» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
489 / 976
»»

Jacksmav ::

a so hostese vključene... :)

Vazelin ::

4knative ::

Vazelin zakaj res ti nisi Verge hodlal, ampak si vse prodal ko je šel x10?
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Vazelin ::

Jaz hodlam par bolj eksotičnih stvari;)

Jacksmav ::

dominikamnke...a je tu kak model k je bil leta 1999 v dominiki Puerto Plata...4 štajerci, ki so poznal lastnika hotela...nora božična zabava je bla... :)

maco-maco ::

Ok, mislim da je čas, da vam mame pogrejejo mleko. Nekako se bo treba pomirit.
Kaj?

Vazelin ::

Kdaj prodajamo Canyo? Pri 5USD?:P

Jacksmav: z veseljem bi bil "v" dominiki Puertki Plati :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

4knative ::

Jaz sem jo kupil po 2.4 rabi še x2 da sem na 0.

Glejte kako so si pri Kingu premislili, ajajaj letos bo letel iz prestola stavim vseh 40 satoshijev:
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

perci ::

Matejjjjj je izjavil:

perci je izjavil:

Vsak trg je zmanipuliran. To je osnova za njegovo delovanje.


zmanipuliran?? a ste kdaj trgovali z delnicami, obveznicami, zlatom, nafto...? gre za trg kot vsak drugi. Dogaja se pa nič zato ker vsi čakajo pa ne naredijo ničesar in potem vsak s par k $ premakne trg kamor želi... n treba zato neaktivnosti rečt manipulacija


Em...jst z besedo manipulacija ne mislim nic slabega. Govorim o tem, da whali s pocasnim akumuliranjem ali pocasnim prodajanjem skrbijo da cena ne zraste prevec ali ne pade prevec. Ko pa je vseeno prevec pritiska na strani prodaje ali nakupa, sprostijo malo vecje kolicine v nasprotno smer, da se cena ne premakne prevec. O tem govorim, ko uporabljam besedo manipulacijo. In to se dogaja na vseh trgih kjer imas velike playerje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Drevesce ::

gost987 je izjavil:

Je kdo nabavu COSS? Skoraj 100% rast v 24h


O seveda... HODL! Za februar in marec imajo kar nekaj stvari pripravljenih.

Par zadev kar se tiče COSS:

" I am happy to finally be able to introduce our in-house Dev here in Singapore. First out is Mong Suan Yee. Our new Engineering Director in the IT department."

"We WILL start FIAT trading in March 2018. This is a step by step solution and first in the process will be USD, EUR and SGD deposits and withdrawals through Credit Cards."

V februarju pa naj bi zagnali nov engine.

bonanno ::

sam vi pište o lambotih, da nebo na koncu dobra Dacia :)

4knative ::

Vazelin je izjavil:



Vsi štirje Verge hodlerji na svetu v enem posnetku. :D
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

bonanno ::

4knative je izjavil:

Vazelin je izjavil:



Vsi štirje Verge hodlerji na svetu v enem posnetku. :D




pa še to rentan..

Somm ::

gruntfürmich je izjavil:

Blazz je izjavil:

bankera:

https://cryptocurrencytalk.com/video/vi...

DYOR

itq. nodijev ico :D
še sreča da moj eth ni prispel tja, ker bi vložil v to. upam pa da se ni kje izgubil...



hehe k ljudje objavljajo neki k nimajo pojma o čem sploh govorijo plus tega objavte posnetk od enga k je čist nekredibiln :D

da še enkrat nardim obnovo to je ICO projekt k ma neki za pokazat že ki ima veliko bazo uporabnikom ki se veliko uporablja v aziji itd... že v ico fazi so testeral beta verzijo menjalnice tako da bo tudi menjalnica pripravljena v kratkm po izdaji. v naslednjem tednu bo objavljena ena večja novica ki bo pognala prodajo še dodatno :D pa nj še povem provizija se že sedaj dobija tedensko od neto prihodkov spectrocoina ko bo izdana bankera bojo imetniki BNK dobijali provizijo od dveh platform spectrocoina in bankera.. Tako da je projekt zastavljen super gdor se po prkluču vlaku nj se gdor ne pa nj joka čez določn čs :P

Lep pozdrav :D
BANKERA ICO: https://spectrocoin.com/en/signup.html?referralId=21365570

sumi666 ::

Na bit stampu pri 11050 usd buy wall 250 btc ... nekaj se kuha , kitek nebi zarinu tolko notri ...

Yusef ::

Blazz je izjavil:

Mato989 je izjavil:

vidim da sem zadel nekoga v srce , sem videl tudi tisti fud takrat da se zapira itd... takrat ni KCS nič bolj padal/ne rastel kot ostali alti... dvomim pa da se to vidi sedaj... ampak ok, sem noob :); važno da sem hitro videl kdo se je počutil ogroženega po mojem komentarju.


A torej če te citiram sem ogrožen? Torej si ti ogrožen ker si me zdaj citiral ;) Saj bo fuderček, valvoline v2.0 Povej koliko milijonov si naredil če nisi noob, da boš ti sodil o precenjenosti kovancev...


ne posplošuj... morda sem se narobe izrazil, si se pa vseeno emocionalno takoj obregnil v mojo analizo, zraven dodal primitvne izjave o noobovstvu, sedaj pa dodajaš še klasičen primitiven manever v stilu koliko si pa ti zaslužil... nism jaz tisti, ki fuda dnevno 10x nek kojn ali pa ga shilla, eni tu pa ste... sam vlagam izključno v nekaj, kar mislim, da je vredno mojega denarja, da jim določena stvar uspe.

Če se obrnem na exchange-e- Sam bi si želel, da bi DEXi slej ko prej prevladal z minimal feeji in ne neke kvazi centralizirane borze, k štekajo nonstop, pobiraj ogromen fee, pa še nkol ne veš kdaj bodo crknle khmmm mt.gox :) KCS npr. ne dodaja nobene dodatne vrednosti kriptosvetu. In nič me ne moti če ste eni tu za izključno gaine, samo ni pa treba shillat al pa fudat 10x na dan zadeve. In ker to pravim , sem tudi sam končal tu z omenjanjem KCS, enkrat sm povedal kaj si mislim trenutno in to je to.

Mare2 je izjavil:

Dejte mi sporočit, ko Bitcoin pade do konca, da hitro nabavim enih par. :)


bodi ready 26tga. Moje skromno mnenje...


Haha saj tale Mato989 drugega nezna, ko ga postaviš pred dejstvo, da te zmerja z noobom, shillerjem ali pa noobom.

Verjetno se on kopa v denarju, da je tak pro (japajade) :))

Btw upam, da garbage kot je KCS in podobni Neblioti ter nevem kakšna navlaka še, čimprej odroma na graveyard.

Sicer pa vse se vrača, vse se plača Mato989. Je lepo Blazz omenil, da tako shillanje marsikoga zavede v napačen nakup.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: janez09 ()

Somm ::

Kaj ste se spravl na Matota zdj usi neki do 10dni nazaj vs pou tuki sploh ni blo zdj ste pa usi neki pametni pa nevem kaj... puste človeka na miru sm sigurn da ma več znanja od 80posto ljudi k ga ogovarja :D
BANKERA ICO: https://spectrocoin.com/en/signup.html?referralId=21365570

Vazelin ::

mato je s KCS in NEBL naredu za pol penzije. NEBL vam je govoril, ko je bil par USD. Da je fuknil notri več K eur in zaupa projektu. Problems?

bonanno ::

dr. Ruja ko je bila se zelo grda :D https://www.blitz.bg/article/27717

next3steps ::

Somm je izjavil:

Kaj ste se spravl na Matota zdj usi neki do 10dni nazaj vs pou tuki sploh ni blo zdj ste pa usi neki pametni pa nevem kaj... puste človeka na miru sm sigurn da ma več znanja od 80posto ljudi k ga ogovarja :D

Vau, igre na srečo in znanje ?

Yusef ::

Par tisoč evrov je pa res velik znesek?

Lahko gremo pa merit tiče kao kdo ima več znanja pa damo na ogled svoje denarnice.

Samo to znanje je dostikrat pogojeno samo z dumb luck. Posebno, ko veselo investirate v shitcoine in bi lahko pravi kingi postali še večji.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: janez09 ()

4knative ::

Yusef še en ki je zamudil vse ICOte, december pump 2017, Catch the Cash, One Coin, Amway... Veš kaj ti bom povedal Yesef: "Kroz tvoje prazne džepove, vjetrovi ti prolaze, a kroz cipele kiše jesenje!"
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Vazelin ::

ful se je živčnost povečala v tej temi. :D

fukich ::

ku ku serbus, še vedno holdamo? :D fak kak se je tema ustavla.. lol

Hockey ::

Peče, peče.

perci ::

fukich je izjavil:

ku ku serbus, še vedno holdamo? :D fak kak se je tema ustavla.. lol

Ni kej za povedat, čakamo.

Smo na močnem supportu, ki bo morda celo zdržal...prav zelo hitrega okrevanja pa ne pričakujem. IMO 26. ne bo bistveno spremenil situacije.

Zdajle bi bilo zelo risky prodajat, tako da ja - HOLD.

Vazelin ::

sedaj se minira in ICOtira:D

pripravljamo teren za naprej

4knative ::

Kaj boš miniral če ni grafičnih kartic v nobeni trgovini za dobit. Skratka neko čudno stanje vlada. ICO pa prideš notri če daš 100eur napitnine za rudarja. Biti knap te dni ni slabo.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Vazelin ::

evo CV že skoraj na 5 kratniku:D

4knative ::

HODL till 2023 at least. Be smart!
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Yusef ::

4knative je izjavil:

Yusef še en ki je zamudil vse ICOte, december pump 2017, Catch the Cash, One Coin, Amway... Veš kaj ti bom povedal Yesef: "Kroz tvoje prazne džepove, vjetrovi ti prolaze, a kroz cipele kiše jesenje!"


Nič nisem zamudil. :)

Sem v tej igri verjetno dosti dalje kot si ti.

Vazelin ::

 boss

boss

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

4knative ::

Yusef je izjavil:

4knative je izjavil:

Yusef še en ki je zamudil vse ICOte, december pump 2017, Catch the Cash, One Coin, Amway... Veš kaj ti bom povedal Yesef: "Kroz tvoje prazne džepove, vjetrovi ti prolaze, a kroz cipele kiše jesenje!"


Nič nisem zamudil. :)

Sem v tej igri verjetno dosti dalje kot si ti.

Jaz sem v tej igri že točno eno leto, zato ne pametuj, ker sem takorekoč pionir!
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Vazelin ::

Njegovo ime je Yusef. Vozi srebrn Lamborghini Gallardo. Je early adopter.

#HODL #thuglife

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

mojster1000 ::

Pozna kdo CoinPoker? Je še v ICO fazi. Danes in jutri so 4 turnirji in je na vsakem added 50 ETH. Torej igraš prijaviš se v igro z njihovimi žetoni (CHP), ki jih dobiš, ko jim nakažeš ETH. 1 ETH = 3500 CHP. Vstopnina za turnir je 300 CHP (cca 80 € recimo). Zmagovalec prejme pač primeren delež CHPjev in pa 12,5 ETH, ki ti ga v roku treh dni pošljejo v tvojo denarnico (po tem ko jim javiš na mail). Še komu to diši na scam in da obstaja velika verjetnost, da teh ETHjev zmagovalec ne bo nikoli videl? Jaz upam, da ni... ker bi igral :)

DrSergioDJ ::

Kam je pa Nodi zginil, sploh se ne oglasi več tukaj ?
...

dronyx ::

Ajnstajn` je izjavil:

Se še komu zdi, da bo v naslednjih 2 dneh nevihta, pol smo pa končno nazaj pri bikih počas?

Bitcoin, ki odločilno vpliva tudi na ceno vseh ostalih coinov ima čedalje nižjo mejo, čez katero več ne more. Glede na zadnje padce je manija novih "investitorjev" kot kaže minila in tudi dnevni promet trgovanja je bistveno nižji. Po moje sledi v naslednjih 14 dneh vsaj še en konkreten padec v povprečju za 25%.

Zeitgeist ::

tile futures contracti so čist zjebali kripto.

perci ::

Kripto je zjebal počasen in drag BTC.

dronyx, tole je sicer čisto šloganje ampak...moje mnenje je, da se je korekcija stabilizirala in da pod 9k USD ne bomo več šli. Okrog 10k je močan support, že večkrat testiran. Faza akumulacije se izvaja, smart money počasi kupuje.

Pa da vidimo kdo boljš šloga. Tokrat sem uporabil kavno usedlino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

K0l1br1 ::

Fajn bi bila ločitev ostalih coinov od btc-ja. Vendar zgleda, da je ne bo...

Machete ::

Ločitev? Do tell more.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Blazz ::

Gems ICO - tisti ki razmišljate. Gems team se je odločil 80% kojnov zadržati in jih ne dati v ICO. red flag.

mambli ::

Ima kdo ECC koine?
Cena je še kar nizka. Čez dva dni bodo dali ven nov wallet, novo spletno stran in še dodaten nov produkt. Ker je cena šele 0,003$, pričakujemo da bo kar skočilo. Po mojem bo lahek zaslužek.
Njihov blockchain bo zmanjašal velikosti blockchaina za tiste rešitve, ki imajo več servicov. Ti boš lahko ločil vsak servic in ne bo potrebno zapisovate vseh podatkov v blockchain.
https://ecc.network/

Kripto ::

perci je izjavil:

Kripto je zjebal počasen in drag BTC.

dronyx, tole je sicer čisto šloganje ampak...moje mnenje je, da se je korekcija stabilizirala in da pod 9k USD ne bomo več šli. Okrog 10k je močan support, že večkrat testiran. Faza akumulacije se izvaja, smart money počasi kupuje.

Pa da vidimo kdo boljš šloga. Tokrat sem uporabil kavno usedlino.


Se pridružujem mnenju. Zgleda bolj kot konsolidacija in akumulacija. Gledam na to s psihološkega vidika po korekciji od najvišjega vrha, ki ga je dosegel in večkratnemu testiranju meje. To bi lahko predstavljalo vstopno točko za smart money v top 10. Kdo bi vedel :)

Yusef ::

Vazelin je izjavil:

Njegovo ime je Yusef. Vozi srebrn Lamborghini Gallardo. Je early adopter.

#HODL #thuglife


Haha kok glupo :D

Rekel sem, da sem v temu že precej časa.

Ne bi se pa nekaj hvalil po nekem levem forumu. Kot sem reku nekateri tule pametujete...ste bogati. :)

Da pa ne bi nabijali nekaj v tri krasne lahko damo tiče na ogled (denarnice) pa vidimo kdo je najbolj sposoben?! Saj samo denar tule meri sposobnost. Potlej pa nima veze a je luck zraven al ne.

Rok Woot ::

Če hočem nakazati denar iz BTC na bančni račun. Je najbolj ugoden GDAX, a ne?

boro10 ::

Rok Woot je izjavil:

Če hočem nakazati denar iz BTC na bančni račun. Je najbolj ugoden GDAX, a ne?


Bitstamp?
Pozdrav

Peerus33 ::

Trg kriptovalut počasi zori. Pričenja se faza ločevanja zrnja od plev.

[]
*“Many cryptocurrencies are murky, overhyped and vulnerable to crashes. The market desperately needs the clarity that only robust, impartial ratings can provide,” said Weiss Ratings founder, Martin D. Weiss, PhD. “We’re proud to be the first to bring that benefit to investors — to help them cut through the hype and identify the few truly solid cryptocurrencies. Our ratings are based on hard data and objective analysis. But they're bound to create controversy, including some grades that may come as a surprise to some people.”*

http://www.nasdaq.com/article/weiss-rat...

ideep ::

kaj se lahko tule civilizirano pogovarjamo ?

4knative ::

mojster1000 je izjavil:

Pozna kdo CoinPoker? Je še v ICO fazi. Danes in jutri so 4 turnirji in je na vsakem added 50 ETH. Torej igraš prijaviš se v igro z njihovimi žetoni (CHP), ki jih dobiš, ko jim nakažeš ETH. 1 ETH = 3500 CHP. Vstopnina za turnir je 300 CHP (cca 80 € recimo). Zmagovalec prejme pač primeren delež CHPjev in pa 12,5 ETH, ki ti ga v roku treh dni pošljejo v tvojo denarnico (po tem ko jim javiš na mail). Še komu to diši na scam in da obstaja velika verjetnost, da teh ETHjev zmagovalec ne bo nikoli videl? Jaz upam, da ni... ker bi igral :)

Ne sodelovati pri tem ker boš v čuzi končal. Ne se hecat, igre na srečo so že zelo regulirane in se potrebuje za prirejanje raznorazne koncesije... Tukaj gre za ICO, ki je v Ameriki banan, potem pa še za poker, ki je pravtako v Ameriki banan. Potem gre še za virtualni denar, ki bi rad postal pravi in nikoli ne bo, ker bo pravtako, verjamete ali ne banan.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()
««
489 / 976
»»