosti, ki to jo zagotavlja Paypal in ebay bi ti priporočal tudi kakšen tovarniško obnovljen model (->klik). Osebno imam super izkušnje z refurbished deli poslovne serije.

p.s. Če pa slučajno nimaš kartice, da bi si uredil PayPal pa si hitro naloži na telefon n26 banko (odprtje računa gre preko aplikacije in traja max 5 min, pa še vse je brezplačno), ki je tudi precej boljša od vseh zastarelih slovenskih bank.

randomtech ::

Raje nebi tvegal in se potem zabaval z raznimi problemi, zato bom verjetno raje uzel kar novega, ker med študijom nebo časa za reklmacije itd. Je ebay.de najbolša opcija za nakup ?

IkeaAi ::

randomtech je izjavil:

Raje nebi tvegal in se potem zabaval z raznimi problemi, zato bom verjetno raje uzel kar novega, ker med študijom nebo časa za reklmacije itd. Je ebay.de najbolša opcija za nakup ?


Tudi pri čisto novem laptopu, ki ga v trgovinah tipa Bigbang kupiš z garancijo, imaš lahko ogromno problemov... Je mnogokrat celo hitreje, če daš stvar popravit k nekemu kvalitetnemu PC servisu, kot pa da od uradnega čakaš več tednov za diagnostiko recimo (kar pobrskaj malo po Slo-tech temah), čeprav ni nič hudo narobe s tvojo mašino.

randomtech ::

Vem, da je vse mogoče ja. Zanima me kje najraje kupujejo slovenci prenosnike če ne v Sloveniji ?

Mare2 ::

Kjerkoli, samo ne v Big bangu. Imajo vsi kupci težave. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Curly ::

Altsore, markosoft, mimovrste, enaa...
Sicer bo pa iz tujine ceneje, glej nemčiju, UK od tam ni carine. Pogledaš lahko na idealo.de- podobno našemu ceneje.si, izbereš najcenejšo ponudbo plačaš in bo. Če imaš paypal, mastercard... ne bo nobenih problemov, vse je zavarovano, garancija bo je itak evropska, trgovine po nemičiji pa so ravno tako legit kot naše.

ssitcm ::

Saj veš, da tipkovnica ne bo slovenska ....

Cofko Cof ::

Jaz sem ga naročil direktno prek dell.de. So imeli neke akcije in je prišel precej ceneje. Ne pošiljajo direktno v Slovenijo, zato sem uredil dostavo prek mailboxde.
Ars longa,vita brevis.

randomtech ::

Katere strani pa pošiljajo direktno v Slovenijo, da nebom imel še s tem problemov ?

Mare2 ::

ssitcm je izjavil:

Saj veš, da tipkovnica ne bo slovenska ....


Kako v praksi rešite problem slovenske tipkovnice?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

igor0203 ::

Z nalepkami

c3p0 ::

Tako, da znamo slepo tipkat.

OrkAA ::

Itak s temi laptopi vecinoma programiramo, tako da international (US) tipkovnica pride zelo prav. Vsaj na macbookih se jo vedno da narocit, za ostale pa nisem siguren.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri prenosnik za oblikovanje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
528241 (4672) m0LN4r
»

Amazon.com ali Amazon.de ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
188909 (2550) Skyman
»

prenosnik za oblikovanje fotografij - cpu

Oddelek: Strojna oprema
204050 (3468) opeter
»

Naknadno zaračunavanje poštnine

Oddelek: Loža
233994 (3164) bbbbbb2015
»

Prenosnik Dell XPS 15

Oddelek: Pomoč in nasveti
182954 (2460) andrej777

Več podobnih tem