» »

Battlefield V (2018)

Battlefield V (2018)

««
6 / 13
»»

Skyman ::

Meni tudi COD ni vsec pa zato ne grem igrat ne beto ne alpha verzijo zato da bom potem na forumi smetil kako je sh*** igra.Ce so razlicni okusi pac igras tisto kar ti je vsec oz "kul",drugace pa naredis en ovinek veliki

Se strinjam z predator X bfV je kar lepa nadgradnja prejsnih verzij predvsem so se zgledovali po bf3 ter 4.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Predator X ::

Mene moti samo še več physics in realizma. Škoda, ker se ukvarjajo z RTX ko pa bi lahko malce več časa posvetili DX123 in sami realni fiziki.

oo7 ::

Tr0n je izjavil:

In kaksna politika je to? :)




Tr0n ::

TLDW, rabim kratko obliko. :)

miteq ::

Predator X je izjavil:

miteq je izjavil:

Ne morem verjet, kako underwhelming je igra. Kakšna žalost. ;((


cod ti je pa super.


Ti si en trol.

COD še v življenju nisem povohal, v BF seriji pa imam po več sto ur. Lahko samega sebe prepričuješ, če želiš, a konsenzus na netu je, da je BF V beta gameplay zelo "meh". Ob vsem videnem in slišanem sem imel nizka pričakovanja, pa me je tale beta kljub vsemu pustila precej hladnega.

Guzzy ::

Tr0n je izjavil:

TLDW, rabim kratko obliko. :)


Nisem pogledal celega videa, ampak:

En model na visokem mestu se je preveč potegoval za SJWs (historična nerealnost), EA in DICE niso poslušali gamerjev in zdaj so preorderji "weak". "The backfire" je to, ker je bilo njegovo sporočilo "če ti ni všeč ne kupi", and that's what happened

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Guzzy ()

Tr0n ::

Ok, sem nehal brat ko sem videl SJW. :)

Vazen je gameplay, in ta je odlicen. Frostbite engine prav tako izgleda fantasticno. BFV bi znal imeti tudi prvi dober battle royale. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Machete ::

Jaz sem tudi proval slabo urico in mi ni potegnila, v bistvu sem komaj čakal da ugasnem in grem bf1, vztrajal sem ker je pač časovno omejena beta.. Mapa, ki sem jo proval je bila precej nenavdihnjena in vse skupaj se mi zdi sklamfano zelo po sili, ker pač mora biti nekaj izdano.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

dronyx ::

Jaz sem gledal na yt ko igrajo mapo Rotterdam v beti in meni je to samo skin za BF3 ali BF4. Če ti nekdo ne pove, ne bi mislil, da je tematika ww2. Tudi sicer kot sem bral na forumu so razočarani nad beto. Preskočil sem BF4, pa bom kot kaže še tole.

DigBik ::

Skyman je izjavil:

Meni tudi COD ni vsec


Kar sem videl reviewe BFV bete danes zjutraj je novi BF ravno COD.

DigBik ::

KAVINSKY ::

Nazadnje v seriji sem kupil BF3, BF4 beta se mi je zdela več istega, potem sem šel igrati druge igre.

Po eni uri igranja imam sledeče mnenje:

- bugi - ampak je logično zakaj
- malo preveč hiter gameplay in kombinacija malo začetnega streliva
- vlečenje topništva je rahlo brezvezno, bi enostavno kakšen tank več vključili v igro
- nekajkrat sem se spozabil na kateri strani sem. Kot nemc dobiš angleško brzostrelko, potem pa naletiš na angleža na mapi pa rabiš par sekund da skapiraš kaj se dogaja :))
- preveč nametanega okoli zastav, nekdo, ti krade zastavo, nimaš pa pojma kje se skriva(jo)
- skini, ko zagledaš nemca z Slipknot masko na obrazu kako te oživlja :))


Bom še malo igral za konec tedna, ampak v prvi uri me ni potegnila.

DuaL ::



aja pa ko si pod vodO sploh ni filinga (kot da bi lebdel nekje v nebesih) :D



Če se bi jim dalo bi lahko veliko dodali kakšno rastlinje bullets dropping,.. kakšne stare stvari pod vodo itd..

fireX88 ::

Vse bolj se mi zdi, da je bila igra narejena v zelo kratkem casu.

EDIT: beta me ni prepricala, predvsem zaradi tega, ker so orozja med seboj pomesana...cudi me, da niso enako naredili tudi pri vozilih..
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

dronyx ::

fireX88 je izjavil:

Vse bolj se mi zdi, da je bila igra narejena v zelo kratkem casu.

To verjetno težko rečeš, če pa igra sploh še ni izšla.

Mogoče bo imela možnost bojevanja s podmornicami, boje na pacifiku, obleganje Stalingrada, kakšno misijo pobega iz koncentracijskega taborišča...Skratka, lahko bo tole ultimativna WW2 igra. Morda še bolje, kot če bi vojno zares doživel (malo črnega humorja). :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

fireX88 ::

dronyx je izjavil:

fireX88 je izjavil:

Vse bolj se mi zdi, da je bila igra narejena v zelo kratkem casu.

To verjetno težko rečeš, če pa igra sploh še ni izšla.

Mogoče bo imela možnost bojevanja s podmornicami, boje na pacifiku, obleganje Stalingrada, kakšno misijo pobega iz koncentracijskega taborišča...Skratka, lahko bo tole ultimativna WW2 igra. Morda še bolje, kot če bi vojno zares doživel (malo črnega humorja). :D


No, upam, da se motim..
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

DigBik ::

Menda bojo DLCji raznolike barve šminke, ježki za trajno, in pa barva za lase.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: sesobebo ()

Guzzy ::

Do sedaj sem užival najbolj še vedno v BF3, po tem mi je bilo samo še isto ali pa slabše.
Tudi če je gameplay BF V uredu, mi definitivno ni všeč to, da sploh nimam občutka da je to druga svetovna vojna. En razlog je pomoje zato ker je reskin, drug pa zato ker mi je preveč weird gledat azijce v Allied forces (ne ker mam kej proti njim ampak ker pač to ne gre skupaj), in pade filing totalno dol in ni več nič posebnega - je samo še en BF shooter.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Guzzy ()

oo7 ::

Še najboljše letos po moje bo ravno igra WW3 ali Insurgency: Sandstorm :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

dronyx ::

Obnašanje Dice in EA me malo spominja na dogodek iz "fensi" gostilne, kjer me je gostilničar nadrl, ker sem naročil dunajski in pomfri, ker v njegovi gostilni se je žrebičkov zrezek v posteljici iz rukole z gosjo pašteto (karikiram).

Torej Dice bi na vsak način rad, da BF ljudje igrajo kot team (zato bodo sedaj lahko oživljali tudi ostali igralci iz iste ekipe, ne samo medic, omejili so naboje itd.), medtem ko zanesljivo večina skače okrog solo (lone wolfs). Po moje pa lahko teamsko igraš samo z ljudmi, ki jih poznaš in so na ts, ne moreš pa to igrat z nekimi naključneži. BF je kljub vsemu navadna arkadna streljačina in BF5 to ne more spremenit. Ekipe, ki res igrajo ekipno ponavadi samo naredijo igro unbalanced.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Ziga Dolhar ::

dronyx je izjavil:

Ekipe, ki res igrajo ekipno ponavadi samo naredijo igro unbalanced.


Umm, ja, to je smisel teamplaya, tudi v RL.
https://dolhar.si/

Machete ::

dronyx je izjavil:


Torej Dice bi na vsak način rad, da BF ljudje igrajo kot team (zato bodo sedaj lahko oživljali tudi ostali igralci iz iste ekipe, ne samo medic, omejili so naboje itd.)


Dajsu dol visi, kako bo folk igral. Mogoče imajo neko idejo, kaj je za njih dober gameplay, ampak boli jih kita, kaj bodo random pubeci delali z igro. Predvsem rabijo na silo narediti nekaj 'novega', ki na koncu nima duše.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

scipascapa ::

tale beta je letela dol po 5 minutah....da folk to kupuje po 60€? jao jao.

ahac ::

Izgleda, da je med drugim v BFV chatu cenzirirano tudi ime druge multiplayer FPS igre od istega publisherja: :)):))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

dronyx ::

Machete je izjavil:

dronyx je izjavil:


Torej Dice bi na vsak način rad, da BF ljudje igrajo kot team (zato bodo sedaj lahko oživljali tudi ostali igralci iz iste ekipe, ne samo medic, omejili so naboje itd.)

Dajsu dol visi, kako bo folk igral. Mogoče imajo neko idejo, kaj je za njih dober gameplay, ampak boli jih kita, kaj bodo random pubeci delali z igro. Predvsem rabijo na silo narediti nekaj 'novega', ki na koncu nima duše.

No, verjetno se strinjaš da lahko razvijalec z določeno igralno mehaniko spodbuja nek način igre. To, da lahko v ekipi revive dela kdorkoli pomeni, da praktično skoraj ne potrebuješ več medic specializacije, če se le držiš svoje ekipe.

miteq ::

Sem te dni še malenkost igral beto, pa na trenutke ni tako švoh, kot je sprva izgledalo. Je bolj slow paced kot dosedanji BFji. Ko ekipa igra skupaj, je lahko kar zanimivo in napeto. Se pa bojim, kakšen bo playerbase po nekaj mesecih. Ne bi rad igral igre, kjer komaj najdeš kak server.

Berserker ::

ahac je izjavil:

Izgleda, da je med drugim v BFV chatu cenzirirano tudi ime druge multiplayer FPS igre od istega publisherja: :)):))


Pa white men. brown pa asian so dovoljeni. Me zanima če so nas slovane tudi benali.

Predator X ::

Igral sem Open BETA, kot closed alpha.

1. Vseeno mi je za historično nerealnost... važn je gameplay.
2. Več realnosti, več fizike, več recoila, mal počasnejši gameplay....

Špil je dober, velik detailov, dobra fizika, ki me malce spominja na BF BC2. Fajn je tud logika, da imaš manj nabojev... stem so malce uničili kamperje.

DICE je naredil kr napredek, če pogledamo 5 let nazaj.
BF4 - 10hz servers, sami probleme z fiziko ter animirano fiziko, da ne omenjam hit reg....

Ena zanimivost... slučajno sem imel CPU usage v obeh (aplhi in beti) in trenutno se pri 16T v beti giblje okoli 50-60%...

Zgodovina sprememb…

Ciklamen ::

Meni je game kar všeč, dosti bolj kot pa BF1. Gameplay se mi zdi odličen, je pa res da so nekateri bugi ki jih bodo morali poklamfat preden igra izide (kot npr. ko te ubijejo in imaš nek Critical death ko te nekdo proba revivat si zbuggan za cel špil in se ne moreš spawnat, pa včeraj ravno smo hoteli igrat v squadu in nas je cel čas metalo po različnih ekipah, pa še bi se kaj našlo).
- End of the Post ->

fireX88 ::



Sicer ne vem s kom Joe govori, ampak tip zadane v piko moje mnenje o igri. Igro sem nehal igrat po 2h urah in vem, da je ne bom kupil (se BF1 sem vec, cca 20h). Ce samo povem primer iz bf3 ali bf4, kjer sem vedel ze v prvih 5ih minutah igranja, da bom igro/igri kupil (pa mi je ww2 temarika bolj vsec).

Sedaj smo verjetno prisli ze do te tocke, da lahko samo recem "see you in next life"...zal

Fast bullet upgrade - common dice!:O:))

EDIT: nekaj me heca telefon pri kopiranju posnetka ob casu, skratka glej od 6min 23s naprej.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

oo7 ::

Tr0n je izjavil:

Ok, sem nehal brat ko sem videl SJW. :)

Vazen je gameplay, in ta je odlicen. Frostbite engine prav tako izgleda fantasticno. BFV bi znal imeti tudi prvi dober battle royale. :)



Tukaj ni več dvoma, da gre za tiste tri črke ;)





EA & DICE Ridiculed After Censoring Phrases Like "White Man" & "DLC" in Battlefield V

barocco ::

Meni ko sm gledal YT posnetke je zgledalo res slabo(kot da manjkajo igralci,ni neke akcije)Tudi vizuelno ni nekaj wau..
Ko pa sem danes instaliru beto in jo igral 2 urci pa je zgledalo bolj fajn , kot sm sprva mislu.
Ja bolj si pozoren na municijo kar je dobro,tudi več teamplay-a je bilo ,kar sem bil presenečen..
Tudi grafično lep špil veliko "detajlov" lepa pokrajina..
Igral sem vse BF tega mislu preskočiti zdej pa ne vem ali ga bom res.
Na ultra 1080P teče presentljico dobro vsi bombonči ON okoli 85-100+fps.
imam občutek, da bi rabu več kot 23.8" Monitor, toliko grafičnih detajlov je, da bi pomoje na 27" zgledal špil(akcija..)res noro.
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

oo7 ::

Battlefield V Open Beta - Angry Rant!

Machete ::

Snajpanje je čisti cod. Zelo sem presenečen nad hitropoteznostjo. Meni se generalno zdi precej hitrejša od bf1.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Predator X ::

Machete je izjavil:

Snajpanje je čisti cod. Zelo sem presenečen nad hitropoteznostjo. Meni se generalno zdi precej hitrejša od bf1.


to ravno ne, ker cod nima bullet dropa pa tud ne potuje.

Zdej ko sm pogledu tale angry joe video sploh nism vedu, da imajo še tolk opcij upgrejda.. sam sicer tega sploh toliko ne delam, ker je malce bolj težavno.

Zgodovina sprememb…

neo5468 ::

Igral in zbrisal v roku 5 minut. Bf3 še vedno najboljši v seriji.

dronyx ::

Machete je izjavil:

Snajpanje je čisti cod. Zelo sem presenečen nad hitropoteznostjo. Meni se generalno zdi precej hitrejša od bf1.

Zadnjič me je nekdo v BF1 zadel s snajperjem iz velike razdalje. Zanimivo je pri tem bilo, da sem videl kako metek leti proti meni v paraboli, samo nisem uspel reagirat. :)

kajetan ::

o kako sranje je pa to. sploh ne čutim te bete - nobenega filinga res pa sovržanike komaj opazim. ker crap od igre.

bom kar ostal pri bf1 še za 500 ur.

Machete je izjavil:

Snajpanje je čisti cod. Zelo sem presenečen nad hitropoteznostjo. Meni se generalno zdi precej hitrejša od bf1.


skozi čas sem ugotovil da je čar BF1 ravno ta počasnost. škoda da zgleda da bo bf5 crap.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kajetan ()

Machete ::

Jaz sem že včeraj raje cel večer igral bf1, in blazno užival. Beta me prepričala, da se ne motim, ko sem se odločil, da ne kupim tega dela.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

jonzie777 ::

kajetan je izjavil:

o kako sranje je pa to. sploh ne čutim te bete - nobenega filinga res pa sovržanike komaj opazim. ker crap od igre.


Zato ker si seksist!

kajetan ::

Machete je izjavil:

Jaz sem že včeraj raje cel večer igral bf1, in blazno užival. Beta me prepričala, da se ne motim, ko sem se odločil, da ne kupim tega dela.


to bom storil danes tudi jaz. baje da itak ob 16 uri preteče beta.

jonzie777 je izjavil:

kajetan je izjavil:

o kako sranje je pa to. sploh ne čutim te bete - nobenega filinga res pa sovržanike komaj opazim. ker crap od igre.


Zato ker si seksist!



hahaha. :D dobra.

kaj mislite, kako dolgo bo živela BF1 še na PC oz. za koliko bo upadla igranost zaradi BF5?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kajetan ()

Machete ::

Ni straha. Še BC2 se da lepo najti igre.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

kajetan ::

Machete je izjavil:

Ni straha. Še BC2 se da lepo najti igre.


HVALA, drugače pa mi grafika od BF5 ne zgleda tako zelo zelo zelo lepša od BF1. pa ko jebe te nove efekte - raje naj delajo na igralnosti.

dronyx ::

kajetan je izjavil:

Machete je izjavil:

Ni straha. Še BC2 se da lepo najti igre.

HVALA, drugače pa mi grafika od BF5 ne zgleda tako zelo zelo zelo lepša od BF1. pa ko jebe te nove efekte - raje naj delajo na igralnosti.

Grafika je ok za singleplayer, za multiplayer pa moraš skoraj vse izklopit, ker verjetno nočeš da se ti ob eksplozijah trese slika, da imaš zamegljen pogled ko meriš, da v gosti travi ne opaziš snajperjev itd.

KAVINSKY ::

Machete je izjavil:

Ni straha. Še BC2 se da lepo najti igre.


Če koga zanima - BC2 je 1,49€ na steamu :)

Guzzy ::

KAVINSKY je izjavil:

Machete je izjavil:

Ni straha. Še BC2 se da lepo najti igre.


Če koga zanima - BC2 je 1,49€ na steamu :)


da dodam, BF1 pa je 12€ na kinguin, trenutno pa se še da dobit free premium. Je kar uživancija :)

Ghost007 ::

nisem nic followal battlefildu v preteklosti. Zakaj tolko hate?

KAVINSKY ::

Ghost007 je izjavil:

nisem nic followal battlefildu v preteklosti. Zakaj tolko hate?


- Battlefront 2 je imel sistem lootboxov, kjer si skoraj moral sprotno plačevati, če si hotel igro igrati. Zamerili so se ogromno igralcem
- Katastrofalni PR in marketing. Vključijo ženske z robotskimi rokami v igro o drugi vojni in zmerjajo vse kateri so se zgražali z neizobraženimi seksisti. Sprijaznite se z tem ali pa ne kupite igre.
- beta je pustila plehek okus v ustih. Povprečno, povprečna igra.

Toliko na kratko o celi drami. Ta CEO kateri je vse skupaj zakuhal pa je zbežal od EA z okoli 70 miljoni v žepu :D

Machete ::

BF V (in 4) je grafično prenasičen, izgled mape je konfuzno kičast in nerealističen oz. plastičen. BF1 ima mape narejene premišljeno in mojstrsko. Tako vsebinsko kot grafično. Se mi zdi, da so grafično z barvami, teksturami in ambientom najbolje zadeli v BF3. Res prijetna grafika v vsem pomenu.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

dronyx ::

Machete je izjavil:

BF1 ima mape narejene premišljeno in mojstrsko. Tako vsebinsko kot grafično.

Grafično so mape narejene super in na nekaterih je res pravi občutek 1. svetovne vojne. Samo namesto megle bi morali včasih spustiti bojne strupe, da morajo vsi igralci namestiti maske, ki se ti po možnost s časom še zarosijo. :)

Vsebinsko/igralno sem pa bolj kritičen, ker nekatere so zanič. Recimo tista ruska s cerkvijo na sredini, pa naš Kobarid, Suez in še nekaj bi se jih našlo, kjer gre po moje preprost za slab design MP mape.
««
6 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield 1 (Battlefield 5) (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Igre
1996278377 (42408) opeter
»

Titanfall 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20323763 (6077) oo7
»

Battlefield HARDLINE (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19334794 (23084) matija14

Več podobnih tem