» »

Vesoljske igre

Vesoljske igre

[D|g|t] ::

Lp all!

Zelo me zanima ce mi poveste kake naslove kakih takih podobnih spilov ker so mi ful usec ratali spili, kjer zavzemas planetke, gradis ladice, researchi, kolonije..puf puf, itd.. :D

Probal sm ze:
-Hegemonia: Legions of Iron = very good
-Imperium galatica 2 (demo)- =good -->cele verzije se ne da dobit nikjer!!!! :((

-homeworld= gut
-startrek armada =gut


Zanima me pa tudi kak je ta spil Master of Orion 3 :) (ce se ga sploh splaca probat - eni pravjo da je težek za igrat :) )

thnx in advance

Zheegec ::

Meni je MOO3 bedn, MOO2 je stara, samo se kar splača jo nek dobit in preigrat.
IG2 mam jezt - na 4 CDjih se mi zdi...

Drugače pa ni ravno pametnih strategij trenutno...ped raje Freespace2 igrat (aja, a ga ma kdo?) :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

krneki ::

Meni osebno moo1 še vedno trga gate vsakič

BaRtMaN ::

Microsoftov Freelancer nej bi bil zanimiv.

gumby ::

freelancer je pucačina... [D|g|t] sprašuje po strategijah:\

[D|g|t] ::

@ALIEN3001

kako se ti zdi IG2 ?? K sm spilu demo je bla prov :D carska :D sam to je biu demo :( . Drgac pa je supr spil... sam se neki me zaniam a mas to original (kupljen) ali kako drgac pridobljen :D ??

BaRtMaN ::

Ups... :D
Prijatrelj igra Galactic Civilizations. Try it.

movieguy ::

Ve kdo če pride kak nov descent ven?

Descent forever!!!!!!!!!!

Tr0n ::

Reunion. Dokaj star spil, ampak eden izmed boljsih.

Aja, pa Homeworld II. That's g0nna r0x0rs!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Vesoljc ::

ig2 je meni biu prav všečen špil (doma mam origanal, sem dau 4k sit v mantis, hmm dons je pa 2800)

ko je še updateš z novimi patchi, ti omogoča še višje resolucije, pa če maš dobro grafo vklopš AA in zgleda res lepo...

stvar ki me je najbolj motla, so uni filmčki. če daš ful install gre vse na disk razen teh fakin filmčkov. no, in ker cd rom stoji (zarad ful installa), morš počakat na "spin up time" sam zato da vidiš un filček... ful moteče... no ampak tud to se da zrihtat... vse daš na disk in greš na "popravek"
cd od tedaj počiva :)

aja, ig3 se tud pripravlja, le da bo tokrat baje bolj povdarek da boju ladjic... ker v ig2 je pač tko, un ka jih ma več, zmaga, taktika in strategija sta bl švoh :)
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

BigWhale ::

MOO3: Prevec micromanagementa. Dvojka je precej boljsa s tega stalisca. :)

Gallactic Civilizations: Mnja... A little less of MM ampak computer je precej stupid. Ce postavis precej mocno obrambo na planete, bo compjuter pocasi napadal, do kler mu ne bo zmanjkalo vojske... Zalostno... ;>

Jaz se sedaj zabavam z Warhead na Amiga emulatorju. Prvi space sim kjer se je ladja obnasala tko kot se obnasa v vesolju.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Master of Orion Reboot

Oddelek: Igre
142384 (1464) Zmajc
»

Sodobne 4X igre, ki niso kup govna?

Oddelek: Igre
201867 (1102) Zmajc
»

Najslabše igre ki ste jih kdajkoli igrali

Oddelek: Igre
362860 (2314) .smidge.
»

Naj Igra !!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1009995 (6236) Poldi112
»

Master of Orion 3

Oddelek: Igre
221311 (924) LojzePek

Več podobnih tem