» »

Telemach EON

Telemach EON

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 49
»»

OSA ::

Torej telemachov D3GO se poslavlja, nasledila ga bo platforma EON. Obljubljajo veliko, počakajmo še nekaj dni in bomo videli.

https://telemach.si/televizija/eon-od-5...
lp OSA

mailer ::

Bomo videli kako se bo obneslo. So nas hoteli nahujskat, da uporabljamo stare verzije firefoxa za delovanje d3go. Verjetno se je ogromno naročnikov zbunilo, da so se odločili narediti celovito prenovo zastarelega programa.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

OSA ::

Če bodo delali Sportklubi na android TV boxih, kot sedaj, ne bom nič jezen.
lp OSA

XS!D3 ::

mailer je izjavil:

Bomo videli kako se bo obneslo. So nas hoteli nahujskat, da uporabljamo stare verzije firefoxa za delovanje d3go. Verjetno se je ogromno naročnikov zbunilo, da so se odločili narediti celovito prenovo zastarelega programa.

Sej tega niso razvili čez noč. Že nekaj časa je jasno, da je D3GO zastarel in so tudi obljubljali novo rešitev. Zaenkrat izgleda obetavno, predvsem ker očitno ne bo samo mobilna platforma ampak tudi za pametne televizorje in je videt, da se bomo lahko končno znebili boxov.

misek ::

Mene pa zanima za katere pametne TV. Samo Android based ali tudi Tizen OS za Samsung recimo? In ali bo tudi vezano na CAM modul.

mailer ::

Ne vem zakaj bi imel box, če pa imajo vsi "pametni" televizorji režo za Ci/Ci+ modul/kartico. Mi smo še na katodni, verjetno eni redkih. Se je pa vseeno začelo doma premikat, da bi pa mi mogoče tudi imeli lcd TV. Navijam za vsaj 65".
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

XS!D3 ::

mailer je izjavil:

Ne vem zakaj bi imel box, če pa imajo vsi "pametni" televizorji režo za Ci/Ci+ modul/kartico. Mi smo še na katodni, verjetno eni redkih. Se je pa vseeno začelo doma premikat, da bi pa mi mogoče tudi imeli lcd TV. Navijam za vsaj 65".

Zato ker preko DVB-C in modula za dekodiranje dobiš samo del storitve (live TV), odpadejo pa napredne funkcije, kot je ogled za nazaj, VOD, itd. Doma imamo v TVju res modul, vendar je priključen tudi box, da se lahko gleda za nazaj.

Nekaj dosti ne gledam televizije, če pa že gledam, pa večkrat pogledam za nazaj, da lahko gledam kadar mi paše predvsem pa, da preskočim oglase. In nameski app tu po mojem mnenju zmaga.

mailer ::

Ja app zmaga ampak brez boxa, zaradi mene je lahko tudi na kartici ali tv-ju.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

XS!D3 ::

mailer je izjavil:

Ja app zmaga ampak brez boxa, zaradi mene je lahko tudi na kartici ali tv-ju.

Ravno o tem je govora, da bo sedaj na voljo namenski app za pametne televizorje in ne bo več potrebno imeti boxa za funkcije kot je ogled nazaj, VOD, itd (kar preko klasične DVB-C ne gre in si do sedaj rabil box). Zato sem napisal, da app "zmaga"....

d4vid ::

Tole bom pa moral probat. K sreci mam doma telemach narocnika (na paketu VEC).
Upam, da kaj takega predstavi se amis.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

chesn ::

Ve kdo ali to pomeni mozno gledanje tv na Linuxih?

joze67 ::

Tukaj pravi, da ne potrebuje dodatnega sw. Sedaj je bila glavna ovira ViewRight. Torej upanje je - zaženi ju3 svoj Linux in poskusi :)

Mavrik ::

misek je izjavil:

Mene pa zanima za katere pametne TV. Samo Android based ali tudi Tizen OS za Samsung recimo? In ali bo tudi vezano na CAM modul.


Kolikor sem gledal implementacijo, bo aplikacija za Samsunge, AndroidTV in mislim da WebOS. CAM načeloma ne bi smel biti potreben (čeprav bo imel Telemach morda svoje zahteve).
The truth is rarely pure and never simple.

chesn ::

Nimam se namescenih je pa to tudi edini razlog. Prosim naj kdo jutri sporoci kako zadeva deluje na Linxih. Tenkju :)

dejanslo ::

Uporabnikom paketov Gold Trojka Extra in Gold Trojka Premium je storitev EON na voljo tudi na pametnih televizorjih Sony in Samsung iz leta 2017. Uporabniki morajo obiskati trgovine z aplikacijami za svojo napravo in namestiti aplikacijo EON. Po namestitvi se bo na zaslonu prikazala koda za aktivacijo, ki jo je treba v portalu Moj Telemach vpisati v razdelku EON.

Naslednje leto bomo predstavili tudi digitalni sprejemnik, s katerim bo EON na voljo tudi na vseh ostalih televizorjih. Z novo platformo EON bo vaša izkušnja televizije nepozabna. Več informacij poiščite tukaj.


Zgleda za LGje s kao najjačim sistemom around ne bo. Nočejo, da bi kdo gledal na OLEDih.
There`s More Than One Way To Do It

bastadu ::

A že komu dela tale EON? Meni ne zagrabi up. imena in gesla, tudi na iOS še ni bilo posodobitve, ki bi naj zamenjala D3GO, zgleda Telemachu ne gre vse po načrtih ...

scenic16 ::

Tudi meni ne prepozna up. imena in gesla, v trgovini app ne najde... (A7.0) Telesmeh! :)

Kekec ::

Aplikacijo je kdo našel v android stor-u?

BlackLight ::

Ne zazna vam ker zadeva še sploh ni online, in pa na storu bi se naj app d3go avtomatsko posodobil v EON.

slodreamer ::

so pa res smešni no, bi pač počakali z objavo kak dan al kaj, ne pa da pošiljajo maile okoli, deluje pa nič :O

Kekec ::

amaterji pač ... saj smo vajeni :)

Sergio ::

https://eon.tv je up, a vam dela?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

zasavc ::

Dela, samo programi še manjkajo A-kanal, POPtv....

KuntaKinte ::

jaz imam v operi vse programe,samo ne dela

Osprey ::

Meni dela prijava, so vsi programi in lahko jih gledam...

Big_Al ::

mailer ::

Firefox 55, programi se predvajajo normalno.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

KuntaKinte ::

dela,pozabil,da imam vpn vklopljen

mjaa ::

Za Philips 49PUS6501 (l. 2016, mislim da Android 6.0.1) pise v Google Play da aplikacija ni kompatibilna z napravo :|

stara mama ::

Na telefonu dela kot šus :)

Sami ::

stara mama je izjavil:

Na telefonu dela kot šus :)


Se ti je app sam updateal? Meni app ne nudi updatea....
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

GupeM ::

Na Androidu zgleda še ni novega appa, v Chrome 54 pa dela. Tudi ogled nazaj, kjer pa s sliderjem ne morem premikati pozicije. Tako da recimo ne morem pogledati samo drugega polčasa včerajšnje tekme.

Kekec ::

GupeM je izjavil:

Na Androidu zgleda še ni novega appa, v Chrome 54 pa dela. Tudi ogled nazaj, kjer pa s sliderjem ne morem premikati pozicije. Tako da recimo ne morem pogledati samo drugega polčasa včerajšnje tekme.



Je je https://play.google.com/store/apps/deta...

Sami je izjavil:

stara mama je izjavil:

Na telefonu dela kot šus :)


Se ti je app sam updateal? Meni app ne nudi updatea....


Ne je druga aplikacija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kekec ()

GupeM ::

Kekec je izjavil:

GupeM je izjavil:

Na Androidu zgleda še ni novega appa, v Chrome 54 pa dela. Tudi ogled nazaj, kjer pa s sliderjem ne morem premikati pozicije. Tako da recimo ne morem pogledati samo drugega polčasa včerajšnje tekme.



Je je https://play.google.com/store/apps/deta...

Hvala, prej je nisem našel.

Ogled za nazaj mi na telefonu sploh ne dela. Nimam pa časa, da bi pogledal bolj podrobno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

misek ::

Kodi addon za tole zadevo bi bil super ;)

AnotherMe ::

v browserju dela ok...
edino ne zastopim, zakaj imam imena srij filmov ipd v hrvaščini?? A nismo v sloveniji?

BlackLight ::

Mene še kar ne spusti notri, uporabi MojTelemach račun pa ne dela, da ne najde email oziroma gesla.

mjaa ::

Glede jezika EPGja... spremenit je treba jezikovne nastavitve v EON... Če je na English bo vse Srbsko.

AnotherMe ::

mjaa je izjavil:

Glede jezika EPGja... spremenit je treba jezikovne nastavitve v EON... Če je na English bo vse Srbsko.


Ammm, v čem je logika? Kako pol dobit angleška imena?

misek ::

BlackLight je izjavil:

uporabi MojTelemach račun pa ne dela, da ne najde email oziroma gesla.
Katero geslo si uporabil? Pri meni je prijelo geslo za stari d3go in ne za mojtelemach portal.

BlackLight ::

misek je izjavil:

BlackLight je izjavil:

uporabi MojTelemach račun pa ne dela, da ne najde email oziroma gesla.
Katero geslo si uporabil? Pri meni je prijelo geslo za stari d3go in ne za mojtelemach portal.

Trenutnega nisem nič spreminjal, študiram da bi probal ga zamenjat če bo potem zagrabil.

Aramis ::

Na smart tvju je kdo sprobal?

modelno1 ::

Na smart tvjih dovolijo samo na določenih paketih:

Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

M.B. ::

Dela na Linuxu tudi v Chromiumu. Za Netflix moram namreč Chrome uporabljat z DRM vtičnikom.

En minus je da bi lahko izbiral zvočno sled tako na televiziji. Ker zgleda je Nickolodeaon Slovenska sinhronizacija. Od kdaj te to? Pa Eurosport raje gledam z nemškim zvokom kot angleškim.
Pa določeni kanali škripajo, kot da je premala pasovna širina, in so kockasti vsakih par sekund. Mogoče porodne težave. Drugače pa odlično.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M.B. ()

jusv ::

BlackLight je izjavil:

misek je izjavil:

BlackLight je izjavil:

uporabi MojTelemach račun pa ne dela, da ne najde email oziroma gesla.
Katero geslo si uporabil? Pri meni je prijelo geslo za stari d3go in ne za mojtelemach portal.

Trenutnega nisem nič spreminjal, študiram da bi probal ga zamenjat če bo potem zagrabil.


Probi pa javi kako se je obnesla sprememba.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

BlackLight ::

jusv je izjavil:

BlackLight je izjavil:

misek je izjavil:

BlackLight je izjavil:

uporabi MojTelemach račun pa ne dela, da ne najde email oziroma gesla.
Katero geslo si uporabil? Pri meni je prijelo geslo za stari d3go in ne za mojtelemach portal.

Trenutnega nisem nič spreminjal, študiram da bi probal ga zamenjat če bo potem zagrabil.


Probi pa javi kako se je obnesla sprememba.

Ni se obnesla, uglavnem ne deluje... Sem jim javil upajmo da zrihtajo.

Redman ::

Lahko kdo objavi APK, da si ga probam namestiti na fire tv?

Drugače mi na compu dela tudi na t-2 omrežju.

ant ::

mjaa je izjavil:

Za Philips 49PUS6501 (l. 2016, mislim da Android 6.0.1) pise v Google Play da aplikacija ni kompatibilna z napravo :|


Poskusi naložiti direktno apk: https://drive.google.com/file/d/0B0vn6b...

BlackLight ::

Ok sedaj pa dela staro geslo od D3GO računa... To pa je malce fail.

Dr_M ::

Glede na to, da je govora o telemachu, bodite veseli, da sploh kaj dela, se posebno, ce je to prvi dan nove storitve.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.
««
«
1 / 49
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
23932721 (1131) Han
»

Eon Telemach in Android box (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15247078 (1275) i8t76
»

Smart TV in aplikacija EON (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
341136965 (8756) zitrus
»

Chromecast 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
31557366 (7058) predi
»

Telemach EON TV

Oddelek: Omrežja in internet
3310981 (5373) Daniel

Več podobnih tem