» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
245 / 976
»»

wechta ::

Kaj je pa z BCH? - ena taka ravna linija .)

Vazelin ::

bch se je otresel weak hands s korekcijo:D

boro10 ::

wechta je izjavil:

Kaj je pa z BCH? - ena taka ravna linija .)

Boti se igrajo

Jerry000 ::

VeChain poznate?

chucki ::

Binance je razgnal, jah pa jih pri 6,54 prodal v eth :D. Se sreca sem si jih 210 pustil na zalogi
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

Scale ::

BNB pa res trga danes na binancah, sam do kam bo šel? Upam da v višave :)

Mato989 ::

A_A je izjavil:

A na Kucoin ne potrebuješ nobene verifikacije?


Ne

Vazelin je izjavil:

Sedaj je smešna situacija ko kupiš recmo XRP, da preneseš drugam, potem na drugi borzi XRP menjaš v BTC in šele nato kupiš želen shitcoin.:))


Zahvali se neumnemu načinu, namesto da bi userbase jamral da naj dajo vse coine v fiat trading... ampak z dejstvo UDTja je še to riziko :D

sarma832 je izjavil:

kingsix je izjavil:

Nekdo mora naredit nek shitcoin s 10 coin supply. Kripto veseljaki ga bodo pokupili, saj je limited supply, bro.


Mmmm mislim da tole ne drži. Veliko raje se kupuje coine z VELIKIM supplyem(noobi tako nevejo kaj je to) in NIZKO ceno. Če je coin 0.001$ lahko gre na 1$ in dobiš x1000, npr Bitcoin je pa že 15k in nemore it na 15M.

Tako razmišljajo(večina) - noobi. Mogoče se tebi zdi smešno ampak res je tako. Zakaj misliš da mcafee shilla samo te coine, ki stanejo par centov...no, saj je tocno to tudi sam rekel.


Jap, poglej recimo Dogecoin... kako je lepo že prišel na 1$... medtem je btc zratel koliko?

Circulating supply je pomemben... ker ko pride do FOMOta se takoj vidi, kako je pomanjkanje suppla in zadeva raste še bolj kot sicer.

Noobi pa res tega ne gledajo zato pa pol jamrajo, ampak zato ni cena pomembna, potem bi kr vsak dal 2.000 v nek 0,0001 coin pa bil bogat čez 3 mesece
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

ma6ka4 ::

Pozdravljeni,

kaj pravite na DTR od Merlaka? Od 6.12 je na Livecoinu in se počasi dviguje... Veliko kovancev v obtoku in cena kar visoka ali pač ne???

wechta ::

Kaj pa ta ICO: https://insurepal.io/

Gre se za uporabo ledgerja za zavarovanje (atvo+) + socialna nota. Kakor razumem, vsak "jamči" za svojega prijatelja, da je ok voznik, in to se potem pozna na ceni zavarovanja. Plus da imas potem vse karakteristike zavarovane osebe javne.. Razvijjajo zadevo že od l 2015 in 2018 naj bi bila start plarfome.

aljo558 ::

Imam filing da se XVG koncno prebuja :)

slotechar ::

oracle je izjavil:

Dokler ne zrihtajo transakcij BTC nima velik šans nad 20k. Če bo šlo tko naprej, ga bodo ostali počas dohajal.

Dokler bo btc glavna valuta ima ogromno sans. Kaj je problem ce zelis btc prestavt na drugo borzo? Pac zamenjas v xrp. Posljes xrp drugam in spet kupis btc. A lahko z xrp kupis vse altcoine? Ne! A lahko z bitcoinom? Ja! Zato ma sanse

perci ::

Mato, NEBL je lepo dipnil. Bom pa morda še sam nekaj vrgel not.

Mato989 ::

perci je izjavil:

Mato, NEBL je lepo dipnil. Bom pa morda še sam nekaj vrgel not.


Jap, kmalu bo na supportu novem odkar je na binance

Imo se splača :)

Aha vidim da je dipnil, ker je en dal velik sell order na kucoin, za NEBL velikost... :) nič hudega bo kmalu spet čez 40k :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

oracle ::

slotechar je izjavil:

oracle je izjavil:

Dokler ne zrihtajo transakcij BTC nima velik šans nad 20k. Če bo šlo tko naprej, ga bodo ostali počas dohajal.

Dokler bo btc glavna valuta ima ogromno sans. Kaj je problem ce zelis btc prestavt na drugo borzo? Pac zamenjas v xrp. Posljes xrp drugam in spet kupis btc. A lahko z xrp kupis vse altcoine? Ne! A lahko z bitcoinom? Ja! Zato ma sanse

Js sm zadnji, k bi bil proti BTCju. Ampak časi se spreminjajo. Na bitstampu itak vse lahko trguješ preko fiata, na bittrexu maš ETH in USDT pare, ne vem kera borza je uvedla zdej še BCH pare... Temelji (počasne in drage transakcije) majo tud svojo moč... Sej nism reku da trenutno ni glavni in da nima potenciala tudi ostat glavni. Ampak bo treba nardit kak napredek, sicer ga bodo drugi slej ko prej prehiteli.

Ali pa če pogledaš z drugega vidika: BTC ima prednost v temu, ker je že infiltriran v razne plačilne sisteme. Samo ti sistemi zdej hudo trpijo. Ne manjka veliko, da ga zamenja XRP. Sploh če banke pojačajo lobiranje. Po mojem mnenju se bo moral BTC v letu 2018 modernizirat, ali pa bo zgubil primat.

zelenobeli ::

samo res, kaj si mislite o Merlakovem DTR??

globoko grlo ::

Nej skoč do lune :)
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Jerry000 ::

aljo558 je izjavil:

Imam filing da se XVG koncno prebuja :)

Če pa ne se pa še bo :)

janezvalva ::

zelenobeli je izjavil:

samo res, kaj si mislite o Merlakovem DTR??


zgleda, da je bitstamp pri koncu življenske dobe, pa rabi drugo molzno kravo?

Vazelin ::

verge se je zgleda res prebudil:D

aljo558 ::

Vazelin je izjavil:

verge se je zgleda res prebudil:D


kakor sem rekel hehe :D hvala bogu, je bil cas :D

D3m0r4l1z3d ::

Top holdings
Coin name Symbol % Assets
Bitcoin BTC 5.16%
Ethereum ETH 3.77%
Litecoin LTC 2.01%
Ripple XRP 1.24%
Bitcoin Cash BCH 1.23%
NEO NEO 1.08%
IOTA MIOTA 1.04%
OmiseGO OMG 0.84%
Monero XMR 0.83%
Bitcoin Gold BTG 0.79%
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

slotechar ::

Bitcoin 5% portfolia. Se vi hecate.

sholi boli ::

aljo558 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

verge se je zgleda res prebudil:D


kakor sem rekel hehe :D hvala bogu, je bil cas :D

Padlo je le zaradi manipulacije s trgom, zdej bi moralo naprej lepo rasti.

https://www.reddit.com/r/vergecurrency/...

slotechar ::

Dgb padel, verge padel, humaniquum padel. Hvala ti stric z twiterja M Caffe! Lepe praznike

Zgodovina sprememb…

Horejšio ::

BTC zgleda bo raketa. Vmes se mogoče splača šitkojne nabavit poceni.

mojanina ::

Imam problem. Registriral sem se na Bitstamp in cakam ze 2 tedna da me aktivirajo. Rad bi cimprej kupil ripple in me zanima ce je kdo iz Obale da mi lahko kdo pomaga pri nakupu dokler mi ne aktivirajo racuna.

Lp

Blazz ::

slotechar je izjavil:

Dgb padel, verge padel, humaniquum padel. Hvala ti stric z twiterja M Caffe! Lepe praznike


ne vem kva jokaš... poglej si kolk jim je cap dvignu... sploh verge...

PrihajaNodi ::

Arrrrg zelel kupiti dentacoin pa ga seveda ni na rexu....sem vedel za ta skriti potencial!!!enigma prav tako prisel na vec kot 2. Ko sem tu pisal o njem so me zmerjali in je bil 0.55usd.

Zgodovina sprememb…

kow ::

Znalci..

A walleti ze imajo feature, da bi sel v restavracijo s prijatelji. Eden placa z gotovino ali kreditno. Ostali pa samo priblizajo svoje telefone (kjer imajo instaliran) wallet in preko NFC shareas svoj public naslov ter ti nakazejo?

zelenobeli ::

kow je izjavil:

Znalci..

A walleti ze imajo feature, da bi sel v restavracijo s prijatelji. Eden placa z gotovino ali kreditno. Ostali pa samo priblizajo svoje telefone (kjer imajo instaliran) wallet in preko NFC shareas svoj public naslov ter ti nakazejo?



UU dobra.

Blazz ::

Jerry000 ::

Evo, nabavil VeChain. Je se kdo lastnik VeChain?

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Arrrrg zelel kupiti dentacoin pa ga seveda ni na rexu....sem vedel za ta skriti potencial!!!enigma prav tako prisel na vec kot 2. Ko sem tu pisal o njem so me zmerjali in je bil 0.55usd.


Ja slabo, jaz sem v tem času z denarjem ki sem ga vzel ven iz enigme naredil x5, torej še malo več kot enigma :)

Eni ne razumete, da ni važno koliko gre coin gor ali dol, ampak je pomembno to, če si v istem času naredil drugje več ali manj :)

Recimo jaz sem failal, ker sem prodal LTCje na 72€... potem so šli na 300€, torej sem zgubil 23.000€ glede na to da sem jih mel 100, in v tem času sem z teh 7.000€ naredil MANJ kot bi, če bi samo držal LTCje...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

perci ::

če ne bi imel tiča, bi bil bejba

Jerry000 ::

perci je izjavil:

če ne bi imel tiča, bi bil bejba

xD

Jerry000 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Arrrrg zelel kupiti dentacoin pa ga seveda ni na rexu....sem vedel za ta skriti potencial!!!enigma prav tako prisel na vec kot 2. Ko sem tu pisal o njem so me zmerjali in je bil 0.55usd.

Zakaj ga pa na HitBTC ne nabaviš? Sliši se zanimiv projekt in kolikor gledam, je še dosti časa za nabavo :D

krefi ::

kater coin se mi trenutno najbol splaca kupiti na binance?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Jerry000 ::

Lol, baje Dentacoin je dobil pump ker je folk ga zamenjal za Dentcoin. Ampak zanimivo...srbijo prsti za nabavo :D. Še kdo?

slotechar ::

Blazz je izjavil:

slotechar je izjavil:

Dgb padel, verge padel, humaniquum padel. Hvala ti stric z twiterja M Caffe! Lepe praznike


ne vem kva jokaš... poglej si kolk jim je cap dvignu... sploh verge...

Kaj ti pomen cap ce ti naredi minus v denarnici

scythe ::

Tudi jaz gledam Dentacoin :D Ampak mi neki ¨govori¨ da bo dol padu...

Jerry000 ::

scythe je izjavil:

Tudi jaz gledam Dentacoin :D Ampak mi neki ¨govori¨ da bo dol padu...

Gledaš tudi dentcoin? Ja, je kar zrastu vidim, lahko da je peak in bo še padel. Ampak bi za foro dal ene 50EUR not pa držal :D. Dentcoin al pa Dentacoin

scythe ::

Ne, samo Dentacoin. Ob 18.00 je kar dobro skočil, mogoče bom tudi jaz tvegal 50€ dobička :D

Jerry000 ::

scythe je izjavil:

Ne, samo Dentacoin. Ob 18.00 je kar dobro skočil, mogoče bom tudi jaz tvegal 50€ dobička :D

Na HitBTC potem :). Škoda da ni na večjih borzah, moram še en račun odpirat. Jaz bom še malo počakal in prebral in vprašal za mnenja, ker me zanima :). AMpak ja, ene 50EUR neb blo slabo dat not just for lols :)

ramiz?! ::

Kje na binance lahko pogledam pri kateri ceni sem kupil določen coin??
Never regret anything, there's always a reason things happen.

sholi boli ::

ramiz?! je izjavil:

Kje na binance lahko pogledam pri kateri ceni sem kupil določen coin??

Orders > Trade history

mojanina ::

je kdo na Obali ki se ukvarja z kriptovalutami?

scythe ::

Jerry000 je izjavil:

scythe je izjavil:

Ne, samo Dentacoin. Ob 18.00 je kar dobro skočil, mogoče bom tudi jaz tvegal 50€ dobička :D

Na HitBTC potem :). Škoda da ni na večjih borzah, moram še en račun odpirat. Jaz bom še malo počakal in prebral in vprašal za mnenja, ker me zanima :). AMpak ja, ene 50EUR neb blo slabo dat not just for lols :)


Ja res je, mogoče ni dost močan za ostale borze. Mene je Viberate razočaral :/

Jaki-1 ::

Kako varno je prenašati ETH/LCT direktno iz Bistampa na Binance? Ali uporabljate kakšno drugo pot za takšen prenos?

miki_meesh ::

XVG is on fire

Jaki-1 ::

ramiz?! je izjavil:

Kje na binance lahko pogledam pri kateri ceni sem kupil določen coin??

Na Trade history.
««
245 / 976
»»