» »

Revija Joker ne bo izsla avgusta

Revija Joker ne bo izsla avgusta

««
21 / 24
»»

mAXTER ::

To je pa res škoda da so stran ukinili..gor je blo vedno kej za prebrat za nazaj - opisi, anali, vedeži itd; Če drugega ne, si gor takoj našel v kateri številki je določen opis igre torej je služila kot ene vrste kazalo za nas analogneže, ki še kar radi poprimemo fizično revijo in jo prelistamo.

Machete ::

Propad vsega dobrega. Najprej umre Joker, potem pa prideta še JJ in Zmago. Debilizem zmaguje na vseh frontah. Prav pogrešam najave in opise. Od pogibeli Jokerja, sem popolnoma out glede industrije. Po netu pa se za novicami ne pobrigam in jih ne lovim naokoli.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jerry000 ::

Kako vse propada v tej državi to ne morš vrjet...Joker je bla že kultna revija glede iger, res dolgo dobo imela, res da je vse na netu ampak občutek ko si kupil in prelistal in se nasmejal opisom ki so bili zame osebno zanimivi. A pri nas to ne jebejo, zjebejo vse kar se da in kar je. Zdaj nimamo niti gaming slovenske revije. Je sploh kakšna še? Pismo prav napisal bi mail Alpressu naj se gonijo u 3PM.

Stari89 ::

Kolk časa traja, da pride domena ven iz "pending_quarantine"? Nekaj bo vredna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Stari89 ()

sandmat ::

Stari89 je izjavil:

Kolk časa traja, da pride domena ven iz "pending_quarantine"? Nekaj bo vredna.

mislim, da 30 dni

opeter ::

Ganon je izjavil:

LordFebo je zadnjič objavil pdf zadnje številke. Sem ga po nesreči izbrisal, povezava pa ne deluje več. Ima kdo?


Lahko ti pošljem preko WT-ja, če mi na ZS pošlješ mail naslov.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

cebelar123 ::

Kako te naj grem letos na morje WTF ?

Jerry000 ::

Sem tudi jaz rekel to...tradicija, da sem vedno poleti kupil Jokerja (če že med letom nisem) bo sedaj težko nadomestljiva. So sploh še kakšne take Gaming revije pri nas? Drugače pa RN ali Monitor vzamem...Če ne bojo še to zjebal.

Glugy ::

Mislim da sploh ni več nobenih igračarskih revij pri nas. Pri Računalniških novicah so začuda celo imeli en članek o God of War pred parimi mesci ampak to je redka izjema. Ne vem pa kako je z Monitorjem; verjetno tud ni kej dost igračarski.

Drgač pa vsaj mn3njalnik zaenkrat še deluje. Ne vem pa če ne bo tud ta imel isto usodo kot stran Joker-ja nažalost.

          ::

Jerry000 je izjavil:

Sem tudi jaz rekel to...tradicija, da sem vedno poleti kupil Jokerja (če že med letom nisem) bo sedaj težko nadomestljiva. So sploh še kakšne take Gaming revije pri nas? Drugače pa RN ali Monitor vzamem...Če ne bojo še to zjebal.


Kupi Moj Mikro, je na podobnem nivoju kot Đoker. Aja, tudi krepnu, šment. Le kako, da tako eminentne revije propadajo?

opeter ::

Jerry000 je izjavil:

Sem tudi jaz rekel to...tradicija, da sem vedno poleti kupil Jokerja (če že med letom nisem) bo sedaj težko nadomestljiva. So sploh še kakšne take Gaming revije pri nas? Drugače pa RN ali Monitor vzamem...Če ne bojo še to zjebal.


Revija je propadla zaradi takih kot si ti in jaz, ki smo nazadnje letno kupovali eno številko ali morda dve. ;)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

MxxW5 ::

Če se ne bo našla kakšna dolgoročna rešitev za tiskane medije, bodo šla zu grund še kakšna bolj eminentna imena od Jokerja. Še ena taka krizica, kot je bila 2008, pa bosta šla IMO rakom žvižgat tudi kakšna Večer in Dnevnik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MxxW5 ()

bambam20 ::

Revija je propadla, ker nismo več v post-komunizmu, ko nismo imeli ničesar. Danes vsak, ki zna pogojno angleško is opise iger pogleda na Youtubeu.

Njihova lenoba, da bi bilo potrebno za 7 € mesčeno izdajati online zadevo z dnevnimi posodobitvami in ne štanncanje znova in znova članke, ki so jih psiali že milijonkrat. KDaj so spisali kakšen koristen in zanimiv test monitorjev, grafičnih itd.. niso..

Pregravali so iste zadeve znova in znova. A , jebi ga zdej. časopisi in revije v tiskani obliki so v manjšini in njihov papir ni bil koristen zaradi sestave niti za rit brisat.

sirotka ::

Machete je izjavil:

Propad vsega dobrega. Najprej umre Joker, potem pa prideta še JJ in Zmago. Debilizem zmaguje na vseh frontah. Prav pogrešam najave in opise. Od pogibeli Jokerja, sem popolnoma out glede industrije. Po netu pa se za novicami ne pobrigam in jih ne lovim naokoli.

Si čist za Luno praviš :D?

juroz ::

MxxW5 je izjavil:

Če se ne bo našla kakšna dolgoročna rešitev za tiskane medije, bodo šla zu grund še kakšna bolj eminentna imena od Jokerja. Še ena taka krizica, kot je bila 2008, pa bosta šla IMO rakom žvižgat tudi kakšna Večer in Dnevnik.

A man can hope...

Machete ::

sirotka je izjavil:

Machete je izjavil:

Propad vsega dobrega. Najprej umre Joker, potem pa prideta še JJ in Zmago. Debilizem zmaguje na vseh frontah. Prav pogrešam najave in opise. Od pogibeli Jokerja, sem popolnoma out glede industrije. Po netu pa se za novicami ne pobrigam in jih ne lovim naokoli.

Si čist za Luno praviš :D?


Ja. Vsaj kak špil sem kupil včasih, če so me slikice navdušile in je mel pozitiven opis. Zdaj sploh ne vem kaj sem nazadnje kupil. Mislim da ww2 cod... Veš kje je že to.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Ganon ::

opeter je izjavil:

Ganon je izjavil:

LordFebo je zadnjič objavil pdf zadnje številke. Sem ga po nesreči izbrisal, povezava pa ne deluje več. Ima kdo?


Lahko ti pošljem preko WT-ja, če mi na ZS pošlješ mail naslov.


Mi je že nekdo poslal, hvala vseeno.

Sicer pa, ne vem, zakaj še vedno trobite, da je revija propadla. Propadel je založnik in s sabo potegnil še revijo. Velika razlika. Če bi Alpress še vedno bil med živimi, bi nas vsak mesec Joker čakal v nabiralniku. Tako pa so se stvari grdo zakomplicirale. LordFebo je pred tedni napisal tole:

Kaj se je zgodilo in kaj se dogaja se vedno, pa ob kaksni prihodnji priliki.


Jerry000 je izjavil:

Kako vse propada v tej državi to ne morš vrjet...


Kaj? :|

bambam20 ::

vse kar je zrelo za propad propade. Hvala bogu.

Ganon je izjavil:



Sicer pa, ne vem, zakaj še vedno trobite, da je revija propadla. Propadel je založnik in s sabo potegnil še revijo. Velika razlika. Če bi Alpress še vedno bil med živimi, bi nas vsak mesec Joker čakal v nabiralniku. Tako pa so se stvari grdo zakomplicirale. LordFebo je pred tedni napisal tole:



Daj ne jokaj pa se obnašaj letom primerno. Kaj si 15 star, piz..da..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

PaX_MaN ::

Glugy je izjavil:

Mislim da sploh ni več nobenih igračarskih revij pri nas. Pri Računalniških novicah so začuda celo imeli en članek o God of War pred parimi mesci ampak to je redka izjema.

Računalniške novice so pamflet reklam zakamufliran s parimi stranmi novic.

harvey ::

Računalniške novice so pamflet reklam zakamufliran s parimi stranmi novic.

Točno to, enako je postal tudi Monitor. Ko obiščejo marca CeBIT, imajo potem čas da celo leto pretipkavajo prospekte. Testi čedalje bolj površni in vsiljevanje nekih svojih lastnih preferenc. Da paberkovanja in misli urednikov niti omenjam.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Glugy ::

Ja morm rečt da nism fen Računalniških novic; enostavno je polno enih abstrakcij pa novic k jih prej vidš na netu; pa polno podjetniško bolj obarvane informatike ki je bl k ne meh... Velik je predstavitev podjetij ; nevem čudn je vseskp. So pa Računalniške novice pa Monitor še edini taki računalniški reviji nasploh ; čeprav z bolj slabo kvaliteto napram tem kar smo včasih mel.

opeter ::

Maja sem po dolgem času kupil novo številko Monitorja in nisem mogel verjeti, kako se je poleg kvalitete člankov spremenil recimo sam material - papir - na katerega tiskajo. Večina slik s temnim ozadjem prebija, kot bi gledal paus papir.

50 % revije je dejansko reklame! Tudi nekoč so bile, ampak to sedaj pa je neverjetno.
Moraš res gledat, kaj bereš, članek ali oglasno sporočilo.

Edina vrednost, ki jo revija še ima je tisti DVD, ki ga dajo zraven. Predvsem zaradi starega arhiva Monitorjev.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

scipascapa ::

Kaj pa pričakujete? Bi pa kupovali skoz.

Mato989 ::

Jaz sem se dejansko zadnji dve leti nazaj naročil na revijo, samo zaradi Febota... No zadnje pol naročnine so mi odtujili s stečajem =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

opeter ::

Če kdo rabi zadnjo številko v PDF-ju, je tukaj povezava do nje (velja še 6 dni):
https://we.tl/JhugNloKPi

Na strani 9 je neka napaka (verjetno slika).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Jerry000 ::

Ima kdo predzadnjo cifro Joker revije?

Machete ::

Ja, fizično. Na appu pa piše server error.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jerry000 ::

Imam slab spomin ali je prišla še ena izdaja? Med zadnjo fizično in zadnjo digitalno, je bila še ena izdaja ki je bila samo digitalna se mi zdi. To iščem, če ima kdo v PDF

PaX_MaN ::

Glugy je izjavil:

Velik je predstavitev podjetij ; nevem čudn je vseskp. So pa Računalniške novice pa Monitor še edini taki računalniški reviji nasploh ; čeprav z bolj slabo kvaliteto napram tem kar smo včasih mel.

"Predstavitev",aveškao:



MxxW5 ::

Tole je lowest of the low. Kako je to v skladu z zakonodajo, mi ni jasno. Reklamni oglas, ki se predstavlja kot revija.

Machete ::

Glasujte z denarnico.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

          ::

harvey je izjavil:

Računalniške novice so pamflet reklam zakamufliran s parimi stranmi novic.

Točno to, enako je postal tudi Monitor. Ko obiščejo marca CeBIT, imajo potem čas da celo leto pretipkavajo prospekte. Testi čedalje bolj površni in vsiljevanje nekih svojih lastnih preferenc. Da paberkovanja in misli urednikov niti omenjam.


Sploh glavni urednik ...

[D]emon ::

Racunalniske Novice nikoli niso bile vredne (skret) papirja na katerem so natisnjene.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Machete ::

Kdo pa to sploh kupuje potemtakem? Saj kdor ne spregleda pofl vsebine, niti nima kupne moči in torej ni njihova publika za oglasni prostor. Kavelj 22.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

[D]emon ::

Se najdejo bizgeci, ki smatrajo Racunalniske Novice za avtoriteto na IT podrocju.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

PaX_MaN ::

MxxW5 je izjavil:

Tole je lowest of the low. Kako je to v skladu z zakonodajo, mi ni jasno. Reklamni oglas, ki se predstavlja kot revija.

Verjetn tko k una "če ma delavec v pogodbi za zaposlitev zapisano da loh namest njega dela kak njegov sorodnik, ne gre za delovno razmerje" je tle "če majo v kolofonu z majhno pisavo napisano "da so predstavitveni članki označeni s (P.R.) izdelani v sodelovanju z proizvajalcem izdelka"(kar majo napisano) pol ne gre za prikrito oglaševanje ker pač bralec loh to za nazaj prebere pa ve da je šlo za oglaševanje, ane?".
To je, papir vse prenese.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

MxxW5 ::

PaX_MaN je izjavil:

MxxW5 je izjavil:

Tole je lowest of the low. Kako je to v skladu z zakonodajo, mi ni jasno. Reklamni oglas, ki se predstavlja kot revija.

Verjetn tko k una "če ma delavec v pogodbi za zaposlitev zapisano da loh namest njega dela kak njegov sorodnik, ne gre za delovno razmerje" je tle "če majo v kolofonu z majhno pisavo napisano "da so predstavitveni članki označeni s (P.R.) izdelani v sodelovanju z proizvajalcem izdelka"(kar majo napisano) pol ne gre za prikrito oglaševanje ker pač bralec loh to za nazaj prebere pa ve da je šlo za oglaševanje, ane?".
To je, papir vse prenese.


Občasno berem hrvaški Auto Motor i Sport. Tam imajo na sredini kao "Specijal", ki je v bistvu oglasno sporočilo nekega proizvajalca avtomobilov. 16 stani revije, ki predstavljajo "članke" in "teste" avtomobilov nekega proizvajalca. Vsi avtomobili se seveda odlično odrežejo na teh testih, pa tudi v člankih so same pohvale. Vse je seveda nepodpisano, nikjer pa ni označeno, da gre za oglas.

Ampak okej, sem si mislil. Balkanci, pa to. Tega pri nas ja ni. Potem pa vidiš tako prozorno sranje, kot so Računalniške novice, kjer nekomu uspe prodajati (?!) revijo, ki je sestavljena iz oglasov, ki se predstavljajo kot članki in ki jih pišejo oglaševalci sami.

Tega bo sicer po mojem žal čedalje več. Tisk je v krizi (usodni, po mojem), zato je logično, da bodo novinarji postali oglaševalci (kolikor že niso). Potem pa boš imel npr. članek o dobrodejnosti naravnih zdravil za jetra, spodaj pa čez pol strani reklamo za taisto zdravilo. Ali pa članek o tem, kaj storiti, če se ti pokvari turbina v avtu, spodaj pa oglas za podjetje, ki se bavi s popravljanjem in prodajo turbin. Kao naključje. Ali pa udarni članek v dnevnem časopisju, ki so ga napisali piarovci neke stranke/združenja/podjetja, spodaj bo pa podpisan "raziskovali novinar" ta in ta.

No ja, bodimo optimisti. Upajmo, da se to ne bo nikoli zares zgodilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MxxW5 ()

[D]emon ::

Tisk v Sloveniji ne bi bil v krizi, ako ne bi Pergam budaliral.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

D3m ::

MxxW5 je izjavil:

Tole je lowest of the low. Kako je to v skladu z zakonodajo, mi ni jasno. Reklamni oglas, ki se predstavlja kot revija.


A je problem?

Naredi svojo revijo----> ? -----> profit
|HP EliteBook|R5 6650U|

Machete ::

Ne polemizira služenja, pač pa način. Ni vse v profitu, razen če si pritlehnež, za kakršnega si se ti itak izkazal že neštetokrat.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

D3m ::

Ni vse v profitu?

A ti delaš zastonj?
|HP EliteBook|R5 6650U|

juroz ::

MxxW5 je izjavil:

PaX_MaN je izjavil:

MxxW5 je izjavil:

Tole je lowest of the low. Kako je to v skladu z zakonodajo, mi ni jasno. Reklamni oglas, ki se predstavlja kot revija.

Verjetn tko k una "če ma delavec v pogodbi za zaposlitev zapisano da loh namest njega dela kak njegov sorodnik, ne gre za delovno razmerje" je tle "če majo v kolofonu z majhno pisavo napisano "da so predstavitveni članki označeni s (P.R.) izdelani v sodelovanju z proizvajalcem izdelka"(kar majo napisano) pol ne gre za prikrito oglaševanje ker pač bralec loh to za nazaj prebere pa ve da je šlo za oglaševanje, ane?".
To je, papir vse prenese.


Občasno berem hrvaški Auto Motor i Sport. Tam imajo na sredini kao "Specijal", ki je v bistvu oglasno sporočilo nekega proizvajalca avtomobilov. 16 stani revije, ki predstavljajo "članke" in "teste" avtomobilov nekega proizvajalca. Vsi avtomobili se seveda odlično odrežejo na teh testih, pa tudi v člankih so same pohvale. Vse je seveda nepodpisano, nikjer pa ni označeno, da gre za oglas.

Ampak okej, sem si mislil. Balkanci, pa to. Tega pri nas ja ni. Potem pa vidiš tako prozorno sranje, kot so Računalniške novice, kjer nekomu uspe prodajati (?!) revijo, ki je sestavljena iz oglasov, ki se predstavljajo kot članki in ki jih pišejo oglaševalci sami.

Tega bo sicer po mojem žal čedalje več. Tisk je v krizi (usodni, po mojem), zato je logično, da bodo novinarji postali oglaševalci (kolikor že niso). Potem pa boš imel npr. članek o dobrodejnosti naravnih zdravil za jetra, spodaj pa čez pol strani reklamo za taisto zdravilo. Ali pa članek o tem, kaj storiti, če se ti pokvari turbina v avtu, spodaj pa oglas za podjetje, ki se bavi s popravljanjem in prodajo turbin. Kao naključje. Ali pa udarni članek v dnevnem časopisju, ki so ga napisali piarovci neke stranke/združenja/podjetja, spodaj bo pa podpisan "raziskovali novinar" ta in ta.

No ja, bodimo optimisti. Upajmo, da se to ne bo nikoli zares zgodilo.

A folk dejansko kupuje RN?! Nam jih zastonj pošiljajo že leta in je stvar predelana v roku 3-5min. Niti približno na ravno da bi za to plačeval.

PaX_MaN ::

MxxW5 je izjavil:

Tega bo sicer po mojem žal čedalje več. Tisk je v krizi (usodni, po mojem), zato je logično, da bodo novinarji postali oglaševalci (kolikor že niso). Potem pa boš imel npr. članek o dobrodejnosti naravnih zdravil za jetra, spodaj pa čez pol strani reklamo za taisto zdravilo. Ali pa članek o tem, kaj storiti, če se ti pokvari turbina v avtu, spodaj pa oglas za podjetje, ki se bavi s popravljanjem in prodajo turbin. Kao naključje. Ali pa udarni članek v dnevnem časopisju, ki so ga napisali piarovci neke stranke/združenja/podjetja, spodaj bo pa podpisan "raziskovali novinar" ta in ta.

No ja, bodimo optimisti. Upajmo, da se to ne bo nikoli zares zgodilo.

Haha, opisali ste praktično vse "priloge" cajtengov (Dnevnika, Dela revij).

[D]emon je izjavil:

Tisk v Sloveniji ne bi bil v krizi, ako ne bi Pergam budaliral.

Tisk je v krizi odkar so objavili prvi oglas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

Machete ::

D3m je izjavil:

Ni vse v profitu?
A ti delaš zastonj?


Velikokrat. Ko pa ne, pa se ne poslužujem goljufivih praks, četudi so mogoče legalne.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

[D]emon ::

PaX_MaN je izjavil:


[D]emon je izjavil:

Tisk v Sloveniji ne bi bil v krizi, ako ne bi Pergam budaliral.

Tisk je v krizi odkar so objavili prvi oglas.


Kot nekdo iz graficnega foha se ne morem bolj nestrinjat.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Jerry000 ::

No, toliko kritizirate...katera pa sploh je še kakšna dobra računalniška revija pri nas, da ni ravno dolgčas ko bereš? Če je to prezahtevno pa opusti zabavna, samo da je PC revija

D3m ::

Machete je izjavil:

D3m je izjavil:

Ni vse v profitu?
A ti delaš zastonj?


Velikokrat. Ko pa ne, pa se ne poslužujem goljufivih praks, četudi so mogoče legalne.


Aha.

Ok, rabil bi tvoje zastonj storitve.

Ene par našim dobaviteljem primanjkuje delavcev v proizvodnji, ker si nadgradnja "mladinskih delavskih brigad" te bodo z veseljem sprejeli.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Machete ::

Go away, bad robotic trol.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

D3m ::

Zakaj, če si vendar konkurenčen na trgu dela?
|HP EliteBook|R5 6650U|

link_up ::

hja, verjetno so mislili, da bomo kupil revijo, ker je not test worda...pa malo js programiranja...

ah dejte no, najdite si prave revije...elektor je ena recimo...wired druga...
In and Out
««
21 / 24
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Revija Joker (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26036677 (7949) Ganon
»

Slovenske računalniške revije - še obstajajo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5315321 (13152) Phantomeye
»

Skeniranje starih revij (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6517586 (12043) Alamar

Več podobnih tem