» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
335 / 976
»»

Bitman ::

boysi zanima me še vaše mnenje o REQ in pa ELF ? A kdo od vas sploh drži tele kojne?
Razmišljam vržt po en ETH v vsakega zdej ko so ble manjše korekcije.

V POE, BURST in ENG sem že popoldne.

Vazelin ::

nimam pojma trenutno če se splača. če bo btc še rasel se sigurno ne splača.

perci ::

Mato989 je izjavil:

Imaš imaš, seveda, ampak it za nekaj 10 jurijev, ko imaš na voljo na tisoče ali kar 10 tisoče bogatejših od mene z imeni in priimki je pač neumnost ki se bo končala slabo predvsem za poizkuševalce... kot za varnostnika ki je spizdil milijon in zdaj sedi v ječi, nekdo drug ki je vzel več pa igra košarko :)

Ne bi reko da bi bil milijonar :)

Tisti kriptomilijonarji, ki jih sam poznam (pa jih je nekaj), precej pazijo na to, da ne razkrivajo svojega premoženja javnosti. Z izjemo jypa, ki se pomojem niti ne zaveda ali pa se noče zavedati te težave.

on topic: se mi sam zdi ali je BTC prebil resistance?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

slotechar ::

Jype nima pomoje izkesiranega denarja vzunaj pa tudi zivi v tujini na neznani lokaciji. Pa se sam bog ga varuje ker je asket. Pa se pomoje tega niti ne zaveda. Ceprav mi je sel vcasih na zivce s trolanjem pa komaj zdaj vidim tudi zelo dobre lastnosti. Kljub vsem bogastvu se to ne izkazuje navzven in ne zanicuje tiste ki nimajo denarja ali pa se baha s tem.

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

Nejc28 je izjavil:

 XRP-USD Bitstamp 1m

XRP-USD Bitstamp 1m



vidi se kdo tedenski vzorec pri XRPju? Ath - min30% dip - zalet? Se je ze 4 tedene zaporedoma ponovilo skoraj na dan natancno.



poglej se letnega za 2017...spomladi maja podoben skok za 10x potem pa sporadicen dip nazaj za 50%, ki je trajal skoraj pol leta. XRP je bil predvidljiv na tedenski bazi do novembra, ko si komot sibal 10-15% tedensko iz njega, ker je bil pac orodje vecjih playerjev za transakcije...ob trenutnem navalu newbiew na XRP pa ni vec logike in je scenarij iz maja lahko samo se potenciran, tako gor kot dol....good luck!

Horejšio ::

slotechar je izjavil:

Jype nima pomoje izkesiranega denarja vzunaj pa tudi zivi v tujini na neznani lokaciji. Pa se sam bog ga varuje ker je asket. Pa se pomoje tega niti ne zaveda. Ceprav mi je sel vcasih na zivce s trolanjem pa komaj zdaj vidim tudi zelo dobre lastnosti. Kljub vsem bogastvu se to ne izkazuje navzven in ne zanicuje tiste ki nimajo denarja ali pa se baha s tem.


Jype je car, pa če ima toliko denarja kot pravite ali pa je klošar na cesti.

KriptoMirko ::

Nejc28 je izjavil:

 XRP-USD Bitstamp 1m

XRP-USD Bitstamp 1m



vidi se kdo tedenski vzorec pri XRPju? Ath - min30% dip - zalet? Se je ze 4 tedene zaporedoma ponovilo skoraj na dan natancno.

 xrp

xrp



Edini vzorec, ki me zanima :P

scythe ::

XRP HODL! Na twiterju sem tola zasledil ¨Shinhan bank and Woori bank, Top Major Banks in Korea has just confirmed the successful setup of using Ripple¨

Tarzan ::

scythe je izjavil:

XRP HODL! Na twiterju sem tola zasledil ¨Shinhan bank and Woori bank, Top Major Banks in Korea has just confirmed the successful setup of using Ripple¨


And then,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tarzan ()

Vazelin ::

dokler btc drvi navzgor lahko xrp objavlja kakršne novice hoče:D

Hockey ::

@Tarzan

Partizanski pevski zbor imaš na namizju. :)

ramiz?! ::

a trgovanje po.et na kucoin se je že začelo?
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Jerry000 ::

Mato989 je izjavil:

Evo dragi NEWBI, za vas sem izpopolnil starter guide v crypto Svet... upam da bo koristen! Je blo vse skup dobro urco dela!

Prilagam download link še tule vsem ostalim.

https://drive.google.com/open?id=1zcaAP...

Brez težav lahko delite! Prideta še del 2/3 in 3/3 ki pa bosta malo bolj podrobna(in plačljiva) glede ICO razčlenjevanja (moj način) in glede uporabe določenih funkcij borz za določanje day tradinga itd...

Upam da vam koristi in da je dovolj razumljiv!

Mato poklon za tole :). Bom kar naprej delil tistim, ki me bodo spraševali glede začetka. Lepo res!

scythe ::

Tarzan je izjavil:

scythe je izjavil:

XRP HODL! Na twiterju sem tola zasledil ¨Shinhan bank and Woori bank, Top Major Banks in Korea has just confirmed the successful setup of using Ripple¨


And then,...



Dokler ne pade pod .00095 se ni za sekirat :D Če pade pa pod .00012 ga bom pa dokupil :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: scythe ()

Tac20 ::

Mato, bravo dobro spisan guide za rookie

Vazelin ::

Tisti ki ste se prijavili za TheKey in ste uporabili osebno.
Ste osebno slikali ali skenirali in dodali še slike ko se smehljate skupaj s kartico?

Jerry000 ::

Mato, malo sem preletel sedaj, imam en predlog za izboljšavo. Glede na to da je za začetnike, bi bilo mogoče fino izpostavit da se pošilja le 1:1 preko borz/denarnic. Torej iz Bitstamp se LCT pošljejo na Binance v LTC, če ni 1:1 potem izgubiš kovance. In mogoče malo bolj opisano, deposit withdrawal (bolj generično) da bodo vedeli kaj iskat na drugih borzah. Just my 2cents :)

Vazelin ::

Se whalei igrajo z DigitalNote?:))

PrihajaNodi ::

Jaz sem nekaj pokasiral. Sem vam napisal da lahko še vedno vstopite:)

Zgodovina sprememb…

slotechar ::

Xdn z 4 cente na 7 centov v nekaj minutah. Lepo. Teb se je pa zdelo 5 centov previsoko za vstopit

PrihajaNodi ::

slotechar je izjavil:

Xdn z 4 cente na 7 centov v nekaj minutah. Lepo. Teb se je pa zdelo 5 centov previsoko za vstopit


Sedaj pa je malce prepozno...

ramiz?! ::

Vazelin je izjavil:

Tisti ki ste se prijavili za TheKey in ste uporabili osebno.
Ste osebno slikali ali skenirali in dodali še slike ko se smehljate skupaj s kartico?

Jst sem sicer potni list, pa nisem skeniral, samo slikal in pol še selfi, ko ga držim v roki, pa sem nekje v roku 24h dobil passed ... sem pa napisal NEO wallet address od binance walleta, pa sem jim poslal mail, da mi naj spremenijo ... pa še nisem dobil odgovora ...
Never regret anything, there's always a reason things happen.

DeBrito ::

Danes ob 11:30 sem nakazal nekaj ETH iz coinbase na kucoin, pa mi sedaj še vedno piše pending na coinbaseu. A je to normalno?

Tarzan ::

Je kdo že videl da se odpira neka nova borza?
Trenutno dajejo 500USD za pokritje trading feejev.
UPCoin

Trenutno še ne deluje, ampak pobirajo prijave.

psytoma ::

Xdn nehal rasti?

veh43ov ::

Spremlja kdo Verge?

psytoma ::

Js ga še držim in upam

Vazelin ::

btc gre resno na 18k

run2 ::

veh43ov je izjavil:

Spremlja kdo Verge?


Do luneeeeeeee.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: run2 ()

DeeJay ::

ste kupli PACcoin in zakaj ne?
https://coinmarketcap.com/currencies/pa...

Vazelin ::

DeeJay je izjavil:

ste kupli PACcoin in zakaj ne?
https://coinmarketcap.com/currencies/pa...

hud graf:))

slotechar ::

DeBrito je izjavil:

Danes ob 11:30 sem nakazal nekaj ETH iz coinbase na kucoin, pa mi sedaj še vedno piše pending na coinbaseu. A je to normalno?

Sem slisal da so v zadnih dnevih ful cakal na transakcije iz poloniexa. Bistveno vec casa. Tudi pisalo pending.

Sanches000 ::

A mi lahko eden napiše kako pošljem LTC iz Binance na Bitstamp

RatedR ::

Coinbase še komu ne deluje? Meni piše da IP ne obstaja 8-O

hamez66 ::

ETH transakcije imajo podoben problem, kot btc - če je nizek fee, potem traja, da se transakcije potrdijo. Če plačaš zadosten fee, potem so prenosi hitri. Zato zadnje čase raje pošiljamo v LTC, XRP in podobnih coinih.

bonanno ::

btc res hud coin.. za transkacijo od 60 usd provzije 20 usd ... bravo res zmagoviti coin... to je revolucija, potegnil bo do 100k, zjebal so paypal itd ..

DeeJay ::

Sanches000 je izjavil:

A mi lahko eden napiše kako pošljem LTC iz Binance na Bitstamp


Na Bitstampu pejt na Deposit (zgoraj desno) in levo v menuju izber LTC, kle boš dobil naslov za pošiljanje.
Na Binance pejt na Funds -> Deposit Withdrawals (zgoraj desno) in v malem iskalniku (levo) poišči LTC. Potem pa v tabeli pri LTC klikni Withdrawal, vpiši naslov, ki si ga dobil pri Bitstamu (opisano zgoraj), vnesi znesek in pošlji.

ramiz?! ::

Sanches000 je izjavil:

A mi lahko eden napiše kako pošljem LTC iz Binance na Bitstamp

1. Bitstamp->Deposit->Litecoin(LTC)->najdeš naslov denarnice za LTC na bitstamp, ti lepo piše in kopiraš
2. Binance->Funds->Deposits & Withdrawals->najdeš LTC->Withdrawal-> prilepiš kopiran naslov denarnice in izbereš poljuben znesek za pošiljanje
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ramiz?! ()

Jaki-1 ::

Sanches000 je izjavil:

A mi lahko eden napiše kako pošljem LTC iz Binance na Bitstamp

Na Binancah narediš withdrawal LCT-ja (določeno količino) in kopiraš naslov na deposite LCT-ja na Bitstampu, ki ga tudi predhodno odpreš ter na koncu izvedeš transakcijo.
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

ramiz?! ::

No po trojih navodilih bi ti moral ratat
Never regret anything, there's always a reason things happen.

PrihajaNodi ::

DeeJay je izjavil:

ste kupli PACcoin in zakaj ne?
https://coinmarketcap.com/currencies/pa...



pump & dump

Sanches000 ::

Hvala obema!!

DeeJay ::

Sanches000 je izjavil:

Hvala obema!!


sicer smo bli trije, sam ni problema :)

matico1 ::

lepi dipi morm rečt, gremo v nakup!!! :D

Matejjjjj ::

bonanno je izjavil:

btc res hud coin.. za transkacijo od 60 usd provzije 20 usd ... bravo res zmagoviti coin... to je revolucija, potegnil bo do 100k, zjebal so paypal itd ..


brez njega te zgodbe ne bi bilo, toliko iracionalna kot je. BTC ima ime in njegova rast je odmevna tudi izven kriptosveta. vemo pa kaj to pomeni za vse kriptoholderje.

Sanches000 ::

Zakaj mi napiše Withdraw address error?

bonanno ::

ma ni res, prej ko slej bo mozno z fiatom use coinse kupit, in takrt bo pa pa btc

najbolj da usaka čistilka, frizerka itd.. meče v avtomate od btcja dnar not.. in da bomo usi miljonarji..yeah right.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bonanno ()

Vazelin ::

btc 10% rasti in alti popadajo za 30%.:D Upam da azijci malce ustavijo btc norijo

Slej ko prej bodo večino "hodlerjev" shitcoinov zasrbeli prsti za pretvorbo v btc

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

run2 ::

Takole narašča število postov v tej temi na časovno enoto.

Precej podobno grafu za kak kovanec. :)

janig ::

bonanno je izjavil:

ma ni res, prej ko slej bo mozno z fiatom use coinse kupit, in takrt bo pa pa btc

najbolj da usaka čistilka, frizerka itd.. meče v avtomate od btcja dnar not.. in da bomo usi miljonarji..yeah right.

Ne se sekirat, ce tvoji shitcoini padajo. HODL!
««
335 / 976
»»