» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
304 / 976
»»

buldog66 ::

A mi je kdo vdrl v račun? Al imajo kake težave?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: h1427096 ()

Blazz ::

pa res binance, sedaj pa spammat refresh, k pridejo nazaj pa hitr kupt coin, k je drugje zrasel med tem za 100% :)

zelenobeli ::

Blazz je izjavil:

pa res binance, sedaj pa spammat refresh, k pridejo nazaj pa hitr kupt coin, k je drugje zrasel med tem za 100% :)


:))
Dobra

Vazelin ::

a nima kukon 2 step verification by default za dvige pologe?

krneki0001 ::

Binance so že gor.

Se popravljam. Niso še.

Zgodovina sprememb…

Rok Woot ::

buldog66 je izjavil:

A mi je kdo vdrl v račun? Al imajo kake težave?


Zelo verjetno, si imel dvojno verifikacijo?

PrihajaNodi ::

Sam a ni rexx najboljši za trejdanje? Srsly? Kraken je še živ?

Looooooka ::

chavlji je izjavil:

Pa kam grejo vsi ti kovanci ?!

To ni normalno... kaj je razlog te rasti? A to prihaja iz BTC? Če da, zakaj BTC bolj ne pade?

Ripple in stellar tja kamor sta bila namenjena ze dve leti. Trenutna cena ni random jump. Datumsko je bila pricakovana ze pred letom.
BTC bi moral se bolj pasti, ker razen FIAT para nima uporabne vrednosti. BCH omogica hitrejse transakcije od btcja in ethereuma skupaj. Cena transakcija btc-ja je v bistvu drazja od sepa nakazila. TO je dejanski poraz tega coina. Kar se je prej testiralo bo letos dejansko slo v realno uporabo. Obenem prihaja svez denar s Kitajske tako, da ce nas sesutje fiat borze ne prehiti je se dosti prostora za rast. Bi blo pa fino ce se ta rast pocasi ustavi pri BTC-ju. Cist tko ce je slucajno komu cilj to, da se zbije cene transakcij, pristrize bankam krila in omogoci takojsnja nakazila lastnih sredstev tudi sredi noci v nedeljo. Da o manjsih stroskih pri cenah nakupa, ki so tam zgolj zaradi stroskov, ki jih mora trgovec placati bankam in procesnim centrom sploh ne govorimo.
Tist cilj, ki je vse te implementacije, forke in spekulacije sploh zacel...

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

Kraken še dela. Za evre na sepa račun dajat so še dobri.

buldog66 ::

Ne vem...včeraj sem ga odprl...se ne spomnim poteka točno...in kaj to potem pomeni?

Rok Woot ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sam a ni rexx najboljši za trejdanje? Srsly? Kraken je še živ?


Kot nov trejder me moti samo slaba odzivnost bittrexa in tega, da nima fiat valut ...

rokp ::

jype je izjavil:

Ja js se ne spoznam na avte, vidu sm sam HODL pa BMW.


A pol se ta MAYR coin splaca za longterm? Al jih ze prevec ve, k je tko javno napisano na tovornjaku?

PrihajaNodi ::

Kovanci najverjetneje izgubljeni.

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kovanci najverjetneje izgubljeni.

o čem ti govoriš?

Looooooka ::

Rok Woot je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Sam a ni rexx najboljši za trejdanje? Srsly? Kraken je še živ?


Kot nov trejder me moti samo slaba odzivnost bittrexa in tega, da nima fiat valut ...

Za fiat valute moras prvo poskrbeti za kar nekaj papirologije in nositi vecjo odgovornost. Za tvoje spekuliranje bos pac dal v eno izmed valut, ki jih podpirajo bitstamp in ostali pa tam pretvoril v evre. Saj mas coine, ki ti omogocajo prenos sredstev v manj kot minuti :)

krneki0001 ::

Looooooka je izjavil:

chavlji je izjavil:

Pa kam grejo vsi ti kovanci ?!

To ni normalno... kaj je razlog te rasti? A to prihaja iz BTC? Če da, zakaj BTC bolj ne pade?

Ripple in stellar tja kamor sta bila namenjena ze dve leti. Trenutna cena ni random jump. Datumsko je bila pricakovana ze pred letom.
BTC bi moral se bolj pasti, ker razen FIAT para nima uporavne vrednosti. BCH onogica hittejse transakcija od bcja in ethereuma skupaj. Cena transakcija btc-ja je v bistvu drazja od sepa nakazila. TO je dejanski poraz tega coina. Kar se je prej testiralo bo letos dejansko slo v realno uporabo. Obrnem prihaja svez denar s Kitajske tako, da ce nas sesutje fiat borze ne prehiti je se dosti prostora za rast. Bi blo pa fino ce se ta rast pocasi ustavi pri BTC-ju. Cist tko ce je slucajno komu cilj to, da se zbije cene transakcij, pristrize bankam krila in omogoci takojs ja nakazila lastnih sredstev tudi sredi noci v nedeljo. Da o manjsih stroskih pri cenah nakupa, ki so tam zgolj zaradi stroskov, ki jih mora trgovec placati vankam in procesnim centrom sploh ne govorimo.
Tist cilj, ki je vse te implementacije, forke in spekulacije sploh zacel...


Bankam boš težko pristrigel krila. Pa ni jim v interesu, da bi izgubljali. Verjetno bodo preko enega izmed kovancev prišli do velikih količin glavnih 15 kovancev, pa bodo potem brez problema oni usklajeval zadeve.
En izmed takih bi lahko bil XRP.

ramiz?! ::

Binance še vedno ne delajo...
Never regret anything, there's always a reason things happen.

buldog66 ::

Rok Woot je izjavil:

buldog66 je izjavil:

A mi je kdo vdrl v račun? Al imajo kake težave?


Zelo verjetno, si imel dvojno verifikacijo?


Ne vem včeraj sem ga odprl, je bla pa fora, da ko sem se logiral in mi je zahtevalo verification mi jo ni zagrabilo.to se je dogajalo že včeraj.k je stran res delala počasi. Pol je pa napisalo da moram, ker je prišlo do neke napake 5 x vtipkati kodo. In če sedaj previjem film nazaj, je bla to varka in jst sm lepo tipkal kodo not in eto. Otišlo sve. To se ne bo dalo več nazaj dobit=?

Looooooka ::

Bankam boš težko pristrigel krila. Pa ni jim v interesu, da bi izgubljali. Verjetno bodo preko enega izmed kovancev prišli do velikih količin glavnih 15 kovancev, pa bodo potem brez problema oni usklajeval zadeve.
En izmed takih bi lahko bil XRP.

A man can dream. Nizji stroski so ze zmaga za malega cloveka. Ce dovolj velka organizacija omogoci(garantira) za prenos sredstev in to NI banka in ne pade kaksen zakon, ki bi to onemogocal se bodo morali prilagoditi trgu. V minusu seveda zaradi ne bojo :)

Rok Woot ::

Samo, da nebomo na koncu plačevali več. A mislite, da bomo dali manj za prevožen km, sedaj ko pride elktrika? Ich don't think so.

Blazz ::

buldog66 odpri tvoj history v browserju. Preveri točno kam si to vtipkaval.. da nisi na kak phishing site...

buldog66 ::

Fora je da brišem zgodovino sproti.In nimam v browswerju vec :(

krneki0001 ::

Rok Woot
Najbolj boleče je to, ker banke nimajo več dovolj obresti za prihodke, da hočejo vse ostale stroške zaračunat strankam. Boli že recimo to, da evropa hoče, da NLB proda banke na balkanu, ker tam pa še nimajo evra in so zaslužki zaradi obresti še dobri. Medtem, ko ostalim evropskim bankam, ki so dobile dokapitalizacije, ni treba nič narest.
In verjemi da zaradi izgub, ki jih imajo, bodo naredile vse, da bodo del zaslužka pobrale tudi iz kriptovalut. Samo ne na način, kot si mali ljudje tukaj želimo, ampak tako ,da bomo mi več plačevali.

Mato989 ::

slotechar je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

slotechar je izjavil:

Clovek. A se vi zavedate da zdaj dobim ze po 50, 60 usd na dan zastojn na steem. Mato govori o 2 usd na dan pri kucoin in se vam ze cedijo sline. Pa tist kifni ki govori o smesnih 5% na leto

Koliko česa moraš imeti, da dobivaš 60usd na dan?

Tkole je. Nekaj dobim od steem power. Nekaj pa od lajkov drugih. Ker pisem poste in mi dostkrat lajkajo. Lahko pa tudi sposodis steem power od whaleov za teden ali mesec. Se splaca.


No jaz za 6€/dan (trenutno) ne delam nič razen da mam delnice KCS... če gre x5 (kar je realno) bo to 30€/dan brez dela... meni se to zdi dosti bolje ali pač? :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

opa king se je malce prebudil in alti malce zakašljajo:))

krneki0001 ::

binance so nazaj

h1427096 ::

@buldog66: sori za predlagan izbris, ni bilo namerno.

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

lejko0 je izjavil:

Kaj mislite o UTRUST (UTK)?

10x material long term. moj cilj je naakumulirati 10k utkjev


Jaz dobim vsak dan cca. 0.7 UTKja na račun KCS shares... po trenutnem volumnu... ni slabo :D akomuliram.

Sej, če hočeš donose 100% v parih dneh, ja, lahko, samo potem moraš sprejeti tudi riziko, da boš lahko imel tudi padce po 100% vmes. Jaz tega nočem. Hočem nekaj, kar mi bo vsak mesec dalo malo, ampak trajno.


Tako je, zato pa držim KCS :)

Kdaj pa se pojavijo kake dividende na Kucoinu. Jaz imam nekaj Kucoin 'delnic', ampak ni nič videti že od včeraj opoldne.

Traja 24ur od nakupa +ura mora bit prava... torej šele naslednji dan ti začne veljat, potem pa še počakat 24ur da dobiš prvič :)

Ripple in stellar tja kamor sta bila namenjena ze dve leti.


XRP ni nič tam kjer je bil namenjen že dve leti... kot pravim, samo naj spustijo vso zalogo XRPja ljudje iz Rippla, pa bomo vidlikje bo realna cena XRPja... tam pri 0,25€ MAX... to je dejstvo.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

hamez66 ::

Rok Woot je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Sam a ni rexx najboljši za trejdanje? Srsly? Kraken je še živ?


Kot nov trejder me moti samo slaba odzivnost bittrexa in tega, da nima fiat valut ...



Mogoče si spregledal, ampak tudi na bittrexu imaš USDT (tether).

buldog66 ::

Kaj mi preostane, počakati na odziv supporta?

tonis ::

buldog66 je izjavil:

Rok Woot je izjavil:

buldog66 je izjavil:

A mi je kdo vdrl v račun? Al imajo kake težave?


Zelo verjetno, si imel dvojno verifikacijo?


Ne vem včeraj sem ga odprl, je bla pa fora, da ko sem se logiral in mi je zahtevalo verification mi jo ni zagrabilo.to se je dogajalo že včeraj.k je stran res delala počasi. Pol je pa napisalo da moram, ker je prišlo do neke napake 5 x vtipkati kodo. In če sedaj previjem film nazaj, je bla to varka in jst sm lepo tipkal kodo not in eto. Otišlo sve. To se ne bo dalo več nazaj dobit=?



Isto pri meni(kar se tiče registracije). Včeraj sem se registriral in je zahtevalo verifikacijo kar naprej, zato sem odnehal. Denarja pa gor nisem prenašal. Preventivno pa sem zdaj menjal pass tudi drugje.

Zeitgeist ::

binance stekajo na pune. sem vmes dobil notice da moram 2lvl vklopit, čeravno ga mam.
pa še withdrawal ne dela :)

Zgodovina sprememb…

Blazz ::

buldog66 je izjavil:

Kaj mi preostane, počakati na odziv supporta?


pogledaš lahko kam je šlo nakazilo v TX explorerju, če ne drugega saj lahko vidiš ali je bila transakcija uspešna itd.

drugega kot na support počakat nimaš. Če pa je bila kraja ti bodo rekl, da ti ne morjo pomagat.

tonis ::

Mimogrede še tole - se še komu dogaja, da mu slo-tech narobe prikazuje podstrani kripto-teme? V dveh browserjih isto.
Je problem količina podstrani - 304?
Novo leto, nov začetek? :)

buldog66 ::

Ampak kje pa to pogledam? Ko grem dealt orders mi nikjer ne piše naslova kam je šlo...mi lahko kdo pomaga?

Mato989 ::

Dude, ti še sploh nisi bil akreditiran al pa upgradajo pa kaj šteka, počak par dni :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Sc0ut ::

pa kaj je s tem bittrexom, nonstop so nekaj walleti offline.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

cungalungaa ::

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

Jap. neo lepo počasi gor leze.

binance na telefonu delajo v aplikaciji, na Windows pa be

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

men dela binance na osx

krneki0001 ::

trx na 0.1 dolarja in neo na 100. lepo lepo

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Dečki, deklice, srečno danes ponoči, grem spavat.

May the bulls be ever in your favor!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

omnimint ::

POWR po dolgem času spet kaže svojo moč... a kdo hodla tole zadevo, pred časom je bil kar vroča žemljica?

Sirena ::

Mato989 je izjavil:

Dečki, deklice, srečno danes ponoči, grem spavat.

May the bulls be ever in your favor!


Hvala enako! Jaz pa se ravno sprašujem, kako vi ponoči sploh spite ... Ko pa se toliko dogaja:)

tonis je izjavil:

Mimogrede še tole - se še komu dogaja, da mu slo-tech narobe prikazuje podstrani kripto-teme? V dveh browserjih isto.
Je problem količina podstrani - 304?
Novo leto, nov začetek? :)


Ja, meni tudi. Nova tema v novem letu bi bila fajn. Pri tejle pa admin doda v naslov 1. del ali kaj podobnega - tako da še vedno ostane za listanje dragocenih informacij.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sirena ()

PlayTheGame ::

ETH zadnje čase tudi lepo raste, mi je še pred rastjo uspelo prestavit iz BTC. Zdaj pa HODL.
Asus P8Z77-V Pro|i5-3570K|16GB DDR3 1600|Gigabyte G1 1060 GTX 6Gb
SSD Samsung 860evo 500Gb & 850evo 500Gb|4TB HDD|EVGA G3 750W

Mato989 ::

Samo še tole!

To KuCoin users: we are sincerely sorry about the slow access and login issues lately, the exchange system has just been upgraded into higher level, which will allow more users trading on KuCoin Exchange smoothly. Thank you for supporting KuCoin, we will always work hard to improve our services.

Michael Gan

CEO of Kucoin


Hvala enako! Jaz pa se ravno sprašujem, kako vi ponoči sploh spite ... Ko pa se toliko dogaja:)


Če si trdno prepričan v prihodnost je lažje :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Sirena ::

Glede BINANC: takole pišejo na twitterju - morda pa so z upgradom začeli nekaj ur prej ... :

Fellow Binancians,

Due to the recent increase in user growth, Binance will be performing a system upgrade shortly after 2018/01/04 03:00 AM (UTC). The upgrade will take approximately 30 minutes. Binance will suspend withdrawals and trading during this period. We apologize for any inconvenience caused, and thank you for your patience.

Thanks for your support!

Binance Team

2018/01/03

Vazelin ::

končno ICN čez 3:P

zelenobeli ::

omnimint je izjavil:

POWR po dolgem času spet kaže svojo moč... a kdo hodla tole zadevo, pred časom je bil kar vroča žemljica?

Jst;)

Na powerju sm naredu ze 2x kar precejsen plus. Pa se vecjiga bi lahko, ce moja glava nebi bila tako neumna

Zgodovina sprememb…

omnimint ::

@zelenobeli če ti kaj pomaga, jaz sem ga kupoval, ko je bil prejšnjič na vrhu, toliko o neumnosti...
Zdaj pa ne vem, al naj obdržim ali spokam.
««
304 / 976
»»