» »

Battlefield V (2018)

Battlefield V (2018)

««
5 / 13
»»

barocco ::

@Seba22 kako ti dela BF V na 1080P na Ultra setings??Mam enako grafo kot ti (v podpisu), pa me firbec matra,proc.imam pa tudi v podobnem rangu..Zato sprašujem
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

Predator X ::

Huh, špil je procersorsko kr zahteven

DuaL ::

Seba22 ::

barocco je izjavil:

@Seba22 kako ti dela BF V na 1080P na Ultra setings??Mam enako grafo kot ti (v podpisu), pa me firbec matra,proc.imam pa tudi v podobnem rangu..Zato sprašujem


Vse imam na ultra na 1080p in dobim konstantnih 90+ fps brez problema,če bo tudi tako ob izidu špila bo super
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Seba22 ::

Predator X je izjavil:

Huh, špil je procersorsko kr zahteven


Ma niti ne,meni v alphi ni noben core na procu dosegu 100%,napram bf1 ko pridejo vsi do 100%,nevem mogoče bo v final verziji isto bomo videli
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

DuaL ::

oo7 ::

Battlefield 5 pre-order sales are "weak" compared to Red Dead 2 and Black Ops 4


According to a market report, investment analysts are concerned about the pre-order sales of EA's Battlefield V, especially in comparison to both Red Dead Redemption 2 and Call of Duty: Black Ops 4.

https://www.pcgamesn.com/battlefield-5/...

Tr0n ::

KAVINSKY ::

The firm's analyst said preorders for "Battlefield V" are tracking more than 85 percent behind "Call of Duty: Black Ops 4," which is substantially worse than previous instances.



https://www.cnbc.com/2018/08/20/cowen-p...


Po prvih novicah o slabi predprodaji sem pričakoval številke ranga 15%. Da pa toliko zaostane za "Call of Vsako leto eno in isto" je žalostno.




Bo pa kmalu open beta: https://www.battlefield.com/news/battle...

ahac ::

Slaba predprodaja je posledica slabega marketinga na začetku. CoD je imel pač boljši trailer (+ developerji niso rekl nič neumnega), to je vse. Pri BF1 in prejšnjem CoD je bilo pa ravno obratno. Z novimi trailerji je zdaj dost več hypa.
Preorderat igro samo glede na trailer je sicer epska bedarija, ampak folk to počne. To nič ne pove o kvaliteti igre, samo o kvaliteti marketinga...

Kakor sem opažal beta CoDBOIIII ni bila zelo dobro sprejeta (sploh na PCju). Po BF5 open beti se lahko mnenje ljudi še spremeni in igra potem dobro prodaja.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Machete ::

Trailerji filmski in igračarski so prav posebna branža industrije. Dejansko jih studiji dajo delati zunanjim firmam, ki so specializirane prav za to in jih ne delajo sami.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

barocco ::

nisem vedu tega glede trailerjev.Škoda imho,bi ga morali narediti tisti, ki poznajo serijo oz.DICE ,sigurno majo ljudi ki obvladajo..Tud sam sem fan Bf serij,ampak letosnji mi ne potegne, pa Sm pregledu gameplaye..ne vem moram sam izprobati..če gledam za nazaj Sm najbolj užival ob bbc3 B3, B4 in B1.Če bi imeli WWII native uniforme bi me bolj potegnili,me pa ne vem zakaj, spominja dosti na B1..Moram dejansko probati beto preden nabavim
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

Tr0n ::

ahac ::

KAVINSKY je izjavil:

Po prvih novicah o slabi predprodaji sem pričakoval številke ranga 15%. Da pa toliko zaostane za "Call of Vsako leto eno in isto" je žalostno.


Izgleda, da je tole s slabo predprodajo sploh nima veze, ker so gledal predprodajo fizičnih kopij na Amazonu, kjer lahko preorderaš CoD, BFV pa sploh ne.
https://twitter.com/JeffGrubb/status/10...
And the "weak" preorders for Battlefield V came from Cowen. And the Cowen & Co. preorder model uses Amazon's sales chart. There are no physical copies of Battlefield V on Amazon for preorder. You can preorder Call of Duty physically, though.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

DuaL ::

Tr0n je izjavil:



1:45 “Now you get to decide, how history actually happened” Nice EA

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DuaL ()

dronyx ::

Vem sicer da me ne bodo upoštevali samo imam pa kljub temu par predlogov za BF 5. Ker so z vsako verzijo BF daljši nalagalni časi predlagam da vgradijo kakšen enostaven tetris ali chicken shooter da hitreje mine čas ko čakaš. In dodati bi morali kakšne igralne načine za "solo igralce", ki si želijo samo malo zabave v stilu "hop in hop out" ter se jim ne ljubi ukvarjati z ekipami itd. Kakor sam opažam po serverjih je takih igralcev v BF veliko (vključno z mano) in ti uporabljajo team samo za respawn, potem pa letajo po svoje. Tako se potem nekateri ne bi jezili na medice, ki jurišajo v prvih vrstah in jih najprej fentajo, ker imajo slabše puške.

ahac ::

Ker so z vsako verzijo BF daljši nalagalni časi predlagam da vgradijo kakšen enostaven tetris ali chicken shooter da hitreje mine čas ko čakaš.

Ne smejo, to je patentirano. :P
Sicer ne vem, če patent še vedno velja, ampak to je resno nekdo patentiral.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Machete ::

Patent je že potekel 2015.
https://www.eff.org/deeplinks/2015/12/l...
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

DuaL ::

dronyx ::

Še nekaj želja za BF5 ker upam da razvijalci pri Dice berejo ta forum. Sam sem nekoliko "late to the party" glede BF1 saj sem začel igrat šele pred kratkim. Da je zadeva zabavna je pri taki igri kot je BF ključno da deluje sistem, ki skrbi za to, da sta obe ekipi približno enakovredni (game balance). Tu se mi zdi da zadeva vsaj pri BF1 ni optimalna in redke so igre, kjer to deluje kot bi pričakoval. Potem upam, da dodajo v BF5 tudi kakšne mape, kot so bile recimo "closed quarters" pri BF3 kjer se igra v stilu COD na manjših mapah brez vozil in letal. Za instant zabavo je meni tak način super (vem, morda bi moral poskusiti COD, kjer sem končal z COD4). Pa dodati bi morali še nek trening poligon oziroma strelišče, kjer bi lahko v miru preizkušal razne vrste orožja in dodatke zanj, ki so na voljo. V BF1 se orožje kot vidim zelo različno obnaša, ne vidim pa opcije kje bi ga lahko testiral, razen seveda da ga "kupiš" in greš igrat z njim MP, ter si potem lahka tarča, ker ima neka puška recoil kot kakšen top.

cebelar123 ::

Mene so izgubili pri BF1 in ne pridem nazaj dokler nebojo medici spet vplivali na točke.

KAVINSKY ::

dronyx je izjavil:

Da je zadeva zabavna je pri taki igri kot je BF ključno da deluje sistem, ki skrbi za to, da sta obe ekipi približno enakovredni (game balance).


Največ za balans ekip poskrbijo admini serverjev, kateri po končani rundi premečejo igralce naokoli.

fireX88 ::

KAVINSKY je izjavil:

dronyx je izjavil:

Da je zadeva zabavna je pri taki igri kot je BF ključno da deluje sistem, ki skrbi za to, da sta obe ekipi približno enakovredni (game balance).


Največ za balans ekip poskrbijo admini serverjev, kateri po končani rundi premečejo igralce naokoli.


bolj kot admini je to sistem/server sam. Pa še to ne povsod - takšne imam izkušnje.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Berserker ::

cebelar123 je izjavil:

Mene so izgubili pri BF1 in ne pridem nazaj dokler nebojo medici spet vplivali na točke.


Mene so v celoti izgubili, odkar se ukvarjajo z vsemi drugim kot samo igro in vsebino.

Kayzon ::

Meni od BF2 dalje ni vec isto! Okej lazem,BF2142 je bil se zakon..po tem pa navaden kakec.

dronyx ::

Starejših sicer nisem igral, meni osebno mi je bil najboljši BC2. Sploh občutek rušenja, kar se mi zdi da je bil v naslednjih delih narejen nekakšen downgrade. Škoda da ni narejen BF 5 v tem stilu. Zdaj se mi zdi bolj nekakšen ww2 skin za BF3/BF4.

Skyman ::

BF V je prestaljen za 1 mesec!! novi relise date je 20.11!!

https://www.ea.com/games/battlefield/ne...

fireX88 ::

Pa jim bo zamik pomagal...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

dronyx ::

fireX88 je izjavil:

Pa jim bo zamik pomagal...

RDR 2 in nov COD sta pač prehuda konkurenca za BF, tako da so se častno umaknili. :)

Skyman ::

Tudi jaz tako mislim da so naredili zamik zarad COD BO4 ter RD2...to o nekem "poliranju" igre se mi zdi bolj kot ne izgovor,za premik...Tudi RTX bi znal kej dodatno vplivati k kasnejsemu izidu(poslednicno novejse 20 serije nvidie)

Predator X ::

RT je zelo zanimiva zadeva... sploh če boš lahko v špilih tako uporabil, da boš prej opazil sovražnika. Čeprav si trenutno bolj želim real time physics.

dronyx ::

Morda neumno vprašanje, samo nikdar nisem igral open beta...Če piše da je konec 11. septembra to pomeni, da lahko do takrat naložiš open beta, ali takrat ugasnejo serverje? Za par dni igranja pač ne mislim nalagat 12 GB...

matija14 ::

Takrat se Open Beta konča.

Machete ::

https://www.battlefield.com/news/battle... a kar zavse je ali kaj? Nice.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

KAVINSKY ::

Saj do zdaj so še skoraj vsi bili v open beta. So se vsaj naučili, da ponudijo preload, se spomnim pri BC2 kako so serverji klecnili tisti večer :))

Machete ::

Pol gremo pa provat, ja pozabil sem že za nazaj. Čeprav sem še kar vedno na strani preskoka tega dela.. Ne rabim ga.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

DuaL ::

odbitko ::

To pa me je napalilo..Fakkkk

TOP ::

Open beto lahko inštaliraš sam ne moreš še igrati mislim da 6 septembra ali se motim.

Skyman ::

Ce nimas preorder igre sele od 6.9 igras...Ali pa kupis key za 1.10€ in igras danes tako kot smo nekateri naredili

miteq ::

Ne morem verjet, kako underwhelming je igra. Kakšna žalost. ;((

scipascapa ::

copy paste

Predator X ::

miteq je izjavil:

Ne morem verjet, kako underwhelming je igra. Kakšna žalost. ;((


cod ti je pa super.

oo7 ::

Dice se je zameril veliko ljudem z svojo politiko.

Tr0n ::

In kaksna politika je to? :)

Cool open beta. Preordered! :)

Predator X ::

oo7 je izjavil:

Dice se je zameril veliko ljudem z svojo politiko.


Kakor vem v BF V ne bo nikakršnih DLCjev...

Zgodovina sprememb…

romex ::

igral 1 uro. isti šit kot bf1, samo v ww2 smo. nič pretresljivega, overpriced.

Predator X ::

romex je izjavil:

igral 1 uro. isti šit kot bf1, samo v ww2 smo. nič pretresljivega, overpriced.


res si kekec

romex ::

kaj a si butthurtan, ker nekaterim ni všeč? jebiga okusi so različni :)

Predator X ::

romex je izjavil:

kaj a si butthurtan, ker nekaterim ni všeč? jebiga okusi so različni :)


SPloh ne... ampak BF V je kr prinesel nekaj novosti
««
5 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield 1 (Battlefield 5) (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Igre
1996278196 (42227) opeter
»

Titanfall 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20323749 (6063) oo7
»

Battlefield HARDLINE (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19334760 (23050) matija14

Več podobnih tem