» »

Vremenska postaja Netatmo

Vremenska postaja Netatmo

skidoo600 ::

Pozdravljeni,

mi zna kdo pomagati pri eni težavi z vremensko postajo netatmo? Problem je v tem, da včasih ne kaže podatkov iz zunanjega modula. Skoraj vedno čez dan dela brez problema, ponoči pa ne pošilja podatkov. To se dogaja redno, že 2 meseca. Prej je delala brez težav. Lokacija postaja je enaka, signal je dosti močan. Tudi baterije sem že zamenjal. Notranji modul dela bp. Če ima kdo kak nasvet, bi bil zelo hvaležen.

Lp
Žiga

Opkow ::

Na blef bi rekel, da se zvecer vklopi neka naprava in moti signal.
Za hec prestavi oboje nekam drugam, se bolje v drugo okolje. Recimo v sluzbi, pri sorodnikih, ...
Ce je problem se vedno prisoten, pol zna biti problem v postaji oz modulu.

xmetallic ::

Mogoče se ti Wifi ponoči izklopi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

skidoo600 ::

@killer to je možno, vendar nimam pojma katera naprava bi to lahko bila..

@xmetallic wifi dela, ker notranji modul pošilja meritve ves čas. Napaka mora biti nekje med zunanjim in notranjim modulom.

bauci ::

Jaz imam pa drug problem. Notranji modul se mi vsake par dni "ugasne" oz. ga postaja več ne zazna. Dela OK štiri ali pet dni potem ga pa ni več v seznamu modulov. Odstranit moram baterije, počakat par minut in ga na novo upariti s postajo in potem spet par dni dela bp.

skidoo600 ::

Jaz sem sedaj testiral zunanji modul v sobi zraven notranjega in zadeva dela bp. Očitno začne neka naprava zvečer zunaj motiti signal. Kakšna naprava bi to lahko bila? Res nimam pojma kaj deluje na tej frekvenci samo ponoči :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pametno stanovanje (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
2477425281 (4493) matobeli
»

Vremenske postaje (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
5214468 (3564) SumTingWong
»

ESP8266 ESP-12E (NodeMCU 1.0)

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
453367 (2212) dc10
»

Merilec temperature

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
102434 (2186) branc
»

Asus p535 - vaša mnenja

Oddelek: Kaj kupiti
234133 (2329) sixtoo

Več podobnih tem