» »

Zasoljene cene poletnega dopusta pri sosedih

Zasoljene cene poletnega dopusta pri sosedih

«
1
2 3 4

PrimoZ_ ::

Po dolgih letih zaradi novorojenčka in malih otrok gledam dopust bliže Sloveniji, torej nekje na Hrvaškem na celini pa me je malo presenetilo glede cene.
OK, luštne apartmaje lahko dobiš že za 60€+ pri privatniku nekje 500 - 700m od obale.

Sem pa gledal mobilne hiške ki so ponavadi v kakem gozdu in zares blizu obale, da ni treba novorenčka tovorit po soncu, se cene vrtijo 150€ ali raje 200€ in navzgor.
Zdi se mi da so cene zapretiravanae in naslednja leta spet vabi korzika/grčija.

Če pa kdo ve za kako opcijo z malo bolj normalno ceno in da je tudi v kakem senčnem gozdu pa na plan z besedo :)

M-XXXX ::

Ponudba- povpraševanje. Če nebi oddajali po takih cenah nebi imeli zakih cen.
Pa kot si že rekel: boš pa že naredil par 100m več za tak prihranek.

Če nočeš hodit pa plačaj.

GrX ::

Sam glavni dopust rezerviram pri turistični agenciji že v januarju in si s tem omogočim 40-50% popusta.. Mislim, da večina turističnih agencij ponuja predsezonske popuste za Hrvaško, Grčijo, Španijo, Italijo itd..

Sicer pa kamp Solaris pri Šibeniku, ter kamp Lopari na Lošinju ponujata točno to kar iščeš.. V obeh primerih so hišice v borovem gozdičku, ter od obale oddaljene največ 150m, cena pa se je pred leti gibala okoli 100EUR v glavni sezoni..

Mislim pa, da si za letos že kar malo pozen, ker je večina terminov pri resnih kampih že zdavnaj zasedena..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

slotechar ::

kolk pa stane omenjena korzika in grčija?

Zgodovina sprememb…

...:TOMI:... ::

To ni nič. Sedaj, ko so mobilne hišice moderne, pretiravajo s ceno. Mi je kolega rekel, da imajo tudi po 4000 eur na teden. Jao, ni vredno. Nimam pa linka.
Tomi

...:TOMI:... ::

Je pa nekaj res. Zelo hitro si tja in nazaj. Medtem, ko recimo v Grčijo ne moreš "skočit čez vikend".

Pa še vedno je top obala. Ljudje so sicer manj prijazni, vendar stiki s hrvati so lahko minimalni, tako, da ni problema.
Tomi

Heavy ::

Kaj pa terme pri nas? Blizu, pa gneče ni na cesti.

Hrvaška se mi je že zdavnaj zamerila. Cene bi še preživel, če se ne bi do slovencev obnašali kot do drugorazrednih gostov.
#TeamFelix

crniangeo ::

...:TOMI:... je izjavil:

Je pa nekaj res. Zelo hitro si tja in nazaj. Medtem, ko recimo v Grčijo ne moreš "skočit čez vikend".

Pa še vedno je top obala. Ljudje so sicer manj prijazni, vendar stiki s hrvati so lahko minimalni, tako, da ni problema.

tako nekak. pač jim ne pustiš napitnine pa je :)


sicer to je tako in tako od kraja odvisno. Nekje so zelo prijazni, nekje so do vseh tako ravnodusni, da sem še sam ravnodušen glede napitnine :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

slotechar ::

A mi lahko kdo pove za kak hotel v grčiji, ki ima približno enak nivo kakovosti bivanja in okolice, plaže in da je cenej?
S prevozom vred.

krneki0001 ::

Heavy je izjavil:

Kaj pa terme pri nas? Blizu, pa gneče ni na cesti.

Hrvaška se mi je že zdavnaj zamerila. Cene bi še preživel, če se ne bi do slovencev obnašali kot do drugorazrednih gostov.


To je bilo včasih. Sem že bil v kr nekaj lokalih na hrvaškem, kjer je lastnik zatežil delavcem, da se morajo več slovenskih besed naučit pa da se morajo bolj potrudit.
Recimo nazadnje je zgledal tako: Pridemo trije slovenci in za nami 10 nemcev, pa je nas že postregel, ko je šele do njih prišel iskat naročilo. In smo potem malo debatiral pa je lepo povedal; Pride 10 nemcev in naročijo 3 razrezane pice in liter radenske, pa sedijo 5 ur v lokalu. To je za gostinca čista izguba. Če pridejo trije slovenci, pojejo tri pice, popijejo 9 pirov in grejo. Če pa še ostanejo, pa itak pijejo ko žolne in je spet zaslužek To je zmaga in tukaj je zaslužek.

Heavy ::

krneki0001 je izjavil:

Heavy je izjavil:

Kaj pa terme pri nas? Blizu, pa gneče ni na cesti.

Hrvaška se mi je že zdavnaj zamerila. Cene bi še preživel, če se ne bi do slovencev obnašali kot do drugorazrednih gostov.


To je bilo včasih. Sem že bil v kr nekaj lokalih na hrvaškem, kjer je lastnik zatežil delavcem, da se morajo več slovenskih besed naučit pa da se morajo bolj potrudit.
Recimo nazadnje je zgledal tako: Pridemo trije slovenci in za nami 10 nemcev, pa je nas že postregel, ko je šele do njih prišel iskat naročilo. In smo potem malo debatiral pa je lepo povedal; Pride 10 nemcev in naročijo 3 razrezane pice in liter radenske, pa sedijo 5 ur v lokalu. To je za gostinca čista izguba. Če pridejo trije slovenci, pojejo tri pice, popijejo 9 pirov in grejo. Če pa še ostanejo, pa itak pijejo ko žolne in je spet zaslužek To je zmaga in tukaj je zaslužek.


Upam. Včasih si naročil tisto ribo in vino. Pride nemc 10min za teboj, naroči isto ribo, dobi že po eni minuti na mizo postreženo. Potem si moral čakati nove 10 minut.
#TeamFelix

estons ::

No ja. Za tak tretma ni treba k sosedom - isto sem doživel tudi na Bovškem ali Bohinj in okolica.

koyotee ::

Točno tako, probaj it do slapa Savica, te bojo ociganili kot še nikoli :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

SimplyMiha ::

To se mi je enkrat zgodilo. Vstal sem, odpovedal naročilo in šel. Pa nisem bil ravno diskreten.

krneki0001 ::

estons je izjavil:

No ja. Za tak tretma ni treba k sosedom - isto sem doživel tudi na Bovškem ali Bohinj in okolica.


V sloveniji je tega več na primorskem, ko italjani pridejo jest. Slovenca v lokalu sploh ne povohajo tudi pol ure, italjanom pa v rit lezejo.

Sem pa tudi že v trgovini doživel, da sem prišel v umazanih cunjah kupit mašino za par 100 evrov, pa se je ukvarjal prodajalec z enim atkom, ki je en k*** vijak rabil. Sem čakal že ene 20 minut in sem že mislil it, pa sem si premislil in počakal, da vidim faco kretena. Po ene 20 minutah se je namreč name jezno obrnil, češ kaj bi pa ti tukaj iščeš in kaj bi rad. Pa sem mu povedal, da sem prišel mašino kupit, mu pokazal katero. Tip se je začel medit, ker je milil, da jo bo prodal in je rtal ves osladen. In sem mu samo pribil nazaj, da sem jo mislil kupit, ampak je v njegovi štacuni ne bom in da grem v konkurenčno štacuno, čeprav me bo prišlo par deset evrov dražje. In sem odšel.

stara mama ::

Kupiš karto od enega izmed nizkocenovnih letalskih prevoznikov in se ne ukvarjaš več s prepotentnimi hrvati.
Pa obenem prihraniš.
Ekologija™ in Trajnost™

Alien123 ::

Jaz pa na hrvaškem vedno govorim slovensko.. nisem še videl švabota, italjana, skandinavca da bi tam po njihovo govoril. Pa tudi še nikdar nisem videl hrvata, da bi tukaj pr nas govoril slovensko..

SimplyMiha ::

Zagreb ni problem, tam so prijazni do Slovencev, problem je Dalmacija.

Utk ::

Govoriš tako, da te razumejo. Pravilno hrvaško je težko govorit, če ne delaš tega redno, in komot govoriš načeloma slovensko, ne uporabljaš pa besed, ki jih oni sigurno ne poznajo (recimo kakšna naša imena za razno sadje, itd.), simpl ko pasulj.

estons ::

Napačno perspektivo imate. V Dalmaciji niso prijazni do nobenega. :D

FTad ::

Jaz tudi se nisem imel problemov na Hrvaskem. Lokacije so v Istri, pa tudi Sibenik/Split sem ze bil, pa ni bilo panike. Se potrudim govorit kolikor pac znam hrvasko. Vse se je dalo dogovorit.

GupeM ::

Tudi jaz še nisem imel problemov na hrvaškem. Narediš se Francoza in govoriš angleško. Vedno so zelo prijazni.

Dr_M ::

Jest sm mel probleme s hrvati v istri, odkar hodim na pag, imam pa dobre izkusnje. Z mojo sva nasla 2 dobri gostilni (sla sva probat tiste, ki so imele spletno stran v slovenscini). Do sedaj vedno skrajno prijazni in vedno pustim dobro napitnino, tako da si me zapomnijo.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

r3dkv1c4 ::

...:TOMI:... je izjavil:

Je pa nekaj res. Zelo hitro si tja in nazaj. Medtem, ko recimo v Grčijo ne moreš "skočit čez vikend".

Pa še vedno je top obala. Ljudje so sicer manj prijazni, vendar stiki s hrvati so lahko minimalni, tako, da ni problema.

V hribe lahko skočiš čez vikend, namočiš rit v kakšnem hladnem gorskem jezercu in srečaš polno prijaznih in sproščenih ljudi, bistveno ceneje vse skupaj.

Ni gužve, ni živčne vojne, skratka izlet kot se šika.

Pa še za miganje poskrbiš obenem.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

A110 ::

se da dobiti ob morju apartma z 2 spalnicama + kavcem torej za 5 oseb ze za 50e 50m od morja. drugace pa sam nikoli ne govorim drugace kot slovensko. niti se ne trudim. mogoce edino bi z anglescino poizkusil ce bi kdo zelel raje to kot slovenscino.

smacker ::

Mater ste zasmetili temo. Odprite svojo "Kako se počiti slovenec v gostilnah po svetu" pa tam nabijajte.
OP: ni hrvaška draga, ti gledaš najdražjo destinacijo. Mobilna hiška je luksuz, zato luksuzna cena. Najami prikolico v kampu (privat) pa boš dal 50-70eur na dan. Z malo sreče najdeš kako v tretji-četrti vrsti od morja, senca pa tak ni problem, če si v gozdu. So pa žal že precej zasedene, ker morajo pavšale plačat nekje do maja in si prej stranke poiščejo.
@A110: daš primer?

konspirator ::

Izbereš poljubno mesto ob morju, greš v turistični urad (turistični informacijski center) in poveš, kaj bi rad.Vedno se nekaj najde.


Za ziheraše:

Murter
http://www.heartofdalmatia.com

Crikvenica
http://www.apartmajidirekt.com/apartmaj...
--

GrX ::

Mene pa res zanima kaj za vraga počnete na dopustu, da imate vsi tako zelo slabe izkušnje z Hrvati.. Sam hodim na Hrvaško že 15 let običajno pred sezono (maj, junij) ali po sezoni. (september, oktober) in v tem času še nisem imel nekih pretiranih slabih izkušenj.. V glavni sezoni grem običajno nekam drugam, recimo v Grčijo, Španijo, Italijo... Sam lahko rečem, da sem povsod naletel na prijazne in manj prijazne ljudi, nikjer pa nisem imel pretirano slabih izkušenj, tudi na Hrvaškem ne!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

Smrekar1 ::

GrX je izjavil:

Mene pa res zanima kaj za vraga počnete na dopustu, da imate vsi tako zelo slabe izkušnje z Hrvati.. Sam hodim na Hrvaško že 15 let običajno pred sezono (maj, junij) ali po sezoni.


Morda hodijo na hrvaško v sezoni?

GrX ::

Smrekar1 je izjavil:

GrX je izjavil:

Mene pa res zanima kaj za vraga počnete na dopustu, da imate vsi tako zelo slabe izkušnje z Hrvati.. Sam hodim na Hrvaško že 15 let običajno pred sezono (maj, junij) ali po sezoni.


Morda hodijo na hrvaško v sezoni?


Sem bil tudi v glavni sezoni brez problemov in brez slabih izkušenj..

Smrekar1 ::

GrX je izjavil:


Sem bil tudi v glavni sezoni brez problemov in brez slabih izkušenj..


Jazst tudi nisem imel osebnih slabih izkušenj, ampak je kljub temu očitno, da nas imajo za drugorazredne goste.

Poglej v koliko restavracijah dobiš menije v nemščini ali italijanščini in v koliko restavracijah menije v slovenščini in ti bo hitro jasno kaj si mislijo o nas. Na Krvavcu so vsi ceniki tudi v hrvaščini že vsaj 15 let, medtem ko na hrvaškem še dandanes iščeš cenik ali ponudbo v slovenščini z lučjo pri belem dnevu.

c3p0 ::

Greš na morje, ko je bolj prazno, npr. junija ali septembra. Grčija je aktualna še oktobra.

V glavni sezoni, ko vsi ostali navalijo na drago morje, pa greš kam na sever, tako vsaj delam jaz. Če že moraš bit del črede, pač plačaš...

S Hrvati osebno nimam slabih izkušenj, ravno obratno. Kakšen napihnjenec bo imel probleme povsod in vedno se bo čudil, zakaj ga tako grdo obravnavajo.

Alien123 ::

Lahko pa probaš last minute ponudbe.. tak delama z mojo. Poceni in jače.

konspirator ::

Na strani 4 je lanska struktura gostov po nočitvah:
http://www.iztzg.hr/UserFiles/file/inst...

Njemačka/ Germany 164 9,8 43,3 3,8
Austrija/ Austria 135 8,1 15,4 3,1
Slovenija/ Slovenia 127 7,6 34,3 2,3
Italija/ Italy 117 7,0 47,8 2,2

--

perci ::

Nekej morte razumet. Hrvati so amaterji, kar se turizma tiče. Oni tudi nemških menijev ne bi imeli, če bi nemci razumeli hrvaško. In ker slovenci razumemo hrvaško, tudi slovenskih menijev ni. Če bi vsak slovenski gost kelnarja prosil za prevod vsake jedi posebej, bi tudi slovenske menije uvedli. Ne gre za nobeno zlobo - pač, amaterji so.

Ontopic pa...JA, mobilne kučice so rop pri belem dnevu. Zato sem si jst nabavil tole


Ni registracije, za vozit je simpl, postavljeno imaš pa v celoti v 5 minutah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

GrX ::

Smrekar1 je izjavil:

GrX je izjavil:


Sem bil tudi v glavni sezoni brez problemov in brez slabih izkušenj..


Jazst tudi nisem imel osebnih slabih izkušenj, ampak je kljub temu očitno, da nas imajo za drugorazredne goste.

Poglej v koliko restavracijah dobiš menije v nemščini ali italijanščini in v koliko restavracijah menije v slovenščini in ti bo hitro jasno kaj si mislijo o nas. Na Krvavcu so vsi ceniki tudi v hrvaščini že vsaj 15 let, medtem ko na hrvaškem še dandanes iščeš cenik ali ponudbo v slovenščini z lučjo pri belem dnevu.


Ja to je bilo pred leti ampak danes tega ni več oz. manj.. Sicer pa zakaj bi se jaz s tem obremenjeval kako me oni obravnavajo? Tudi slovenskega menija ne rabim, ker tega ne nudi nobena država.. Tudi v Grčiji, Italiji, Avstriji, Turčiji nimajo slovenskega menija.. Torej zakaj bi ga morali imeti na Hrvaškem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

krho ::

@PrimoZ_: Mi gremo septembra v Grčijo ali Turčijo s takrat 8mesečnikom. En last minute.
Pr hrćkih sem 2 tedna skakl okoli in za zadnji teden avgusta iskal kaj primernega blizu plaže oz. da je na plaži pesek... in obupal
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Smrekar1 ::

GrX je izjavil:


Ja to je bilo pred leti ampak danes tega ni več oz. manj.. Sicer pa zakaj bi se jaz s tem obremenjeval kako me oni obravnavajo? Tudi slovenskega menija ne rabim, ker tega ne nudi nobena država.. Tudi v Grčiji, Italiji, Avstriji, Turčiji nimajo slovenskega menija.. Torej zakaj bi ga morali imeti na Hrvaškem?


Ker za njih predstavljamo drugi največji segment gostov po govorjenem jeziku. Največ je nemško govorečih (avstrijci + nemci), sledimo mi, šele nato italijani. Če imajo lahko menije v italijanščini naj jih imajo še v slovenščini.

Kot sem rekel, tudi če nimaš slabih izkušenj to še ne pomeni, da nas ne obravnavajo kot drugorazredne goste. Zato jim že nekaj časa ne puščam kaj dosti denarja tam doli.

Machete ::

Smrekar1 je izjavil:


Kot sem rekel, tudi če nimaš slabih izkušenj to še ne pomeni, da nas ne obravnavajo kot drugorazredne goste. Zato jim že nekaj časa ne puščam kaj dosti denarja tam doli.


Ti pa Kangler. Škrtici. Kumare pa ragu sabo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Miha 333 ::

Zame bolj udobne morske destinacije kot Hrvaška ni. S tem mislim bližino (lahko greš večkrat v sezoni ali celo samo za vikend), razumljiv jezik, poleg tega je čudovita neokrnjena narava, ni še vse uničeno z "mass tourism" resorti, čeprav se dela na tem.

v 20 letih nobene slabe izkušnje niti s turističnimi delavci, niti z domačini. Prej bi rekel, da presenetljivo dobre.

Je pa res, da za čas dopusta odmislim politiko (se ne zapletam v kake take debate) in enostavno uživam v naravi. Meni v slovenščini mi pa ni prioriteta oz. ni razlog, da grem zaradi tega tja. Čeprav se v zadnjih letih najde čedalje več napisov in tudi menijev v slovenščini.

Verjamem pa, da če namenoma iščeš težave (se tako obnašaš), jih tudi najdeš. Kot povsod.

GrX ::

Smrekar1 je izjavil:

GrX je izjavil:


Ja to je bilo pred leti ampak danes tega ni več oz. manj.. Sicer pa zakaj bi se jaz s tem obremenjeval kako me oni obravnavajo? Tudi slovenskega menija ne rabim, ker tega ne nudi nobena država.. Tudi v Grčiji, Italiji, Avstriji, Turčiji nimajo slovenskega menija.. Torej zakaj bi ga morali imeti na Hrvaškem?


Ker za njih predstavljamo drugi največji segment gostov po govorjenem jeziku. Največ je nemško govorečih (avstrijci + nemci), sledimo mi, šele nato italijani. Če imajo lahko menije v italijanščini naj jih imajo še v slovenščini.

Kot sem rekel, tudi če nimaš slabih izkušenj to še ne pomeni, da nas ne obravnavajo kot drugorazredne goste. Zato jim že nekaj časa ne puščam kaj dosti denarja tam doli.


No mogoče ni menijev, ker je jezik precej sličen.. Sicer pa kako me oni obravnavajo je njihov problem in si s tem jaz ne bom belil glave. Meni je pomembno le da dobim kar plačam in da je pač na nekem Evropskem nivoju..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

Alien123 ::

krho je izjavil:

@PrimoZ_: Mi gremo septembra v Grčijo ali Turčijo s takrat 8mesečnikom. En last minute.
Pr hrćkih sem 2 tedna skakl okoli in za zadnji teden avgusta iskal kaj primernega blizu plaže oz. da je na plaži pesek... in obupal


Nima hrvaška peska :D.. ima eno plažo nametano z nekim peskom sam ni to to

krho ::

Alien123 je izjavil:

krho je izjavil:

@PrimoZ_: Mi gremo septembra v Grčijo ali Turčijo s takrat 8mesečnikom. En last minute.
Pr hrćkih sem 2 tedna skakl okoli in za zadnji teden avgusta iskal kaj primernega blizu plaže oz. da je na plaži pesek... in obupal


Nima hrvaška peska :D.. ima eno plažo nametano z nekim peskom sam ni to to

Da ne boš pametoval preveč. Če ima apartma objavljene slike, in ni slike plaže, me ne zanima.. če je plaža zabetonirana me ne zanima, če so na plaži videti ogromne skale/krugle me ne zanima.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Machete ::

Pol je zate najbolj ziher bazen.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

krho ::

Za vse, kateri me napadate. Govorimo o plaži primerni dojenčku, kar je v bistvu napisal tudi OP in ne takšni za odrasle osebe in mulce stare 7let+. Kar pomeni, da je seveda še dodatni pogoj senca "na plaži".

@PrimoZ_: Poglej, če ti odgovarja pinebeach blizu Zadra. Dobiš konec avgusta AI light mislim da za cca 400EUR. Sam sem bil pred leti, z nečakinjami starimi 2 in 4 leta prvi teden v septembur... Pa smo odšli predčasno, ker sta se prehladili (2 dni močnih neviht, s precejšno ohladitvijo), otoplitve pa ni bilo več na sporedu. "Problem tam so hiške skozi katere piha."
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krho ()

krneki0001 ::

Plaža za dojenčke? Rab, Lopar, plaža San marino. 1,5km dolga mivkasta plaža, kjer je odlično za majhne otroke.

Invictus ::

krho je izjavil:

@PrimoZ_: Mi gremo septembra v Grčijo ali Turčijo s takrat 8mesečnikom. En last minute.
Pr hrćkih sem 2 tedna skakl okoli in za zadnji teden avgusta iskal kaj primernega blizu plaže oz. da je na plaži pesek... in obupal

Zadnji teden avgusta je praktično povsod prazno.

Nimajo pa vse peščene plaže apartmajov 2 metra stran.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Atos ::

Tudi mene zanima, kam to hodite, da imate takšne slabe izkušnje. Na Pagu imamo apartma, v luki v Šimunih pa po navadi en mesec v sezoni (Julij, Avgust) tudi privezan čoln. Tako hodim v restavracije ob plaži na Pagu pa včasih tudi v restavracijo v marini. To sedaj že kar nekaj sezon in nimam še ENE slabe izkušnje oz. da bi imel občutek, da smo drugorazredni gostje... Pa ne hodiva s punco vedno v enako restavracijo ampak rada kr pogosto menjujeva (da ni enolično).

GrX ::

Atos je izjavil:

Tudi mene zanima, kam to hodite, da imate takšne slabe izkušnje. Na Pagu imamo apartma, v luki v Šimunih pa po navadi en mesec v sezoni (Julij, Avgust) tudi privezan čoln. Tako hodim v restavracije ob plaži na Pagu pa včasih tudi v restavracijo v marini. To sedaj že kar nekaj sezon in nimam še ENE slabe izkušnje oz. da bi imel občutek, da smo drugorazredni gostje... Pa ne hodiva s punco vedno v enako restavracijo ampak rada kr pogosto menjujeva (da ni enolično).


Po moje iz njih govori star stereotip.. Slabe izkušnje imaš lahko tudi drugod po svetu..

A110 ::

smacker je izjavil:

Mater ste zasmetili temo. Odprite svojo "Kako se počiti slovenec v gostilnah po svetu" pa tam nabijajte.
OP: ni hrvaška draga, ti gledaš najdražjo destinacijo. Mobilna hiška je luksuz, zato luksuzna cena. Najami prikolico v kampu (privat) pa boš dal 50-70eur na dan. Z malo sreče najdeš kako v tretji-četrti vrsti od morja, senca pa tak ni problem, če si v gozdu. So pa žal že precej zasedene, ker morajo pavšale plačat nekje do maja in si prej stranke poiščejo.
@A110: daš primer?

se lani em bil v crikvenici (sicer ni dalmacija) 50m od morja za 45e na dan. bili pa smo stirje. je pa res da na internetu redko najdes taksne oglase. pa tudi leta prej ko smo hodili se na otoke (pasman, ugljan) si za 50e nasel zelo lep apartma 50m od morja
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam na morje z otroki? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6118580 (3671) ZveeZ
»

Morje hrvaška? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9428585 (2216) Pithlit
»

Kampiranje, spanje v avtu ob obali, kje najceneje

Oddelek: Loža
176468 (5419) nejclp
»

Hrvaška - cene piva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11216080 (12110) Goran's Blog
»

Poceni počitnice =) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5222347 (8448) shadeX

Več podobnih tem