» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
206 / 976
»»

clinton386 ::

BCH bo pa number 1 ane :-)

JackieBrown ::

clinton386 je izjavil:

BCH bo pa number 1 ane :-)


Sploh ne, bo pa dump in potem pump. :-)

jype ::

4knative je izjavil:

Zakaj ni nihče pisal o bitcoinu v letu 2014, 2015, 2016?
Pa si ti pogledal prvo stran te teme: debata o Bitcoinu ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

innerspace ::

Torej ETH +60%, BTC +30%, LTC ??%, ...do 31.12.2017?

Sounds plausible. Daj vsaj nek hint, da vidimo kje pobiras tele infote ;)
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

jype ::

Napovedi v crypto trgih so wishful thinking.

innerspace ::

Sej to vem, samo vsakic enim kar sprica samozavest...
Pa drezam, da vidim ce je kaj spodaj.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

jype ::

No, v crypto trgih je wishful thinking pogosto tudi self-fulfilling prophecy, če je le prerok dovolj glasen :)

kingsix ::

innerspace je izjavil:

Torej ETH +60%, BTC +30%, LTC ??%, ...do 31.12.2017?

Sounds plausible. Daj vsaj nek hint, da vidimo kje pobiras tele infote ;)


Če gre ETH gor 60% bo tam 1170$.

innerspace ::

Razumljivo, dejmo ga pumpat.
Meni je crypto trg predvsem v zabavo, kolateralni profit pa vzpodbuda za vztrajanje.

C'mon prophets, make me rich(and donate!) :D

kingsix je izjavil:

Če gre ETH gor 60% bo tam 1170$.


Pardon, sem zaokrozil navzgor...za ga mal napumpat ;)
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Zgodovina sprememb…

janezvalva ::

kingsix je izjavil:

innerspace je izjavil:

Torej ETH +60%, BTC +30%, LTC ??%, ...do 31.12.2017?

Sounds plausible. Daj vsaj nek hint, da vidimo kje pobiras tele infote ;)


Če gre ETH gor 60% bo tam 1170$.

težko, ker je velik pritisk s strani ostalih altcoinov.

Blazz ::

trolololol???

Osebni podatki
Uporabniško ime
JackieBrown
Čas prve prijave
18.12.2017 18:15:41

4knative ::

https://trends.google.com/trends/explor...

Pismo, če bi Pokemoni imeli blockchain tehnologijo bi sto posto postali nova svetovna valuta. Ampak, mater jih je odrezalo, to bi bil tak balonji pok kot 100 tulipanov skupaj. :))

18Jerry18 ::

legendary ::

kingsix je izjavil:

Ne razumem priljubljenosti NEO'ta tukaj. Najbolj napihnjen kripto v top 20.
Je tam že sploh deployan kak smart contract? lol.

Rename antshares v Neo..naredi reklamo/pump in folk že skače na vlak.


Pa si kaj prebral o NEOtu? Kaj potem praviš za ostale kot so ADA, waves, IOTA, nenazadnje tudi ETH....kaj ima pa BTC tako zelo uporabnega?

PrihajaNodi ::

legendary je izjavil:

kingsix je izjavil:

Ne razumem priljubljenosti NEO'ta tukaj. Najbolj napihnjen kripto v top 20.
Je tam že sploh deployan kak smart contract? lol.

Rename antshares v Neo..naredi reklamo/pump in folk že skače na vlak.


Pa si kaj prebral o NEOtu? Kaj potem praviš za ostale kot so ADA, waves, IOTA, nenazadnje tudi ETH....kaj ima pa BTC tako zelo uporabnega?



Vsi ti koini so kul. So pa postali sedaj predragi. Ko je bila cena 0.x je bila volatilnost ogromna. NXT v parih dneh skočil za 3x...Neo je rabil ogromno časa da je prišel na to ceno. Sedaj se gleda druge koine z večjo volatilnostjo. Neo - tu je cena zrasla zelo, zelo malo. Od 20EUR kolikor je bil septembra do danes...nekak nevreden investicije.

Zgodovina sprememb…

Blazz ::

Charlie Lee [LTC]?Verified account
@SatoshiLite

Ok, sorry to spoil the party, but I need to reign in the excitement a bit...

Buying LTC is extremely risky. I expect us to have a multi-year bear market like the one we just had where LTC dropped 90% in value ($48 to $4). So if you can't handle LTC dropping to $20, don't buy!

Phantomeye ::

Blazz je izjavil:

Charlie Lee [LTC]?Verified account
@SatoshiLite

Ok, sorry to spoil the party, but I need to reign in the excitement a bit...

Buying LTC is extremely risky. I expect us to have a multi-year bear market like the one we just had where LTC dropped 90% in value ($48 to $4). So if you can't handle LTC dropping to $20, don't buy!


samo tisti, ki so potem nabavili ogromne količine, so 2 tedna nazaj ubogateli heh

kingsix ::

legendary je izjavil:

kingsix je izjavil:

Ne razumem priljubljenosti NEO'ta tukaj. Najbolj napihnjen kripto v top 20.
Je tam že sploh deployan kak smart contract? lol.

Rename antshares v Neo..naredi reklamo/pump in folk že skače na vlak.


Pa si kaj prebral o NEOtu? Kaj potem praviš za ostale kot so ADA, waves, IOTA, nenazadnje tudi ETH....kaj ima pa BTC tako zelo uporabnega?


Koliko sem gledal pred meseci, ko je bila cena podobna kot danes ni bilo na NEO deployane niti ene pametne pogodbe.
Da deployaš pametbo pogodbo te trenutno stane tam 11k $. Potem je še tukaj dejstvo, da ga ljudje, tako ali drugače vključeni v projekt, skoz pumpajo z raznim bsom.

Phantomeye ::

Kdo predlaga kak koin k je dovolj poceni in ima potencial.

Nekaj takega kot verge (kar sem itak zamudil, ker je šlo itak za pump and dump ... baje s strani 4chana)?

JackieBrown ::

Phantomeye je izjavil:

Kdo predlaga kak koin k je dovolj poceni in ima potencial.

Nekaj takega kot verge (kar sem itak zamudil, ker je šlo itak za pump and dump ... baje s strani 4chana)?


Paypie (PPP).

PrihajaNodi ::

Phantomeye je izjavil:

Kdo predlaga kak koin k je dovolj poceni in ima potencial.

Nekaj takega kot verge (kar sem itak zamudil, ker je šlo itak za pump and dump ... baje s strani 4chana)?


Florio. Vlozil nekaj malega - 10 usd in danes 55 lol. Imaš potem še 1st blood, Mercury je tudi ok. Porazdeli jih. Ne kupuj ltc jev, eth neotov...z nxtjem si tudi lahko obagatel.

Zgodovina sprememb…

janig ::

kingsix je izjavil:

Ne razumem priljubljenosti NEO'ta tukaj. Najbolj napihnjen kripto v top 20.
Je tam že sploh deployan kak smart contract? lol.

Rename antshares v Neo..naredi reklamo/pump in folk že skače na vlak.

Saj v kripto je tako, da kdor ima delujoc projekt ga nobeden ne omenja. NEO team pac zna reklamo delat, oz. je veliko dumb moneyja v kripto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: janig ()

Bitman ::

Phantomeye je izjavil:

Kdo predlaga kak koin k je dovolj poceni in ima potencial.

Nekaj takega kot verge (kar sem itak zamudil, ker je šlo itak za pump and dump ... baje s strani 4chana)?


Jaz imam nekaj v

XDN

Takoj ko pride se na kaksno dodatno borzo pricakujem boooom

Phantomeye ::

PrihajaNodi je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Kdo predlaga kak koin k je dovolj poceni in ima potencial.

Nekaj takega kot verge (kar sem itak zamudil, ker je šlo itak za pump and dump ... baje s strani 4chana)?


Florio. Vlozil nekaj malega - 10 usd in danes 55 lol. Imaš potem še 1st blood, Mercury je tudi ok. Porazdeli jih. Ne kupuj ltc jev, eth neotov...z nxtjem si tudi lahko obagatel.


ltc mi je priskrbel nekaj dodatnih penezev s katerimi sem vlagal naprej (ujel sem ga pri 115 - ko je začelo iti navzgor)

PrihajaNodi ::

Bitman je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Kdo predlaga kak koin k je dovolj poceni in ima potencial.

Nekaj takega kot verge (kar sem itak zamudil, ker je šlo itak za pump and dump ... baje s strani 4chana)?


Jaz imam nekaj v

XDN

Takoj ko pride se na kaksno dodatno borzo pricakujem boooom



Zakaj? Meni se zdi šitkojn.

Phantomeye je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Kdo predlaga kak koin k je dovolj poceni in ima potencial.

Nekaj takega kot verge (kar sem itak zamudil, ker je šlo itak za pump and dump ... baje s strani 4chana)?


Florio. Vlozil nekaj malega - 10 usd in danes 55 lol. Imaš potem še 1st blood, Mercury je tudi ok. Porazdeli jih. Ne kupuj ltc jev, eth neotov...z nxtjem si tudi lahko obagatel.


ltc mi je priskrbel nekaj dodatnih penezev s katerimi sem vlagal naprej (ujel sem ga pri 115 - ko je začelo iti navzgor)



Ampak pomisli da bi vložila teden dni nazaj v xtn ko je bil 0.21 in manj, mogoče ADO ko je bil 700 satoshijev...da rukneš sedaj v LTC je norost.

Zgodovina sprememb…

Phantomeye ::

PrihajaNodi je izjavil:

Bitman je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Kdo predlaga kak koin k je dovolj poceni in ima potencial.

Nekaj takega kot verge (kar sem itak zamudil, ker je šlo itak za pump and dump ... baje s strani 4chana)?


Jaz imam nekaj v

XDN

Takoj ko pride se na kaksno dodatno borzo pricakujem boooom



Zakaj? Meni se zdi šitkojn.

Phantomeye je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Kdo predlaga kak koin k je dovolj poceni in ima potencial.

Nekaj takega kot verge (kar sem itak zamudil, ker je šlo itak za pump and dump ... baje s strani 4chana)?


Florio. Vlozil nekaj malega - 10 usd in danes 55 lol. Imaš potem še 1st blood, Mercury je tudi ok. Porazdeli jih. Ne kupuj ltc jev, eth neotov...z nxtjem si tudi lahko obagatel.


ltc mi je priskrbel nekaj dodatnih penezev s katerimi sem vlagal naprej (ujel sem ga pri 115 - ko je začelo iti navzgor)



Ampak pomisli da bi vložila teden dni nazaj v xtn ko je bil 0.21 in manj, mogoče ADO ko je bil 700 satoshijev...da rukneš sedaj v LTC je norost.


mja, moram premagat svojo karakterno neučakanost, če hočem kaj doseč z 0.05€ kovanci.

srnjak ::

A kdo ve kako je s kovanci, ki jih dobimo ob forku in obdavčitvijo?

Jaso ::

Kdo videl tole....
https://www.jelurida.com/ico
je fake ali bo tole res? razmišljam, da bi ga malo nabavil, je pa res da sem že malo pozen s temle nxt-jem.

Smurf ::

janig je izjavil:

kingsix je izjavil:

Ne razumem priljubljenosti NEO'ta tukaj. Najbolj napihnjen kripto v top 20.
Je tam že sploh deployan kak smart contract? lol.

Rename antshares v Neo..naredi reklamo/pump in folk že skače na vlak.

Saj v kripto je tako, da kdor ima delujoc projekt ga nobeden ne omenja. NEO team pac zna reklamo delat, oz. je veliko dumb moneyja v kripto.

NEO marketing se drzi precej nazaj in je pasiven v oglasevanju. Primer napihnjenga marketinga je IOTA, ADA, Stellar, ki imajo bistveno manj za pokazat, yet so pred njem.

RatedR ::

RatedR je izjavil:

Zdravo, manjšo težavo imam pri vertifikaciji računa na strani Coinbase...že tretjič sem posredoval kvalitetno sliko svojega osebnega dokumenta pa mi je vsakič napisalo "Unable to vertify your identity" po določenem času.

Ima še kdo to težavo?
Tisti, ki trgujete na Coinbase, kateri osebni dokument ste podali?

Še četrtič sem slikal svoj osebni dokument, tokrat potrditve o uspeli/neuspeli vertifikaciji sploh nisem dobil.

Na support jim ne mislim pisat, ker vem da so zabiti z zahtevami uporabnikov z večjimi problemi, a bi kdo priporočal kakšno stran?

Steinkauz ::

Kakšno mnenje o https://iota.org/ ?

sumi666 ::

Na bittrexu spet Wallet maintenance na Waves ... fino ...
ETH pa LTC spet lepo plezata ... kdaj bomo kaj pobiral dobičke :)

jype ::

srnjak je izjavil:

A kdo ve kako je s kovanci, ki jih dobimo ob forku in obdavčitvijo?
Ne, nihče (to vključuje tudi FURS).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

K0l1br1 ::

jype je izjavil:

srnjak je izjavil:

A kdo ve kako je s kovanci, ki jih dobimo ob forku in obdavčitvijo?
Ne, nihče (to vključuje tudi FURS).

Lahko bi se štelo za darilo. Vendar ker niso valuta niti stvar, dvomim, da so sploh predmet urejanja.

jype ::

K0l1br1 je izjavil:

Lahko bi se štelo za darilo. Vendar ker niso valuta niti stvar, dvomim, da so sploh predmet urejanja.
Ne, v resnici gre efektivno za tisk denarja, ampak zakonodaje o tem jasno ni, ker v običajnem svetu tako reč lahko počne le centralna banka, ne pa nek Polde z interneta.

JackieBrown ::

sumi666 je izjavil:

Na bittrexu spet Wallet maintenance na Waves ... fino ...
ETH pa LTC spet lepo plezata ... kdaj bomo kaj pobiral dobičke :)


Kot rečeno, pred novim letom - če boš tako želel. Naslednji ETH val je očitno že tu. :-)

perci ::

jype je izjavil:

srnjak je izjavil:

A kdo ve kako je s kovanci, ki jih dobimo ob forku in obdavčitvijo?
Ne, nihče (to vključuje tudi FURS).

se jim sanja, ampak vključuje davek :)

K0l1br1 ::

jype je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

Lahko bi se štelo za darilo. Vendar ker niso valuta niti stvar, dvomim, da so sploh predmet urejanja.
Ne, v resnici gre efektivno za tisk denarja, ampak zakonodaje o tem jasno ni, ker v običajnem svetu tako reč lahko počne le centralna banka, ne pa nek Polde z interneta.
Dovolj je, da se najde en brihten fursovc z željo, da je to le treba nekam zatlačiti, čeprav na trdo.

perci ::

K0l1br1 je izjavil:

jype je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

Lahko bi se štelo za darilo. Vendar ker niso valuta niti stvar, dvomim, da so sploh predmet urejanja.
Ne, v resnici gre efektivno za tisk denarja, ampak zakonodaje o tem jasno ni, ker v običajnem svetu tako reč lahko počne le centralna banka, ne pa nek Polde z interneta.
Dovolj je, da se najde en brihten fursovc z željo, da je to le treba nekam zatlačiti, čeprav na trdo.

Ne, to ni dovolj. V pravnih državah imamo za te stvari predpise, ki jih sprejema zakonodajalec, ne nek random brihten fursovec.

sumi666 ::

A lahko pomoč ... Hočem se registrirati na binance .. pa nimam pojma kaj naj vpišem pod --- referral id --- ???

janezvalva ::

sumi666 je izjavil:

A lahko pomoč ... Hočem se registrirati na binance .. pa nimam pojma kaj naj vpišem pod --- referral id --- ???

lol,
če hočeš, lahko vpišeš 11298185

Nejc28 ::

XRP se malo prebuja. Upam da se ne bo spet odbil od 0,80$.

jype ::

perci je izjavil:

se jim sanja, ampak vključuje davek :)
Kateri zakon pa to zajema?

JackieBrown ::

Nejc28 je izjavil:

XRP se malo prebuja. Upam da se ne bo spet odbil od 0,80$.


Seveda se bo odbil - navzdol. Takoj ko si banke popravijo svoje fiktivne četrtletne bilance.

Phantomeye ::

mi je kar malo žal trenutno, da sem odprodal (zamenjal) svoje ltc-je iz 2.7 na 0.7.

4knative ::

Nejc28 je izjavil:

XRP se malo prebuja. Upam da se ne bo spet odbil od 0,80$.


Nejc pa kaj ti tu delaš med špekulanti šitkoinov? Ti lahko pol Slovenije kupiš, jaooo.

Vazelin ::

jaz prodam ripple pri 0.81

Frankv ::

Zdaj naj bi se začelo pri altih, btc dominance padel pod trend.

smrko ::

btc dominanca je v zadnjih desetih dneh padla iz 67 na 52 procentov, tako da je padec pod 50% vprašanje največ nekaj dni

4knative ::

Vazelin je izjavil:

jaz prodam ripple pri 0.81


Jaz holdam XRP do bridkega konca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 4knative ()
««
206 / 976
»»