» »

Battlefield V (2018)

Battlefield V (2018)

««
3 / 13
»»

Machete ::

DarwiN je izjavil:

Sej zato ravno trolam v nitki, ker enostavno ne vidim, kako bi lahko nekdo preferiral BF pred PUBG. Edini logični razlog je ta, da še ni doživel PUBG.

DICE z zelo dobrim razlogom razvija lasten battle royale način igranja za Battlefield V, ampak tole bi znal bit nek posiljen zmazek. No, počakajmo.


Umiri se. Nismo vsi istih igralskih okusov. Pubg v BF ne paše. Lahko pa naredijo kot game type vmes, ne vidim problema.

Sicer pa ko sem ravno včeraj tole gledal, pustim še tule. Res kakšen neverjeten crap prodajajo, shitportajo, dodajo lootboxe itd.. NORO
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

fireX88 ::



ww2?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Tr0n ::

Jup.

Skoda.

Skyman ::

Sei o tem se je ze govorilo zadnje 2 meseca,zakaj taksno presenecenje?

Live ob 22h!

https://www.battlefield.com/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Tr0n ::

fireX88 ::

ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Skyman ::

16,10

galu ::

Prvi vtisi so bolj švoh...
Tako to gre.

Tr0n ::

19. oktober release date, beta prej za preorder folk, ne bo premium pass-a.

fireX88 ::

tudi pri battleforntu ni premiuma... tako da..
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Tr0n ::

Insta pre-order za mene. This looks fucking awesome. :)

ZiedRieke ::

Katastrofa, to je se slabše kot BF1 :S Zgleda da so zlati časi BF2, BC2,3 in 4 mimo....

fireX88 ::

gradnja preprek, popravilo hiš (tukaj) zgleda kot battlefiled battle royal:P

Not my style, ampak mi je tematika bližje kot ww1..
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

oo7 ::

fireX88 je izjavil:




Nekam veliko down votes ima tale trailer.

ahac ::

Vmes zgleda, da bo začel igrat, ampak ne... BAM! spet na tleh! Gameplay DENIED! Gotta keep it cinematic!
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

barocco ::

sam trailer me je pustil "hladnega"Hype down, ampak po slišanem v videu od JF.inside info, pa mi je tudi sam trailer,mehanika ,gameplay.. bolj "jasno" všečen
Hja zan biti noro,če bodo vse to v komponirali v sam gameplay..Hype is Back
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: barocco ()

Tr0n ::

Movement je zgleda precej izboljsan ja, pa bullet physics.

https://www.polygon.com/platform/amp/20...

Dopade se mi tudi ideja company, kjer bos vedno svoje vojake, orozja, letala, etc. uporabljal.

Tudi izboljsan squad se slisi zanimivo.

Tr0n ::

• No Season Pass
• Launch locations are France, Africa and Rottedam and North Africa desert
• Coop Mode called Combined Arms
• Single player War Stories return
• Fortifications are things like sand bags, trenches, tank stoppers. Only supports can build offensively defense fortifications such as machine guns, field cannons and are much faster at building everything.
• Predetermined areas to build such as at flags, can rebuild destroyed buildings
• Attrition system - health bar is in stages, only regen up to closet stage not to 100 anymore
• Physical interactions - every action in the game requires a player interact for things like medkits, spotting, ammo, ledge grabbing (example: healing requires walking over to a health pack, character animation to pick it up, then start healing)
• No more HUD/map spotting, spotting is based on movement/changes around you
• Attrition system - much less ammo on spawn, out of ammo after a few fights, but more ways to resupply ammo in the battlefield from packs, crates, or grabbing small amounts of ammo off of bodies (all requires physical interactions)
• Revive system has a full on animation, takes a few seconds to complete, no more revive trains, takes time to complete
• Ragdolls are server side, can now drag a downed player's body elsewhere
• Any class can do a squad revive, takes longer than a medic revive, does not give full health points
• Can call for help when down such as in the trailer
• Ragdolls (player bodies) effect the environment, push down grass etc.
• Gunplay completely changed
• No more visual recoil
• Each gun has a unique recoil pattern that can be learned and mastered
• Bipods easier to use and setup
• Bullet penetration through thin wood, sheet metal, walls
• Movement change, can now dive froward, backward, left and right similar to R6 Siege prone system
• Diving has a delay to prevent dolphin diving
• Crouch sprinting is in the game
• Can burst out of widows and commando roll, no destroying windows first
• Can catch, throwback or shoot grenades
• Less grenades because less ammo
• Can tow items in the game with vehicles such as previously stationary anti-air guns, teammate can use an anti-air gun while you tow it with a vehicle
• For example, can drive a tiger tank towing a field cannon behind it or a truck towing ammo crate to resupply teammates on the front line
• Destruction explodes inwards or outwards based on where the destruction happens. Throw a grenade inside of the building? The explosion sends things outside of it. Outside of it? Breaks inwards.
• Tank driving into a building slowly destroys a building, walls slowly crack/fall, not instant
• Heavily focused on squad play, instant placed in squad when joining a game
• New squad spawning system, squad deploy system that shows what squad mates are doing in third person in real time before the tactical map screen, so spawning on squad is kicker than spawning on tactical map screen
• Since squad spawning/deploying is faster than tactical map, squad wipes are serious
• Squads accumulate points that can be spent on "squad call-ins", only squad leader can spend them in
• Squad Call-ins are V1 or JB2 rockets as seen in the trailer, supply drops with ammo/health, a smoke barrage, heavy weapon pickups (not hero kits), squad only vehicles such as Churchill crocodile flamethrower tank or the Sturm tiger
• Elite classes are gone
• Behemoths are gone
• Large, non-fatal explosions can knock a player over
• Four classes are back: assault, medic, scout, support
• Create a solider, add them to a company of soldiers, then can customize things like gender, face look, face paint, outfit, accessories, etc. and assign them a class archtype
• Class archetypes highly customizable
• Can be an assault that specializes in anti-tank or anti-infantry only, or a mix of both, etc.
• Highly specialized archetypes called exotics such as a recon paratrooper, stealthy short-range behind enemy lines person who uses a suppressed SMG and silent gadgets like pistols and garrotes comes with silent footsteps and throwing knives
• Can change and add specialization trees such as agility, flak armor, suppressive resistance
• The more you play a class more you get more specializations/archtypes within said class

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

ahac ::

Torej ne bo season passa in ne bo lootboxov... kako bodo pa služil denar? 8-O
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Machete ::

Stojnice s hotdogi bodo na mapi.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

D3m ::

oo7 je izjavil:

fireX88 je izjavil:




Nekam veliko down votes ima tale trailer.


WTF Je to za en mixer?

SJWFIELD 5 ne pa Battlefield 5.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Tr0n ::

Deal with it. :)

fireX88 ::

oo7 je izjavil:

fireX88 je izjavil:




Nekam veliko down votes ima tale trailer.


zgodovina se ponavlja, tokrat na strani BF-ja :))
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

D3m ::

Tr0n je izjavil:

Deal with it. :)


Denar jim očitno smrdi.
|HP EliteBook|R5 6650U|

barocco ::

Veste kaj, toliko negativizma ,pa še ne..
Ja tud meni je bil trailer "Zanič", BolJ kot trailer me zanima sam gameplay ,mehanika igre in vse novosti,ki jih sam špil prinaša in teh je ogromno,kot je zgoraj opisal @Tr0n,če si pa to vstaviš,predtavljaš v igro zna biti pa taktično hud špil..
mam občutek da bo "mešanica"SQUAD-a,Rising Strom 2 Vitenam in BF(mehanika ,gaemplay,grafika..)
in če bo fortification.. v igri in drugi dejavniki ,zna igra biti bolj umirjena in ne tako polna kaosa kot v BF1 ,sploh pa daleč d BFV "trailerja"

na koncu bo pa best BF špil ever.. Imam občutek ,da se bo Folk še bo grizu za jezike,ker je prehitro ocenjeval negativno..

Najbolj ,da Počakajmo na E3 Reveal Gameplay..
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

Jerry000 ::

Prvo je COD padel, za njim sedaj še BF. Škoda. Kaj mene osebno moti je neko moderniziranje WW2. Da imam god of war alike za lika ali pa kak assassins creed je men totalen fail. Ne vem zakaj ne morejo narediti brez teh vizualizacij, škatel itd. Enako pri COD. Niti WW2 tema jih ni rešila. Zame je COD R.I.P. (že 10 let) sedaj pa še BF...R.I.P.

D3m ::

barocco je izjavil:

Veste kaj, toliko negativizma ,pa še ne..
Ja tud meni je bil trailer "Zanič", BolJ kot trailer me zanima sam gameplay ,mehanika igre in vse novosti,ki jih sam špil prinaša in teh je ogromno,kot je zgoraj opisal @Tr0n,če si pa to vstaviš,predtavljaš v igro zna biti pa taktično hud špil..
mam občutek da bo "mešanica"SQUAD-a,Rising Strom 2 Vitenam in BF(mehanika ,gaemplay,grafika..)
in če bo fortification.. v igri in drugi dejavniki ,zna igra biti bolj umirjena in ne tako polna kaosa kot v BF1 ,sploh pa daleč d BFV "trailerja"

na koncu bo pa best BF špil ever.. Imam občutek ,da se bo Folk še bo grizu za jezike,ker je prehitro ocenjeval negativno..

Najbolj ,da Počakajmo na E3 Reveal Gameplay..


Bili živi in videli.

LOL.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Machete ::

Ja no bomo zavalili tiste evrčke pa bomo videli. Saj zakaj pa delamo, zato, da si privoščimo tudi kaj zabave. Če sem denar vrgel stran za (cod ww2, Battalion 1942, pa npr. Star Wars Battlefront, katerih nisem igral nič, razen nekaj minut in še nešteto drugih nepreigranih iger) me ta BF ne bo zlomil. Ker sem fan, bom sigruno proval. Konec koncev bo enkrat sigurno tudi na Origin access, kar je tistih par € na mesec. Mogoče bo treba pa samo malo več skadit prej, pa bo isto zabavno ali še bolj :D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

tasotusire ::

barocco je izjavil:


na koncu bo pa best BF špil ever..


Imam občutek ,da se boš grizu za jezik.

TOP ::

Saj je vseen kaj vi pravite COD WW2 je bil polom nekateri pravite ampak prodajal se je na veliko in tudi BF z tematiko 2sv. bo isto z vami ali brez vas,vseem pa ne morejo ustreč.Za eno malo Slovenijo jim je pa malo mar.če kdo kupi igro ali ne.V svetu se bo prodajalo kot vroča žemljica.

Gregex ::

Saj to je problem današnje gaming scene. Ni važno od ocen in opisov, važno, da vlečejo na podlagi stare slave, malo prepakirajo na leto ali dve in bum, spet prodajo za polno ceno reskined špil. Folk pa kupuje in vsako leto gredo podobne igre kot za med. Zakaj bi se razvijalci trudili, če je prodaja odlična? Je par izjem in vsako leto lahko res odlične igre prešteješ na prste ene roke. Žal.

jype ::

fireX88 je izjavil:

Machete je izjavil:

Se še nisi naveličal seksat? 8-)

kaj pa je to?
Ma, vsak mesec je par dni čist isto kot WW2.

barocco ::

Več o gameplayu, mehaniki, in pristopu na bojišču..
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

oo7 ::

oo7 je izjavil:

fireX88 je izjavil:




Nekam veliko down votes ima tale trailer.



2 dni nazaj sem pogledal je bilo 30k plusov več kot minusov danes je že skoraj obratno.

DarwiN ::

Prednaročila so že na voljo. ~36€ s 5% Facebook popustom. Sem pričakoval, da bo zadeva dražja, glede na to, da so ukinili plačljive DLCje.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Tr0n ::

Saj prejsni so tudi stali okoli 35 EUR.

Placljivega DLCja res ne bo, bodo pa zato prodajali kozmetiko.

DarwiN ::

Jp, v to smer gre nekak industrija, ko vendar vidijo, da se določeni skini za orožja prodajajo po 1000€ in več. In ko vidiš nekega streamerja, na primer Shroud pri PUBG, ki zaigra eno rundo igre in mu ljudje v zahvalo donirajo tudi do 10k$ v pol ure.. Enemu folku se čist meša.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

KAVINSKY ::

DarwiN je izjavil:

ki zaigra eno rundo igre in mu ljudje v zahvalo donirajo tudi do 10k$ v pol ure.. Enemu folku se čist meša.


Eni imajo veliko denarja in ne vedo kaj z njim. Takim je jurja isto kot nam en dolar. Bolj bolana je trgovina z skini. 100.000$ za nož v CS:GO. Kdo je tu nor?


@battlefield

Igra sama po sebi ne izgleda slabo, so pa šli malo predaleč z custom characters. Sprva nisem vedel a to gledam partizane, na koncu pa so bili to angleži? Če je igra v jedru dobra ne rabiš izgubljati časa z lepljenjem umetnih rok na tvoj lik.

Machete ::

Jaz nikoli nisem uporabjal teh skinov in kostumizacij zunajnosti, ne vojaka ne vozil itd. Ne vem ali je samo meni totalno nepomembno in celo zelo moteče, ali sem preprosto izven generacije. Kaj šele, da bi plačal. Daj mi puško in dobro igralnost, mehaniko, mape, zvok itd in gremo. Skoraj povsod imam default vojaka in vse, škoda vsake sekunde neke barve in obeleke nastavljat. Razen, če nima dejanskega vpliva na power lika, sploh ne pipam. Tako, da tole definitivno ni igra namenjena meni. Že sam potek igre in kakofonija kaotičnega bojišča v traielrju mi je čisto odbijajoča. Pa kdo za kur... sploh tripa na sončne špegle in roza nabojnik, pa hello kitty tank? Važni so (s)killi. Sicer pa, če folk v tem uživa, pač naj. Samo če ne najdejo tega brez kičenja likov je malo žalostno.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jerry000 ::

Današnja generacija ima to rada...in zgleda da gredo igre v to smer. Mi stari "veterani" iz časa COD1 smo tega že siti. Men najbolš kar se tiče kostumizacije je bilo v COD BO1 kjer si na pištolo vgraviral ime itd. Ampak je to tudi zadnji moj COD bil ker...že BO1 je bil porazen. Preveč kostumizacij, prčkarij, perku in vsega sranja. Res pogrešam en simple shooter kot COD1, ajde CSGO je ql, ma skine, če češ jih maš in niso tako direktni kot tukaj. BF5 je pa WW2, a liki so takšni kot da mešaš WW1 z WW2 z vikingi in barberi....

Tr0n ::

Simple arcade shooterjev mas malo morje, po vecini pa samevajo na Steamu in jih noben ne igra, tako kot Lawbreakers. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

KAVINSKY ::

Battalion 1944. Moram nazaj pognati, ker prve par dni po izidu je bil bugfest.

Do sedaj je najboljši način odklepanja imel Battlefield 2142. 1 rank = 1 unlock. Prve 15 rankovsi kar hitro nabral in odklenil nujne unlocke za vsako klaso. Naprej pa si se moral potruditi. Ko si prišel do ranka 50 si se počutil ponosnega, ko si odklenil zadnji unlock. Pa nisi potreboval skinov, da je bila igra zanimiva.

Tr0n ::

Min specs.

OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 and Windows 10
Processor (AMD): AMD FX-6350
Processor (Intel): Core i5 6600K
Memory: 8GB RAM
Graphics card (AMD): AMD Radeon HD 7850 2GB
Graphics card (NVIDIA): nVidia GeForce GTX 660 2GB
DirectX: 11.0 Compatible video card or equivalent
Online Connection Requirements: 512 KBPS or faster Internet connection
Hard-drive space: 50GB

Skyman ::

Recommended Requirements*
OS Win 10 64
CPU Core i7-4790 4-Core 3.6GHz / FX-8350
RAM 16 GB
GPU GeForce GTX 1060 / Radeon RX 480 4GB
HDD 50 GB

Jerry000 ::

Tr0n je izjavil:

Simple arcade shooterjev mas malo morje, po vecini pa samevajo na Steamu in jih noben ne igra, tako kot Lawbreakers. :)

Če samevajo potem BV, govorim o popularnih kjer imaš ogromn folka :). Pa to mi je glupo pri novejših FPS da izide vsako leto nova. Kamot bi na 2-3 leta naredili da se vsaj preigra igra in zaživi.

tryhard ::

KAVINSKY je izjavil:

DarwiN je izjavil:

ki zaigra eno rundo igre in mu ljudje v zahvalo donirajo tudi do 10k$ v pol ure.. Enemu folku se čist meša.


Eni imajo veliko denarja in ne vedo kaj z njim. Takim je jurja isto kot nam en dolar. Bolj bolana je trgovina z skini. 100.000$ za nož v CS:GO. Kdo je tu nor?


@battlefield

Igra sama po sebi ne izgleda slabo, so pa šli malo predaleč z custom characters. Sprva nisem vedel a to gledam partizane, na koncu pa so bili to angleži? Če je igra v jedru dobra ne rabiš izgubljati časa z lepljenjem umetnih rok na tvoj lik.

A vas skrbi nekaj, česar se med samim gameplayom skoraj da ne bo upazilo?
Kakorkoli, igra je korak nazaj v pravo smer.

macrotreno ::

tryhard je izjavil:


A vas skrbi nekaj, česar se med samim gameplayom skoraj da ne bo upazilo?
Kakorkoli, igra je korak nazaj v pravo smer.


Teme se v igrah res ne opazi ;(( Sam špilam BF4 raje od BF1 ker ima BF4 boljšo grafiko?

Jerry000 ::

tryhard je izjavil:

KAVINSKY je izjavil:

DarwiN je izjavil:

ki zaigra eno rundo igre in mu ljudje v zahvalo donirajo tudi do 10k$ v pol ure.. Enemu folku se čist meša.


Eni imajo veliko denarja in ne vedo kaj z njim. Takim je jurja isto kot nam en dolar. Bolj bolana je trgovina z skini. 100.000$ za nož v CS:GO. Kdo je tu nor?


@battlefield

Igra sama po sebi ne izgleda slabo, so pa šli malo predaleč z custom characters. Sprva nisem vedel a to gledam partizane, na koncu pa so bili to angleži? Če je igra v jedru dobra ne rabiš izgubljati časa z lepljenjem umetnih rok na tvoj lik.

A vas skrbi nekaj, česar se med samim gameplayom skoraj da ne bo upazilo?
Kakorkoli, igra je korak nazaj v pravo smer.

Kakorkoli, igra je korak nazaj*

Tr0n ::

Korak v katero smer je igra, se ne vemo. Bomo malce vec vedeli med E3 cez slaba 2 tedna. :))

Jaz sem ga ze "narocil" preko cdkeys (35 EUR). :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Machete ::

Jaz bom prvič preskočil. (Tako sedaj).
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+
««
3 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield 1 (Battlefield 5) (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Igre
1996276230 (40261) opeter
»

Titanfall 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20323554 (5868) oo7
»

Battlefield HARDLINE (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19334520 (22810) matija14

Več podobnih tem