» »

Star wars - Obi-Wan Kenobi - Serija

Star wars - Obi-Wan Kenobi - Serija

1 2 3
4
»

Mato989 ::

Gregor P je izjavil:

Pri Manadalorianu so dokazali, da se da, če se res hoče. Nikoli si ne bi mislil, da bom rad gledal serijo o nekem Mandalorijancu:)


No saj nek presežek tista zgodba ni bila... je pa bila 10x boljša od tega kar berem tu ja...

Bistvo je v tem da je do zdaj še zmeraj najboljša zgodba KOTOR in KOTOR 2... naj posnamejo to v filmu skupaj z predzgodbo kako je Revan odšel v boj z Malakom itd... noben film se ne more kosat s to zgodbo.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

globoko grlo ::

A se kdo spomne, k so po TVju igral Hugota al neki tazga? Si lohka sam levo pa desno prtiskal na telefonu.
Tko nekak zgledajo teli fighti v e05, res katastrofa. Plus vse ostalo, sam se mi ne da.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Zgodovina sprememb…

judoka ::

Tale serija je res smesna napram Mandalorian-u

sentiš ::

Mandalorian tudi ni bil nek presežek, kar veliko pove

BT52 ::

Se strinjam. S01 je bila dobra kaka 5 od 10. Lahke zgodbice. Nič težavnega. Priznam po dolgih letih mučenja z pogrevanjem stare juhe Disneya. Je se prileglo malce priboljška na koncu dneva.

Čeprav se ne strinjam z odstranitvijo čelade. Popoln fail. Kako bi izgledalo, če bi Vader dal dol čelado v TNH.
S02 pa ima ogromno lukenj. Pa saj je lepo po TLJ videt Lukeca v akciji. Samo kako smo do tega prišli pa je bilo prazno. Ideje so bile vsaj dobre.

Tole z Kenobi pa je BLEH. Morbidna radovednost. Še tale s01e04 je bila spet tečna Leja, ki takoj ve kdo je Obi-Van Kenobi?! WTF Pisatelji se očitno ne ozirajo na cannon in lastne epizode. Vader spopad z Kennobijem pa so povsem zgrešena ideja ("once i was a learner now i m master"), ki nebi smela obstajat v taki obliki, kot je v tem šovu. Jao.

Nikec3 ::

Meni je pa bila 4. epizoda čisto super. Star Wars je že v osnovi precej "campy" zadeva, zato me ti elementi ne motijo. Pridejo s franšizo.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Pogledal četrto epizodo pa ni slaba ampak čisto preveč časa pposvečajo Leji in Revi. Naslov tv serije je Obi Wan Kenobi in ima toliko minutaže kot Reva in Leia, da ne govorim o Vaderju katerega komaj kaj pokažejo.


Obi Wan Kenobi ima ravno za pol manjši proračun kot Mandalorian. Nazaj prripeljejo ene nejvečjih imen v Star Wars franšizi potem pa šparajo na njih in jim ne dajo minutaže sploh pa bi lahko najeli boljše pisce in režiserje ;((

globoko grlo ::

Pa kakšne pizde degenerirane pišejo tale script????
FUCK OFF!
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bolt ()

globoko grlo ::

Preklete jebene limonade!
Pa za koji KKK more bit tolk enih nesmislov not?

to je prav next level storm trooperjev
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bolt ()

BT52 ::

Sem samo čakal na komentarje. xD

Cupakabra123 ::

Ta epizoda je bla top!Koncno so Anakina pokazali. Vader pa itak strasen, dober plot twist so naredli.

Nikec3 ::

No, tega še pa jaz ne prebavim. Tako slabega scenarija že dolgo, dolgo nisem videl. Stormtrooperji blastajo s temi raketami v vrata, nakar pride Reeva in jih odpre z lightsaberjem? Vader s svojimi IQ 0 stormtrooperji, napade stranske vhode, streho pa pusti nezaščiteno? Ko je umrla ona "indijka" bi naj bilo dramatično, samo smo jo poznali 3 epizode in ni nekega efekta,...
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

globoko grlo ::

Mislm na sploh je vse bedno. Froc cepu med zicami pol ure? Sam wtf!
Wadrck prizemlji space ship, ampak se enga space shipa pa ne vid? Pa je par metrov stran! Wtfx2.
Blast vrsta zdrzijo blasterje, smpak sepet se pa slis skozi vrata? Wtfx3
Smotkoti z blasterji na 3 m nc ne zadanejo, se rebeli so sam par celadarjev pospravl. Wtfx4
Pa zdej je lightsabre na nivoju zobotrebca, to se kr nonstop luknajo pa noben ne crkne? Wtfx5. Pa kle sm res si reku evo, sej neki dobrga, mi je nou treba vec gledat, pa se to so zajebal.

Pa The Force je sam se za mahat po zraku, wtf?
Ta prav Obi bi zacutu unga spy droida. En kup situacij kjer bi lohka uporabil Sili, ampak ne je dobra sam takrat, ko se maha po luftu.

Vglavnem skoda Gregca za to sranje!
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Všeč mi je kako se je komaj čakala neka bedna serija, zdaj pa razočaranje na polno... kdaj bo folk dojel da je treba NEHAT hodit nazaj ampak it naprej v nove star wars zgodbe... tole drkanje od Skywalkerjev in okrog njih je čisto preseglo meje dobrega okusa Star Wars ima bogato zgodovino milijone jedijev zgodb a mi gledamo na ekranu non stop 2 osebi ki vihtita meč... bilo jih je pa na milijone.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

svecka ::

1 del mi je bil super, sedaj pa z vsakim delom slabše...prav tist plot holes, nelogičnosti, itd.

BT52 ::

Mato989 je izjavil:

Všeč mi je kako se je komaj čakala neka bedna serija, zdaj pa razočaranje na polno... kdaj bo folk dojel da je treba NEHAT hodit nazaj ampak it naprej v nove star wars zgodbe... tole drkanje od Skywalkerjev in okrog njih je čisto preseglo meje dobrega okusa Star Wars ima bogato zgodovino milijone jedijev zgodb a mi gledamo na ekranu non stop 2 osebi ki vihtita meč... bilo jih je pa na milijone.


Potem pa maš KKK ki prepove EU. 😂 Lol

svecka je izjavil:

1 del mi je bil super, sedaj pa z vsakim delom slabše...prav tist plot holes, nelogičnosti, itd.


Ma že prvi del poruši cannon. Ko Obi sploh nebi smel it reševat Leje. Ker v TNH je precej očitno, da Leja prosi Obija za pomoč povsem uradno in preko očeta. In ne tako, kot bi ti prosil za pomoč človeka, ki ti je rešil življenje.

Ni pa čudno, ko je pisec scenarija izjavil, da sploh ni gledal filmov in predvsem ROTS. Hah komedija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

BT52 ::

Igralce pa razumem, da jih boli k. Glavno da jim pihaš na dušo in te najamejo. Če lahko z manj talenta prideš do vloge zakaj pa ne. Naloga je na odgovornih, da poskrbi za primerno pripravo in igralsko zasedbo.

scipascapa ::

še dobro, da so torrenti.

Gregor P ::

Si predstavljate, da bi se sedaj posebej za eno leto naročil na Disney + kanal samo da bi lahko gledal to Obi-Wan serijo, potem bi se pa soočil s tem kupom nesreče8-O:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

BT52 ::

Ja RIP haha

oo7 ::

Darth Vader force fight mi je bil dobro narejen ostala epizoda pa bolj meh. Največja bedarija pa, da Vader ali pa Grand ni do konca fental Revo.

oo7 ::

A je bila Reva dvakrat zabodena z lighsaberjem ? Ko je bila majhna in zdaj ? :| Bedarija, da bo že drugič preživela.

Grand Inquistor katerega je zabodla Reva njegova rasa naj bi imela dva želodca.

BT52 ::

Right...

Omg kako sovražim tole. Povsem nezasluženo. Hočem povedat, da filmov kjer lahko junak preživi iz bilokakega razloga je brezveze. Hollywood/pisci scenarijev so že pred leti začeli z temi pocenimi triki, kot so multiverse, timetravel in ipd. Za Star Wars pa izgovor "its the force" je že kar tečen. Lukas je vsaj imel neko vizijo Disney pa se sploh ne briga in se vidi.

oo7 ::

Me ne bi čudilo če bi po koncu te tv serije Reva dobila svojo Tv serijo.

Ampak najhuje šele prihaja leta 2023 nova serija Star Wars The Acolyte.

sentiš ::

Star Wars je bila originalno narejena za 10 letne otroke. Da se sedaj tukaj kregate o nekonsistenci in resničnosti te serije, ki je še vedno mišljena za 10 letne otroke, je tako, kot da bi šli gledat Pokemon risanke in se pritoževali.

Razmislite

Mato989 ::

sentiš je izjavil:

Star Wars je bila originalno narejena za 10 letne otroke. Da se sedaj tukaj kregate o nekonsistenci in resničnosti te serije, ki je še vedno mišljena za 10 letne otroke, je tako, kot da bi šli gledat Pokemon risanke in se pritoževali.

Razmislite


Pokemon risanke imajo 100x boljšo kontinuiteto znotraj sezone in univerzuma =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

BT52 ::

sentiš je izjavil:

Star Wars je bila originalno narejena za 10 letne otroke. Da se sedaj tukaj kregate o nekonsistenci in resničnosti te serije, ki je še vedno mišljena za 10 letne otroke, je tako, kot da bi šli gledat Pokemon risanke in se pritoževali.

Razmislite


OMG škode razprave. LOOL Mislim haha. Disney ravno rabi take. Marvelu je že uspelo z pomijami zaslužit milijarde. Že v komentarju priznaš da ni usklajenosti z karakterji od filmov pa do serije. Nadaljnje, če razumem prav. Praviš če je domnevno delano za otroke mora biti sranje? PS nekaj serij delanih za "otroke" ima najboljše scenarije in kontinuiteto zgodbe. Stari Disney je imel veliko zgodb z dokaj odraslo moraliteto "Beauty and Beast", Lion King, Mulan, 101 Dalmatine.. Tako argument ne drži vode in ne se smešit. Včasih je še celo spisat dobro otroško serije VELIKO težje od konvencionalne vsebine.

BT52 ::

oo7 je izjavil:

Me ne bi čudilo če bi po koncu te tv serije Reva dobila svojo Tv serijo.

Ma ja. Ali ni tole neuradno potrjeno?

oo7 je izjavil:

Ampak najhuje šele prihaja leta 2023 nova serija Star Wars The Acolyte.


OMG ali ni to popolnoma podprt KKK šov aka WOKE to the max? Ugh. Vsekakor me res zanima kaj bo potrebno, da odrežejo tole hydro v Lukasu. Ne vem, če je kdo že rekel. Vendar KKK oblast riše groteskne paralele enake Palpatinu.

oo7 ::

BT52 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Me ne bi čudilo če bi po koncu te tv serije Reva dobila svojo Tv serijo.

Ma ja. Ali ni tole neuradno potrjeno?

oo7 je izjavil:

Ampak najhuje šele prihaja leta 2023 nova serija Star Wars The Acolyte.


OMG ali ni to popolnoma podprt KKK šov aka WOKE to the max? Ugh. Vsekakor me res zanima kaj bo potrebno, da odrežejo tole hydro v Lukasu. Ne vem, če je kdo že rekel. Vendar KKK oblast riše groteskne paralele enake Palpatinu.



Woke, do konca.

Tole si preberi

https://boundingintocomics.com/2022/06/...

in

https://gamerant.com/star-wars-acolyte-...

Gregor P ::

Torej ta že več tisočletij star svet oz. vesolje, kjer so tehnološko za nekaj magnitud bolj napredni od nas in kjer se prepletajo življenja različnih bitij iz raznih koncev vesolja, še ne pozna različne spolne usmeritve oz. prakse ipd. ampak bomo sedaj priča prvim bitjem tega sveta, ki se bodo lotili tega poslanstva 8-O:))
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

D3m ::

Ahahhahaha xD
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

Neke teorije krožijo, da naj bi Lucasfilm z Revo hotel upodobiti RevaNa :))

BT52 ::

Loool. Kaj je spremenil spol. Haha

Gregor P je izjavil:

Torej ta že več tisočletij star svet oz. vesolje, kjer so tehnološko za nekaj magnitud bolj napredni od nas in kjer se prepletajo življenja različnih bitij iz raznih koncev vesolja, še ne pozna različne spolne usmeritve oz. prakse ipd. ampak bomo sedaj priča prvim bitjem tega sveta, ki se bodo lotili tega poslanstva 8-O:))


XD se še spomniš barvitega karakterja Geode, ki jw dobesedno kamen. Hahah to je šele progresivno. Disney resnično orje ledino tuki /s

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

sentiš ::

Dober fan service, mi je skoraj žal, da je serije konec. Ampak serija kot serija je še vedno bila zanič.

LeQuack ::

Ko je Disney kupil Lucas je bilo jasno, da bodo izželi vse kar je možno iz tega universa, tako kot to delajo s super heroji.
Quack !

oo7 ::

Še vedno nisem pogledal 6 finalne epizode :|


Drugače pa sith lord Kathleen Kenedy pravi, da je druga sezona možna. Tudi Evan in Hyden sta za drugo sezono.

karafeka ::

Zakaj ni Kenobi ubil Vaderja na koncu? Pa tako šanso ko je mel. A je bil kak globlji razlog prikazan?

sentiš ::

Ker bi ubil kontinuiteto filmov... Zakaj ni Vader ubil Kenobija, ko ga je zasul s skalami? Saj ga je moral čutiti, da je še vedno živ.

BT52 ::

Lol zakaj ga ni ubil? ha ha Ko se po mojem mnenju sploh nebi smela med ROTS in TNH sploh srečat.

BT52 ::

Je en naredil povzetek episod...



:D Auralnauts im večjo kontiniuteto od Lucas Studia ahha

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

oo7 ::

Končno pogledal finale. Še najboljša epizoda v seriji in verjetno edina kolikor toliko dobra.
Duel med Obijem in Anakainom je bil dober.
Nasplošno pa res škoda, da so nazaj pripeljali vsa ta velika SW imena in najeli tako slabe pisce. Res škoda.

oo7 ::

Ewan McGregor Wants Fans to Campaign for Obi-Wan Kenobi Season 2


Ewan McGregor really wants Obi-Wan Kenobi Season 2 and launches a fan campaign to help make it happen.

https://www.cbr.com/ewan-mcgregor-campa...

Gregor P ::

Ni potrebe. Res ne.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

globoko grlo ::

Mislm Evan mi je kul, sploh k se s frčotom rad okrog voz :) Kar se pa tegale skropucala od sw tiče, pa tut če ne.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

oo7 ::

Prva sezona je katastrofa in tisti tečni piščanec Reva brezvrzen lik.

Ampak če bi kdo drug sposoben naredil drugo sezono zakaj pa ne če je Evan pripravljen.
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Wars: Cassian Andor (2021) - TV serija (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12416912 (3146) BT52
»

Star Wars : Boba Fett (2020) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7412171 (4574) oo7
»

Rogue One (Star Wars) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
14333520 (16323) jype
»

Star Wars: Episode VII (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Sedem umetnosti
664149957 (106690) D3m

Več podobnih tem