» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
303 / 976
»»

Dominator ::

Vazelin je izjavil:

mislim da penzionistu Nebivedu dol visi za ripple vlak:D


Ne bi vedu, ne poznam :)

Rok Woot ::

Pa naj pove, kdaj bo padel in na koliko? Pod 22 centov?

Vazelin ::

nightrage je izjavil:

Vazelin je izjavil:

jaz sem za quick moneyz raje nabavil stelarje. se mi zdi več gaina kot ripl


Po kakšni ceni si kupil stellar? 70% rasti ni švoh.

kupu 0.8_in_nekaj, sedaj je 0.9

Rok Woot je izjavil:

Pa naj pove, kdaj bo padel in na koliko? Pod 22 centov?

ob korekciji se XRP z lahkoto spusti pod 1USD;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Sirena ::

Trx je na Binancah na današnjem vrhuncu:) In gre seveda še gor.

nightrage ::

Bitcoin $251.271.000.145
Ripple $126.627.417.544

Skopirano iz https://coinmarketcap.com/. Kaj pravite, bi lahko po market cap-u ripple presegel bitcoin?:|

Bolivar ::

nightrage je izjavil:

Bitcoin $251.271.000.145
Ripple $126.627.417.544

Skopirano iz https://coinmarketcap.com/. Kaj pravite, bi lahko po market cap-u ripple presegel bitcoin?:|


valda

Matejjjjj ::

evo ga TRX

Rok Woot ::

Vazelin je izjavil:

nightrage je izjavil:

Vazelin je izjavil:

jaz sem za quick moneyz raje nabavil stelarje. se mi zdi več gaina kot ripl


Po kakšni ceni si kupil stellar? 70% rasti ni švoh.

kupu 0.8_in_nekaj, sedaj je 0.9

Rok Woot je izjavil:

Pa naj pove, kdaj bo padel in na koliko? Pod 22 centov?

ob korekciji se XRP z lahkoto spusti pod 1USD;)


Se strinjam, a narast na 5 pa ne more?

Vazelin ::

nightrage je izjavil:

Bitcoin $251.271.000.145
Ripple $126.627.417.544

Skopirano iz https://coinmarketcap.com/. Kaj pravite, bi lahko po market cap-u ripple presegel bitcoin?:|

Teorija zarote: XRP dominira BTC. Lastniki Rippla v obtok spustijo par 10 mlrd novih coinov:)) Cena pade na 0.2 centov

slotechar ::

Trx je na hitbtc skoraj ze 0.12$. Kratkorocno gre na vsaj 0.16$ lahko kot sem obljubil

nightrage ::

Vazelin je izjavil:

nightrage je izjavil:

Bitcoin $251.271.000.145
Ripple $126.627.417.544

Skopirano iz https://coinmarketcap.com/. Kaj pravite, bi lahko po market cap-u ripple presegel bitcoin?:|

Teorija zarote: XRP dominira BTC. Lastniki Rippla v obtok spustijo par 10 mlrd novih coinov:)) Cena pade na 0.2 centov


Ja no, ne vem če bi tako nizko padlo, ampak koker vem bodo to delali po potrebi in povpraševanju, tako da ni nekaj veliko strahu.

jype ::

Jsm prodal pol rippla. Sorry k nisem v naprej povedal.

Rok Woot ::

slotechar je izjavil:

Trx je na hitbtc skoraj ze 0.12$. Kratkorocno gre na vsaj 0.16$ lahko kot sem obljubil


Ej hvala za info o steemu, sem se registriral, tudi kovance nabavil, ko si rekel. Imaš kako mnenje o ripplu?

slotechar ::

Ko bom whale bom trol (verjetno) kot vsak whale tukaj, ki mu je zdaj dolgcas.

Zgodovina sprememb…

Rok Woot ::

jype je izjavil:

Jsm prodal pol rippla. Sorry k nisem v naprej povedal.


Whatever, raje bi povedal ko si ga kupil in koliko si ga kupil ...

lejko0 ::

Kaj mislite o UTRUST (UTK)?

Vazelin ::

lejko0 je izjavil:

Kaj mislite o UTRUST (UTK)?

10x material long term. moj cilj je naakumulirati 10k utkjev

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Goran's Blog ::

Sam sem nekaj XRP-ja zamenjam za TRX...mogoče napaka mogoče ne bomo videli.

Drevesce ::

Kupiti TRX zdaj ali počakati na padec? Namen ga imam itak držati vsaj 1 leto.

ramiz?! ::

kako je lahko taka razlika med hitbtc in binance??? Na binance TRX ~590 satoshijev, na hitbtc ~790 satoshijev
Never regret anything, there's always a reason things happen.

adminuser ::

janig je izjavil:

ADA se trenutno zelo shilla po internetu, ker je 3rd generation blockchain. Isto kot Tezos. Tako, da bo verjetno ostal z nami tudi v 2019. Je pa tole cisti FOMO. Niti delujocega produkta nimajo, nic.


Si mislil ta Tezos: https://coinmarketcap.com/currencies/te... - zaradi česa se ga klasificira kot 3rd generation blockchain?

Runnagain ::

Drevesce je izjavil:

Kupiti TRX zdaj ali počakati na padec? Namen ga imam itak držati vsaj 1 leto.


Če misliš držat je čisto vseeno, ali ga kupiš plus minu 30% sedajle...vsaj jaz tako mislim.

chavlji ::

Pa kam grejo vsi ti kovanci ?!

To ni normalno... kaj je razlog te rasti? A to prihaja iz BTC? Če da, zakaj BTC bolj ne pade?

aborko ::

Gospodinje, božičnice,... nuff said :D

jype ::

Evo, po dolgem času v Ljubljani in končno vidim, da je res crypto Meka:

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: knesz ()

janig ::

adminuser je izjavil:

janig je izjavil:

ADA se trenutno zelo shilla po internetu, ker je 3rd generation blockchain. Isto kot Tezos. Tako, da bo verjetno ostal z nami tudi v 2019. Je pa tole cisti FOMO. Niti delujocega produkta nimajo, nic.


Si mislil ta Tezos: https://coinmarketcap.com/currencies/te... - zaradi česa se ga klasificira kot 3rd generation blockchain?

Ja. Ta lepo razlozi o Cardanotu in 3rd generation blockchainu

krneki0001 ::

Vazelin je izjavil:

na kaj staviš po korekciji? LTC, BTC?


BTC, ETH in NEO.

Rok Woot ::

Jaz sem pa ene 30% ripplov pretvoril v lumne in ubiq.

Vazelin ::

evo sedaj poslal stellarje iz krakna na bitrex. da vidimo opevano hitrost...

Horejšio ::

jype je izjavil:

Evo, po dolgem času v Ljubljani in končno vidim, da je res crypto Meka:



Tole si falil, lamboti morajo bit naložen :)

Rok Woot ::

krneki0001 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

na kaj staviš po korekciji? LTC, BTC?


BTC, ETH in NEO.


Samo NEO je že na 100 ... Misliš res, da je dobra nložba in da tam nebo korekcije, kakor praviš padcu. In zakaj misliš oz veš, da ripple ne more priti do 4-5 pred padcem ...

Vazelin ::

lol jype. a na tovornjaki bmw 1 za 20 jurjev:D

krneki0001 ::

oracle je izjavil:

Po mojem prihod na coinbase ne bo nič spremenil, govorice so zunaj že dolgo in v kripto svetu se govorice takoj vkalkulirajo v ceno. Mogoče res mal dipne.

Sicer pa ena misel za lahko noč. Naslednji BTC vzpon zna bit nekontroliran. Večina ljudi ima BTC na hladnem in ko bo cena norela v nebo, ga ne bodo mogli dovolj hitro prenašat na borze, in bo šlo absurdno hitro. Seveda po določenem času bo šlo pa spet absurdno dol. Ranga 21k-50k-25k v enem ali dveh dneh.


Tudi meni se tole zdi zelo smiselno in imam enake pomisleke.
Zdaj na hitro XRP nafilat do onemoglosti, potem pa na hitro vse prestavit v BTC, ki bo zaradi tega skočil vsaj na 20k.

Vazelin ::

jp mislimo isto. kdor bo ujel timing bo imel nore dobičke imo. Najprej nakup btc pred vzponom. ob vzponu pa nakup shitcoinov po -40%

krneki0001 ::

Rok Woot je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

na kaj staviš po korekciji? LTC, BTC?


BTC, ETH in NEO.


Samo NEO je že na 100 ... Misliš res, da je dobra nložba in da tam nebo korekcije, kakor praviš padcu. In zakaj misliš oz veš, da ripple ne more priti do 4-5 pred padcem ...


Neo še nekaj časa ne bo imel večje korekcije. Preveč ICOtov se pripravlja za njegovo platformo in to ga bo samo dvignilo. Jaz računam za neo vsaj 300 dolarjev do konca leta 2018. Pa sem verjetno malo rekel. Bo pa verjetno leta 2019, ko bodo izplačila iz teh ICO-tov padel na zdajšnjo vrednost.

Zgodovina sprememb…

Rok Woot ::

krneki0001 je izjavil:

Rok Woot je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

na kaj staviš po korekciji? LTC, BTC?


BTC, ETH in NEO.


Samo NEO je že na 100 ... Misliš res, da je dobra nložba in da tam nebo korekcije, kakor praviš padcu. In zakaj misliš oz veš, da ripple ne more priti do 4-5 pred padcem ...


Neo še nekaj časa ne bo imel večje korekcije. Preveč ICOtov se pripravlja za njegovo platformo in to ga bo samo dvignilo. Jaz računam za neo vsaj 300 dolarjev do konca leta 2018. Pa sem verjetno malo rekel.


Jaz to je še daleč. Veš kaj vse se lahko zgodi vmes. Tudi jaz sicer mislim, da bo narasel, ampak sem upal vsaj na kak padec. Saj je bil 14 dni nazaj 46$ ...

PrihajaNodi ::

Neo še nekaj časa ne bo imel večje korekcije. Preveč ICOtov se pripravlja za njegovo platformo in to ga bo samo dvignilo. Jaz računam za neo vsaj 300 dolarjev do konca leta 2018. Pa sem verjetno malo rekel. Bo pa verjetno leta 2019, ko bodo izplačila iz teh ICO-tov padel na zdajšnjo vrednost.


Je pa treba vedt da moraš imeti veliko tudi v ruziko coinih da se ti dejansko obrača. Skok iz 20 na 100 od septembra do danes je bolj kot ne žalost v kripto svetu. Vlaga se v male coine potem pa nastaviš sell orderje na prejšnjem peaku.
Kripl bo sicer šel gor ampak vse bolj počasi, kot ltc. Sem ravnokar razpršil malo svoj rizičen kapital na 3 kovance v parih minutah 100 usd +

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

Meni je vseeno kaj se dogaja vmes. Jaz ga bom držal dlje časa in vlagal v ICO-te na njegovi platformi. Nekak se mi to zdi tisto pravo.

kingsix ::

Pa vi bi vsi lahko na občini delali...

Rok Woot ::

PrihajaNodi je izjavil:

Neo še nekaj časa ne bo imel večje korekcije. Preveč ICOtov se pripravlja za njegovo platformo in to ga bo samo dvignilo. Jaz računam za neo vsaj 300 dolarjev do konca leta 2018. Pa sem verjetno malo rekel. Bo pa verjetno leta 2019, ko bodo izplačila iz teh ICO-tov padel na zdajšnjo vrednost.


Je pa treba vedt da moraš imeti veliko tudi v ruziko coinih da se ti dejansko obrača. Skok iz 20 na 100 od septembra do danes je bolj kot ne žalost v kripto svetu. Vlaga se v male coine potem pa nastaviš sell orderje na prejšnjem peaku.
Kripl bo sicer šel gor ampak vse bolj počasi, kot ltc. Sem ravnokar razpršil malo svoj rizičen kapital na 3 kovance v parih minutah 100 usd +


Nebivedu pravi, da bo sigurno padel in to močno, vsaj na kratki rok, če sem prav razumel?

PrihajaNodi ::

krneki0001 je izjavil:

Meni je vseeno kaj se dogaja vmes. Jaz ga bom držal dlje časa in vlagal v ICO-te na njegovi platformi. Nekak se mi to zdi tisto pravo.



Vsakomur svoje. Išče se pa čimvečje donose ne samo 5x v pol leta ampak 100% v parih dneh. Že z 0.3 BTC ja se da odlično manipulirat.

Zgodovina sprememb…

Rok Woot ::

kingsix je izjavil:

Pa vi bi vsi lahko na občini delali...


A misliš, da bi lahko mirno trejdali med delovnim časom?

Somm ::

chavlji je izjavil:

Jaz sem tudi vrgel par 100€ v bnk. Imajo že delujoč in dober produkt, kar je velika prednost pred večino icov. Je pa long term, ker bo tudi ico trajal še skor pol leta :(


Ico traja do konca februarja.

run2 ::

Egipt zbija ceno pred nakupom. http://www.rtvslo.si/svet/egiptovski-ve...

krneki0001 ::

PrihajaNodi,
Jaz iščem donos, ki bo stabilen. NEO je en izmed takih trenutno.

Sej, če hočeš donose 100% v parih dneh, ja, lahko, samo potem moraš sprejeti tudi riziko, da boš lahko imel tudi padce po 100% vmes. Jaz tega nočem. Hočem nekaj, kar mi bo vsak mesec dalo malo, ampak trajno.

run2 je izjavil:

Egipt zbija ceno pred nakupom. http://www.rtvslo.si/svet/egiptovski-ve...


S tem bo samo bitcoin v Egiptu spravil v ilegalo, vlagalo se bo pa enako.

Zgodovina sprememb…

buldog66 ::

pomoč!! Dobil sem mail da sem kao withdrawu 0.2 BTC iz KUcoina...in valda nisem...se logiram in vidim da mi manjkajo kovanci, da skor nič nimam gor...sem kontaktiral support ampak ni blo live odziva...kaj lahko naredim?

krneki0001 ::

Binance so se sesule. Zanimivo.

zelenobeli ::

oo buldogu kucoin, nebivedu binance??!??

jype ::

Vazelin je izjavil:

lol jype. a na tovornjaki bmw 1 za 20 jurjev:D
Ja js se ne spoznam na avte, vidu sm sam HODL pa BMW.

slotechar ::

Bittrex je tudi stekal
««
303 / 976
»»