» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
230 / 976
»»

kiFni ::

quietpanda je izjavil:

garfy je izjavil:

si prodala pol ko je bil čez 215

V bistvu na 204

napaka :)

PrihajaNodi ::

Blazz je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

WTF v parih sekundah je BURST skočil skoraj za 20% gor:)

Đezus burstu se je strgalo. Iz 197 na 300 shatosijev. Noro


evo 500 shatoshijev:)))


to je bil pump and dump ene telegram grupe
enako je bil ob 14:59 pumpan KOBO.


:))

se je več dni pumpal samo noben ga ni opazil.

Zgodovina sprememb…

quietpanda ::

kiFni je izjavil:

quietpanda je izjavil:

garfy je izjavil:

si prodala pol ko je bil čez 215

V bistvu na 204

napaka :)
joj kako ste veseli tukaj, ko mislite, da lahko nekomu malo zagrenite (meni ne morete). tipični slovenceljni.
ker sem dokaj neizkušena mi pa prosim povej zakaj, da se bom kaj naučila.

kiFni ::

ker gre nazaj gor....DDDD

jst hodlam ltc od 42$
xrp od 0.26
...itn

KriptoMirko ::

Eh, nikoli ni narobe, če prodaš s profitom, sploh če se ne spoznaš na tehnične in fundamentalne analize marketa.

quietpanda ::

lol sem mislila, da imaš kak dober razlog dejansko. naredila sem 260 evrov v petih minutah. ni bed. ker sem v trejd prišla zelo pozno, si niti ne razbijam glave, kaj bi bilo če bi... ga bom spet kupila, ko se mi bo zdelo fajn.

ti pa čestitam za tvoje cifre, res so lepe. fantje res radi merite tiče.

PrihajaNodi ::

https://bittrex.com/Market/Index?Market...

Kaj je tole? Prvič vidim. Preparing for swap?

kiFni ::

ej hotu sem ti dat nasvet, ker sem bil jst pred 4imi leti kjer si zdaj ti... tko da zdej pa f*ck you

garfy ::

quietpanda je izjavil:

lol sem mislila, da imaš kak dober razlog dejansko. naredila sem 260 evrov v petih minutah. ni bed. ker sem v trejd prišla zelo pozno, si niti ne razbijam glave, kaj bi bilo če bi... ga bom spet kupila, ko se mi bo zdelo fajn.

ti pa čestitam za tvoje cifre, res so lepe. fantje res radi merite tiče.


moj tič je mali, ampak pogum do tradanja je velik....to kaj pomeni?

quietpanda je izjavil:

lol sem mislila, da imaš kak dober razlog dejansko. naredila sem 260 evrov v petih minutah. ni bed. ker sem v trejd prišla zelo pozno, si niti ne razbijam glave, kaj bi bilo če bi... ga bom spet kupila, ko se mi bo zdelo fajn.

ti pa čestitam za tvoje cifre, res so lepe. fantje res radi merite tiče.


sem mislil da si kupila samo 4 ltc...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: garfy ()

PrihajaNodi ::

kiFni je izjavil:

ej hotu sem ti dat nasvet, ker sem bil jst pred 4imi leti kjer si zdaj ti... tko da zdej pa f*ck you



Sej se bo opekla. Ker misli da če je dobila 250+ bo šla sedaj še globlje in ko bo - bo panic sell:) in potem nakup ko bo dražje.

Zgodovina sprememb…

quietpanda ::

kiFni je izjavil:

ej hotu sem ti dat nasvet, ker sem bil jst pred 4imi leti kjer si zdaj ti... tko da zdej pa f*ck you

kako nevljudno, pfuj. mogoče si hotel dati nasvet, ampak ga nisi.
nasvet: naslednjič dlje obdrži, ker boš več dobila.
podje*avanje: napaka. ker gre gor DDDDDDD

ne hejtaj, nauči se komunikacije. lep dan ti želim, pa vso srečo pri trejdanju! :)

tu sem, da se kaj naučim, zato hvala vsem tistim, ki dejansko pomagajo.

pa nič skrbeti, je bilo 250 tudi od drugih prodaj v teh minutah, ko je šlo gor, ne samo LTC. ko sem dala denar noter na borze, sem se odločila, da ga zdaj kakor da nimam. tako da če naredim profit, super. če ga celega zgubim, ni panike. tudi če se opečem, me ne bo bolelo.

Zgodovina sprememb…

kopriwa ::

quietpanda je izjavil:

kiFni je izjavil:

ej hotu sem ti dat nasvet, ker sem bil jst pred 4imi leti kjer si zdaj ti... tko da zdej pa f*ck you

kako nevljudno, pfuj. mogoče si hotel dati nasvet, ampak ga nisi.
nasvet: naslednjič dlje obdrži, ker boš več dobila.
podje*avanje: napaka. ker gre gor DDDDDDD

ne hejtaj, nauči se komunikacije. lep dan ti želim, pa vso srečo pri trejdanju! :)

tu sem, da se kaj naučim, zato hvala vsem tistim, ki dejansko pomagajo.


Spoznala boš, da je tu pravi karakterni živalski vrt, skozi čas boš že pridobila trdo kožo. Nasvet za trejdanje: brez naglih potez. Samo manjši del EUR kapitala porabi za dnevno trgovanje. Pri tem opazuj nihaje v ceni ob naglih premikih, kupuj nizko ob močnih nihajih, počakaj da se cena dvigne za 5% in prodaj. En del EUR porabi za dolgoročni vložek. Preostali del EUR naj bo "zlata rezerva".

P.S.: Ko "zamudiš" pri dnevnem trgovanju (t.j. kupila si po višji ceni kot je trenutna) pusti vložek pri miru in ne prodajaj kovancev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kopriwa ()

jype ::

V času ko sem odkolesaril svoj vsakdanji krog, ste napisali _nove_ tri strani.

Skulirajte se, dogajanje je bilo pričakovano. Po novem letu bo zopet rastlo.

PrihajaNodi ::

Coin of the day: BURST -- First truly Green coin and most overlooked coin. Uses 400 times less power than Bitcoin. Super secure and private. Includes smart contracts, encrypted messaging, decentralized wallet, libertine blockchain. Most undervalued coin. burst-coin.org


Dejansko sem sam tole prečital preden sem vložil in je ta tepec naredil reklamo. Coin ima prihodnost je dejansko zelen, brez nekih "smeti" ki jih oglašujejo ostali koini. Zato se pa malo prebere kaj dejansko kdo kaj ponuja. XVG je bil ok ampak wrighta še vedno ni.

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

kopriwa je izjavil:

quietpanda je izjavil:

kiFni je izjavil:

ej hotu sem ti dat nasvet, ker sem bil jst pred 4imi leti kjer si zdaj ti... tko da zdej pa f*ck you

kako nevljudno, pfuj. mogoče si hotel dati nasvet, ampak ga nisi.
nasvet: naslednjič dlje obdrži, ker boš več dobila.
podje*avanje: napaka. ker gre gor DDDDDDD

ne hejtaj, nauči se komunikacije. lep dan ti želim, pa vso srečo pri trejdanju! :)

tu sem, da se kaj naučim, zato hvala vsem tistim, ki dejansko pomagajo.


Spoznala boš, da je tu pravi karakterni živalski vrt, skozi čas boš že pridobila trdo kožo. Nasvet za trejdanje: brez naglih potez. Samo manjši del EUR kapitala porabi za dnevno trgovanje. Pri tem opazuj nihaje v ceni ob naglih premikih, kupuj nizko ob močnih nihajih, počakaj da se cena dvigne za 5% in prodaj. En del EUR porabi za dolgoročni vložek. Preostali del EUR naj bo "zlata rezerva".

P.S.: Ko "zamudiš" pri dnevnem trgovanju (t.j. kupila si po višji ceni kot je trenutna) pusti vložek pri miru in ne prodajaj kovancev.


tole je dejansko zelo dober HOWTO daily trade, ce se ze gres te zivcne igre. Upostevaj!

kiFni ::

@quietpanda

pa se dej čim večkrat opeč, vsi smo se. iz lastnih napak se največ naučiš, če ne upoštevaš nasvetov mojstrov. vsi smo prišli gor s svojo taktiko kako bomo miljonarji v pol leta, na koncu ugoviš da ne deluje.

kdo je zdaj nevljuden... svašta. sam je res na slo forumih obup. pametovanje do onemoglosti in polno zavisti. Nekdo je omenil da dobiš donacijo za dober nasvet ob morebitnem profiti. Sem to sam doživel, žal ne na slovenskih forumih.

KriptoMirko ::

Živčne igre... ena prvih lekcij vsakemu, ki se gre trgovanje mora biti risk management in dejstvo, da se trguje kot robot - brez emocij!

Buggy ::

KriptoMirko je izjavil:

Živčne igre... ena prvih lekcij vsakemu, ki se gre trgovanje mora biti risk management in dejstvo, da se trguje kot robot - brez emocij!


s cimer se popolnoma strinjam, je pa v praksi malce tezje izvedljivo, ko se igras z malo vecjimi vstoami in isces svoj trenutek.

PrihajaNodi ::

KriptoMirko je izjavil:

Živčne igre... ena prvih lekcij vsakemu, ki se gre trgovanje mora biti risk management in dejstvo, da se trguje kot robot - brez emocij!



Odvisno kako se trguje. Da gledaš samo grafe je tako, tako. Sam preštudiram kateri coin je podcenjen, pogledam ekipo zadaj, komentarje in potem nakup. LTC in ostali krap se pa kupuje zaradi reklame ne pa ker je nekaj posebnega.

Zgodovina sprememb…

kopriwa ::

kiFni je izjavil:

@quietpanda

pa se dej čim večkrat opeč, vsi smo se. iz lastnih napak se največ naučiš, če ne upoštevaš nasvetov mojstrov. vsi smo prišli gor s svojo taktiko kako bomo miljonarji v pol leta, na koncu ugoviš da ne deluje.

kdo je zdaj nevljuden... svašta. sam je res na slo forumih obup. pametovanje do onemoglosti in polno zavisti. Nekdo je omenil da dobiš donacijo za dober nasvet ob morebitnem profiti. Sem to sam doživel, žal ne na slovenskih forumih.


Človek ti si že tko poln keša in zaloge kriptovalut, pa še vedno prosjačiš za donacije kot da bi bil klošar. Požrešnost nima meja. Ostajam brez nadaljnega komentarja.

kiFni ::

kopriwa je izjavil:

kiFni je izjavil:

@quietpanda

pa se dej čim večkrat opeč, vsi smo se. iz lastnih napak se največ naučiš, če ne upoštevaš nasvetov mojstrov. vsi smo prišli gor s svojo taktiko kako bomo miljonarji v pol leta, na koncu ugoviš da ne deluje.

kdo je zdaj nevljuden... svašta. sam je res na slo forumih obup. pametovanje do onemoglosti in polno zavisti. Nekdo je omenil da dobiš donacijo za dober nasvet ob morebitnem profiti. Sem to sam doživel, žal ne na slovenskih forumih.


Človek ti si že tko poln keša in zaloge kriptovalut, pa še vedno prosjačiš za donacije kot da bi bil klošar. Požrešnost nima meja. Ostajam brez nadaljnega komentarja.

no nisem glih poln, še vedno vstajam ob 5 in hodim na šiht... je pa lajf mal bolj na izi. sej boš ti tud kmal "poln"

dexterboy ::

...no nisem glih poln, še vedno vstajam ob 5 in hodim na šiht...
ali se voziš daleč v službo ali pa si v t.i. "predelovalni" industriji
kravatarji spijo do sedmih :D
pa ne mislim žalitev, zgolj logično razmišljanje ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

jype ::

Eni mormo psa vn pelat zjutri.

kiFni ::

dexterboy je izjavil:

...no nisem glih poln, še vedno vstajam ob 5 in hodim na šiht...
ali se voziš daleč v službo ali pa si v t.i. "predelovalni" industriji
kravatarji spijo do sedmih :D
pa ne mislim žalitev, zgolj logično razmišljanje ;)

nisem kravatar, ćist avarage guy. kavbojke, piščanci - čevlji, puhovka s kapuco, honda civic (black) 1.5 ils vtec 1997... spedenana :)

scythe ::

Vrnimo se nazaj k temi :D

Do kam bo kej šel VIB-Viberate? Se ga splača prodat ali še počakat?

4knative ::

Čisto vsi ste kul. Lahko pa tudi odprete kakšen blog ali štartate vlog, ker vidim da je neka potreba po pozornosti. Se že veselim in bom sigurno spremljal. Vrnimo se raje na špekulacije. BTC 100k za božič, moje mnenje. Lepo darilo.

jype ::

Viberate boš rabu za muziko sukat. To ni mišljen za zaslužit.

4knative je izjavil:

Lahko pa tudi odprete kakšen blog ali štartate vlog, ker vidim da je neka potreba po pozornosti.
Sej ti lahko tle osle kažemo. Je poceni, pa očitno tudi deluje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

chavlji ::

@Mate hvala miljonkrat! Wtf Neblio!? Zakaj nisem kupil še več ;)

Sem malo bral o njem in baje so super team in delajo 100 na uro, tako da ko bo še malo marketinga zna res it v nebo. Ob kakem manjšem dipu bom še ene 200€ dal notr.

quietpanda ::

kiFni je izjavil:

@quietpanda

pa se dej čim večkrat opeč, vsi smo se. iz lastnih napak se največ naučiš, če ne upoštevaš nasvetov mojstrov. vsi smo prišli gor s svojo taktiko kako bomo miljonarji v pol leta, na koncu ugoviš da ne deluje.

kdo je zdaj nevljuden... svašta. sam je res na slo forumih obup. pametovanje do onemoglosti in polno zavisti. Nekdo je omenil da dobiš donacijo za dober nasvet ob morebitnem profiti. Sem to sam doživel, žal ne na slovenskih forumih.

1. Dobre nasvete bi rada upoštevala, ti mi nisi dal niti enega, ne pametnega ne slabega, kot smo že ugotovili.
2. Kdo govori o milijonih? Js bi se sam igrala.
3. Nevljuden si ti, to smo tudi že ugotovili. Požri ego pa se začni obnašati. Ali pa ne. Meni je vseeno.
Kot že rečeno, lep dan ti želim.

kopriwa je izjavil:


Spoznala boš, da je tu pravi karakterni živalski vrt, skozi čas boš že pridobila trdo kožo. Nasvet za trejdanje: brez naglih potez. Samo manjši del EUR kapitala porabi za dnevno trgovanje. Pri tem opazuj nihaje v ceni ob naglih premikih, kupuj nizko ob močnih nihajih, počakaj da se cena dvigne za 5% in prodaj. En del EUR porabi za dolgoročni vložek. Preostali del EUR naj bo "zlata rezerva".

P.S.: Ko "zamudiš" pri dnevnem trgovanju (t.j. kupila si po višji ceni kot je trenutna) pusti vložek pri miru in ne prodajaj kovancev.

Super nasvet, nekako strjeno vse, kar sem do zdaj prebrala. Hvala!
Lep dolgoročen vložek imam od začetka novembra v BTC, tistega se sploh ne dotikam. Sem se pa želela mal igrat z drugimi valutami zdaj, oz. mogoče samo nabaviti pa pustiti, da dela, kar hoče.

On topic vprašanje, na koliko mislite, da bo BTC dejansko padel do novega leta?

Zgodovina sprememb…

4knative ::

Malo se igrajte, dokler ne prideta še dve korekciji v času nočnega počitka. ;)

KriptoMirko ::

Buggy je izjavil:

KriptoMirko je izjavil:

Živčne igre... ena prvih lekcij vsakemu, ki se gre trgovanje mora biti risk management in dejstvo, da se trguje kot robot - brez emocij!

s cimer se popolnoma strinjam, je pa v praksi malce tezje izvedljivo, ko se igras z malo vecjimi vstoami in isces svoj trenutek.

Res ni z danes na jutri to, zato pa ta "igra" ni za vsakega.

PrihajaNodi je izjavil:

KriptoMirko je izjavil:

Živčne igre... ena prvih lekcij vsakemu, ki se gre trgovanje mora biti risk management in dejstvo, da se trguje kot robot - brez emocij!


Odvisno kako se trguje. Da gledaš samo grafe je tako, tako. Sam preštudiram kateri coin je podcenjen, pogledam ekipo zadaj, komentarje in potem nakup. LTC in ostali krap se pa kupuje zaradi reklame ne pa ker je nekaj posebnega.

Kripto je mešanica tako tehnične analize kot fundamentalne. Pri korekcijah pride v poštev tehnična analiza. Fundamentalne pridejo v poštev v bull marketu in za investicije v ICOte. Kombinacija obojega je pa seveda najboljša. Da se kupuje shit coine zaradi bednih novic, kot je prihod na menjalnico, je pa itak banana, samo to je stalna praksa v kripto svetu - "buy the rumor, sell the news" in pa pohlepni neumni ljudje, ki zarinejo svoj denar v prvo novo stvar, ki pride pod nos, kljub temu, da o njej nimajo pojma.

PrihajaNodi ::

Torej burst bi ti oznacil kot sit kojn? Meni se zdi da ponuja ogromno.

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

Dajmo BTC, pokazi da si se vedno alfa&omega.

Viberate...V ICO dali zgolj 30% tokenov. Ostalo potalali prej. Ce se gredo tako igro ze v startu, jim kaj dobrega ze po karmi ne pripada tudi v prihodnje. Meni so se zamerili, ja in sem dejansko zelel vloziti, predvsem ker poznam kolega (tudi DJ), ki je imel nekaj zraven, se mu pa zdej bruha, ce omenim to temo :))

jakan123 ::

KriptoMirko je izjavil:

Buggy je izjavil:

KriptoMirko je izjavil:

Živčne igre... ena prvih lekcij vsakemu, ki se gre trgovanje mora biti risk management in dejstvo, da se trguje kot robot - brez emocij!

s cimer se popolnoma strinjam, je pa v praksi malce tezje izvedljivo, ko se igras z malo vecjimi vstoami in isces svoj trenutek.

Res ni z danes na jutri to, zato pa ta "igra" ni za vsakega.

PrihajaNodi je izjavil:

KriptoMirko je izjavil:

Živčne igre... ena prvih lekcij vsakemu, ki se gre trgovanje mora biti risk management in dejstvo, da se trguje kot robot - brez emocij!


Odvisno kako se trguje. Da gledaš samo grafe je tako, tako. Sam preštudiram kateri coin je podcenjen, pogledam ekipo zadaj, komentarje in potem nakup. LTC in ostali krap se pa kupuje zaradi reklame ne pa ker je nekaj posebnega.

Kripto je mešanica tako tehnične analize kot fundamentalne. Pri korekcijah pride v poštev tehnična analiza. Fundamentalne pridejo v poštev v bull marketu in za investicije v ICOte. Kombinacija obojega je pa seveda najboljša. Da se kupuje shit coine zaradi bednih novic, kot je prihod na menjalnico, je pa itak banana, samo to je stalna praksa v kripto svetu - "buy the rumor, sell the news" in pa pohlepni neumni ljudje, ki zarinejo svoj denar v prvo novo stvar, ki pride pod nos, kljub temu, da o njej nimajo pojma.


Tako je. In pametni so prodali ko se je korekcija začela in bodo ponovno kupili na dnu :D
Jaz sicer trgujem s CFDji in sem v sell poziciji od začetka te korekcije. Lepo tehnično, preboj trend linije. Sell na retestu: Simpl ko pasulj

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jakan123 ()

quietpanda ::

Verjetno popolnoma noob vprašanje, ampak google mi ne da jasnega odgovora. Ko šeram BTC address z nekom (recimo tistega, ki ga dobiš na coinbase pod tools-addresses) in mi ta nekdo pošlje neko vsoto preko njega, ali lahko samo s tem vidim njegovo ime ali email oz on moje?

KriptoMirko ::

PrihajaNodi je izjavil:

Torej burst bi ti oznacil kot sit kojn? Meni se zdi da ponuja ogromno.

Pa dobro, imaš dosti boljše coine kot je BTC, pa poglej, kje so alti, kje pa je big daddy. Ali pa lepa primerjava med "anonimnimi" coini. Dash in Monero daleč spredaj, pa imaš dosti boljše alternative. Nisem nikoli trdil, da je Burst shit coin, ampak če si trejder, te načeloma ne zanima vizija. Če si investitor, te to zanima in kupiš, da hodlaš. Tudi z Doge-om se trguje, pa je to troll coin, v katerega long term ne bi investiral nič. V mislih nisem imel ljudi, ki kupijo neko kripto zaradi tehnologije, v mislih sem imel butce, ki po črednem nagonu kupijo Bitcoin Cash, ko pride na Coinbase, samo zato, ker je pač nova stvar na Coinbasu in je ceneje kot BTC, pa lepo raste.

jakan123 je izjavil:


Tako je. In pametni so prodali ko se je korekcija začela in bodo ponovno kupili na dnu :D
Jaz sicer trgujem s CFDji in sem v sell poziciji od začetka te korekcije. Lepo tehnično, preboj trend linije. Sell na retestu: Simpl ko pasulj



Bravo! Sam trgujem največ z dejanskimi kripto, imam pa tudi CFD zaradi vzvodov.

quietpanda je izjavil:

Verjetno popolnoma noob vprašanje, ampak google mi ne da jasnega odgovora. Ko šeram BTC address z nekom (recimo tistega, ki ga dobiš na coinbase pod tools-addresses) in mi ta nekdo pošlje neko vsoto preko njega, ali lahko samo s tem vidim njegovo ime ali email oz on moje?


Ne samo to, še tvoj potni list lahko vidi! Hec, ne boš videla ne imena, ne emaila, ti veš samo niz znakov, ki predstavlja tvoj/njegov BTC naslov. Ker veš komu pošiljaš oz. od koga boš dobila BTC, ti osebno veš komu pripada ta naslov, ostali ljudje pa tega ne vemo, lahko vidimo samo št. BTC, ki si jih med seboj pošiljata.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

poglej, kje so alti, kje pa je big daddy. Ali pa lepa primerjava med "anonimnimi" coini. Dash in Monero daleč spredaj, pa imaš dosti boljše alternative.


Indeed. Zato pa sem se odlocil za "zelenega" ki ponua nekaj dejansko vec. Zec, xmr vse je napumpano na anonimnosti...

KriptoMirko ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zec, xmr vse je napumpano na anonimnosti...

Sploh Pivx in Cloak :P

Klemen13 ::

Kaj se splaca trenutno nabaviti, da je perspektivno in trenutno poceni? :D

Vazelin ::

Jebote viberate pa kar en mesc sm ga holdal pol pa za btc menjal.:)) sedaj bi mel 10 jurjev

Bitman ::

Vazelin je izjavil:

Jebote viberate pa kar en mesc sm ga holdal pol pa za btc menjal.:)) sedaj bi mel 10 jurjev

evo jaz sem ga ravnokar prodal po dvomesečnem holdu

4knative ::

Bitman je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Jebote viberate pa kar en mesc sm ga holdal pol pa za btc menjal.:)) sedaj bi mel 10 jurjev

evo jaz sem ga ravnokar prodal po dvomesečnem holdu


Jaz ga še holdam.

Vazelin ::

Mal sumljivo vse skupaj. Še tretji dip?

Bolivar ::

tale coinbase je pa res fail vedno ko je kakšna neprijetna situacija ugasnejo trgovanje. komedija na kvadrat.

Vazelin ::

H o d l

smrko ::

Precej indicev je, da se eden od velikanov (omenjata se Amazon in Facebbok) pripravlja na integracijo LTCja...

Moje mnenje je, da je velika možnost, da ga bosta oba, mogoče ne naenkrat, ampak ne verjamem da bi vsak svojega... In če bo to LTC, potem si bodo lastniki LTCja z BTCjem brisali riti

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: smrko ()

jype ::

Izjemna priložnost:


smrko je izjavil:

Precej indicev je, da se eden od velikanov (omenjata se Amazon in Facebbok) pripravlja na integracijo LTCja...
Lahko pokažeš na kakšnega?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Vazelin ::

Zakaj bi on dokazoval da indici za ltc so. Ti dokaži da jih ni:D:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

4knative ::

Neka namigovanja so, da bo v kratkem Alibaba integrirala XRP. To bo še ludo, če je kaj na tem.

gruntfürmich ::

ni pravi čas za hold...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...
««
230 / 976
»»