» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
336 / 976
»»

red_baron ::

Tarzan je izjavil:

Je kdo že videl da se odpira neka nova borza?
Trenutno dajejo 500USD za pokritje trading feejev.
UPCoin

Trenutno še ne deluje, ampak pobirajo prijave.

Jaz sem se prijavil in dobil 500usd.
Tu je reff. Link
upcoin.com/?ID=12eb29d0

Vazelin ::

A je ESCROCO isto kot ATRIX?

PrihajaNodi ::

razprodaje je konec

red_baron je izjavil:

Tarzan je izjavil:

Je kdo že videl da se odpira neka nova borza?
Trenutno dajejo 500USD za pokritje trading feejev.
UPCoin

Trenutno še ne deluje, ampak pobirajo prijave.

Jaz sem se prijavil in dobil 500usd.
Tu je reff. Link
upcoin.com/?ID=12eb29d0


To je denar samo za feeje pri trgovanju.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Enigma:D upam da btc ne po*ebe rasti
lepa puščica navzgor.

mato: zgleda ne bo potrebe po vazelinu hehe

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Matejjjjj ::

A vam se res zdi, da je konec? :D

Vazelin ::

eh pump enigme je bil kratkotrajen:D

Evo tretjino od dopoldne

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Kaka enigma burst si poglejte.

Zgodovina sprememb…

quietpanda ::

Kje so zdaj azijci, potrpežljivo čakam na XRP pump.

Buggy ::

quietpanda je izjavil:

Kje so zdaj azijci, potrpežljivo čakam na XRP pump.


jaz pa da undederated BTC/LTC razmerje glede na volume zavohajo :D

4knative ::

Madarukne ovce spet v ripl rinejo madarukne upajo na 100x al pa na 1000x da pride na 5 jurju. Fino face.

Buggy ::

Buggy je izjavil:

quietpanda je izjavil:

Kje so zdaj azijci, potrpežljivo čakam na XRP pump.


jaz pa da undederated BTC/LTC razmerje glede na volume zavohajo :D



in se dogaja...spike 7% v 3h urah...go go "little bastard" ...JamesDeaanTM, pustmo malenkosti kako se je koncal...legenda ostaja :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

aljo558 ::

TRX pa strmo pada...čas za buy?

Že nazaj narašča, zamudil 5 min...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: aljo558 ()

kingsix ::

Sem se pridružil TRX pumpu... Začetni ETH sem si izplačal nazaj, ostalo pa imel namen še včeraj... ampak ni bilo časa.. Zdaj pa je že kar padlo. Meh, i guess i'll hold.

Sem se spet spomnil zakaj ne tradam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

D3m0r4l1z3d ::

Z vlaganjem in holdanjem je na easy, bi pa rabil nasvet kdaj ven vzemat iz visokodonosnih in seveda zelo rizičnih shitcoinov.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

kingsix ::

pa btw. TRX izgleda kot worst hold ever. Se vidi, da si nihče niti whitepaperja ne prebere... Mislim, da je to najslabši whitepaper kar sem kdarkoli prebral.
Twitter tega founderja pa je en pump machine.... Medtem ko ima on pol TRXov. Rofl.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

Mato989 ::

Jerry000 je izjavil:

Mato, malo sem preletel sedaj, imam en predlog za izboljšavo. Glede na to da je za začetnike, bi bilo mogoče fino izpostavit da se pošilja le 1:1 preko borz/denarnic. Torej iz Bitstamp se LCT pošljejo na Binance v LTC, če ni 1:1 potem izgubiš kovance. In mogoče malo bolj opisano, deposit withdrawal (bolj generično) da bodo vedeli kaj iskat na drugih borzah. Just my 2cents :)


Ok bom dopolnil sam danes sem cel dan zaseden, hvala za pripombo :)

Kot vidim se je KCS spet zbudil, enkratno :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

kingsix ::

Nazadnje je taki manjši korekciji sledil konkreten dump :D

dreta ::

tule Dajte prosim en glas. Samo klik je potreben. 3 sekunde vasega dragocenega casa. Hvala!

https://nextexchange.featureupvote.com/...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: oracle ()

youPlonker ::

Mato989, hvala za vodič. Lepo napisano!

Imaš mogoče tudi kaka priporočila, katere (offline) papirnate denarnice za posamezne coine so top?

Extrem ::

Kako si to mislil. Če imaš na walletu 0.3678 LTC ali pa drug primer imaš 3.735 LTC kako to poslati ce želiš poslat samo neko manjšo količino mi ni čist jasno lahk malo bolj razložiš

Hvala za idgovor.

Ex.

Mato989 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Mato, malo sem preletel sedaj, imam en predlog za izboljšavo. Glede na to da je za začetnike, bi bilo mogoče fino izpostavit da se pošilja le 1:1 preko borz/denarnic. Torej iz Bitstamp se LCT pošljejo na Binance v LTC, če ni 1:1 potem izgubiš kovance. In mogoče malo bolj opisano, deposit withdrawal (bolj generično) da bodo vedeli kaj iskat na drugih borzah. Just my 2cents :)


Ok bom dopolnil sam danes sem cel dan zaseden, hvala za pripombo :)

Kot vidim se je KCS spet zbudil, enkratno :)

Mato989 ::

Extrem je izjavil:

Kako si to mislil. Če imaš na walletu 0.3678 LTC ali pa drug primer imaš 3.735 LTC kako to poslati ce želiš poslat samo neko manjšo količino mi ni čist jasno lahk malo bolj razložiš

Hvala za idgovor.

Ex.

Mato989 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Mato, malo sem preletel sedaj, imam en predlog za izboljšavo. Glede na to da je za začetnike, bi bilo mogoče fino izpostavit da se pošilja le 1:1 preko borz/denarnic. Torej iz Bitstamp se LCT pošljejo na Binance v LTC, če ni 1:1 potem izgubiš kovance. In mogoče malo bolj opisano, deposit withdrawal (bolj generično) da bodo vedeli kaj iskat na drugih borzah. Just my 2cents :)


Ok bom dopolnil sam danes sem cel dan zaseden, hvala za pripombo :)

Kot vidim se je KCS spet zbudil, enkratno :)


Ni to problem... ti lahko pošlhješ 3,564868 LTCja... so pa eni coini kejr ne morš poslat decimalk (beri NEO)

recimo LTC pošlješ 3,45684 ti vzame 0,00x feeja recimo, recimo NEO pa pošlješ 3,5 in ti bo vzelo 0,5 NEOta, tudi če je fee 0,0025 recimo... torej ti morš postal 3,0025 NEOta drugače šenkaš :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Bitman ::

Bitman je izjavil:

boysi zanima me še vaše mnenje o REQ in pa ELF ? A kdo od vas sploh drži tele kojne?
Razmišljam vržt po en ETH v vsakega zdej ko so ble manjše korekcije.

V POE, BURST in ENG sem že popoldne.


Poglejte si skoke REQ in ELF čez noč ;)

D3m0r4l1z3d ::

SHND, ima Doge par
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Bolivar ::

;((tale od Trona 'zaenrkat' še ni napovedal 'developerse' od microsofta... bo nasledn tedn xD.

DeBrito ::

A se splača nabavit nekaj DOGE? Vidim, da se da z njim tudi alte trejdat.

oracle ::

Nejc28 je izjavil:

 XRP-USD Bitstamp 1m

XRP-USD Bitstamp 1m



vidi se kdo tedenski vzorec pri XRPju? Ath - min30% dip - zalet? Se je ze 4 tedene zaporedoma ponovilo skoraj na dan natancno.

4 tedne na 5 let podlage. Temu se reče cherry picking.

D3m0r4l1z3d ::

DeBrito je izjavil:

A se splača nabavit nekaj DOGE? Vidim, da se da z njim tudi alte trejdat.

Celo nekatere, ki jih z eth, btc, ltc ne mores ali pa je precej dražje z njimi
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

kody ::

ETH v RPX?

D3m0r4l1z3d ::

Se je pa doge od septembra za 100x napihnil, če bi kaj prej že kupil, bi bilo zdaj zelo lepo in hkrati zelo stresno 8-O
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

oracle ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Se je pa doge od septembra za 100x napihnil, če bi kaj prej že kupil, bi bilo zdaj zelo lepo in hkrati zelo stresno 8-O

Hvala bogu za dogecoin, odličen indikator norosti na kripto sceni. Ker kovanec nima nikakršne vrednosti je povsem jasno, da dobesedno vsak shitcoin lahko pridobi 100x.

članek

Mitoša ::

Jerry000 je včeraj ob 23:08:55 izjavil:

Mato, malo sem preletel sedaj, imam en predlog za izboljšavo. Glede na to da je za začetnike, bi bilo mogoče fino izpostavit da se pošilja le 1:1 preko borz/denarnic. Torej iz Bitstamp se LCT pošljejo na Binance v LTC, če ni 1:1 potem izgubiš kovance. In mogoče malo bolj opisano, deposit withdrawal (bolj generično) da bodo vedeli kaj iskat na drugih borzah. Just my 2cents :)

Ne razumem to "če ni 1:1 potem izgubiš kovance".Se lahko to bolj razloži prosim!

oracle ::

oracle je izjavil:

Are you thinking what i'm thinking?


Še pomnite tovariši?

Mato989 ::

Mitoša je izjavil:

Jerry000 je včeraj ob 23:08:55 izjavil:

Mato, malo sem preletel sedaj, imam en predlog za izboljšavo. Glede na to da je za začetnike, bi bilo mogoče fino izpostavit da se pošilja le 1:1 preko borz/denarnic. Torej iz Bitstamp se LCT pošljejo na Binance v LTC, če ni 1:1 potem izgubiš kovance. In mogoče malo bolj opisano, deposit withdrawal (bolj generično) da bodo vedeli kaj iskat na drugih borzah. Just my 2cents :)

Ne razumem to "če ni 1:1 potem izgubiš kovance".Se lahko to bolj razloži prosim!


>Sem razložil zgoraj :) določeni coini morajo bit brez decimalk oz. decimalke samo toliko kot je feeja (NEO)

Bom updatal guide asap!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

D3m0r4l1z3d ::

oracle je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Se je pa doge od septembra za 100x napihnil, če bi kaj prej že kupil, bi bilo zdaj zelo lepo in hkrati zelo stresno 8-O

Hvala bogu za dogecoin, odličen indikator norosti na kripto sceni. Ker kovanec nima nikakršne vrednosti je povsem jasno, da dobesedno vsak shitcoin lahko pridobi 100x.

članek

Če lahko z njim kupiš kovance, ki jih z drugimi ne moreš, potem ima vrednost za tiste, ki si želijo z malo provizije zamenjati doge v še precej bolj shity coin. Simple as pasulj.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

sarma832 ::

kingsix je izjavil:

pa btw. TRX izgleda kot worst hold ever. Se vidi, da si nihče niti whitepaperja ne prebere... Mislim, da je to najslabši whitepaper kar sem kdarkoli prebral.
Twitter tega founderja pa je en pump machine.... Medtem ko ima on pol TRXov. Rofl.


Ozirati se na "fundamentals" v trgu kjer šibajo gor DOGE, Ripple in podobni shitcoini - nima smisla.

Bo pa verjetno to vedno bolj pomembno in se bo počasi ločila smetana od plevela.

Bolivar ::

sarma832 je izjavil:

kingsix je izjavil:

pa btw. TRX izgleda kot worst hold ever. Se vidi, da si nihče niti whitepaperja ne prebere... Mislim, da je to najslabši whitepaper kar sem kdarkoli prebral.
Twitter tega founderja pa je en pump machine.... Medtem ko ima on pol TRXov. Rofl.


Ozirati se na "fundamentals" v trgu kjer šibajo gor DOGE, Ripple in podobni shitcoini - nima smisla.

Bo pa verjetno to vedno bolj pomembno in se bo počasi ločila smetana od plevela.


lahko kr ti začneš tukaj ločevat smetano od plevela, ajde da vidmo preroka. ;((;((:))

oracle ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

oracle je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Se je pa doge od septembra za 100x napihnil, če bi kaj prej že kupil, bi bilo zdaj zelo lepo in hkrati zelo stresno 8-O

Hvala bogu za dogecoin, odličen indikator norosti na kripto sceni. Ker kovanec nima nikakršne vrednosti je povsem jasno, da dobesedno vsak shitcoin lahko pridobi 100x.

članek

Če lahko z njim kupiš kovance, ki jih z drugimi ne moreš, potem ima vrednost za tiste, ki si želijo z malo provizije zamenjati doge v še precej bolj shity coin. Simple as pasulj.

Govorim o temu, da je bil ustvarjen kot šala in nima vrednosti izven trgovanja s kriptovalutami. Premalo se zavedamo, da izven kripto scene nimajo kriptovalute nobene vrednosti. BTC ima delujoč izdelek že 10 let, pa se še ni prebil v mainstream, eni pa pričakujejo da bodo izdelki iz leta 2017 prišli v mainstream v roku enega leta. Če bo kdo prvi uspel v mainstream je to BTC, ne glede na omejeno uporabnost in težave. Nihče razen nas navdušencev ne bo niti z 10 metrsko palico tikal nekaj, kar skače v vrednosti 100x gor in dol. Zato je popolnoma brezpredmetno govorit kaj so dobri in slabi projekti, ker so vsi še 10 let pred svojim pohodom v mainstream, 10 let je pa v kripto svetu neskončno dolga doba. To pomeni da se vse lahko še stokrat obrne na glavo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

Mato989 ::

Bolivar je izjavil:

sarma832 je izjavil:

kingsix je izjavil:

pa btw. TRX izgleda kot worst hold ever. Se vidi, da si nihče niti whitepaperja ne prebere... Mislim, da je to najslabši whitepaper kar sem kdarkoli prebral.
Twitter tega founderja pa je en pump machine.... Medtem ko ima on pol TRXov. Rofl.


Ozirati se na "fundamentals" v trgu kjer šibajo gor DOGE, Ripple in podobni shitcoini - nima smisla.

Bo pa verjetno to vedno bolj pomembno in se bo počasi ločila smetana od plevela.


lahko kr ti začneš tukaj ločevat smetano od plevela, ajde da vidmo preroka. ;((;((:))


Jaz ti kar takoj povem da fundamentals od Dogecoina ni... no use, razen parov na exchangu :P Tak da fail coin overall.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

bonanno ::

Ripple gor nosovi dol :D

D3m0r4l1z3d ::

Trenutno je btc precej fail kot tak.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Mato989 ::

Govorim o temu, da je bil ustvarjen kot šala in nima vrednosti izven trgovanja s kriptovalutami. Premalo se zavedamo, da izven kripto scene nimajo kriptovalute nobene vrednosti. BTC ima delujoč izdelek že 10 let, pa se še ni prebil v mainstream, eni pa pričakujejo da bodo izdelki iz leta 2017 prišli v mainstream v roku enega leta. Če bo kdo prvi uspel v mainstream je to BTC, ne glede na omejeno uporabnost in težave. Nihče razen nas navdušencev ne bo niti z 10 metrsko palico tikal nekaj, kar skače v vrednosti 100x gor in dol. Zato je popolnoma brezpredmetno govorit kaj so dobri in slabi projekti, ker so vsi že 10 let pred svojim pohodom v mainstream, 10 let je pa v kripto svetu neskončno dolga doba. To pomeni da se vse lahko še stokrat obrne na glavo.


No to ni čisto 100% res, v praksi bodo že letos prvi coini imeli integracijo crypta z use case... eden takih je Siacoin, pa tudi RPX pride na misel ki bo kmalu integriral RPXe v app in ima močne veze...

Skratka veliko crypta bo prehitelo BTC... po uporabnosti vsaj... ostaja media, exchange pari in hype

Bitcoin je eden izmed tistih coinov ki dejansko razen tega da je bil prvi in da ima medijsko podporo ter pare na exchagih nima nobene REALNE uporabne vrednosti. Pri NEOtu si vsaj delničar blockchaina ipd...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

sarma832 ::

OK smetana; bitcoin.

Shitcoinov bo pa 99% propadlo. Najdet 1% je pa verjetno tako nemogoče. Ampak sam bi rekel kakšni projekti kot so Cardano(ADA).

Samo zdaj to tako ni važno ker večina jih(nas) probava short term flipnit x100. 8-O

Aja, tisti ki mislite da bodo shitcoini prehitel Bitcoina se pomoje krepko motite!!!
Mišljenje da je BTC najbolj rjast je napačno!

Je pa seveda možno da se zgodi, tako da time will tell.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sarma832 ()

Nejc28 ::

Bitman je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Kdo predlaga kak koin k je dovolj poceni in ima potencial.

Nekaj takega kot verge (kar sem itak zamudil, ker je šlo itak za pump and dump ... baje s strani 4chana)?


Jaz imam nekaj v

XDN

Takoj ko pride se na kaksno dodatno borzo pricakujem boooom


Bitman hvala za namig, sem dal takrat nekaj noter in naredil x8 do sedaj. Holdam se naprej. Mas se kaksne predloge? :)

oracle ::

Mato989 je izjavil:

Govorim o temu, da je bil ustvarjen kot šala in nima vrednosti izven trgovanja s kriptovalutami. Premalo se zavedamo, da izven kripto scene nimajo kriptovalute nobene vrednosti. BTC ima delujoč izdelek že 10 let, pa se še ni prebil v mainstream, eni pa pričakujejo da bodo izdelki iz leta 2017 prišli v mainstream v roku enega leta. Če bo kdo prvi uspel v mainstream je to BTC, ne glede na omejeno uporabnost in težave. Nihče razen nas navdušencev ne bo niti z 10 metrsko palico tikal nekaj, kar skače v vrednosti 100x gor in dol. Zato je popolnoma brezpredmetno govorit kaj so dobri in slabi projekti, ker so vsi že 10 let pred svojim pohodom v mainstream, 10 let je pa v kripto svetu neskončno dolga doba. To pomeni da se vse lahko še stokrat obrne na glavo.


No to ni čisto 100% res, v praksi bodo že letos prvi coini imeli integracijo crypta z use case... eden takih je Siacoin, pa tudi RPX pride na misel ki bo kmalu integriral RPXe v app in ima močne veze...

Skratka veliko crypta bo prehitelo BTC... po uporabnosti vsaj... ostaja media, exchange pari in hype

Bitcoin je eden izmed tistih coinov ki dejansko razen tega da je bil prvi in da ima medijsko podporo ter pare na exchagih nima nobene REALNE uporabne vrednosti. Pri NEOtu si vsaj delničar blockchaina ipd...

Use case ima BTC že 10 let. Kaj mu to pomaga? Saj si sam lepo pojasnil, na koncu dneva so kriptovalute same sebi namen. Pač taka je realnost. Koliko časa bo še temu tako? Jaz rečem da še kar dolgo. Vsaj par let.

Tarzan ::

UPcoin borza začne delat čez 25 dni. Zaenkrat še šenkavajo 500$ za pokrivanje feejev. S tem ne morete trgovati, bo pa za kar en čas trgovanja "brez provizij".

Moj referer link če ste tako dobri :): https://upcoin.com/?ID=e24a95ef

KCS je pa lepo nadoknadil. Dobro da sem dal 3/4 KuCoin portfelja vanj, ostali so naredili čez noč točno 0% :)

Jerry000 ::

Mato989 je izjavil:

Mitoša je izjavil:

Jerry000 je včeraj ob 23:08:55 izjavil:

Mato, malo sem preletel sedaj, imam en predlog za izboljšavo. Glede na to da je za začetnike, bi bilo mogoče fino izpostavit da se pošilja le 1:1 preko borz/denarnic. Torej iz Bitstamp se LCT pošljejo na Binance v LTC, če ni 1:1 potem izgubiš kovance. In mogoče malo bolj opisano, deposit withdrawal (bolj generično) da bodo vedeli kaj iskat na drugih borzah. Just my 2cents :)

Ne razumem to "če ni 1:1 potem izgubiš kovance".Se lahko to bolj razloži prosim!


>Sem razložil zgoraj :) določeni coini morajo bit brez decimalk oz. decimalke samo toliko kot je feeja (NEO)

Bom updatal guide asap!

Mislim da misli tole razlago: Npr. imaš BTC na Bitstamp. Potem pa želiš kuptiti ETH na binance, greš na ETH deposit (Binance), kopiraš ETH naslov in pošlješ BTC na ETH naslov. V tem primeru zgubiš vse kovance! Nujno moraš BTC poslat na BTC naslov (kjerkoli). + tisto kar je še Mato napisal :)

DeeJay ::

PrihajaNodi je izjavil:

DeeJay je izjavil:

ste kupli PACcoin in zakaj ne?
https://coinmarketcap.com/currencies/pa...



pump & dump


Jest nobenga dumpa ne vidm.

Mato989 ::

sarma832 je izjavil:

OK smetana; bitcoin.

Shitcoinov bo pa 99% propadlo. Najdet 1% je pa verjetno tako nemogoče. Ampak sam bi rekel kakšni projekti kot so Cardano(ADA).

Samo zdaj to tako ni važno ker večina jih(nas) probava short term flipnit x100. 8-O

Aja, tisti ki mislite da bodo shitcoini prehitel Bitcoina se pomoje krepko motite!!!
Mišljenje da je BTC najbolj rjast je napačno!

Je pa seveda možno da se zgodi, tako da time will tell.


No daj povej mi tak tehnično, kaj nudi bitcoin...

Če bi prišel bitcoin ven danes, ne bi prišel niti do 100$ to je skoraj upam trdit dejstvo.

Vsa vrednost bitcoina sloni na dejstvu, da brez njega ne morš kupit 30% altov (lahko pač samo 70% z etrom) in na dejstvu da 50% ne pozna drugega in zaradi medijev.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Mato989 ::

oracle je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Govorim o temu, da je bil ustvarjen kot šala in nima vrednosti izven trgovanja s kriptovalutami. Premalo se zavedamo, da izven kripto scene nimajo kriptovalute nobene vrednosti. BTC ima delujoč izdelek že 10 let, pa se še ni prebil v mainstream, eni pa pričakujejo da bodo izdelki iz leta 2017 prišli v mainstream v roku enega leta. Če bo kdo prvi uspel v mainstream je to BTC, ne glede na omejeno uporabnost in težave. Nihče razen nas navdušencev ne bo niti z 10 metrsko palico tikal nekaj, kar skače v vrednosti 100x gor in dol. Zato je popolnoma brezpredmetno govorit kaj so dobri in slabi projekti, ker so vsi že 10 let pred svojim pohodom v mainstream, 10 let je pa v kripto svetu neskončno dolga doba. To pomeni da se vse lahko še stokrat obrne na glavo.


No to ni čisto 100% res, v praksi bodo že letos prvi coini imeli integracijo crypta z use case... eden takih je Siacoin, pa tudi RPX pride na misel ki bo kmalu integriral RPXe v app in ima močne veze...

Skratka veliko crypta bo prehitelo BTC... po uporabnosti vsaj... ostaja media, exchange pari in hype

Bitcoin je eden izmed tistih coinov ki dejansko razen tega da je bil prvi in da ima medijsko podporo ter pare na exchagih nima nobene REALNE uporabne vrednosti. Pri NEOtu si vsaj delničar blockchaina ipd...

Use case ima BTC že 10 let. Kaj mu to pomaga? Saj si sam lepo pojasnil, na koncu dneva so kriptovalute same sebi namen. Pač taka je realnost. Koliko časa bo še temu tako? Jaz rečem da še kar dolgo. Vsaj par let.


Use case izven prenosa denarja btc nima... (lahko se kregava da je to osnovni namen) recimo z enimi coini si delničar česa, z drugimi dobivaš app usefulness itd... bitcoin nić od tega nima. ima samo prenos financ in tudi to imajo mnogi hitreje :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Sanches000 ::

Ali mi lahko en razloži zakaj ne morem poslati 2.99700000 LTC iz Binance na Bitstamp...vedno mi napiše Withdraws address error
««
336 / 976
»»