» »

Ahead Nero 6-občutki

Ahead Nero 6-občutki

Kriko ::

Kako se vam zdi novi "PAKET" Nerota 6.
Ima pač skupek programov in nekaj izboljšav in predvsem mi je super da lahko instaliraš res kar sam potrebuješ, tako da sem zadovoljen!
lp

Bug ::

Nero 6 Available in 2 days - Od kod mas ti ze sedaj to verzijo???:D

sash ::

je že avejlebol :D , ne sicer na najihovi strani ampak to je že druga zgodba :D

Občutki, hmmmmmmm jaz sem si nabavil Nero 6 Ultra Edition pa me je prvo presenetla velikost ~340M 8-O , potem pa sem namestil itak samo nerota ki ima zraven vseh že znanih funkcij dodano še možnost vklopa Virtualnega pogona in nekega Backup-a ki pa ga še nisem probal ter nekoliko spremenjeno grafiko. Ostalih stvari ki so na CD-ju nisem poskušal saj jih ne potrebujem.
--------------------
Think different...
TOROiD Group

borchi ::

a lahko kdo pokomentira kako deluje ta BACKUP funkcija?
l'jga

KTr1sk ::

Jz sem ga tud od nekje staknu, samo ga ne morem odpakirat, ker rabim geslo!;(( Pa z navadnim modemom sem ga downloadu, zdaj pa ga ne morem sprobat;((

GaS ::

sash, kje si pa ti nabavu ta ultra edition.. kukr sm jst obveščen, je ta verzija kvečjemu od PHXiSO... dobr, ni vazn.. sam bedno zgleda, k misls da izpads en jack s tem kao kupljenim nerotom. bols zgleda ce reces da si pac nekako nekje zdownloadu ISO verzijo, ki se sploh ni v prodaji... sam pol bi te admin napi*du zaradi wareza.. no, to je to.brez zamere.

Kriko ::

Vprašal sem za mnenje kompleta nero 6 ne pa da se zdaj tu nekaj preseravate eni kje, kaj, zakaj!!!
Saj Ultra imamo več ali manj vsi!
No backup deluje kar ok, samo poveš kaj bi dal v backup in ti naredi cd-je, ko zmanjka cd-ja pri peki samo daš naslednjega označiš z številko in tako naprej!
Sedaj ima Nero 6 tudi ordoje za kasneje po potrebi uporabit backup!
Tomaž piši mi na mail.
JA velikost je velika saj so v paket dali vsa orodja ki se nekako zadnje čase največ uporabljajo, je pa res fer od njih to da lahko instaliraš kar pač želiš oz. kar rabiš!
Zanima me če pokomentirate tisti kateri uporabljate NeroMix in NeroVision Express 2 kako ste zadovolnji, ker sam jih za zdaj še nisem uporabljal?

BaRtMaN ::

Hodite pa po tankem ledu.
Če kdo želi videt zaslonske ustrelke, naj klikne sem.

Han ::

V nekaterih štacunah čez lužo zadevo že prodajajo...

Bug ::

Kaj ni Ahead Software Nemska firma (Evropa)?

Han ::

Je, ja. Fora je v tem, da so trgovine dobile pakete že pred kakšnim tednom in nekaterim trgovcem se je malo mudilo s prodajo... :D

Bug ::

Heh, malo prej sem "nabavil" Nero-ta 6 in ne morem reci, da je kaj posebnega..
Tisit Backup pa je kot rahlo okrnjena razlicica windowsowskega backupa...

Lp,
Bug

Tr0n ::

Ne vem, zakaj bi rabo Nero6, ko pa ze 60% vseh featurov verzije 5 ne uporabljam. Bomo kr pri 5ki ostali.

(sic) ::

Ja TrOn potem nisi 1337 h4x0r, če nimaš Nero 6ke. Dljam zdaj, da vidim če se splača.

Samo je hudo kak so nabijal 5.5 verzijo. Na koncu se mi zdi, da je že bilo 5.5.9.17...
Fuck you all!!!

Predator ::

a lahko že snemamo iz .ogg direktno audio v 6ki?

Eldorado ::

krneki™ ta 6ka.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
http://www.astrahosting.com

frenk ::

jest bistvene razlike ne opazim...verjetn zato ker uporablam sam osnovno snemanje in image drive:)

KTr1sk ::

Meni je fajni tud zato, ker zgleda lepo in deluje tako kot hočem. (ampak je verzija 5.5x delala delala tud tako). Ne vem pa kaj pomeni tole:
Track-at-once
Disc-at-once
Disc-at-once/96
Enkrat sem vedel, zdaj sem pa že spet pozabil, katera je možnost, da ne zaključi CDeja?
V novem Nerotu ni več čarovnika (bil je naslikan CD z očmi in usti) tam mi ni nikoli CDeja zaključil in potem sem tam samo dal možnost dosnemanje, ampak zdaj ni več tega čarovnika, zato sprašujem kaj pomeni Track-at-once
Disc-at-once
Disc-at-once/96

BaRtMaN ::

Če hočeš snemati multisejno, se uporablja Track-at-Once (TAO), ki naenkrat posname eno sled, naslednjič še eno... Recimo pri audio cdjih se zapeče vsaka pesem kot samostojna sled, če je TAO način. Disc-at-once (DAO) pa posanme cel CD brez prekinjanja kot samostojno sled. Tistile /96 pomeni sub-channel data, ki se ponavadi uporablja za kakšno zaščito proti kopiranju, mislim, da tudi za CD Text...

Priporočam uporabo Disc-at-Once načina.

V 6ki je čarovnika zamenjal Nero Express.

Mobidick ::

A še komu nekaj teži glede jezika tale nero 6. Meni namreč že med instalacijo, vendar gre dalje. Za zagon samega nerota pa moram spremenit področne nastavitve in jezik na ENG v windowsih. Kasneje pa v "File>Preferences" stisnem Language bar pa zašteka in gre ven. A ima še kdo podobne težave?
The future is digital!

KTr1sk ::

Jz imam verzijo 6.0.0.0, ke deluje brezhibno, ampak prišel je nero6 na njihovi uradni strani, verzjia nerota pa je 6.0.0.9 in vsebuje 3pakete. Če bo kdo downloadu naj pove, če je drugačno oz. Nero Recode je na novo!
lp

TitanSLO ::

NERO 6 je super glede podpore novih RECORDER-jev.
np3. Plextor 52x24x52A, sem ga pravkar nabavu.

Drugače je super zadeva tudi ta nov NeroMix.
Moram še sam nabavit dodatne plug-ine (MP4,...)


KTr1sk ::

Mobidick če imaš verzijo 6.0.0.0 (mogoče velaj tud za 6.0.0.9) moraš prejšnjo verzijo izbrisat 5.5.x.x in na novo inštalirat nero 6.0.0.0 in moraš uporabiti ta ključ 1A23-xxxx-xxxx-xxxx-xxxx-4901 potem mora delvota nero brez problema!!

Mobidick ::

Hvala za nasvet. Že imam verzijo 6009 (prej ultra edition) in vse tiste možne dodatke, ki jih ponujajo na svojih spletnih straneh in zadeva deluje.
The future is digital!

KTr1sk ::

NA strani slo-comp sem zasledil tole:
Iz revije (založništva) PCwelt.de so sporočili zelo pomembno novico o hrošču, ki naj bi bil v Nero 6.
Kaj je tako pomembnega? Nero 6 vsebuje hrošča, ki bi lahko izbrisal celoten sistem s trdega diska. Sumijo, da je podjetje Ahead pozabilo omejiti izbris začasnih datotek, kar privede do tega dejanja.
Trenutno ni še nobenega popravka za tega hrošča, upamo pa da bo v kratkem na voljo.

Za preostalo novico, pa klik.
Dobr, da nimam nero recode:D Uradna povezava pa tukaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KTr1sk ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako posneti 750 mb na 800 mb cd-r???

Oddelek: Pomoč in nasveti
242433 (2089) 5er-->
»

Kako zapisati 800MB CD v Neru?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141853 (1490) Predator
»

100 min CD

Oddelek: Strojna oprema
161135 (883) matejoo
»

tezave s pekacem liteon

Oddelek: Pomoč in nasveti
131368 (963) jurre
»

overburn pri neru 6

Oddelek: Programska oprema
71041 (905) Bahula

Več podobnih tem