» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
487 / 976
»»

judoka ::

Eno vprašanje, kako shortas? Ker če bi bil inštrument za to, bi bil vroča roba od decembra naprej..


To tudi mene zanima. Zdi se mi, da se da samo preko futures

Mato989 ::

Matejjjjj je izjavil:

Eno vprašanje, kako shortas? Ker če bi bil inštrument za to, bi bil vroča roba od decembra naprej..


shortanje je dokaj zahteven proces, ni to nekaj tako enostavnega kot iti long... osebno ga odsvetujem, 1x sprobal...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Rok Woot ::

Je normalno, da še nisem dobil TKY toknov od TheKey-a? Na njihovi spletni strani mi jih kaže, na NEO adresi jih pa še ni? Če je to normalno, kdaj jih dobimo, na kero borzo bodo prišli in kdaj?

Hvala. Help.

Mato989 je izjavil:

Matejjjjj je izjavil:

Eno vprašanje, kako shortas? Ker če bi bil inštrument za to, bi bil vroča roba od decembra naprej..


shortanje je dokaj zahteven proces, ni to nekaj tako enostavnega kot iti long... osebno ga odsvetujem, 1x sprobal...


Za nekatere kripto valute niso dosti volatilne, je treba še levrage, da čutiš adrenalin :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

judoka ::

shortanje je dokaj zahteven proces, ni to nekaj tako enostavnega kot iti long... osebno ga odsvetujem, 1x sprobal...



Bod model, pa razlozi nam, ki nas ta opcija zanima..

Blazz ::

gledam vaše KCS, ga bleedajo bolj kot normalni alti, več al manj se dobri alti trenutno držijo nad ceno , k so jo mel k je bil btc 9k usd, KCS pa je že sedaj ko je btc 10500 pod ceno k jo je mel pr 9k usd bottomu. Več kot očitno precenjen coin... ampak ja, ste ga FOMOal 10x na slo-tech stran.

Mato989 ::

Blazz je izjavil:

gledam vaše KCS, ga bleedajo bolj kot normalni alti, več al manj se dobri alti trenutno držijo nad ceno , k so jo mel k je bil btc 9k usd, KCS pa je že sedaj ko je btc 10500 pod ceno k jo je mel pr 9k usd bottomu. Več kot očitno precenjen coin... ampak ja, ste ga FOMOal 10x na slo-tech stran.


Poglej ti kolko FUDa je bilo... od fake reportov da je Kucoin na Kitajskem in da se ZAPIRA itd... in zato je tudi padel tako nizko.

Več kot očitno si še en noob ki ni naredil raziskave in pač gledaš le cifre. =) saj bo ok...

Verjetno smo po tvoje tudi mi na slotechu FOMOal do 20k BTC ki je padel 50% (toliko kot KCS) od ATH ;)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Rok Woot ::

Ampak a se ni kucoinu tudi volume zmanjšal? Lahko, da se motim, mato bolje ve, jih imam pa tudi sam 200 ...

Mato help please:
Je normalno, da še nisem dobil TKY toknov od TheKey-a? Na njihovi spletni strani mi jih kaže, na NEO adresi jih pa še ni? Če je to normalno, kdaj jih dobimo, na kero borzo bodo prišli in kdaj?

Tilen ::

Seveda se je zmanjšal volume, tudi zaradi manjše cene. Če jih trguješ enako frekventno po pol cene, imaš pol manj volumna. ;)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Rok Woot ::

judoka je izjavil:

shortanje je dokaj zahteven proces, ni to nekaj tako enostavnega kot iti long... osebno ga odsvetujem, 1x sprobal...



Bod model, pa razlozi nam, ki nas ta opcija zanima..


https://www.investopedia.com/terms/s/sh...



A nobeden ne ve kdaj dobimo TKY tokne na NEO adreso ali ste jih vi že prejeli? Ter kdaj in na katero borzo pridejo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

perci ::

Tilen, mislim, da se volume gleda na število enot, ne na ceno. Sicer bi bilo res brezveze vse skupaj.

Glede shortanja...določene borze podpirajo margin trading (Bitfinex npr., Kraken,...). Je pa tudi varianta, da shortas BTC futurese.

Mimogrede, zdele sem hotu prodat pa potem raje nisem, da ne bi izpadel škodoželjen :D.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Rok Woot ::

Tilen je izjavil:

Seveda se je zmanjšal volume, tudi zaradi manjše cene. Če jih trguješ enako frekventno po pol cene, imaš pol manj volumna. ;)


Mislil sem relativno glede na druge borze, saj pravim lahko in upam, da se motim, ne sledim tako dobro kot nekateri. Sedaj je na 28 mestu. A ni bila že višje?

perci je izjavil:

Tilen, mislim, da se volume gleda na število enot, ne na ceno. Sicer bi bilo res brezveze vse skupaj.

Glede shortanja...določene borze podpirajo margin trading (Bitfinex npr., Kraken,...). Je pa tudi varianta, da shortas BTC futurese.

Mimogrede, zdele sem hotu prodat pa potem raje nisem, da ne bi izpadel škodoželjen :D.


Ni panike če prodaš, ampak si morš želet, da bo rastlo :) Naj vse raste do neba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

Mato989 ::

A nobeden ne ve kdaj dobimo TKY tokne na NEO adreso ali ste jih vi že prejeli? Ter kdaj in na katero borzo pridejo?


Dobiš jih po končanem auditu itd... skratka tam čez cca par dni do 1 tedna... pridejo pa na Kucoin praktično naslednji dan ko jih bodo razdelili vsem =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

tikitoki ::

Mato989 je izjavil:

Zdej mi bo spet Mato rekel, da sem škodoželjen, ampak dejansko je ravno obratno. Brez korekcije ni "zdrave" (če lahko govoriš o zdravi rasti v kripto trgu) rasti.


Razlika je v tem ali si želiš korekcije zaradi osebnega gaina (ker si prodal in bi radk upil ceneje) ali pa da hodlaš in si želiš kroekcije zaradi zdrave rasti... eno je škodoželjnost na račun tvojega bogatenja drugo pa zdravo... sicer pa jaz nikoli nisem rekel, menil ali trdil da brez korekcije lahko gremo v nedogled... ampak hkrati si je pa nikoli nisem želel, sem jo pač sprejel. Drugo pa je ko nekdo napiše, PRODAL SEM, upam da zdaj pade še 30% da ceneje kupim... to je pač škodoželjnost na račun lastnega zaslužka.


Buhuhuhu, kriptovalute si kupil iz najbolj cistih clovekoljubnih razgloh, a ne.

Mato989 ::

tikitoki je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Zdej mi bo spet Mato rekel, da sem škodoželjen, ampak dejansko je ravno obratno. Brez korekcije ni "zdrave" (če lahko govoriš o zdravi rasti v kripto trgu) rasti.


Razlika je v tem ali si želiš korekcije zaradi osebnega gaina (ker si prodal in bi radk upil ceneje) ali pa da hodlaš in si želiš kroekcije zaradi zdrave rasti... eno je škodoželjnost na račun tvojega bogatenja drugo pa zdravo... sicer pa jaz nikoli nisem rekel, menil ali trdil da brez korekcije lahko gremo v nedogled... ampak hkrati si je pa nikoli nisem želel, sem jo pač sprejel. Drugo pa je ko nekdo napiše, PRODAL SEM, upam da zdaj pade še 30% da ceneje kupim... to je pač škodoželjnost na račun lastnega zaslužka.


Buhuhuhu, kriptovalute si kupil iz najbolj cistih clovekoljubnih razgloh, a ne.


Tako, da (z)raste čim višje, ko pride v moj target prodam in si želim da raste naprej za ostale ;)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

tikitoki ::

Mato989 je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Zdej mi bo spet Mato rekel, da sem škodoželjen, ampak dejansko je ravno obratno. Brez korekcije ni "zdrave" (če lahko govoriš o zdravi rasti v kripto trgu) rasti.


Razlika je v tem ali si želiš korekcije zaradi osebnega gaina (ker si prodal in bi radk upil ceneje) ali pa da hodlaš in si želiš kroekcije zaradi zdrave rasti... eno je škodoželjnost na račun tvojega bogatenja drugo pa zdravo... sicer pa jaz nikoli nisem rekel, menil ali trdil da brez korekcije lahko gremo v nedogled... ampak hkrati si je pa nikoli nisem želel, sem jo pač sprejel. Drugo pa je ko nekdo napiše, PRODAL SEM, upam da zdaj pade še 30% da ceneje kupim... to je pač škodoželjnost na račun lastnega zaslužka.


Buhuhuhu, kriptovalute si kupil iz najbolj cistih clovekoljubnih razgloh, a ne.


Tako, da (z)raste čim višje, ko pride v moj target prodam in si želim da raste naprej za ostale ;)


Torej si cisto povpreceni pohlepni osebek, ki zelis, da cimbolj raste, da bos na lahek nacin obogatel. Ni problema, sam ne pol neke moralne vrednoste mesat not.

Blazz ::

Mato989 je izjavil:

Blazz je izjavil:

gledam vaše KCS, ga bleedajo bolj kot normalni alti, več al manj se dobri alti trenutno držijo nad ceno , k so jo mel k je bil btc 9k usd, KCS pa je že sedaj ko je btc 10500 pod ceno k jo je mel pr 9k usd bottomu. Več kot očitno precenjen coin... ampak ja, ste ga FOMOal 10x na slo-tech stran.


Poglej ti kolko FUDa je bilo... od fake reportov da je Kucoin na Kitajskem in da se ZAPIRA itd... in zato je tudi padel tako nizko.

Več kot očitno si še en noob ki ni naredil raziskave in pač gledaš le cifre. =) saj bo ok...

Verjetno smo po tvoje tudi mi na slotechu FOMOal do 20k BTC ki je padel 50% (toliko kot KCS) od ATH ;)


vidim da sem zadel nekoga v srce , sem videl tudi tisti fud takrat da se zapira itd... takrat ni KCS nič bolj padal/ne rastel kot ostali alti... dvomim pa da se to vidi sedaj... ampak ok, sem noob :); važno da sem hitro videl kdo se je počutil ogroženega po mojem komentarju.

next3steps ::

tikitoki je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Zdej mi bo spet Mato rekel, da sem škodoželjen, ampak dejansko je ravno obratno. Brez korekcije ni "zdrave" (če lahko govoriš o zdravi rasti v kripto trgu) rasti.


Razlika je v tem ali si želiš korekcije zaradi osebnega gaina (ker si prodal in bi radk upil ceneje) ali pa da hodlaš in si želiš kroekcije zaradi zdrave rasti... eno je škodoželjnost na račun tvojega bogatenja drugo pa zdravo... sicer pa jaz nikoli nisem rekel, menil ali trdil da brez korekcije lahko gremo v nedogled... ampak hkrati si je pa nikoli nisem želel, sem jo pač sprejel. Drugo pa je ko nekdo napiše, PRODAL SEM, upam da zdaj pade še 30% da ceneje kupim... to je pač škodoželjnost na račun lastnega zaslužka.


Buhuhuhu, kriptovalute si kupil iz najbolj cistih clovekoljubnih razgloh, a ne.

Haha, pravi je komedijant.

perci ::

Izgleda, kot da gremo ven iz trenda (nismo še)...vendar spet ni volumna, tko da se ne prehitro veselit.

Mato989 ::

vidim da sem zadel nekoga v srce , sem videl tudi tisti fud takrat da se zapira itd... takrat ni KCS nič bolj padal/ne rastel kot ostali alti... dvomim pa da se to vidi sedaj... ampak ok, sem noob :); važno da sem hitro videl kdo se je počutil ogroženega po mojem komentarju.


A torej če te citiram sem ogrožen? Torej si ti ogrožen ker si me zdaj citiral ;) Saj bo fuderček, valvoline v2.0 Povej koliko milijonov si naredil če nisi noob, da boš ti sodil o precenjenosti kovancev...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Shegevara ::

kr neki... naenkrat je šlo čisto vse v minus, in naenkrat gre čisto vse spet rahlo v plus.

Ta krpito trg je zmanipuliran do amena ;((

perci ::

Vsak trg je zmanipuliran. To je osnova za njegovo delovanje.

tonis ::

tikitoki je izjavil:


Torej si cisto povpreceni pohlepni osebek, ki zelis, da cimbolj raste, da bos na lahek nacin obogatel. Ni problema, sam ne pol neke moralne vrednoste mesat not.


A ti kupiš zato da bo šlo dol? Loviš ATHje? :D

judoka ::

Rok Woot je izjavil:

judoka je izjavil:

shortanje je dokaj zahteven proces, ni to nekaj tako enostavnega kot iti long... osebno ga odsvetujem, 1x sprobal...



Bod model, pa razlozi nam, ki nas ta opcija zanima..


https://www.investopedia.com/terms/s/sh...

A nobeden ne ve kdaj dobimo TKY tokne na NEO adreso ali ste jih vi že prejeli? Ter kdaj in na katero borzo pridejo?




Vem kaj je shortanje in kako se shorta na drugih trgih. Ne vem pa kako se shorta coine...razen na futures varianti. Ocitno noben ne ve.

Mato989 ::

judoka je izjavil:

Rok Woot je izjavil:

judoka je izjavil:

shortanje je dokaj zahteven proces, ni to nekaj tako enostavnega kot iti long... osebno ga odsvetujem, 1x sprobal...



Bod model, pa razlozi nam, ki nas ta opcija zanima..


https://www.investopedia.com/terms/s/sh...

A nobeden ne ve kdaj dobimo TKY tokne na NEO adreso ali ste jih vi že prejeli? Ter kdaj in na katero borzo pridejo?




Vem kaj je shortanje in kako se shorta na drugih trgih. Ne vem pa kako se shorta coine...razen na futures varianti. Ocitno noben ne ve.


Tudi google ne ve? Ali samo ne znaš vpisat pravilnih besed ali kako? Ti mi vpišemo in serviramo na pladnju :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

perci ::

Kaj je s tabo...najdi si poljubno borzo, ki podpira margin trading (npr. Bitfinex) in shortaj.

Shegevara ::

perci je izjavil:

Vsak trg je zmanipuliran. To je osnova za njegovo delovanje.


To že, ampak vse se dogaja tako hitro. Še včeraj je vse na dol prdelo, same negativne napovedi, negativna mnenja češ ... zaupanje pada, potem se pa v trenutku ali dveh danes spet vse navzgor obrne in spet pozitivno vzdušje in vse OK, pa kdo je tu nor?!

Razumem da je to normalnost za en par low-volume kovancev, ampak tu govorim za celoten miljardni market

_sas_ ::

Haha ... še en teden vse skupaj pada, pa se vi tu še pobijete :))

Mato989 ::

Shegevara je izjavil:

perci je izjavil:

Vsak trg je zmanipuliran. To je osnova za njegovo delovanje.


To že, ampak vse se dogaja tako hitro. Še včeraj je vse na dol prdelo, same negativne napovedi, negativna mnenja češ ... zaupanje pada, potem se pa v trenutku ali dveh danes spet vse navzgor obrne in spet pozitivno vzdušje in vse OK, pa kdo je tu nor?!

Razumem da je to normalnost za en par low-volume kovancev, ampak tu govorim za celoten miljardni market


Problem je delno v ovcah, ampak del problema pa tudi vidim v psihologiji zelene barve... namreč folk vidi +7% in je že ok... namreč če se spomniš, en dan vse pade 25% v povprečju, drugi dan je pa kar naenkrat "boom" z +20%... čeprav smo še vedno nižje kot dan prej ko je bil samo doomsayers... ampak je pa vse v vomestnem plusu, na intraday oz. last 24h...

To je pač prihodnost trga, vse do dneva, ko bodo vsi kovanci imeli fiat pare, namesto BTC parov... žal se pohlepne menjalnice nič ne trudijo v smeri da bi trg sprostili navezanosti na BTC... vemo zakaj (2x prodaja in 2x nakup, = več feejev!)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

run2 ::

Shegevara je izjavil:

perci je izjavil:

Vsak trg je zmanipuliran. To je osnova za njegovo delovanje.


To že, ampak vse se dogaja tako hitro. Še včeraj je vse na dol prdelo, same negativne napovedi, negativna mnenja češ ... zaupanje pada, potem se pa v trenutku ali dveh danes spet vse navzgor obrne in spet pozitivno vzdušje in vse OK, pa kdo je tu nor?!

Razumem da je to normalnost za en par low-volume kovancev, ampak tu govorim za celoten miljardni market


Očitno si nov na tej sceni. Zadnja 2 dneva je vse bolj ali manj ravno. Počakaj na kake resne swinge, se boš pol razburjal.

Mare2 ::

Dejte mi sporočit, ko Bitcoin pade do konca, da hitro nabavim enih par. :)

A_A ::

A ima še kdo težave z izplačilom na Kraknu?

Horejšio ::

Here we go BTC :)

Blazz ::

Mato989 je izjavil:

vidim da sem zadel nekoga v srce , sem videl tudi tisti fud takrat da se zapira itd... takrat ni KCS nič bolj padal/ne rastel kot ostali alti... dvomim pa da se to vidi sedaj... ampak ok, sem noob :); važno da sem hitro videl kdo se je počutil ogroženega po mojem komentarju.


A torej če te citiram sem ogrožen? Torej si ti ogrožen ker si me zdaj citiral ;) Saj bo fuderček, valvoline v2.0 Povej koliko milijonov si naredil če nisi noob, da boš ti sodil o precenjenosti kovancev...


ne posplošuj... morda sem se narobe izrazil, si se pa vseeno emocionalno takoj obregnil v mojo analizo, zraven dodal primitvne izjave o noobovstvu, sedaj pa dodajaš še klasičen primitiven manever v stilu koliko si pa ti zaslužil... nism jaz tisti, ki fuda dnevno 10x nek kojn ali pa ga shilla, eni tu pa ste... sam vlagam izključno v nekaj, kar mislim, da je vredno mojega denarja, da jim določena stvar uspe.

Če se obrnem na exchange-e- Sam bi si želel, da bi DEXi slej ko prej prevladal z minimal feeji in ne neke kvazi centralizirane borze, k štekajo nonstop, pobiraj ogromen fee, pa še nkol ne veš kdaj bodo crknle khmmm mt.gox :) KCS npr. ne dodaja nobene dodatne vrednosti kriptosvetu. In nič me ne moti če ste eni tu za izključno gaine, samo ni pa treba shillat al pa fudat 10x na dan zadeve. In ker to pravim , sem tudi sam končal tu z omenjanjem KCS, enkrat sm povedal kaj si mislim trenutno in to je to.

Mare2 je izjavil:

Dejte mi sporočit, ko Bitcoin pade do konca, da hitro nabavim enih par. :)


bodi ready 26tga. Moje skromno mnenje...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

ideep ::

ne vem ali ste že razglabljali ali ne, nisem šla za nazaj brat.. ampak tale insurepal se je izkazal za disaster..

hamez66 ::

ideep je izjavil:

ne vem ali ste že razglabljali ali ne, nisem šla za nazaj brat.. ampak tale insurepal se je izkazal za disaster..



O tem vem samo to, da mi ni ratalo uspeti v icotu, ker je transakcijo prepozno sprocesiralo.. No, pa da se ga je dalo prodati dražje, kot je bila ico cena. Zakaj je pa zdaj disaster?

Horejšio ::

Blazz je izjavil:

Mato989 je izjavil:

vidim da sem zadel nekoga v srce , sem videl tudi tisti fud takrat da se zapira itd... takrat ni KCS nič bolj padal/ne rastel kot ostali alti... dvomim pa da se to vidi sedaj... ampak ok, sem noob :); važno da sem hitro videl kdo se je počutil ogroženega po mojem komentarju.


A torej če te citiram sem ogrožen? Torej si ti ogrožen ker si me zdaj citiral ;) Saj bo fuderček, valvoline v2.0 Povej koliko milijonov si naredil če nisi noob, da boš ti sodil o precenjenosti kovancev...


ne posplošuj... morda sem se narobe izrazil, si se pa vseeno emocionalno takoj obregnil v mojo analizo, zraven dodal primitvne izjave o noobovstvu, sedaj pa dodajaš še klasičen primitiven manever v stilu koliko si pa ti zaslužil... nism jaz tisti, ki fuda dnevno 10x nek kojn ali pa ga shilla, eni tu pa ste... sam vlagam izključno v nekaj, kar mislim, da je vredno mojega denarja, da jim določena stvar uspe.

Če se obrnem na exchange-e- Sam bi si želel, da bi DEXi slej ko prej prevladal z minimal feeji in ne neke kvazi centralizirane borze, k štekajo nonstop, pobiraj ogromen fee, pa še nkol ne veš kdaj bodo crknle khmmm mt.gox :) KCS npr. ne dodaja nobene dodatne vrednosti kriptosvetu. In nič me ne moti če ste eni tu za izključno gaine, samo ni pa treba shillat al pa fudat 10x na dan zadeve. In ker to pravim , sem tudi sam končal tu z omenjanjem KCS, enkrat sm povedal kaj si mislim trenutno in to je to.

Mare2 je izjavil:

Dejte mi sporočit, ko Bitcoin pade do konca, da hitro nabavim enih par. :)


bodi ready 26tga. Moje skromno mnenje...


Pa kdo bi šilal pa kajvem kaj na SloTech. Če vsi skupaj v SLO padejo na to domnevno šilanje, se bi globalno poznalo ali vplivalo na ceno približno 0. :)

Blazz ::

ideep je izjavil:

ne vem ali ste že razglabljali ali ne, nisem šla za nazaj brat.. ampak tale insurepal se je izkazal za disaster..


čemu? sej je trenutno 3,5x gain na ICO ceno, če gledaš hitri zaslužek... so kaj drugega zašuštral?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

Vazelin ::

Mcafee approves
Best ico so far

ideep ::

ja ne vem gledam volumen - učim se še, sem nova

Blazz ::

aja lahko pa vam povem današnjo izkušnjo z cargoX . Če nisi nastavil gas na 400k in gwei 300 (recimo med 100 in 200 usd fee) nisi prišel zraven. Da boste vedeli za naslednje overhyped ICOte.

ideep je izjavil:

ja ne vem gledam volumen - učim se še, sem nova


volumen bo prišel ko bo na boljših borzah in ko bodo verjetno še tud kaj pokazali, oz. vsaj pohypali da bodo pokazali. Treba bo malo potrpljenja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

judoka ::

perci je izjavil:

Kaj je s tabo...najdi si poljubno borzo, ki podpira margin trading (npr. Bitfinex) in shortaj.


Madona modeli kaka nervoza. Lepo sem vprasal..veckrat...tale stavek bi bil cisto zadosti. Hvala.

ideep ::

Blazz je izjavil:

aja lahko pa vam povem današnjo izkušnjo z cargoX . Če nisi nastavil gas na 400k in gwei 300 (recimo med 100 in 200 usd fee) nisi prišel zraven. Da boste vedeli za naslednje overhyped ICOte.

ideep je izjavil:

ja ne vem gledam volumen - učim se še, sem nova


volumen bo prišel ko bo na boljših borzah in ko bodo verjetno še tud kaj pokazali, oz. vsaj pohypali da bodo pokazali. Treba bo malo potrpljenja.


Ok, no tem se sicer takoj logično pomislila tudi jaz, ampak sem mislila da bo večji hype :) Imate zame kaj zanimivih člankov dat za brat o market capu, volumnu itn. (da vas ne gnajvim tu)?

Mato989 ::

ne posplošuj... morda sem se narobe izrazil, si se pa vseeno emocionalno takoj obregnil v mojo analizo, zraven dodal primitvne izjave o noobovstvu, sedaj pa dodajaš še klasičen primitiven manever v stilu koliko si pa ti zaslužil... nism jaz tisti, ki fuda dnevno 10x nek kojn ali pa ga shilla, eni tu pa ste... sam vlagam izključno v nekaj, kar mislim, da je vredno mojega denarja, da jim določena stvar uspe.


če jaz nekaj zapišem še ne pomeni da sem se omocionalno v karkoli obregnil... edini primitiven manever je bil tvoj pick glede tega kateri coin boš komentiral... to je jasno... KCS ni padel ne najbolj ne najmanj, ampak dokaj povprečno... oziroma da postavim v perspektivo, KCS je padel približno enako kot BTC v procentih od ATHja... samo ob drugih časih. Ti si izbral KCS namerno, čeprav bi lahko o precenjenosti kovancev z bistveno višjo integriteto komentiral pri kakšnem drugem bolj primernem kovancu za tvoj komentar kot je recimo Bitshares ipd... ampak vedel si da ne bo nobene reakcije poizkusa trollanja če boš izbral tak kovanec zato si poiskal takšnega kjer bi le to morda dobil.

A misliš da kdorkoli tu vlaga v nekaj kar misli da ni vredno njegovega denarja? Seveda si ti za razliko od enih o svojih vlaganjih primerno tiho, da se ne bi videl padec tvojih ljubljenčkov...

Če se obrnem na exchange-e- Sam bi si želel, da bi DEXi slej ko prej prevladal z minimal feeji in ne neke kvazi centralizirane borze, k štekajo nonstop, pobiraj ogromen fee, pa še nkol ne veš kdaj bodo crknle khmmm mt.gox :) KCS npr. ne dodaja nobene dodatne vrednosti kriptosvetu. In nič me ne moti če ste eni tu za izključno gaine, samo ni pa treba shillat al pa fudat 10x na dan zadeve. In ker to pravim , sem tudi sam končal tu z omenjanjem KCS, enkrat sm povedal kaj si mislim trenutno in to je to.


DEXI bodo prišli konec 2018 oz. začetek 2019... DEXi imajo še veliko dela pred sabo, preden bodo viable, poglej si recimo EtherDELTO... in kot zadnje, FUDanja in Shillanja na nekem obskurnem slotechu pač ne more bit, govoriš kot da smo CNN ali kaj podobnega, ker nas bere milijone ljudi in se ravna po nekih besedah Matota, ali Blazza ipd... če se celoten aktiven pool komentatorjev tukaj odloči iti ALL IN prihrankov v nek kovanec ki je top 30 na CMC, ne naredimo nič več kot sapica...

judoka je izjavil:

perci je izjavil:

Kaj je s tabo...najdi si poljubno borzo, ki podpira margin trading (npr. Bitfinex) in shortaj.


Madona modeli kaka nervoza. Lepo sem vprasal..veckrat...tale stavek bi bil cisto zadosti. Hvala.


Vprašanje je samo ali si pred tem vprašanjem uporabil google? Nobene nervoze ni, samo netoleranca do neuporabe osnovnih orodij... samo pravilni zapis o temi katero si "lepo vprašal" ti da za nekaj ur materiala na googlu...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

janezvalva ::

zaenkrat trga gate, pustimo se presenetiti

Blazz ::

nisem mislil, da se bo tečaj premikal, logično, ampak to, da lahko določene zavede v nakup kovanca v trenutku, ko nato rata bagholder.

vajtim ::

Kako se vam zdi ICO AdHive? Meni se zdi dober kandidat za x10 na kratki rok.

Ukvarjajo se namrec z advertisingom, ki ga nadzira AI, kar bo definitivno potegnilo folk... ;) V koncni fazi pa tudi sama ideja ni niti slucajno slaba, tako da ce jim jo uspe izpeljat, zna bit tole zanimivo tudi za hold.

Ce koga zanima kaj vec:
https://adhive.tv/Adhive_whitepaper.pdf

Presale: 31.1.
Token sale: 7.2.

In se ref:
https://adhive.tv/reg?ref=32441

Blazz ::

https://seekingalpha.com/article/413924... zanimivo za tiste k ne poznate future-sov.

judoka ::

prašanje je samo ali si pred tem vprašanjem uporabil google? Nobene nervoze ni, samo netoleranca do neuporabe osnovnih orodij... samo pravilni zapis o temi katero si "lepo vprašal" ti da za nekaj ur materiala na googlu.


Se zgodi tud najboljsim a ne? Netoleranca skoduje zdravju mojster, relax.

LeQuack ::

Mene samo zanima, kako čim prej milijon zaslužit, ime coinov ni važno. Nočem pa nič dela vložit, jaz bi samo služil.
Quack !

dronyx ::

LeQuack je izjavil:

Mene samo zanima, kako čim prej milijon zaslužit, ime coinov ni važno. Nočem pa nič dela vložit, jaz bi samo služil.

Potem si na pravem mestu. ;)
««
487 / 976
»»