» »

Battlefield V (2018)

Battlefield V (2018)

««
12 / 13
»»

Cange ::

Polahko je začelo dobivat obliko. Do novega leta bo narod veselo nadgrajeval PC-je na 6core+ kar zna normalizirat stanje.

keba ::

Te tanove mape si mi super, igra pocasi napreduje in se jo veliko bolje igra kot od zacetka

Machete ::

Zavzemanje pointov, sploh prvih na obali, na mapi Iwo Jima je preprosto epsko.
Če ekipa špila kot je treba, je to zame ena najboljših interakcij oz. FP izkušnja v zgodovini MP gejminga.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

dronyx ::

Machete je izjavil:

Zavzemanje pointov, sploh prvih na obali, na mapi Iwo Jima je preprosto epsko.
Če ekipa špila kot je treba, je to zame ena najboljših interakcij oz. FP izkušnja v zgodovini MP gejminga.

Iwo jima je super mapa, po moje celo najboljša v BF5. Samo zadnja točka na gori Suribachi je po moje za napadalce (US) prelahka oziroma obramba nima nikakršne možnosti.

Machete ::

Ne vem če, mi smo včeraj dokaj poharali vse točke in se zataknili na tej tazadnji. Mislim, daj e blo pod celo pod 5 ticketov, ko smo zmagali, torej se je izšlo za mišjo dlako, pa še to so medici kar migali.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

keba ::

In mislim da je to pravi pristop, da igre ne izhajajo vsako leto, da je nekaj časa premor in se ekipa lahko fokusira na mape in balansiranje igre, pa da mape in ostalo ni plačljivo, da ko igro enkrat kupiš ti ni potrebno več vlagati v igro

Reaper ::

Tudi meni sta novi dve mapi odlični.

Seba22 ::

Meni je sicer boljši conquest,ampak tudi breakthrough ni slabo sploh na teh 2 novih mapah se igra odlično
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Reaper ::

Jaz igram samo conquest, breakthrough še nisem probal na omenjenih mapah pa tudi prej sem ga igral parkrat.

aleksander85 ::

Zdravo klapa

evo kot bivši BF igralec sem ponovno "v igri"(sestavil nov konkurenčen PC)..Lih kar se louda zadeva:)Jutri bom v akciji:P

Je,ste mogoče kaka skupina,ki bi bila pripravljena sprejet še enega borca?:)
JE veliko lepše špilat,če si na liniji še s kom in pač sodeluješ itd..

Pozdrav iz Primorske

DuaL ::

Še kdo igra? >:D pocasi bo prišla še wake island mapa. Me je pa tale pacific spet malo vrnil v akcijo :D

keba ::

Tudi jaz igram sedaj na polno, zadnje dve mapi sta super

LunKi ::

Lundenberg...dejmo dodat, če igrate, ker nas je že tako malo :)

aleksander85 ::

5tka me sploh ne potegne..igram pa bf1 na polno
Če je kdo za ,lahko udarmo kako skupaj

lp

TOP ::

Kaj če kupiš osnovno igro,kaj so tele mape zraven ali moraš še DLC kupovat.

Skyman ::

DLC ne obstajajo tukaj...z osnovno igro lahko vse igras

A110 ::

S prijateljem skupaj igrava na njegovem racunu vsak na svojem racunalniku 5 in 1 (seveda ne istocasno) ampak meni 5 spl oh ni vsec. Sicer se je zdaj z japanezarji malo popravilo ampak se vedno ne seze do gleznjev 1. Bf1 v meni res vzbudi tisto pravo vzdusve ww1 s svojimi odlicnimi mapami. Da razlike v snipanju (meni dalec najljubsi class) sploh ne omenjam

oo7 ::

Battlefield V - Into the Jungle Overview Trailer

Machete ::

Ma nee no. Te zaraščene foliage overdose mape mi sploh ne dišijo. Najboljše so mestne in pa tatople; Severna Afrika in Grčija. Epski premiki čez naselbine.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

edi45 ::

Ima kdo probleme pri BF5 z DX12? Na DX11 imam presenetljivo malo FPSjev, na dx12 mam 160+ na ultra, ampak je preveč močan stuttering in nemoreš igrat.

Klemzz ::

Pri meni je DX11 porazen. DX12 dela bp.

edi45 ::

Klemzz je izjavil:

Pri meni je DX11 porazen. DX12 dela bp.


nemorem usposobit dx12 da bi delal normalno, sem pa rešil problem z nizkimi fpsji na dx11. Vklopi ffr (future frame rendering) skoraj tak kot na dx12 so fpsji.

care20 ::

Meni dela skoraj na 120fps konstantno na laptopu...nastavitve medium-high..tko da je kar dobro optimizirana,je pa res da imam 6 jedrni procesor...na 4 jedernem je blo stalno 100% usage

edi45 ::

care20 je izjavil:

Meni dela skoraj na 120fps konstantno na laptopu...nastavitve medium-high..tko da je kar dobro optimizirana,je pa res da imam 6 jedrni procesor...na 4 jedernem je blo stalno 100% usage


Dobro meni dela zdaj na 150-180+fps na ultra, odvisno tudi od mape, pod 140 skoraj ne pade. Imam pa 8 jeder/16 niti in RTX 2080S

Skyman ::

Danes prisel update.. ter nova mapa je kr fun tale đungla

kajetan ::

vzamem nazaj vse kar sem slabega rekel o BF V - ta nova jugnle mapa in vse ksup deluje zdaj že bolj solidno. Čakam še 6.2 update, kjer bodo verjetno malo znerfali automatske gune, ki enostavno naredijo preveč damage-ja...type2... in tako je dosti težje z semi-avtomatskimi guni kaj naredit.. kot v BF 1. in semi avtomaskki guni so prazaprav tisti guni, ki zahtevajo najboljši aim.

go BF V!

keba ::

tanova mapa je super ja, BF V je čedalje boljši

edi45 ::

keba je izjavil:

tanova mapa je super ja, BF V je čedalje boljši


se strinjam, vedno večji užitek ga je igrati.

Seba22 ::

Jas ga igram že skoz.Ja se bo špil pobral počasi,ampak res počasi :)
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

kajetan ::

Seba22 je izjavil:

Jas ga igram že skoz.Ja se bo špil pobral počasi,ampak res počasi :)


boljše to, kot pa nikoli.

Dodajte me na origin: Slajmerr

sem gledal par youtuberjev ki redno igrajo BF in tudi oni isto pravijo.. še pred mesci so govori da bodo nehali igrati BF V zdaj pa govorijo, da je igra spet ql, par bugov še ima ampak jo je užitek igrati.. edino ja, gune še morejo zbalancirati in res mi je všeč da ni teh annoying letal na mapah katere ras igram. Mislim si na sredi dvoboja in ti nekdo na glavo vrže 5 bomb z letala. :D ni glih fajn
malo bi še lahko boljše ločili skine od ljudi od narave - kot v bf1 pa bi bila perfketna. Tam si res takoj opazil kemperja itd, tu pa včasih mimo letieš in ga sploh ne vidiš ko kempa pod slapom :P :P

:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kajetan ()

Klemzz ::

Jst igram grand operation ali breakthrough. Me pa še vedno moti type 2a, ker je precej OP.

keba ::

jaz tudi večinoma igram Breakthrough

Na Originu sem: Gozdar87

gojzer44 ::

Če ste opazili, nizek ping je fuuuul prednost. V igri definitivno nimajo vsi enakih pogojev in postane igra zelo moteča, zaradi tega več tega sranja ne igram. Definitivno moja zadnja igra iz te serije.

LP

treker ::

Eno vprašanje, mogoče neumno a ne najdem 100% odgovora. Ali lahko vse mape igram, če kupim BF5 (instant gaming 18EUR) oz. so "Chapter-ji" plačjive mape?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: treker ()

kajetan ::

lahko igraš vse mape!
btw: nikjer še nisem zasledil toliko cheaterjev in tako slab team balance. vceraj je en team imel 27 ljudi, drug pa 10. kako se to sploh lahko zgodi.

gojzer44 ::

treker, nasvet, ne kupuj tega. Ni vse dobro kar se sveti. Res je dosti map, ampak je tako bugasto, lagasto in neregularno do igralcev da boš hitro zgubil živce!

Machete ::

gojzer44 je izjavil:

treker, nasvet, ne kupuj tega. Ni vse dobro kar se sveti. Res je dosti map, ampak je tako bugasto, lagasto in neregularno do igralcev da boš hitro zgubil živce!


Daj ne pretiravaj. Kaj ima igra s tvojim pingom? To zadeva vse MP igre in BF ni nobena izjema.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

DrDre95 ::

Machete je izjavil:

gojzer44 je izjavil:

treker, nasvet, ne kupuj tega. Ni vse dobro kar se sveti. Res je dosti map, ampak je tako bugasto, lagasto in neregularno do igralcev da boš hitro zgubil živce!


Daj ne pretiravaj. Kaj ima igra s tvojim pingom? To zadeva vse MP igre in BF ni nobena izjema.


Koliko te plačajo da promoviraš to gnezdo nesposobnih programerjev in goljufov?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Machete ()

Machete ::

Ko nazi na sociali, ocenjuje DICE za nesposobne programerje.. V bistvu ni presenečanje, saj gre za jajotov diktat zanikanja racionalnosti.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

DrDre95 ::

Machete je izjavil:

Ko nazi na sociali, ocenjuje DICE za nesposobne programerje.. V bistvu ni presenečanje, saj gre za jajotov diktat zanikanja racionalnosti.


Sem slišal da dobite 6 centov na post?
Koliko pa vas plačajo da reportate vse negativne reviewerje na jutubu? Glede na to da jih je tako ogromno bi bil zate morda to nov vir zaslužka?

mailer ::

Edino pravilno, da ima nizek ping boljšo izkušnjo kot nek lager z 250+ včasih tudi umetno ustvarjenega pinga, ki se preslikava po mapi. To, da te nek kitajc ustreli še preden prideš izza vogala ali si že zdavnaj v zaklonu je bedarija. Vsi serverji bi morali met nastavljen najvišji povprečni ping na igro in če ga presežeš si avtomatsko izključen iz igre. Naj se high pingerji in lagerji podijo po svojih sobah pa potem bentijo, da igra ni fer. Da ne omenjam raznih ping compensation for, ki dajo nekaterim tako očitno prednost, da zbrišeš vse skupaj in prešaltaš na drugo igro.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

treker ::

Hvala a odgovore. Po prebranem pa nisem več tako navdušen. Bom najprej trial probal.

Machete ::

Za 15 eur ne rabiš doktorirat. Špil je fantastičen. Nobenega laga in bugov. Gojzer piše neumnosti, če ne pa naj konretizira svoje javkanje.
Edino čiterji pa se dejansko najdejo. Zapreš server in najdeš drugega.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

keba ::

Cheaterji so itak vsepovsod pri vseh online igrah. Mi pa ni moteče, sem samo dvakrat do sedaj naletal na njih...

sennheiser ::

Samo dvakrat? Firestorm je sploh katastrofa. Ostalo je pa tako tako. Odvisno od sreče.
Daleč da je slab špil, ampak če primerjam ostale iz BF serije, ravno količina cheaterjev odbija za redno špilanje.

SlimDeluxe ::

treker, poglej raje morda Origina Access Basic, stane 25€/leto in ima vključen BFV.
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

DrDre95 ::

Machete je izjavil:

Za 15 eur ne rabiš doktorirat. Špil je fantastičen. Nobenega laga in bugov. Gojzer piše neumnosti, če ne pa naj konretizira svoje javkanje.
Edino čiterji pa se dejansko najdejo. Zapreš server in najdeš drugega.


Eh, fanboj. Še plačan ni da čivka o BFV super špilu :))

Če hočeš videt dejansko stanje BFV, potem napiši BFV v Youtube in nastavi rezultate za zadnji mesec.

Machete ::

Ne rabim, ker za razliko od klošarjev imam igro in blizu 200 ur. Zate pa vem, da rabiš vodenje drugih, da si ustvariš 'mnenje'.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

DrDre95 ::

Machete je izjavil:

Ne rabim, ker za razliko od klošarjev imam igro in blizu 200 ur. Zate pa vem, da rabiš vodenje drugih, da si ustvariš 'mnenje'.


Uf, če nimaš te igrice si klošar bre. All the cool kids do it, you wanna be cool right :))

treker ::

Hudiča, trial zgleda ne podpira MPja :(
««
12 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield 1 (Battlefield 5) (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Igre
1996277827 (41858) opeter
»

Titanfall 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20323716 (6030) oo7
»

Battlefield HARDLINE (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19334704 (22994) matija14

Več podobnih tem