» »

Battlefield V (2018)

Battlefield V (2018)

««
2 / 13
»»

Machete ::

Zdaj rabim še več prevoda.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

ahac ::

Machete je izjavil:

Zdaj rabim še več prevoda.

Battle boyale = večje št. igralcev (PUBG in Fortnite jih imata 100), vsi se streljajo med seboj (včasih ima tudi manjše ekipe), ponavadi je treba pobirat orožje po mapi in od drugih igralev.
Zmaga kdo je zadnji živ.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Machete ::

Ne paše v bf. Bf mora bit epsko gaženje čez teren (operations @ bf1), ne pa neko UT norenje gor pa dol.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Linko ::

A spet na pamet? Si sploh videl PUBG? Norenje?

Ahac je povedal samo na pol. Predstavljaj si film the hunger games

Battle royal is a video game genre that blends the survival, exploration and scavenging elements of a survival game with last man standing gameplay. Battle royale games challenge a large number of players, starting with minimal equipment, to search for weapons and armor and eliminate other opponents all while avoiding being trapped outside of a shrinking "safe area", with the winner being the last competitor in the game.


Saj BF ne bo postal BR igra. Ampak bi naj samo DODALI MOD za igranje BR. Če ti ne paše pač ne igraš.
TDM je tudi možnost v BF pa tja ne paše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Linko ()

fireX88 ::

enostavno ne paše v bf zaradi oklepnikov, letal,..., ker če bo eden prišel do vozila bo 20 pobil tik tak, saj ne bodo imeli obrambe.. skratka BF v tem smislu izgubi smisel.

Če pa naredijo mode, kjer bo samo infantry je samo še en dodatne mode, kjer bo playerbase razdelilo...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Linko ::

Pač bo mod brez vozil.. in?

Na grobo v BF paše samo conquest in pa rush.

Pezdicek ::

BF bo pač imel battle royale igro s tanki :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pezdicek ()

barocco ::

Battle Royal varjant iger je dosti,kar se mene tiče.
PUBG ne igra vsak ki ima rads "šuter igre",podobno kot ne vsak Simulacij.. igra jih folk ki so jim le ti všeč.
Ne predtavlaj si BF serijo vrženo v tole:


BF serijo ,bi pomoje zapustilo več folka ,kot bi dobilo novih igralcev..
Druače, če se res to zgodi in upam ,da se ne raje naprej igram Rising Storm 2 Vietnam taktično super špil..
Battelfield pa naj ostane to kar je. do sedaj z izboljšano grafiko , Team balance..pa za moj okus WWII tematika, imajo ogromno možnosti narediti Epski špil v stili Reševanja vojaka Ryana, efekti ipd..
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

fireX88 ::

ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

edi45 ::

Katastrofa je Battlefield 1.. tri dni nazaj sem si inštaliral incursion mode al kak se reče(ranked) v treh dneh sem glih enkrat igral, ker ni igralcev in serverjev..prav tako navaden bf1 recimo conquest in tdm sploh ni igralcev in če pomislim da me je igra prišla 120€ vse skupaj, KATASTROFA! upam da bo novi battlefield boljši, ter da bo WW2, res ne vem zakaj ne naredijo epic game v stilu saving private ryan ali kaj podobnega, kot je predlagal barroco.

Skyman ::

Kako ni igralcev? oz serverjev?

Jaz osebno ga še kar igram,je pa res da dopoldne ni neke izbire popoldne pa je kar veliko serverjev "polnih"

Isotropic ::

ne že spet ww2

edi45 ::

Skyman je izjavil:

Kako ni igralcev? oz serverjev?

Jaz osebno ga še kar igram,je pa res da dopoldne ni neke izbire popoldne pa je kar veliko serverjev "polnih"


glih zjutraj oz dopoldne je mrtvo vse

oo7 ::

Isotropic je izjavil:

ne že spet ww2


Ta slika ni ravno ww2 :|

edi45 ::

oo7 je izjavil:

Isotropic je izjavil:

ne že spet ww2


Ta slika ni ravno ww2 :|



škoda no, ww2 bi bil epic, s trenutnim engine-om

oo7 ::

edi45 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Isotropic je izjavil:

ne že spet ww2


Ta slika ni ravno ww2 :|



škoda no, ww2 bi bil epic, s trenutnim engine-om



No ja slika in ta opis igre spodaj ne gresta ravno skupaj

The next entry in Electronic Art’s Battlefield series will take place in World War 2 and be known as Battlefield V.

edi45 ::

oo7 je izjavil:

edi45 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Isotropic je izjavil:

ne že spet ww2


Ta slika ni ravno ww2 :|



škoda no, ww2 bi bil epic, s trenutnim engine-om



No ja slika in ta opis igre spodaj ne gresta ravno skupaj

The next entry in Electronic Art’s Battlefield series will take place in World War 2 and be known as Battlefield V.


Thank god8-) pa ena dobra kampanja, ter mape in je to to.

Skyman ::

Tudi če pogledas naslednjo sliko od "pre-order" je od bf1 ter ta "naslovna" za pre-order

Meni osebno je vseeno ali bo ww2 ali nadaljevanje Bf4 serije! Pre-order oz order bo definitivno "padel"

Glede na to da sem Bf1 preigral ze blizu 1k ur več od bf3 ter bf4,bom tudi Bf V preigral vsaj 600h+

Seljak ::

Ne razumem za kaj bi katero igro sploh plačal preden izide(pre-order) ?? Katere pluse bi mi lahko to prineslo?

kitl76 ::

Jaz sem npr. FC5 dobil 10 EUR ugodneje kot na dan izida.

Seljak ::

Greva stavit, da jo bom jaz kupil še 10€ ceneje kot pa ti?!

Skyman ::

Kaksne informacije,kdaj mislejo kak trailer izdati predvsem me zanima kaksna bo tematika igre.Nekateri govorijo ww2 eni bc3..

oo7 ::

Skyman je izjavil:

Kaksne informacije,kdaj mislejo kak trailer izdati predvsem me zanima kaksna bo tematika igre.Nekateri govorijo ww2 eni bc3..


Zaenkrat še vedno samo govorice

2018 ‘Battlefield’ Game Rumored To Be Named ‘Bad Company 3’

http://www.ibtimes.com/2018-battlefield...

Machete ::

edi45 je izjavil:

Katastrofa je Battlefield 1.. tri dni nazaj sem si inštaliral incursion mode al kak se reče(ranked) v treh dneh sem glih enkrat igral, ker ni igralcev in serverjev..prav tako navaden bf1 recimo conquest in tdm sploh ni igralcev in če pomislim da me je igra prišla 120€ vse skupaj, KATASTROFA! upam da bo novi battlefield boljši, ter da bo WW2, res ne vem zakaj ne naredijo epic game v stilu saving private ryan ali kaj podobnega, kot je predlagal barroco.


Jaz trenutno uživam bolj kot kadarkoli v BF. Praktično vsak večer nabijam ene 2h. Sem čez 250h. Bf4 sem imel okoli 300. BLižje kot je nov del bolj všeč mi je BF1. V bistvu mi je postala perfektna.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

KAVINSKY ::

fireX88 je izjavil:

Če pa naredijo mode, kjer bo samo infantry je samo še en dodatne mode, kjer bo playerbase razdelilo...


Ni tako hudo, to obstaja že od samih začetkov (isto kot knife & pistol serverji). To sicer ni primerno za vse mape, ampak zgolj za urbane v slogu Karkanda. Bad Company 2 je tudi neke zametke battle royale imel, z squad rush in squad conquest - ni pa bil nek popularen game mode.

Playerbase bolj razdelijo DLCji. Se spomnim v BF3 po prvem. Server je menjal mapo na eno iz DLCja, več kot polovica igralcev je dol popadala.

Guzzy ::

Can't wait, se bomo knifali kot v BF2142, kok je blo pa tisto zabavno :D

Machete ::

Guzzy je izjavil:

Can't wait, se bomo knifali kot v BF2142, kok je blo pa tisto zabavno :D


Ravnokar joinam na knife only, no gas. Pridi.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Skyman ::



23.5 zgleda da bo trailer prisel

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Machete ::

Maa kam tako hitijo. Jaz morm še 4 ko multiplayer obrnit :]
Bf1 pa sem komaj rank 70..
Nov del rabimo čez 2 leti, nič prej.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Skyman ::

Sej je na 2 leti novi battlefield...Hja kaj mislis da te bodo čakali da bos obracal?:D8-):P Ga bos pa osebno igral ko bo prisel "battlefield 6"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Machete ::

Ja sam a oni ne vedo, da sem 1 leto ful mal igral, skor nič? V glavnem 3 leta se men zdi en sweet spot da se res navežeš na del čustveno in sanjaš mape ponoči.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Skyman ::

Hja to je pa tvoj problem ali si naredu 1000h ali 1h.Jaz osebno imam blizu 1000h,pa ne sanjam nobenih map oz nisem na nobeno PC igro custveno navezan.Sem igra bf3 ter bf4 pa obe sta mi bile boljše,kot Bf1 samo da imam v bf1 skoraj x2 v "urah".Je pa res da zadnje mesece bolj ostalo igram kot bf1,se caka nov Bf!

Machete ::

1000 ur je odločno premalo. To je sam 42 dni skupaj.
8-O
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Seba22 ::

Jas jih imam v BF1 620ur pa sem lever 139 torej mi je ostal še en level do max.Zadnje 3 mesece pa sem igral zeelo malo mogoče cca 10 ur vseskup.V BF4 jih imam 1120 vseskup.Moje mnenje je da imata BF4 in BF1 slab rank sistem,prehitro gre rank gor,(xp boosta nisem uporabljal),moralo bi bit podobno narjeno kot pri BF3
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Machete ::

Če igraš operations in conquest assault lahko narediš en level na uro bp. Včeraj sem imel izkupiček treh defendov skoraj 60000 pik :D
xp boost pa itak vedno nekdo drug iz squada aktivira, tako da mogoče ga nisi sam aktiviral, deležen pa si ga bil definitivno.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Seba22 ::

Igram samo conquest,xp boosta sem bil pomoje največkrat deležen ko ga imajo avtomatsko vklopljenega za vse igralce ali pa v kakšnem squadu tako kot si napisal,ampak to je zanemarljivo malo eni ga uporabljajo skos komaj čakajo da ga dobijo:)).Drugače pa XP boost gor al dol rank gre prehitro gor za moje pojme upam da bo v novem bf nekak tak sistem kot je bilo v bf3
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Machete ::

Meni je pa najboljši RUSH ali operations. Conquest mi je preveliko bluzenje v krogu.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Seba22 ::

Meni je top mod conquest pa ga nisem nikoli maral v prejšnjih delih,mogoče še v bf3 drugje ziher ne ampak v bf1 je pa conquest masterpiece za mene osebno.Če bo v Battlefield V podobno narjeno bo super
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Machete ::

v BF1 so kreirali mape na ravni mojstrstva. Kakršne mape so pa v BF1, samo kapo dol. To se vsi studiji lahko samo učijo, kako se dela FPS mape. Težko prehvalim še v 4. zaproednem stavku, kako so dobre. 8-)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Berserker ::

Men je operation tudi kul, kr folk mal bolj zavzeto igra in dejansko čutiš napetost. Conquest je bedarija, kr je eno samo laufanje od ene zastavice do druge.

Machete ::

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Guzzy ::

Haha hudo. Makes me wanna buy BF1

Machete ::

Za malo provat je kul varianta https://www.origin.com/irl/en-us/store/...
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Machete ::

* pa še to: https://twitter.com/Battlefield/status/...
Za vse, ki nimate premium verzije, če do 15. sprejmete v igri, imate dodatek 'They shall not pass' za vedno.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Skyman ::

Battlefield V Officially Announced!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Machete ::

OK izluščimo lahko da ne bo ww2. Bc3 se sliši dobro. Imajo pa velike čevlje za obut, saj je bc2 ena najboljših vojaških fps mp iger vseh časov.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

DarwiN ::

Še pomnite, kakšno mnenje smo imeli BF igralci glede CODa? Neresna lame otročarija, ki bi morala biti free to play. Nekako tako, anede?

No, odkar sem padel v PUBG, imam podobno mnenje o BFju. Revolucija pri igrah, kakršne ni bilo že dolgo. Bil je Wolfenstain 3D, potem Duke Nukem, nato je sledil COD, za njim BF, zdajle smo pa stopili na battle royale stopničko, PUBG. In ni več povratka. Naslednja, šesta stopnička, je VR čez 5-10 let. BF je po novem za otroke. Nitka se lahko zaklene. :)))
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

oo7 ::

DarwiN je izjavil:

Še pomnite, kakšno mnenje smo imeli BF igralci glede CODa? Neresna lame otročarija, ki bi morala biti free to play. Nekako tako, anede?

No, odkar sem padel v PUBG, imam podobno mnenje o BFju. Revolucija pri igrah, kakršne ni bilo že dolgo. Bil je Wolfenstain 3D, potem Duke Nukem, nato je sledil COD, za njim BF, zdajle smo pa stopili na battle royale stopničko, PUBG. In ni več povratka. Naslednja, šesta stopnička, je VR čez 5-10 let. BF je po novem za otroke. Nitka se lahko zaklene. :)))



Veš kaj tokrat se pa strinjam s tabo. Čeprav je bil meni vedno bolj vseč COD kot BF ampak odkar sem začel igrati PUGB mi COD ni več zanimiv :P

DarwiN ::

Sej zato ravno trolam v nitki, ker enostavno ne vidim, kako bi lahko nekdo preferiral BF pred PUBG. Edini logični razlog je ta, da še ni doživel PUBG.

DICE z zelo dobrim razlogom razvija lasten battle royale način igranja za Battlefield V, ampak tole bi znal bit nek posiljen zmazek. No, počakajmo.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

ahac ::

Razočaran sem, da ni Battlefield IIIII.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW
««
2 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield 1 (Battlefield 5) (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Igre
1996276208 (40239) opeter
»

Titanfall 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20323548 (5862) oo7
»

Battlefield HARDLINE (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19334518 (22808) matija14

Več podobnih tem