» »

Resno obremenjen zaradi grafike

Resno obremenjen zaradi grafike

Laki ::

Lep pozdrav vsem .
Nujno bi potreboval nasvet glede nakupa grafične. Želja mi je bila Radeon 9500 pro samo kaj ko je nikjer več ni za dobiti.Še vedno sem interesent rad bi pa nasvet kaj je lahko alternativa za tam okoli 50 000 do max 60 000.
Za odgovore že v naprej hvala :(

frenk ::

a si zihr da je nikjer ni...še mal poglej:\

Laki ::

Sem preklical ogromno trgovin po Sloveniji pa nikjer zaenkrat nimajo Radeona 9500 pro katera mi je cilj.Če ve kdo trgovino kjer bi ga lahko dobil (lahko tudi v Avstriji) bi bil hvaležen za njegov odgovor :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Laki ()

Zheegec ::

Mogoče jo še ima Mlacom? Drugače ti pa preostane R9600 :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Laki ::

Pri Mlacomu so mi dali nekaj upanja ker naj bi jih mogoče uspeli dobiti v naslednjem tednu niso pa bili prepričani če jim bo to še uspelo :O

Zheegec ::

Mlacom? Gotovo jim ne bo uspelo ;)
Sicer si se pa malo prepozno spravil iskat R9500pro, ker jih že nekaj časa ne delajo več.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Laki ::

Za 9600 pro pa na Forumih in raznih testih trenutno prebiram da je dosti slabša od 9500 pro zato se delno odločam na Nvidio vkolikor Radeona ne bo moč več dobiti. Seveda kakšno z oznako 5600 ultra če bo dobavljiva ??? :'(

Laki ::

Žal mi je ALI ampak kaj ko sem šele sedaj resneje zagrabil v menjavo grafike in po začetnem navdušenju za R9500pro vidim da je bilo to samo vzburjanje mojih odločitev z strani prodajalcev, kateri jih na svojih straneh še vedno ponujajo ko pa jih kontaktiram mi vsak pravi da sem že kar en mesec prepozen. Kako je z temi karticami v tujini. Odločil bi se tudi za odhod tja samo da bi jo dobil. :|

frenk ::

počak še mal na fx 5600 ultra z 400/400 pa poj to nabav...sicer pa ne vem kdaj pridejo:\

xy! ::

Saj ni tok počasnejša od 9500PRO, pa tud cenej se jo da dobit. Je pa hitrejša od fx 5600ultra, vsaj sodeč po tem testu.

boštjan ::

škoda, da zdaj nisem doma,bi vam dal link kolko je nova verzija 5600ultra sposobna,dosti bolj od 9600pro.sicer pa je 9600pro tudi dobra alternativa glede na 9500pro, saj se da zelo dobro navit.

DjTonic ::

Evo eno primerjavico med grafikuljami;)

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: OwcA ()

boštjan ::

5600 ni ultra na tem testu.

DjTonic ::

Ne ni Ultra navadna j;((

boštjan ::

pol ne moreš sodit kako se 5600ultra v tem testu obnaša napram 9600 in 9500 PRO, ker mislim da je poanta da se pokaže razlika med PRO in ULTRA.

PS DJ tonic:ne rabiš se razburjat

xy! ::

Nova verzija 5600ultra bo res hitrejša od 9600pro, sigurno pa tudi dražja. Itaq pa se je še ne dobi, mislim, da se pri nas še navadne 5600ultra ne dobi. Nima smisla primerjat kartice, ki se je še ne dobi, s tako, ki je že dva tedna v trgovinah. Trenutno je najboljši nakup v tem razredu 9600pro.

frenk ::

:D...pozab na 9600 pro...vzam ti4200 in jo navij do nezavesti...tud nenavita prehiti r9600:)

Zheegec ::

Ni nujno, zelo je odvisno od aplikacije. V vseh prihajajočih igrah bo najbrž boljša R9600 od TI4200, 3DMark sam pač nič ne pomeni.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

DjTonic ::

FX 5600 Ultra je v 3DMarku približno tako hitra kot R9500 pro

Laki ::

Zaenkrat se vsem zahvaljujem za nasvete.Torej vkolikor bom še lahko kje dobil 9500pro se bom odločil zanjo če pa ne bo več mogoče bom pa tako še spremljal nasvete in razne teste in se na podlagi njih odločil za nov nakup.Torej kot sem že dejal vsem najlepša hvala in da bi vam mašine še dolgo delovale brez problemov :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kaj moram pazit ob nakupu FX5600 Ultra/760 TV 128MB DDR?

Oddelek: Kaj kupiti
111150 (883) b-rabbit
»

Graficna ?

Oddelek: Kaj kupiti
241761 (1395) Oblivion
»

FX

Oddelek: Strojna oprema
201701 (1279) morphling1
»

grafična kartica

Oddelek: Kaj kupiti
351376 (1153) boštjan
»

vaše izkušnje z ATI

Oddelek: Kaj kupiti
221709 (1454) Zheegec

Več podobnih tem