» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
205 / 976
»»

Blazz ::

denarnica za kater koin? vse borze majo online "denarnice" maš pa tud rešitve kot so Nexus, Jaxx itd.. vsaka podpira svoje coine... če pa je še vedno govora o ETN pa nimaš veliko izbire hehe

bonanno ::

a na bitrexu lahko ostale coinse samo z BTcjim kupiš?

shadeX ::

Lahko tudi ETH.

K0l1br1 ::

Meni pa je ustvarilo account pri ETN brez spend key. Bom videl, če se da kaj ščarati.

NEO kar raste. Je tole za prodati ali za držati?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

clinton386 ::

Neo-gui wallet: kam moram skopirati chain.acc datoteko za hitrejšo sinhronizacijo?
Sem skopiral poleg originalne chain datoteke pa se v 15 urah še vedno ni sinhronizirala.
V bistvu sploh točno ne vem kaj delam...
Delam po teh navodilih:
https://www.reddit.com/r/NEO/comments/6...

Zgodovina sprememb…

Smurf ::

K0l1br1 je izjavil:

Meni pa je ustvarilo account pri ETN brez spend key. Bom videl, če se da kaj ščarati.

NEO kar raste. Je tole za prodati ali za držati?

Jaz holdam. Vecji del ICOtov + novica o uspesni decentralizaciji se prihaja. Razen, ce zelis loviti vrhove (jaz si ne upam v tem momentu).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smurf ()

K0l1br1 ::

Neo-ta sem prenesel na kucoin, kjer ga imam kot edino valuto, da mi je spoti in nimam apetitov po daily tradanju.

krefi ::

no zanima me vodič kako trgovati s coinsi in sicer bi rad dabi jih kupoval z evri oz usd. registreral sem se na bitstamp, bittrex, binance ter coinbase trenutno cakam na sprejem registracije ze vec dni sedaj me zanima kaj storiti ali je potrebno cakati.
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Smurf ::

K0l1br1 je izjavil:

Neo-ta sem prenesel na kucoin, kjer ga imam kot edino valuto, da mi je spoti in nimam apetitov po daily tradanju.

Jaz trenutno (kljub ze velkemu skoku) verjamem, da ima NEO najvecji trenutni potencial med top15 valutami v naslednjih 2 mesecih. Realno gledano bi moral biti pred Cardano, ampak v kripto svetu ni zmeraj vse racionalno.

K0l1br1 ::

krefi je izjavil:

no zanima me vodič kako trgovati s coinsi in sicer bi rad dabi jih kupoval z evri oz usd. registreral sem se na bitstamp, bittrex, binance ter coinbase trenutno cakam na sprejem registracije ze vec dni sedaj me zanima kaj storiti ali je potrebno cakati.
Čakaš....

xabre ::

Blazz je izjavil:

etn je na cryptonightu zato amd +cpu pa maš z 580 hitr 4-5 usd.


Tako je in za mining farme se mi zdi da ni tolk zanimiv, ker moras met pc komponente, ne pa neke ascii module pa gas.

kiFni ::

Bi se kdo upal danes prodat recimo stanovanje ali hišo za 1 ali 2btc, glede da so napovedi za 2020 - 1btc = 500K$ ???

alanm ::

Vam gre na HITBTC withdraw ETH-ja ?
Ali je to morda kakšen alarm za preplah ?

Lp,

Samuel ::

kiFni je izjavil:

Bi se kdo upal danes prodat recimo stanovanje ali hišo za 1 ali 2btc, glede da so napovedi za 2020 - 1btc = 500K$ ???


Torej danes prodat hišo vredno 500k za 1 BTC? A to misliš?
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

zakmak ::

kiFni je izjavil:

Bi se kdo upal danes prodat recimo stanovanje ali hišo za 1 ali 2btc, glede da so napovedi za 2020 - 1btc = 500K$ ???



Če bi imel 20 hiš :)

kiFni ::

Ja odvisno kok je vredna hiša. jst sem mislil hiše vrednosti tam 200 - 300 jurjev. Ne neko super vilo.
No pa rečmo za 5btc.

Samuel ::

kiFni je izjavil:

Ja odvisno kok je vredna hiša. jst sem mislil hiše vrednosti tam 200 - 300 jurjev. Ne neko super vilo.
No pa rečmo za 5btc.


Za 100k USD bi prodal hišo vredno 200-300k EUR? Je to to???

A ti to resno?
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

kiFni ::

Ja pa recimo da verjameš da bo 1btc 500K. You're not thinking 4th dimensionally. Doc Brown - Back to the future. ;)

Jerry000 ::

Je kdo kupoval kaj na https://stocks.exchange? Na primer Shield (XSH). Stran je brez nekih security opcij, 2FA je...je varna stran ali se raje izogibat?

Smurf ::

kiFni je izjavil:

Ja pa recimo da verjameš da bo 1btc 500K. You're not thinking 4th dimensionally. Doc Brown - Back to the future. ;)

In zakaj bi ti prodal ceneje hiso? Prodal ti jo bom lepo po trzni ceni, in ce verjamem v bitcoine bom potem s tem denarjem kupil bitcoine.

Baja ::

@kifni:

če verjameš da bo en btc 500k, počakaš, kupiš bajto, pa ti 200-300k ostane.

nobeden pa ti danes ne bo prodal bajte vredne 200-300k za 15k. does not compute.

edit: ja, če prodajaš kaj v tem rangu za 1 btc, kupim takoj :p

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

kiFni ::

Tako kot noben ni hotu kupit btc po 100, 1000, 10000. Danes pa vsi jamrajo, da bi dal celo plačo not :)

CoreySteel ::

kiFni je izjavil:

Bi se kdo upal danes prodat recimo stanovanje ali hišo za 1 ali 2btc, glede da so napovedi za 2020 - 1btc = 500K$ ???

Huh, kje je pa tle logika? :D
Twitter: @CoreySteel_

Smurf ::

kiFni je izjavil:

Tako kot noben ni hotu kupit btc po 100, 1000, 10000. Danes pa vsi jamrajo, da bi dal celo plačo not :)

Cudna je tvoja logika. Zakaj bi kupoval nad trzno vrednostjo zato, ker verjamem, da bo slo nekaj navzgor.

Bolivar ::

Kater kovanc bo dodan na coinbase?

adminuser ::

Jerry000 je izjavil:

Je kdo kupoval kaj na https://stocks.exchange? Na primer Shield (XSH). Stran je brez nekih security opcij, 2FA je...je varna stran ali se raje izogibat?


Hi, jaz sem kupil ravno XSH, ter jih nato prenesel na moj osebni wallet. Dela brez problemov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: adminuser ()

detroit ::

matico1 je izjavil:

matkurba ajga, dobr sm zadel ceno za xvg, sm napisu par postov nazaj da zna pridt na 5-6c in evo ga, no zdej naj me pa še upošteva in skoči do sanjske cene 1$ :D

lep vikend je bil, me ni blo doma pa pridm učeri pogledam stanje pa me skor kap rukne :D

evo delim z vami mojo pot, začel sm 1.10.2017 z 165$, danes imam 950$. Večino sm naredu z xvg, neo in kmd.


Da ti povem čemu si zadel na xvgju. John McAfee. Mal po jutubej.
V kratekm bo phone call na youtubu okoli safexa za katerega meni da je best buy trenutno. Gospodine ma kafe meni da so anonimity coini top šit.
in ja sm holder safexa, ki ga trenutno ne more noben kupit ker so težave z marketi in ..debili:)
Skero

PrihajaNodi ::

Da ti povem čemu si zadel na xvgju. John McAfee. Mal po jutubej.
V kratekm bo phone call na youtubu okoli safexa za katerega meni da je best buy trenutno. Gospodine ma kafe meni da so anonimity coini top šit.
in ja sm holder safexa, ki ga trenutno ne more noben kupit ker so težave z marketi in ..debili:)


Res je. Wright še ni bil izdan. Upam da ste prodali na peaku. So že večkrat "izjavili" wright bo zdaj, zdaj, potem pa padec kot kamen.

Moje mnenje je da je Florin best buy sedaj. Ampak to je samo moje mnenje.

Zgodovina sprememb…

slotechar ::

slotechar je izjavil:

Steem in sbd zaenkrat dobr kaze pa ceprav ni se uzunaj smart media token. Ce kdo zeli najeti steem power za ustvarjanje sbd lahk najamete 10000 steem powerja za 160 steem za 28 dni. A kdo ve kolk sbd vrednih lajkov vam to potencialno ustvar zdej jo je sbd vreden vec kot 10$

Sbd danes dosegel celo 15$ in steem 2.5$ lepi casi na steemitu

RatedR ::

Zdravo, manjšo težavo imam pri vertifikaciji računa na strani Coinbase...že tretjič sem posredoval kvalitetno sliko svojega osebnega dokumenta pa mi je vsakič napisalo "Unable to vertify your identity" po določenem času.

Ima še kdo to težavo?
Tisti, ki trgujete na Coinbase, kateri osebni dokument ste podali?

shadeX ::

Navadno osebno izkaznico. Prijelo takoj. Je pa tudi kolega imel probleme z verifikacijo ampak je vedno pošiljal slabe slike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Blazz ::

sam sem mel tud težave na coinbase, 3x sm isto sliko poslal, pa je potem šlo skozi. :) pomoje majo naval in jih mal heca auth postopek

innerspace ::

Kaj je razlog za jump BCHja? Upa kdo staviti na nadaljno rast ali bo korekcija?
Mi izgleda, da bo cena ostala nad 0.1 BTCja.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Zgodovina sprememb…

D3m0r4l1z3d ::

Btc v bch pa potem v fiat ali btc ali alt
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

innerspace ::

...potem kvecjemu v ETH ali LTC.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

gruntfürmich ::

eth 12 conformacij... kako dolgo bo to trajalo?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

CoreySteel ::

edit: nevermind
Twitter: @CoreySteel_

Zgodovina sprememb…

Qcube ::

ETH ima blocktime 15 sekund, torej 12x15

Danes sem prvič pošiljal LTC in zdaj vidim da je dosti bolj uporabna kripto valuta za plačila, transakcija skoraj zastonj, 6 konfirmacij v par minutah... super.

Blazz ::

qcube, poglej si ripple, v parih sekundah :)

Qcube ::

Verjamem. Samo tam ko sem pošiljal sprejemajo samo BTC, ETH, DASH in LTC, pa sem poskusil LTC ker še nikoli nisem.

JackieBrown ::

innerspace je izjavil:

Kaj je razlog za jump BCHja? Upa kdo staviti na nadaljno rast ali bo korekcija?
Mi izgleda, da bo cena ostala nad 0.1 BTCja.


Cena BCH-ja bo nekje med 1. in 2. tednom januarja 2018 drastično padla. Kupi takrat - na polno! ;-)

DrSergioDJ ::

Ima še kdo probleme z Kucoin exchange? Danes mi že cel dan melje v prazno in ne naloži strani.
...

innerspace ::

JackieBrown je izjavil:

Cena BCH-ja bo nekje med 1. in 2. tednom januarja 2018 drastično padla. Kupi takrat - na polno! ;-)


Po cem sklepas? Vecino imam v BTC, nekaj malega v BCH. Me mika, da bi prelil v BCH do novega leta.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

JackieBrown ::

innerspace je izjavil:

JackieBrown je izjavil:

Cena BCH-ja bo nekje med 1. in 2. tednom januarja 2018 drastično padla. Kupi takrat - na polno! ;-)


Po cem sklepas? Vecino imam v BTC, nekaj malega v BCH. Me mika, da bi prelil v BCH do novega leta.


Naredil boš napako. Če že hočeš prelivat, potem raje prelij v Litecoin, ki bo do novega leta zrasel do 600 USD, OMG bo pa tud eksplodiral te dni in se najmanj podvojil če ne kaj več.

innerspace ::

Hmm, naceloma spostujem mnenja ampak bi bilo fajn ce vsaj malenkostno pojasnis od kod ti taki sklepi ;)
LTC in ETH sta na menuju po novem letu.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

4knative ::

kiFni je izjavil:

Tako kot noben ni hotu kupit btc po 100, 1000, 10000. Danes pa vsi jamrajo, da bi dal celo plačo not :)

Zakaj ni nihče pisal o bitcoinu v letu 2014, 2015, 2016? Zakaj se je pisalo samo okoli tistega balona ko je bil 1btc 1000usd? Takrat se je folk začel množično hvalit kako so naredili dobro potezo in prodali 1btc za 1000 usd, kupili pa pod 1 usd in povrhu še zrudarili na tisoče kovancev. Vsi so začeli slikat Lambote in te fore. Čez čas je vse skupaj potihnilo. Zdaj spet povsod reklame, vsi z Lamboti in vabijo v kripto svet. Wtf? Zakaj hočete da bi jaz imel lambota v garaži, prijazni ljudje iz youtuba in oglasov? Zbrišem kukije in isto, menjam ip, menjam browser. Isto. Nekdo vlaga milijone, v promocijo tega.

In to je to. 1000-kratna rast je predpogoj da se začne pisat o tem, drugače ni zanimivo. Če bi loto bil 50k ga nihče ne bi povohal, zdaj pa lahko iz 2 eur narediš 50mio v ameriki celo 500mio in vsaka gospodinja se sprašuje kako bi jih porabila. Saj bo minilo, pokemoni so tudi prišli in obnoreli svet za nekaj časa. Pa so šli.

innerspace ::

Zaradi pokemonov so nekateri mastno zasluzili, drugi postali odvisni in nekateri od teh doziveli zacasne ali trajne traume.
Ja, zelo podobno kot z Bitcoinu, s tem, da tukaj se ni konec igre...
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

kingsix ::

Ne razumem priljubljenosti NEO'ta tukaj. Najbolj napihnjen kripto v top 20.
Je tam že sploh deployan kak smart contract? lol.

Rename antshares v Neo..naredi reklamo/pump in folk že skače na vlak.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

shadeX ::

Pokemoni so drugače še kako živi.

https://trends.google.com/trends/explor...

JackieBrown ::

innerspace je izjavil:

Hmm, naceloma spostujem mnenja ampak bi bilo fajn ce vsaj malenkostno pojasnis od kod ti taki sklepi ;)
LTC in ETH sta na menuju po novem letu.


LTC bo postregel z enim presenečenjem okoli Božiča. ETH bo v naslednjem valu šel do 1000 USD, kar pa utegne bit pred novim letom. OMG naj bi s svojim walletom postregel ob koncu tega leta - temu ustrezen bo bum. BTC pred novim letom ne bo šel kaj dosti višje od 25000 USD. BCH pa ... ne povem. ;-)
««
205 / 976
»»