» »

Potrebujem podjetje ali je dovolj že pogodba?

Potrebujem podjetje ali je dovolj že pogodba?

Drevesce ::

Zdravo,

malce dvomim, da bi mi kdo znal pomagati pri tej zadevi, ker sem si verjetno izbral napačen forum, ampak vseeno se pa morda najde kakšen pravnik oz. oseba ki se spozna na moje vprašanje.

Torej zanima me kaj je potrebno narediti v primeru, da imaš idejo, ki bi bolje delovala na neki že obstoječi strani, kot pa če bi napravil novo. Enostavno bi bilo predrago, oni pa imajo skripto, ki jo želim že pripravljeno in seveda bazo ljudi ki so vsakodnevno na njihovi strani.

Torej imam neko idejo in si želim sodelovati s tem podjetjem, ki vodi to svojo zadevo. Torej ali potem potrebujem odpreti d.o.o ter posebej za to stvar deliti delež in se nekako povezati z njimi ali preprosto obstaja neka pogodba, kjer si lahko potem enostavno deliš lastništvo zgolj te zadeve na njihovi strani?

jype ::

Vprašaj njih.

Mare2 ::

Drevesce je izjavil:

Torej ali potem potrebujem odpreti d.o.o ter posebej za to stvar deliti delež in se nekako povezati z njimi ali preprosto obstaja neka pogodba, kjer si lahko potem enostavno deliš lastništvo zgolj te zadeve na njihovi strani?


Prvo je možno. Drugo pa pogojno. Lastništvo lahko deliš. A oni so za stvar?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nakup nepremičnine?

Oddelek: Loža
195377 (2050) David4747
»

Izvorna koda kot stvarni vložek pri ustanovitvi d.o.o.

Oddelek: Loža
173872 (2895) Vice
»

s.p. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7013839 (9327) Vikking
»

Odprtje podjetja v Sloveniji

Oddelek: Loža
275903 (5085) Boeing

Več podobnih tem