» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
229 / 976
»»

-valvoline- ::


x krat 100% rast, pol pa en 99,99% dip.
:D

kixs ::

CoreySteel je izjavil:

Kdor ima btc in ostale cigumigu coine v portfoliu naj si nastavi view na "last 30 days" pa pogleda procente :P


Ob predpostavki, da jih imas toliko casa :|

garfy ::

pozna kdo kak app ki ti da sound alert ko pride cene do neke meje?

cungalungaa ::

BURST mogoče skočil zaradi tega tweeta: https://twitter.com/officialmcafee/stat...

Kaj pa se dogaja z VIB? :D

Kripto ::

-valvoline- je izjavil:

Kripto je izjavil:

garfy je izjavil:

zakaj večina folka prodaja ko gre dol....saj to je prvo pravilo trgovanja...kupuj ko je na dnu....ko folk paničari in prodaja.....
mater ste paničarji eni tu gor....


Emocije, panic sell, weak hands...to je v človekovi naravi.

Huda kombinacija je tole, kriptopiramida + gambling. Who can resist?


Če sledi zasuk navzgor ti bo erekcija spet popustila...za naprej pa veš kako gre :)

KriptoMirko ::

garfy je izjavil:

pozna kdo kak app ki ti da sound alert ko pride cene do neke meje?

TabTrader

-valvoline- ::

Kripto je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Kripto je izjavil:

garfy je izjavil:

zakaj večina folka prodaja ko gre dol....saj to je prvo pravilo trgovanja...kupuj ko je na dnu....ko folk paničari in prodaja.....
mater ste paničarji eni tu gor....


Emocije, panic sell, weak hands...to je v človekovi naravi.

Huda kombinacija je tole, kriptopiramida + gambling. Who can resist?


Če sledi zasuk navzgor ti bo erekcija spet popustila...za naprej pa veš kako gre :)

Lahko btc skoci do milion usd ali vec se vedno ne spremeni dejstvo da je vreden natancno 0, tudi vsi ostali shitcoini- piramide skupaj. Na koncu vedno ostanejo vsi se aktivni udelezenci piramide praznih rok.

Zgodovina sprememb…

4knative ::

"Jutri boste dobili po pički. Vsi skupaj."

KriptoMirko ::

-valvoline- je izjavil:


Lahko btc skoci do milion usd ali vec se vedno ne spremeni dejstvo da je vreden natancno 0, tudi vsi ostali shitcoini- piramide skupaj. Na koncu ostanejo vsi se aktivni udelezenci piramide praznih rok.

Nekdo je zamudil čas za nakup.

innerspace ::

Ce je BTC vreden natanko 0, potem je en kup drugih stvari enako ne/vrednih. Pa se vseeno placuje zanje in so del vsakdana...in noben ne pametuje o njihovi ne/vrednosti.

Jaz sem malo zahebal stvar, zal mi cas ne dopusca prevec ukvarjanja s trejdi itd, pa se mi je konkretno zmanjsal cap. Cudni cajti.
Zdaj imam fiat in po malem trejdam, da ne padem se nizje... heba.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Blazz ::

valvoline bo moral še malo v šolo, da bo zastopil kaj so piramide in kaj ne...

Kripto ::

-valvoline- je izjavil:

Kripto je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Kripto je izjavil:

garfy je izjavil:

zakaj večina folka prodaja ko gre dol....saj to je prvo pravilo trgovanja...kupuj ko je na dnu....ko folk paničari in prodaja.....
mater ste paničarji eni tu gor....


Emocije, panic sell, weak hands...to je v človekovi naravi.

Huda kombinacija je tole, kriptopiramida + gambling. Who can resist?


Če sledi zasuk navzgor ti bo erekcija spet popustila...za naprej pa veš kako gre :)

Lahko btc skoci do milion usd ali vec se vedno ne spremeni dejstvo da je vreden natanko 0, tudi vsi ostali shitcoini- piramide skupaj.


Preveč se ponavljaš...kar zna biti dolgočasno. Kaj je koliko vredno na tem svetu je vedno stvar dogovora oz. ponudbe in povpraševanja na tržnici.

-valvoline- ::

Blazz je izjavil:

valvoline bo moral še malo v šolo, da bo zastopil kaj so piramide in kaj ne...

Kriminalno povecevanje tezavnosti rudarjenja, knock knock?

Tilen ::

Kaj sedaj to pomeni, da transakcije niso potrjene? 300.000 transakcij? Kaj to pomeni v praksi. Jype pošlje Nodiju 2 BTC in kaj se zgodi potem?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

shadeX ::

Lahko btc skoci do milion usd ali vec se vedno ne spremeni dejstvo da je vreden natancno 0


Potem je 0 vreden tudi 100€ bankovec.

Kaj sploh neki zadevi na koncu potem da ceno, če ne trg? :O

kixs ::

bemtis... ne kupujem zdaj nic!

KriptoMirko ::

Tilen je izjavil:

Kaj sedaj to pomeni, da transakcije niso potrjene? 300.000 transakcij? Kaj to pomeni v praksi. Jype pošlje Nodiju 2 BTC in kaj se zgodi potem?

Odvisno koliko je Jype pripravljen skeširati, da bo njegova transakcija v naslednjem bloku, drugače bo ostala v vrsti (verigi) in bo trajalo, da se potrdi. Kaj to pomeni v praksi? Pred 3 dnevi sem si poslal z enega konca na drugega manjšo količino BTC, fee je bil standarden. Dobil sem jih šele včeraj, po 2 dneh.

gruntfürmich ::

evo buying pressure
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

CoreySteel ::

kixs je izjavil:

CoreySteel je izjavil:

Kdor ima btc in ostale cigumigu coine v portfoliu naj si nastavi view na "last 30 days" pa pogleda procente :P


Ob predpostavki, da jih imas toliko casa :|

Lahk pogledaš btc graf. Še vedno je šlo gor, samo holdat je treba :)
V cryptu ni potrpežljivosti sploh, me zanima kako bi isti folk preživel dejanske gospodarske krize ala 2008 :P
Twitter: @CoreySteel_

-valvoline- ::

CoreySteel je izjavil:

kixs je izjavil:

CoreySteel je izjavil:

Kdor ima btc in ostale cigumigu coine v portfoliu naj si nastavi view na "last 30 days" pa pogleda procente :P


Ob predpostavki, da jih imas toliko casa :|

Lahk pogledaš btc graf. Še vedno je šlo gor, samo holdat je treba :)
V cryptu ni potrpežljivosti sploh, me zanima kako bi isti folk preživel dejanske gospodarske krize ala 2008 :P

Ce bo\ko bo zmanjkalo igralcev piramidnega global scama game over, lahko holdas do amena in nazaj ti ne bo nic pomagalo.

KriptoMirko je izjavil:

-valvoline- je izjavil:


Lahko btc skoci do milion usd ali vec se vedno ne spremeni dejstvo da je vreden natancno 0, tudi vsi ostali shitcoini- piramide skupaj. Na koncu ostanejo vsi se aktivni udelezenci piramide praznih rok.

Nekdo je zamudil čas za nakup.

Hvala, ne nasedam piramidalnim nategov. Lahko ti sposodim moj denar ce hoces, zastavi bajto ali stanovanje pa hiter pokupi vse shitcoine po vrsti da bos milijonar, pohiti lambo te caka.

Zgodovina sprememb…

CoreySteel ::

Tilen je izjavil:

Kaj sedaj to pomeni, da transakcije niso potrjene? 300.000 transakcij? Kaj to pomeni v praksi. Jype pošlje Nodiju 2 BTC in kaj se zgodi potem?

Če bi rad dobil 2BTC v roku ene ure, bi moral dati nekje 25€ fee-ja.
Twitter: @CoreySteel_

-valvoline- ::

shadeX je izjavil:

Lahko btc skoci do milion usd ali vec se vedno ne spremeni dejstvo da je vreden natancno 0


Potem je 0 vreden tudi 100€ bankovec.

Kaj sploh neki zadevi na koncu potem da ceno, če ne trg? :O

Tocno tako, trg je tisti k vas bo izucil, slej ali prej bo ze streznitev.

kingsix ::

Valvoline se pojavi pri vsakem padcu.. Pri rasti pa izgleda, da se joče in sam sebi smili. SAD.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

Vazelin ::

Eos nakup da ne?

hovti980 ::

Res ne razumem kaj delajo negativno nastrojeni ljudje proti crypto svetu tukaj gor??
Pa s tem ne mislim na, preudiciranje trga konstruktivno kam se bo gibalo vse skupaj v prihodnosti...

hovti980 ::

Res ne razumem kaj delajo negativno nastrojeni ljudje proti crypto svetu tukaj gor??
Pa s tem ne mislim na, preudiciranje trga konstruktivno kam se bo gibalo vse skupaj v prihodnosti...

-valvoline- ::

kingsix je izjavil:

Valvoline se pojavi pri vsakem padcu.. Pri rasti pa izgleda, da se joče in sam sebi smili. SAD.

haha, lool. Klasicni izgovor da opravicite gamblanje v piramidalnem zadnji crkuje sistem. Srecno. Kaj cem, nisem rojen za milijonarja, prepuscam vam to cast.
:D

Zgodovina sprememb…

kingsix ::

this man is trippin'

garfy ::

če valvoline pravi da so crypti piramida, potem mora to držati...brez dvoma vsi prodat....jaz pa kupujem na podnu,,,,,
volvoline dej idi na ulice s plakati in straši ljudi,,,,da cena pade 1 euro

Bitman ::

rad bi premaknil nekaj BTC med borzama (na Bitstamp). S katero valuto bom to izvedel najhitreje? ETH ali BCH??
(za XRP/BTC žal nimam opcije)

hovti980 ::

Vazelin je izjavil:

Eos nakup da ne?


Nevem zakaj bi ti kupil crypto EOS? Mogoče misliš VW eos;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hovti980 ()

kingsix ::

Ne vem zakaj bi kupil vw eos... Zelo nepraktičen...

4knative ::

kingsix je izjavil:

Ne vem zakaj bi kupil vw eos... Zelo nepraktičen...


Canon je zaspal na lovorikah, mislim da je trenutno Nikon nekaj stopničk višje. Moje mnenje.

KriptoMirko ::

KriptoMirko je izjavil:

-valvoline- je izjavil:


Nekdo je zamudil čas za nakup.

Hvala, ne nasedam piramidalnim nategov. Lahko ti sposodim moj denar ce hoces, zastavi bajto ali stanovanje pa hiter pokupi vse shitcoine po vrsti da bos milijonar, pohiti lambo te caka.

Seveda je balon, seveda je piramidna shema, pa insider trading, pa neregulirano, pa neobdavčeno pri nas, zato pa dokler je še vse takšen divji zahod, poberi kolikor lahko. Zastaviti bajto in prodajati avto pa je idiotizem, riskiraj kolikor lahko izgubiš.

Buggy ::

hook na XRP mi je zagrabil pred dobro uro totalno v podnu. Zdej pa ne vem al bi pocakal na danasnji ATH 1EUR al poberem zdej 50%...bit greedy je res jeba :D

zdej se bo pomoje odlocalm ker bo zadnji odboj na dol definiral stvar naprej...optimisticno ali pac ne. Prazniki so tukaj predvidevam, da upanje umira zadnje ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Blazz ::

-valvoline- je izjavil:

Blazz je izjavil:

valvoline bo moral še malo v šolo, da bo zastopil kaj so piramide in kaj ne...

Kriminalno povecevanje tezavnosti rudarjenja, knock knock?


whos there?


dokler ni tu finte, vstopi za 1k eur, pripelji še nekoga ki bo dal 1k eur in od tega ti dobiš delež itd to pač ni piramida. rudarjenje ni nič pogojeno z nakupom kovancev... noben te ne sili v rudarjenje... enih kovancev se ne da rudarit itd itd.

vglavnem dosadan si že s tem piramida whineom, brez argumentacije.

KriptoMirko ::

Buggy je izjavil:

hook na XRP mi je zagrabil pred dobro uro totalno v podnu. Zdej pa ne vem al bi pocakal na danasnji ATH 1EUR al poberem zdej 50%...bit greedy je res jeba :D

zdej se bo pomoje odlocalm ker bo zadnji odboj na dol definiral stvar naprej...optimisticno ali pac ne. Prazniki so tukaj predvidevam, da upanje umira zadnje ;)

Nastavi stop loss. Če pade, ti bo prodalo z lepim plusom. Če ne pade, bo šlo gor in ne boš jezen, da si prehitro prodal.

Vazelin ::

Spet sem naredio napako. Moral bi kupovat postopoma med padcem jaz pa all in po prvem dropu.

Ok gremo na ath

KriptoMirko ::

Pa še malo FOMO novičk ob pravem času: https://news.bitcoin.com/etrade-joins-i...

Vazelin ::

Moj portfolio na rexu:
Xlm, zen, pay, vib, cloak, xvg, vtc, neos

Mnenja?

slotechar ::

-valvoline- je izjavil:

Kripto je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Kripto je izjavil:

garfy je izjavil:

zakaj večina folka prodaja ko gre dol....saj to je prvo pravilo trgovanja...kupuj ko je na dnu....ko folk paničari in prodaja.....
mater ste paničarji eni tu gor....


Emocije, panic sell, weak hands...to je v človekovi naravi.

Huda kombinacija je tole, kriptopiramida + gambling. Who can resist?


Če sledi zasuk navzgor ti bo erekcija spet popustila...za naprej pa veš kako gre :)

Lahko btc skoci do milion usd ali vec se vedno ne spremeni dejstvo da je vreden natancno 0, tudi vsi ostali shitcoini- piramide skupaj. Na koncu vedno ostanejo vsi se aktivni udelezenci piramide praznih rok.
Papirnat denar je vreden nic. Obstaja pa sporazum med ljudmi da je vreden doloceno vrednost

Vazelin ::

Spet se je rast ustavila. Še tretji dip?

PrihajaNodi ::

kiFni ::

kmd se je spet izkazal za močnega minimalen drop, lepo obresti laufajo v agami :)

quietpanda ::

lol. Danes zjutraj sem se igrala z limit orderji na bitstampu in naštimala, da kupi 5 LTC, ko bo 150 evrov, pa pozabila zbrisat. Skor me je kap, ko sem prišla nazaj do kompa zdle. Vse je za neki dobro I guess.

cungalungaa ::

Kdaj gre NEO nazaj na ATH? :D

PrihajaNodi ::

quietpanda je izjavil:

lol. Danes zjutraj sem se igrala z limit orderji na bitstampu in naštimala, da kupi 5 LTC, ko bo 150 evrov, pa pozabila zbrisat. Skor me je kap, ko sem prišla nazaj do kompa zdle. Vse je za neki dobro I guess.



Pi...je to drago:)

garfy ::

si prodala pol ko je bil čez 215

quietpanda ::

garfy je izjavil:

si prodala pol ko je bil čez 215

V bistvu na 204

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Spet pada wtf
««
229 / 976
»»