» »

Nakup iz Amazona.de

Nakup iz Amazona.de

Klemen97 ::

Pozdravljeni,
nikoli še nisem nič naročal iz nemškega ali .co.uk amazona. Naletel pa sem na eno fajn objavo na spletni strani tehnozvezdje (http://tehnozvezdje.si/kaj-kupiti/)
Zanimiva stran mimogrede, če koga zanima.

Uglavnem zanima me, kakšen je postopek naročanja iz nemškega amazona in če so kaki triki, na kar moram paziti. Račun sem si že ustvaril, aktiviral prime brezplačno 14-dnevno članstvo, ter povezal račun z visa debetno kartico za spletno naročanje.

So kakšni dodatni stroški, če npr naročim: http://amzn.to/2sO9epy

Hvala vnaprej.
Lep pozdrav, Klemen97
  • spremenil: Klemen97 ()

FTad ::

Postopek narocanja je preprost:

kliknes na kupi izdelek, izberes opcijo, kako ti naj to dostavijo (business day, next day delivery, ipd) in na podlagi tega se potem prilagodi cena za dostavo se prilagodi. Jasno je napisan potem strosek in to je to.

Klemen97 ::

FTad hvala :)

Highlag ::

Kar se dostav tiče pazi mogoče še na to, da ni vse na Amazonu z Amazona ampak lahko od kake druge trgovine, ki posluje preko amazona. S plačili ni problemov, se pa zna kaj z dostavo pojavit.

Je en moj CD romal v eno bivšo državo SSSR in ga nisem videl 2 meseca. Tako da sem jim pisal, da ga nisem dobil, pa so vrnili denar, CD pa je potem le prišel čez kakšen mesec. Stvari, ki so direktno z Amazna pa niso še nikoli zamudile.
Never trust a computer you can't throw out a window

Pogacniko ::

Naročil bi nekaj iz tujina, in sicer v vrednosti pribljižno 400 dolarjev. Zanima pa me kakšne stroške bom imel ob uvozu, ebay mi zaračuna poštnino 30dolarjev, je to vse kar je potrebno plačati (naj bi bile takse ze vstete) ali bom mogel plačati še carino ter še kaj dodatnega.

Spodaj je link izdelka, naročil pa naj bi iz US (v slovenijo).
Iz kje se najbolje splača naročiti videl sem da imajo izdelek tudi na aliexpressu, tudi kje drugje se ga da najti.

http://www.ebay.com/itm/Inflatable-floa...

Hvala že v naprej!

koyotee ::

Pogacniko je izjavil:

Naročil bi nekaj iz tujina, in sicer v vrednosti pribljižno 400 dolarjev. Zanima pa me kakšne stroške bom imel ob uvozu, ebay mi zaračuna poštnino 30dolarjev, je to vse kar je potrebno plačati (naj bi bile takse ze vstete) ali bom mogel plačati še carino ter še kaj dodatnega.

Spodaj je link izdelka, naročil pa naj bi iz US (v slovenijo).
Iz kje se najbolje splača naročiti videl sem da imajo izdelek tudi na aliexpressu, tudi kje drugje se ga da najti.

http://www.ebay.com/itm/Inflatable-floa...

Hvala že v naprej!


+22% ddv + carina(odvisno od vrste izdelka)+ carinjenje, pa boš na okoli 550€
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

tt2 ::

Kako pa je z vračilom blaga na amazon.de? Želim namreč naročiti 2 miški in nato tisto, ki mi ne bo ustrezala, poslati nazaj, amapk ne vem, če vrnejo denar normalno ali ne?

blaz5 ::

tt2 je izjavil:

Kako pa je z vračilom blaga na amazon.de? Želim namreč naročiti 2 miški in nato tisto, ki mi ne bo ustrezala, poslati nazaj, amapk ne vem, če vrnejo denar normalno ali ne?


Izdelke kupljene preko spleta v EU lahko v dveh tednih vrneš brez razloga.

zindo23 ::

Zanima me, če je kdo na Amazonu (de) že kupil pametni telefon. Zanima me nakup Samsunga, pomembna pa mi je podpora za slovenski trg (šumniki, klicanje .. ) Lahko nastanejo tukaj kakšne težave? ali se s spremembo jezika nastavitve telefona prilagodijo regiji? Predvidevam da bo telefon konfiguriran za nemški trg.

Lp

Machete ::

Ni težav. Zlahka boš izbral slovenščino.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Han ::

Bodi pozoren, da kupiš telefon v prosti prodaji, torej takšen, ki ni vezan na operaterja. Tudi raznim prodajalcem in trgovinam, ki prodajajo prek Amazona, se je načeloma dobro izogniti, sploh če imajo slabšo oceno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

zindo23 ::

Npr tole cena na amazonu 195, mimovrste 260€.

https://www.amazon.de/Samsung-Galaxy-J7...

Je tole potem OK?

gali ::

Ja, to je še ok, pomembno je, da je vsaj Versand durch Amazon, potem Amazon obdela vsa vračila in reklamacije. Če pa je Amazon tudi prodajalec, pa je še bolje.

Han ::

K tej ceni moraš prištet še poštnino, če boš naročil v SLO.

pol3ni ::

Zanima me če ima kdo podobno izkušnjo.Na amazon uk sem marca naročil paket za 20 €.Vse lepo in prav tako kot mora biti.Danes dobim na email,da so mi ponovno poslali isti paket,še enkrat in da preklic ni več možen.Kaj storiti oz. kako je to možno.Vem samo to,da ga jaz sigurno nisem naročil.
Hvala

Mavrik ::

pol3ni je izjavil:

Zanima me če ima kdo podobno izkušnjo.Na amazon uk sem marca naročil paket za 20 €.Vse lepo in prav tako kot mora biti.Danes dobim na email,da so mi ponovno poslali isti paket,še enkrat in da preklic ni več možen.Kaj storiti oz. kako je to možno.Vem samo to,da ga jaz sigurno nisem naročil.
Hvala


Ja kontaktiraj njihov customer support a ne? Mi ti naročila tu ne moremo preklicati, oni pa lahko.
The truth is rarely pure and never simple.

Gregex ::

Iz kreditne so trgali? Drgač pa ja, customer support, druge ni.

pol3ni ::

To mi je jasno,vprašal sem samo kako je to možno,da pred tem ni nobenega obvestila,ampak šele sedaj ko je paket že poslan.
Ja iz kreditne.

Tomson ::

Očitno napaka. Preveri pod "Your Orders" kaj boš tam našel, če je kje zavedeno novo naročilo. Vsekakor imajo za takšne primere Customer Support kjer boš izvedel vse detajle in zakaj je do tega prišlo ter rešil nastalo situacijo ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

zero_max ::

Koliko bi me stal tale slovar:

1. amazon.de


2. direktno prek strani založnika v Nemčiji

3. Konzorcij: 26,5 eur (če naročim prek njih).


Imajo pri Amazonu (uk, it, fr, de) kakšne popuste v primeru, da se naroči več (recimo 3-4 različne naenkrat) knjig. Konzorcij in Oxford center ne ponujata nobenih ugodnosti.

Hvala za nasvete in lep pozdrav!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zero_max ()

Furbo ::

Ja daj v košarico in naredi par korakov proti naročilu lenuh.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Han ::

Amazon.de kasira 9,47 eur za pakiranje in dostavo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon.de nakup

Oddelek: Loža
376402 (2686) mtosev
»

Amazon.com ali Amazon.de ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
188895 (2536) Skyman
»

Poštno ležeče - Spielfeld (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8434153 (17273) AgiZ
»

Free shipping na amazon.de

Oddelek: Pomoč in nasveti
1510228 (9314) Robert

Več podobnih tem