» »

Galaxy A5 težave z spletom

Galaxy A5 težave z spletom

barossa45 ::

Imam težave z surfanjem na spletu (chrome) na galaxy A5 2017 andorid 7.0.
Nekatere spletne strani mi odpre z čisto malo pisavo (npr. slotech, bolha...), tako da ni možno brati, tudi povečati ni možno. Imam še galaxy s6 pa je vse enako (crome, 7.0) in deluje brez problema.
Se mogoče sanja komu kaj bi lahko bilo ?

Prilagam sliko za predstavo.
 A5 splet

A5 splet

mitkos ::

Sicer ne vem odgovora na tvoje vprašanje, bi te pa vprašal nekaj drugega, ker razmišljam o nabavi telefona. Je posodobitev na android 7.0 uradna preko OTA? Hvala.

2f4u ::

In.. ker sem tik pred izbiro telefona...
Samsung galaxy A5 2017

Ali so še kakšne druge napake, problemi?

2f4u ::

Samo da dopišem; ta telefon ima HW napako ostrenja front camere.

Dejansko sem testiral, slika sprednje kamere naredi oster sprednji del - a ozadje je popolnoma zamegljeno. Ni ostro. Neuporabno.
OStalo; super; velikost, hitrost, ... back kamera naredi tudi ob slabi svetlobi dobro sliko. Žal so zaj**** s to front kamero.

Tudi na netu je veliko tega....
https://eu.community.samsung.com/t5/for...

barossa45 ::

Jaz imam galaxy S6 in A5.
A5 ima režo za SD kartico, vodoodporen je, baterija zdrži dlje, zame ni v nobenem pogledu slabši od S6.
Vsekakor je zelo dober telefon. In če primerjamo ceno ki je za A5 okoli 400€ za S6 pa 700, ga A5 zmaga zagotovo.

2f4u ::

barossa45 je izjavil:

Jaz imam galaxy S6 in A5.
A5 ima režo za SD kartico, vodoodporen je, baterija zdrži dlje, zame ni v nobenem pogledu slabši od S6.
Vsekakor je zelo dober telefon. In če primerjamo ceno ki je za A5 okoli 400€ za S6 pa 700, ga A5 zmaga zagotovo.


Oj,
jp; vse se strinjam. Preveri front kamero in ostrino ozadja. Žal predpogoj je osnovna funkcionalnost - redko se slikam tako - ampak ko se ima to poseben pomen in ZAHTEVAM kvalitetno sliko. Zero tollerance!
Moje alternative: HTC U play, LG G5 al 6 in na koncu... uaa NEXUS 5x ker ima kamera ima dober senzor, velik, in dobro dela v temnejših prostorih.

Edini problem danes, jutri, predno kupim... kaj narediti z USB-C jem. Hitrost in polnjenje sta mi neznanka.

Sami ::

Med naštetimi seveda N5X, novega dobis za manj kot 300eur z dvoletno garancijo, kamera je res bomba...sva primerjala s kolegovo S7 in oba prisla do ugotovitve da dela lepše slike v temnejših pogojih, imaš tudi najnovejši OS (čaka ga še 8.X in vsi nadaljni updateji te verzije), ter potem Lineage OS.

Kaj narediti z USB Type C? Kako si to mislil? Na tovarniškem polnilcu se napolne nekje v cca 1h, dobi pa zraven še pretvornik na micro USB in filaš s katerimkoli polnilcem. Na Alixpressu so teli pretvorniki cca 0.5eur.

Sam ga polnim s starim polnilcem od Nokie (1.2A) in se polni kakšni 2h (dolgoročno bolje za baterijo), na fast chargingu 3A pa okoli 1h (če se mi kam mudi).
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

2f4u ::

Evo,
da zaključim tole ero. Imam N5x... zelo zadovoljen.
Hard use - baterija nekje od jutra do večera (na potovanju, navigacija, slike, 4g brskanje trip advisor... ). Drgać, tle v pisarni pa nekje 2 dni... na koncu bolj na škrge ampak gre.

Primerjal in uproabljal sem tudi LG G5. Imel možnost igranja par dni - ni primerjave. Pa tudi cena ni primerljiva. 5x zadošča. Sedaj hoče še hčera enga. lol

C- usb pa še sedaj nisem testiral hitrosti prenosa... v bistvu pa tako ali tako ne bom več imel na SD kartici ampak bo vse streamano preko WiFi na disk PCja. Moram se malo naučiti v tej smeri... do sedaj sem imel vse "na diskih"... sedaj bo pa vse na WIFIju.
Konc s tem.

konspirator ::

2f4u
Hard use - baterija nekje od jutra do večera (na potovanju, navigacija, slike, 4g brskanje trip advisor... ). Drgać, tle v pisarni pa nekje 2 dni... na koncu bolj na škrge ampak gre.

Koliko ur prižganega displaya zmore N5x ?
--

2f4u ::

konspirator je izjavil:

2f4u
Hard use - baterija nekje od jutra do večera (na potovanju, navigacija, slike, 4g brskanje trip advisor... ). Drgać, tle v pisarni pa nekje 2 dni... na koncu bolj na škrge ampak gre.

Koliko ur prižganega displaya zmore N5x ?


Ni tako preprosto; sedaj pri 28% baterije piše, od zadnjega poljenjenja včeraj zjutraj, 2h in 11min, 413mAh. Ponavat je nekje med 50 in 70% osvetlitev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2f4u ()

Sami ::

konspirator je izjavil:

2f4u
Hard use - baterija nekje od jutra do večera (na potovanju, navigacija, slike, 4g brskanje trip advisor... ). Drgać, tle v pisarni pa nekje 2 dni... na koncu bolj na škrge ampak gre.

Koliko ur prižganega displaya zmore N5x ?


Jaz imam osvetlitev na 50% in je tam okoli 2:30-3h, odvisno kaj počneš s telefonom (BT, mobile data, WIFI, appi...itd.), moj je 24ur na WIFI-ju (šiht, doma), po potrebi v avtu BT in mogoče par 10min prenosa dnevno.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7419943 (13218) sift
»

Najboljša kamera pri mobilnih telefonih (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5513875 (12391) kmegli
»

Samsung Galaxy S3 ali S4 nakup rabljenega (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
538695 (7897) lovro535v2

Več podobnih tem