» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
155 / 976
»»

Red_Mamba ::

Mato989 je izjavil:

xabre je izjavil:

Mato989 je izjavil:

oracle je izjavil:

Aja folk, kakšen mate pa dolgoročen plan? Recimo s trejdanjem zaslužte 100, 200, 500k... Kdaj se ustavt in kaj s tem nardit? Polovico prodat, kupt nepremičnino..?

Cilj je iz 10.000€ prit na 150.000€... nato vzet ven za vrednost 1 sobnega stanovanja, z ostalim pa probat prit do takšne številke da bi od obresti dobival 1.000€/mesečno... nisem pa še zračunal koliko bi to moralo bit, ker to so bolj sanje, vsaj ta drugi del :)

Prvi pa se mi zdi dosegljiv v roku 1-2 let realno gledano.


Od bancnih obresti nau nic, pa jurja ti bo premalo. Moras si zrihtat biznis, ki placuje samega sebe pa ti prinasa denar. Recimo kafic z dobrimi kelnaricami :D


Ja saj če pomisliš kupiš 4 stanovanja, ali še bolje zgradiš za 200k eno hišo večstanovanjsko, oz 4-5 1-sobnih stanovanj v bližini LJ/MB pa si zmagovalec :) Ampak kot pravim, prvi del sem mislil resno, drugi je pa sanjanje...

iz 10k na 150k menim da je realno z malo sreče :) kaj več pa šta bude bude :)


ce si v pravi ICO vlozil prides kamot do maljona ne sam 150k
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Qcube ::

Aston_11 je izjavil:

Kako je lahko 62% 8600 USD?


Gledano od ta zadnjega dna pred vzponom, 7860-9770, po bitfinex grafu.

Sanches000 ::

Pozdrav! Malo berem tule in me zanima vaše mnenje kam bi bilo najbolje naložit...v male coine(XRP,NXT,STR,EMC2,RIC) ali kam drugam

oracle ::

To je dilema, kje gledat izhodišče. Jaz sem vzel pri 3000 $. Takrat je bil nazadnje masovni buy (se vidi po volumnu). Tist BCC napad pa tud vprašanje, če je za upoštevat.

XRP mali coin je reku :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

Vazelin ::

Verjetno je mislu v mali coin po usd na coin:D

Sanches000 ::

To sem mislil ja

pwn3rrr ::

V izobraževanje.

Horejšio ::

BTC.

Kripto ::

Qcube je izjavil:

Jaz predvidevam padec samo do 9050$(7550€), kar bi lahko bilo že jutri zjutraj, bo treba sproti spremljat.


Temu se reče korekcija :)

Sanches000 ::

Kakšno mnenje imate o tem...je kaj resnica ali kar nekaj

"This is a message from an insider. I am a member of Chinese whales community. I cannot provide any proofs nor open my identity but I cannot allow myself to stand and watch for the greatest theft from poor and reputation destruction of blockchain based cryptocurrency to happen.
I have been informed of major Bitcoin manipulation taking place in order to compromise Bitcoin security and reliability. A group of coordinated Chinese investors have a plan to pump Bitcoin to 10000 USD after which they plan on coordinated crash of Bitcoin to sub 1000 levels because they have already taken their fiat money out and replaced them with margin tether traiding. It will not cost them a dollar. They will push Bitcoin below the demand levels.
The situation with Bitfinex and Tethers is legitimate but it is a distraction. Inflated amount of Tethers are not a source of money used for Pump. Bitcoin is the source.
For some reason community accepted 20 Billion dollar appearance out of thin air which is the market capitalization of Bitcoin Cash as the natural process. It is not natural. These artificial money are currently used to cash out Chinese investors and pump original Bitcoin to 10000 USD without taking any losses.
Shortly after Bitcoin crash below 1000 USD they plan to introduce Bitcoin Cash as a true Bitcoin and necessary replacament which is not inflated and then reject Tether pairings. This is why Bitcoin Cash price is stabilized at 1000 USD as was price of original Bitcoin in January 2017.
This is the operation Dragonslayer in it's final stage. They have created billion of dollars with Bitcoin hardforks and use Tether as a tool to artificially bump Bitcoin price cash out their money and coordinate total collapse.
Please be careful as next month will be very *unstable"

Vazelin ::

Lepo bi bilo biti član kitajskr zbornice kitov

gruntfürmich ::

Mato989 je izjavil:

iz 10k na 150k menim da je realno z malo sreče :) kaj več pa šta bude bude :)
to bi lahko naredil v prvih tednih novembra z bhc.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

perci ::

na eurojackpot še z manj

Vazelin ::

A kaj kupujes grun?

Tarzan ::

Glede na ves fud je čas za nakup. Toliko je nekih zgodbic, da ne vem če ni vse skupaj sviranje kukcu.

gruntfürmich ::

sem že kar sem mislil, itq z 4 dnevno zamudo zaradi prenosa keša na bitstamp
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

slotechar ::

Mislm da se bitcoin akumulira in ce zbere dovolj poguma bo sel na 10.000. Ce ne bi bilo pshiloloskega strahu pred 10.000 bi ga ze dosegel.

Zgodovina sprememb…

Aston_11 ::

Praktično ni ovire do 100 jurjev v naslednjem letu.

Yipe bo naslednje leto miljarder, ostali pa ne boste.

XRP bo skočil na okrog 10x sedanjo vrednost, torej nekje 2 do 2.4 USD.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

kingsix ::

Tako je..edina ovira je "common sense", tukaj pa ga itak ni. :D

Sc0ut ::

slotechar je izjavil:

Mislm da se bitcoin akumulira in ce zbere dovolj poguma bo sel na 10.000. Ce ne bi bilo pshiloloskega strahu pred 10.000 bi ga ze dosegel.


Pogum al tetre... To s tezri mi gre prav na bruhanje.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Vazelin ::

večina nas upa na bumpy december:D

slotechar ::

Ce se bodo zastojnski btc icoti nadaljeval in ce wall streetarji ne bodo povzrocali kaksnih pisdarij, ce ne bo kaj bistveno drugacnih regulacij potem lahk doseze marsikaj. Ce , ce, ce....1 let je dolga doba.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

slotechar je izjavil:

Ce se bodo zastojnski btc icoti nadaljeval in ce wall streetarji ne bodo povzrocali kaksnih pisdarij, ce ne bo kaj bistveno drugacnih regulacij potem lahk doseze marsikaj. Ce , ce, ce....1 let je dolga doba.

ja lahko tudi pade nazaj pod jurja:D

slotechar ::

Sc0ut je izjavil:

slotechar je izjavil:

Mislm da se bitcoin akumulira in ce zbere dovolj poguma bo sel na 10.000. Ce ne bi bilo pshiloloskega strahu pred 10.000 bi ga ze dosegel.


Pogum al tetre... To s tezri mi gre prav na bruhanje.

Kaj mislis s tem? Ne razumem

Sc0ut ::

Tetre delajo "out of thin air" pol pa pumpajo btc.

To je zlo crnogled pogled na sceno.

Tak, bolj realen pa je to kaj si rekel, zbira se zalet za polet.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

primozcim ::

Baja je izjavil:

oracle je izjavil:

Adel je že več kot 12 let prisoten na tehnološkem razvoju storitev.
Utemelji prosim. Kaj točno si razvijal 12 let, da je vredno omembe?

V svoji bogati karieri je sodeloval z več kot 200 mednarodno uspešnih blagovnih znamk.
Naštej teh 200 znamk, kakšna je bila tvoja vloga in kakšen uspeh.

Njegov analitičen in kontroverzen pristop k postavljanju projektov ga uvršča med močne poznavalce trendov prihodnosti.
Ali je tvoj najboljši prijatelj Milan?. Vidoviti?

Če si resen, boš resno odgovoril na vprašanja. In pa še bonus vprašanja: Naziv in lokacija tvoje firme? S.P. so ti zaprli, zakaj? Ali si edini "zaposlen" v atrix?


+1


Berem tole debato, pa se bom vključil. Moje ime je Primož Cimerman in sem del Atrix ekipe. Jaz sem postavil sistem http://med.over.net V block chainu, ne v kriptu sem že vrsto let, Pač poklicna usmeritev, zadnji dve leti pa še v kriptu.
Zakaj sem prišel v Atrix? V kripto vlagam že nekaj časa, moj portfelj je verjetno večji od večine tukaj gor, zaslužil sem že po 100.000€ (saj veste,d a block chain lahko vse dokaže, v NEO prej ANT sem vložil 1000€, marca letos, vsak si zna izračunati koliko sem zaslužil, samo od ene valute in , da ne bo nerazumevanja tudi izgubil 100.000€ na drugih valutah, kupil sem valute v katere sem verjel, pa so se izkazale, da so pum and dump, ali pa preprosto nateg. Nisem pa prodajal, ker sem vedno bral papirje, ki so se izkazali za slabe.

Na kratko vsako valuto ICO, ki sem jo in jo kupite ste na nek način investitorji v to podjetje.
Torej investiral sem v ICO in to 100% denarja, recimo 1000€ in ta firma in ta ICO je bil vesel mojih 1000€, in skupaj je nabral nekaj milijonov denarja, ker je v WP napisal, da bo nekaj naredil.
Če smo natančni, je torej čisto vsak, ki je danes naredil ICO pobasal 100% vaših vložkov, sedaj pa bo za ta denar nekaj naredil. In vi in jaz samo upamo, da mu bo uspelo in da se bo mojih 1000€ oplemenitilo. če pa se ne bo, pa sem bil seznanjen z tveganjem kripto trgovanja.

In zato smo pri Atrixu iskali opcijo, kako zaščiti nove investitorje, ki niso tako vešči trgovanja, ker ne poznajo pasti in ostalih mahinacij, da imajo vsaj neko zaščito. Zato sem prišel v model, ki ga je zastavil Adel, jaz sem samo dodal svoje poglede in znanja iz 17 letnega vodenja največjega socialnega sistema Med.Over.Net. Na MON-u nihče ne plača za nasvet in nihče ni plačan, pa kljub temu smo dali preko 1.000.000 nasvetov, tržimo se izključno iz oglasov in projektov, ki jih vodimo. Torej smo nekaj dali družbi. predvidevam, da je prej ali slej vsak od vas vsaj enkrat uporabil MON za svoje informiranje. In moj pogled ter izkušnje, sem želel prenesti v Atrix.

Zakaj? Veliko ljudi vlaga in veliko jih tudi izgubi, trenutno vse raste, ampak.... Ampak jaz ne morem svojim prijateljem rečt, dajte vložit , če vem,d a lahko vse izgubijo.
Danes vsi samo obljubljajo donose, 300%, 400%, kaj pa če ne rata???

Tako tudi Atrix dobi ICO denar, ne napihujemo in omejujemo max nakupa, da se ne morejo delati whaili. prav tako morate pred nakupom čez KYC, tega tudi skoraj nihče nima.

In da se razumemo, ne poberemo 20%, vi vložite 100% v Atrix, tako kot vsi ostali in tako kot vsi ostali, bomo tudi mi dodajali nove in nove funkcionalnosti. Za razliko od ostalih, pa smo dali 80% sredstev v kritični fond, če se tako izrazim, kot garancijo za 5 let. V 5 letih, lahko kadarkoli vzamete ven najmanj 80% svojega vložka, kar pa ne pomeni, da ne boste mogli čez 6 mesecev prodati ATRIX za 6€ Če ga kupite danes za 2€, ga boste čez 6 mesecev prodali za 6€, torej 2x zaslužka. Seveda so naši načrti še veliko večji, drugače ne bi šli v to. Vsak lahko reče nateg, ampak enako lahko rečete za popolnoma vsak kovanec.

Poudarek smo naredili na garanciji, saj menimo, da bi morala to imeti prav vsaka valuta, na koncu koncev sem jaz njihov investitor. Torej vsi delamo z vašim denarjem in drugi z mojim. Garancije nimamo pa nobene, samo upamo lahko, da jim bo uspelo.

Tak način in program pa ravno zaradi tega, ker nočemo delati nekaj na kratki rok in brez neke osnovne higiene in zaščite za vas.

In ravno zato, ker ne napihujemo, ker se ne govori samo o bajnih dobičkih, ker delamo počasi in kredibilno imamo tudi takšna nezaupanja, zakaj ne delate marketinga, joh in sploh.
prednost block chaina je to, da je vse transparentno, nič ne morete skriti. ne vem koliko od vas zna pogledati in sploh pogleda, kakos e delajo ICO-ti. 10 milijonov tokenov iz enega naslova, gor in dol. In že piše oglas, zbrali smo že 10 mio, kmalu bo konec, pohitite. In kaj naredijo ovce, ki ne berejo in ne znajo, ne me narobe razumeti, ne vsi, ampak gredo in nakažejo. Ker je takšna reklama.

Vse dosedenje izkušnje, smo želeli tukaj dodati, saj želimo spremeniti miselnost in previdnost vlaganja.
Danes vsi vlagajo, brez da bi prebrali ozadje, samo če veliko ljudi o tem govori, se že predvideva, da bo to dobro. Samo plača se enega opinion makerja in bo vsak token poskočil, ker ljudje ne gledajo na to kaj se dela, kakšen je potencial, ampak jih vodi samo hiter zaslužek.
V zadnjem mesecu je ven prišlo 300 novih ICO-tov. ICO ni nič drugega kot financiranje investiranje v podjetje ali bo podjetje res kaj naredilo, pa je res odvisno od vodilnih in njihovega namena.
Sedaj pa mi povejte, kako pa lahko preverite, kakšen namen ima podjetje, ki pobere 10 mio in ne rabijo nobenemu odgovarjati???

To velja za cel kripto svet, Atrix pa ponuja garancijo. Se vam ne zdi to smiselno?

Koliko tokenov je prišlo na borzo z velikim pompom, tam pa izgubilo več kot 50% svoje vrednosti in je danes pod ceno ICO-ta a se kdo pritožuje zaradi tega. Pa ravno tako smo vložili 100% svojega vložka, veseli smo lahko, da smo ven pobrali kar je ostalo, včasih tudi manj kot 40% in teh 400% smo vložili naprej v drugega in upali, da si pokrijemo zgubo. hvala Bogu, da večina raste.

vse to je realno stanje kripto sveta. treba pa je pogledati objektivno, nekaj je teorija, drugo pa praksa. In tudi ta balon bo prej ali slej počil.

BTC je 10.000$ lahko da bo 14.000$ samo vprašanje je, kdaj bo počil, ker to se bo zgodilo in potem bo vse zgrmelo. Ljudje bodo panično prodajali, dajali v EURE in si hoteli nakazovati na račune. Ampak ne bo denarja, veliki bodo zasedli pozicije in smao nemočno bodo opazovali, kako drsijo navszdol in takrat bodo bolele glave. Zakaj, ker BTC nič ne garantira.

Kaj pa če vložite v ATRIX??? Če vse zgrmi, lahko iz 2$ oade samo na 1.6$ in mi bomo še vedno z investicijskim denarjem, ki smo ga že dobili in iz tistega, kar bomo pridobili od Presala in ICO ta, še vedno delali na našem programu. Delali na tem,d a bo ATRIX dosegel do konca leta najmanj 10$

vem vsi se boste spraševali kako? Tudi to vse piše v WP. Delamo z bankami, rpavimi bankami in ne samo z kripto bankami kot je XAPO, Atrix se bo uporabljal v resničnem življenju in trgovanju. Z Atrixom boste dejansko nekaj lahko delali.

Trenutno je na svetu samo 19 funkcionalnih kovancev, s katerim lahko dejansko tudi nekaj naredite. Vsi ostali so samo predmet trgovanja.

Mi smo tukaj, med vami, čeparv je krit svet tako širok, da je naš trg zanemarljiv. Ampak tukaj živimo in zato tudi to počnemo z vami in se pogovarjamo. Morate pa vedeti, da je kripto svet en nov mali svet, kjer smo Slovensci zopet v manjšini, smo pa toliko bolj pametni, vsaj v kritp svetu.

Se opravičujem za dolgo sporočilo.

Ampak nis e mi dalo na vse komentarje odgovarjati. Če pa imate še kakšno vprašanje, pa me le vprašajte. Bom z veseljem odgovoril. Ja moja specialnost je tudi komuniciranje po forumih. Adelova pa je pač nekaj drugega, kar ne pomeni,da njegov namen in ideje niso dobre.

Moje osebno mnenje je, da bo ATRIX spremenil poglede na vlaganje v kripto svet. In to ostali strokovnjaki potihem potrjujejo. prej ali slej, bodo morali tudi oni uvesti marsikatero regulativno funkcijo. Do takrat pa....kako že rečejo, če ljudje hočejo vlagati brez garancije, pa jim dajmo to možnost.

Primož

p.s.
še enkrat opravičilo za dolg post moj mail primoz@atrix.io ali FB https://www.facebook.com/primoz.cimerma...

krneki0001 ::

Ni strahu pred 10k dolarji za en btc. Strah, pa niti ne strah, ampak previdnost je pred tem, da bodo kiti pri tej cifri spumpali btc nazaj na 2 do 3k in bo večina poštenih ljudi, ki so v zadnjih mesecih vložili pravi denar ( ne neke fejk dolarje), izgubila vse kar so vložili.

primozcim ::

Sanches000 je izjavil:

Kakšno mnenje imate o tem...je kaj resnica ali kar nekaj

"This is a message from an insider. I am a member of Chinese whales community. I cannot provide any proofs nor open my identity but I cannot allow myself to stand and watch for the greatest theft from poor and reputation destruction of blockchain based cryptocurrency to happen.
I have been informed of major Bitcoin manipulation taking place in order to compromise Bitcoin security and reliability. A group of coordinated Chinese investors have a plan to pump Bitcoin to 10000 USD after which they plan on coordinated crash of Bitcoin to sub 1000 levels because they have already taken their fiat money out and replaced them with margin tether traiding. It will not cost them a dollar. They will push Bitcoin below the demand levels.
The situation with Bitfinex and Tethers is legitimate but it is a distraction. Inflated amount of Tethers are not a source of money used for Pump. Bitcoin is the source.
For some reason community accepted 20 Billion dollar appearance out of thin air which is the market capitalization of Bitcoin Cash as the natural process. It is not natural. These artificial money are currently used to cash out Chinese investors and pump original Bitcoin to 10000 USD without taking any losses.
Shortly after Bitcoin crash below 1000 USD they plan to introduce Bitcoin Cash as a true Bitcoin and necessary replacament which is not inflated and then reject Tether pairings. This is why Bitcoin Cash price is stabilized at 1000 USD as was price of original Bitcoin in January 2017.
This is the operation Dragonslayer in it's final stage. They have created billion of dollars with Bitcoin hardforks and use Tether as a tool to artificially bump Bitcoin price cash out their money and coordinate total collapse.
Please be careful as next month will be very *unstable"


Ta post že nekaj časa kroži.

Ve je možno?

Morate vedeti,d a je to tako velik interes korporacij, da lahko naredijo karkoli hočejo. Ste pogledali prvih 150 transakcij ali prve algoritme. vse imajo po 50 BTC-jev in nihče se jih še ni dotaknil, naprej sploh nisem gledal.
Pravijo, da Satoshi ne obstaja?
pravijo, da je BTC produkt NSA-ja?
pravijo, da je BTC tisto akr so rekli, elektronski denar?
pravijo, da so zadaj JP Morgan in ostali, da so njihove izjave samo fora v levo.

Logika in zgodovina učita, da vodilni na tem svetu, ne bi dopustili, da gre toliko denarja mimo njih.

Kaj vi mislite da je potem res?
1000 BTC-jev na borzi, pa že naredi spremembo, kaj šee 10.000 ali 100.000, delajo lahko marsikaj.

Primož

krneki0001 je izjavil:

Ni strahu pred 10k dolarji za en btc. Strah, pa niti ne strah, ampak previdnost je pred tem, da bodo kiti pri tej cifri spumpali btc nazaj na 2 do 3k in bo večina poštenih ljudi, ki so v zadnjih mesecih vložili pravi denar ( ne neke fejk dolarje), izgubila vse kar so vložili.


In točno to se bo zgodilo. To se dogaja vsak dan. Tudi pri ICO-tih, je ICO decentraliziran, če ima 80% vseh kovancev lastnik?

Primož

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: primozcim ()

krneki0001 ::

Primozicm, v tem, da smo slovenci majhni v kriptosvetu se pa zelo motiš. Procentualno (ker po številu ne moremo ravno že kot narod tekmovati), ampak procentualno smo zelo visoko. Skoraj vsak drugi, ali pa vsaj tretji, kar jih jaz poznam se ukvarja s kriptovalutami. Pa poznam ogromno ljudi. Veliko sem jih tudi sam upeljal.

Vazelin ::

a mislite da se kripto scena sploh lahko še kdaj pobere če btc npr. pade nazaj na nekje 1500 usd?

primož: moram prebrat tvoj sestav. vašega CEOta pa le skulirajte ker se obnaša ko nek pav.

Aston_11 ::

Vazelin je izjavil:

a mislite da se kripto scena sploh lahko še kdaj pobere če btc npr. pade nazaj na nekje 1500 usd?
Pobrala se bo prej kot v prejšnjem eventu, ko je zgrmelo dol za ene dve leti.

primozcim ::

krneki0001 je izjavil:

Primozicm, v tem, da smo slovenci majhni v kriptosvetu se pa zelo motiš. Procentualno (ker po številu ne moremo ravno že kot narod tekmovati), ampak procentualno smo zelo visoko. Skoraj vsak drugi, ali pa vsaj tretji, kar jih jaz poznam se ukvarja s kriptovalutami. Pa poznam ogromno ljudi. Veliko sem jih tudi sam upeljal.


Se strinjam, mislil sem kvantiteto in ne %, še vseeno pa menim, da ne vsak drugi ali tretji,če sklepam po MON-u, veliko manj od 5-10 % se ukvarja.

res pa da vsi govorijo o tem, če so si naložili jaxx-a na telefon, še ne pomeni da so trgovalci, trgovalec je tisti, ki je nakazal € na račun, teh pa ni tako veliko.
Sem pa tja, pa ima vsak kakšne 10€ na denarnici. ZAdnjič mi je nekdo kazal denarnico, ker mu je nekdo dal na denarnico 10€, danes jih ima pa 23€ tudi ta se ima za trgovalca. :)

primož

veh43ov ::

Aston_11 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

a mislite da se kripto scena sploh lahko še kdaj pobere če btc npr. pade nazaj na nekje 1500 usd?
Pobrala se bo prej kot v prejšnjem eventu, ko je zgrmelo dol za ene dve leti.

Jst vem, da bom takrat dal all in. :D

WhiteAngel ::

@primozcim: Malo se umiri(te). BTC bo obstal še dolgo po tem, ko vašega Atrixa ne bo več.

Vazelin ::

veh43ov je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

a mislite da se kripto scena sploh lahko še kdaj pobere če btc npr. pade nazaj na nekje 1500 usd?
Pobrala se bo prej kot v prejšnjem eventu, ko je zgrmelo dol za ene dve leti.

Jst vem, da bom takrat dal all in. :D

me zanima kako boš dal all in po par 10% korekciji:D

WhiteAngel ::

veh43ov je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

a mislite da se kripto scena sploh lahko še kdaj pobere če btc npr. pade nazaj na nekje 1500 usd?
Pobrala se bo prej kot v prejšnjem eventu, ko je zgrmelo dol za ene dve leti.

Jst vem, da bom takrat dal all in. :D


Hihi. Pozabljaš, da je FOMO čustvo mnogo močnejše od slabe volje, ko delaš bulo. Good luck ;)

veh43ov ::

Vazelin je izjavil:

veh43ov je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

a mislite da se kripto scena sploh lahko še kdaj pobere če btc npr. pade nazaj na nekje 1500 usd?
Pobrala se bo prej kot v prejšnjem eventu, ko je zgrmelo dol za ene dve leti.

Jst vem, da bom takrat dal all in. :D

me zanima kako boš dal all in po par 10% korekciji:D
tako da kliknem z miško na buy max.

primozcim ::

Vazelin je izjavil:

a mislite da se kripto scena sploh lahko še kdaj pobere če btc npr. pade nazaj na nekje 1500 usd?

primož: moram prebrat tvoj sestav. vašega CEOta pa le skulirajte ker se obnaša ko nek pav.


Nič bat, mal je temperamenten, to mi je všeč pri njemu, ima pa vsak lastnost tudi slabe strani. Tudi moja prijaznost je včasih problem in bi bilo bolje,d a je ne bi bilo.

če rabiš kakšen odgovor, ga bom jaz z veseljem delil z vami. To je moja naloga :)

Še odgovor če BTC pade. Če pade na 1500 usd, bo šel tudi na 30.000 usd. Mi vsepreveč gledamo samo na kripto svet. Poanta je blockchain, kripto je smao tako zanimiv, ker trenutno prinaša ogromne dobičke.

kripto valute so prihodnost in vsi poznajo BTC, lahko da bo prevladal BCC ali Monero, tega ne moremo vedeti, ampak trenutno glede na funkcionalnost ima BTC še vedno veliko prednost. Je mogra malo počasnejši, ampak je direktno denarna valuta, pragmatiki pa vedno vzamejo tisto kar ljduje najbolj uporabljajo in poznajo. Zakaj bi se mučili z novimi. Je pa res, da ostali lepo mirno korakajo zraven in čakajo na napake.

To je tako kot iskalci v internetu. Bilo jih je ogromno, zmagal je pa google, yahoo, bing, najdi.si, matkurja, eon...ogromno jih je bilo, eni celo boljši od drugih, ampak samo nekateri so znali prodati in se obdržati.
Internet je tudi decentralizacija. Pa pogljte danes, google je čisti centralizacija. Ve kaj brskate, ve kakšne maile imate, pa še datoteke in slike mu dajete na disk... Vse pri enemu, pa se psloh ne zavedamo.

primož

WhiteAngel je izjavil:

@primozcim: Malo se umiri(te). BTC bo obstal še dolgo po tem, ko vašega Atrixa ne bo več.


Tudi mogoče, kot verjetno ne bo 90% vseh kovancev, vam pa gre v nos Atrix, ker vam nekaj ponuja in razlaga. Lahko bi mirno zapustili naš trg in šli na tuje, ampak tukaj smo doma, pa še država je naklonjena kriptu.

TAkšna izjava me spominja na leto 1999, ko sem začel delati http://med.over.net tudi takrat so mi vsi rekli,da sem butelj ker se s tem ukvarjam...Če bi takrat vse poslušal, ptoem danes ne bi bil to eden najbolj obiskanih portalov pri nas.

pri vsakem začetku imaš veliko dvomljivcev, še več pa nevoščljivcev.

TAko to gre, ampak imam že trdo kožo.

primož

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: primozcim ()

slotechar ::

@primoz lepo da si se oglasil. Mislim da bi bilo lepo ce bi na kaksni strani bili predstavljeni clani oziroma ekipa, ki stoji za atrixom. To kar si tukaj napisal je ok. Ampak zakaj se ne predstavite na uradnih straneh. Ljudje so zdaj zelo previdni do icotov. Se posebej ce ne poznajo dovolj ozadja.

Zgodovina sprememb…

lambda ::

primozcim je izjavil:

In da se razumemo, ne poberemo 20%, vi vložite 100% v Atrix, tako kot vsi ostali in tako kot vsi ostali, bomo tudi mi dodajali nove in nove funkcionalnosti. Za razliko od ostalih, pa smo dali 80% sredstev v kritični fond, če se tako izrazim, kot garancijo za 5 let.

Skratka morebitne dobičke bo generiralo samo 20% vloženih sredstev (oz. celo samo 13%, kot je vaš CEO omenil). Zato bodo ti ustrezno manjši. Ostalih 80% bo v kritičnem fondu počelo nič oz. tvegalo kak črn scenarij.

Zanimiv (a noro bedast) marketinški trik ste poskusili s to garancijo. Tole sranje bodo sicer razni bučki, npr. taki s tvojega foruma, najbrž celo kupovali.

mikhaair ::

Se strinjam s tem o marketinskem triku. Ce nocem reskirat, ne bom vlozil 100, ampak npr. 20. Zakaj bi nekje stalo se 80, ki jih zagotovo dobim nazaj. Ce jih zagotovo dobim, je bolje, da ostanejo pri meni.

Vazelin ::

čez par let, ko bomo vsi milijonarji, ko bo 1 BTC 100.000EUR (ki jih bomo v dipu kupili za 900 eur po komadu) bi lahko organizirali kakšno srečanje SloTech Kripto v Intercontinentalu LJ .>:D

wow na kraknu uspel s prvo potrdit naročilo. vseen pride do error kvadrata ampak gre vsaj skozi:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

primozcim ::

slotechar je izjavil:

@primoz lepo da si se oglasil. Mislim da bi bilo lepo ce bi na kaksni strani bili predstavljeni clani oziroma ekipa, ki stoji za atrixom. To kar si tukaj napisal je ok. Ampak zakaj se ne predstavite na uradnih straneh. Ljudje so zdaj zelo previdni do icotov. Se posebej ce ne poznajo dovolj ozadja.



Se strinjam, objavljeni smo s slikami brez opisov, samo link na linktin, popravimo in dopolnimo. In kot ekipa niso samo tisti, ki so na sliki. Kar je logično, nekateri nočejo biti izpostavljeni, ampak so zraven tudi investitorji, v tem svetu pa se skoraj vsi med sabo poznamo in seveda tudi sodelujemo, pa tudi jaz nisem napisan na vseh straneh.
Skoraj vsi tokeni so namenjeni uporabnikom, mi smo dobili dovolj denarja od investitorjev, da delamo brez ICO denarja naslednji leti.

Toliko časa sem v informatiki in v poslu, da vem, da noben software ne stane 10.mio kot nekateri pridobijo. Stane pa 10 mio softver če je zraven še Tesla pa Lamborgini.

vse kar je več kot 500.000 € je preseravanje. zakaj, neka se, kad se može in to z vašim denarjem. In to je tisto, kjer hočemo mi postaviti nove standarde, tesla bo, ko si jo bomo zaslužili s svojim delom.
Seveda je ves denar naš od ICO ta, 100%, ampak mi smo ga dali 80% za vašo garancijo, ker vemo, da lahko z 20% naredimo tisto, kar drugi z 100% s tem bomo dokazali, kako verjamemo v naš produkt.
20% d 10 mion je 2 milijona. Zakaj potem mi ne oglašujemo na veliko in promoviramo, ICO pa je že zunaj. Ker denar za 2 letno delo je že v firmi. Vse ostalo je dodatek in morda še kakšen delavec več ali pa kakšno predavanje v tujini več. Ampak več kot lahko pa nihče ne zmore. Samo zato,d a bomo delali famo, pa zato tega nismo naredili.

PAč smao malo drugačen pogled, na celotno stvar in bolj realen, čeprav je tudi ostalo vse realno, če smo pošteni. Naša odločitev je pač takšna.

primož

lambda ::

primozcim je izjavil:

vemo, da lahko z 20% naredimo tisto, kar drugi z 100% s tem bomo dokazali, kako verjamemo v naš produkt

Zakaj pa potem ne poberete samo 20%?

Blazz ::

veste kaj ne zastopim @primoz @adel - zakaj izgubljate čas z slo-techom? Če imate tako super idejo, imate takorekoč cel EU market (in še marsikje) za plasirat jo, ne pa recmo 100-200 folka k gleda tole temo na slo-techu. Čas, ki ga investirate v "razglabljanje" tule, bi bil bolje porabljen drugje.

in glede na to da sem tudi sam že 10+ let v corporate poslovnem svetu imate zelo "čudno" obnašanje do potencialnih bodočih strank. Nekateri komentarji tule in po FB in verjetno še kje iz vaše strani so enostavno zgrešeni, če milo rečem.

In s tem , da se bo še kdo priklopil iz vašega teama v to temo in dodal svoje poglede nažalost ne izboljšuje situacije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

primozcim ::

lambda je izjavil:

primozcim je izjavil:

In da se razumemo, ne poberemo 20%, vi vložite 100% v Atrix, tako kot vsi ostali in tako kot vsi ostali, bomo tudi mi dodajali nove in nove funkcionalnosti. Za razliko od ostalih, pa smo dali 80% sredstev v kritični fond, če se tako izrazim, kot garancijo za 5 let.

Skratka morebitne dobičke bo generiralo samo 20% vloženih sredstev (oz. celo samo 13%, kot je vaš CEO omenil). Zato bodo ti ustrezno manjši. Ostalih 80% bo v kritičnem fondu počelo nič oz. tvegalo kak črn scenarij.

Zanimiv (a noro bedast) marketinški trik ste poskusili s to garancijo. Tole sranje bodo sicer razni bučki, npr. taki s tvojega foruma, najbrž celo kupovali.


ne narobe razumete.

Dajte mi razložit, kako in zakaj rastejo ostali kovanci? Podjetje ima 150 mio profita, kovanec pa izgubi 80% vrednosti???? Ali je torej dobiček podjetja vezan na vrednost kovanca???
ne ni, to je tisto kar morate razumeti. Vezan je izključno na ponudbo in povpraševanje.
To je bistvo kripto pravil. V trenutku, ko nekdo obljublja dobiček pade pod security in ga v EU agencija ESMA uvrstila pod drugo klasifikacijo delniških družb in plačilo davkarije.

Dragi moji, v kripto svetu obstajajo pravila. JA tudi marsikomu drugemu se to ne zdi logično, ampak tako je. Firma profitira ima dobišek, kovanec pa v nuli? Če narediš povpraševanje, bo tudi ponudba in to je vse na kar lahko vplivate. Zato pa imajo 80% kovancev v svoji lasti,d a lahko to počnejo, zato pa so pump and dumpi in vi lovite te vrhove in podne in upate,d a boste zadeli. Samo tist kovanci so vam všeč, ki vam delajo profit. Poglejte ripple...vseskozi med 15 in 20 centi. Ker ga kontrolirajo. Ampak to nima nobene veze z uspešnostjo podjetja ampak izključno z mahinacijo marketinga.

Zato mi nismo dovolili kitov. Zato imajo nekateri samo 350 holderjev kovancev in to v vrednosti 10 mio????

ADX , ki je eno večjih ima 44.000 holderjev...vse to se da prebrati in razbrati iz podatkov, samo morate znati pogledati.

In mi samo z investicijami, ki smo jih že dobili, lahko naredimo kar smo si zadali. 80% pa veliko dela. Dela varnost kovancu in to morate razumeti.

Ko bo BTC začel padati, bo teh 80% držalo ATRIX najmanj na 1.6$ manj ne bo šlo. In ko bo trg pogruntal, da vse pada, ATRIX pa stoji, boš vložil v ATRIX in ker ima ATRIX funkcionalnost, boš 80% vzel kot posojilo, obdržal vse kovance in naprej trgoval.

Primer:
če vložiš 10.000$ v Atrix, dobiš 5000 kovancev. Takoj zaprosiš za loan in vzameš ven 8.000$, ki jih vložiš v NEO-ta ali ETH in ostanejo ti vseh 5000 ETX-ov.

Takoj ko bo trg videl,d a vse pada, samo ATX ne, kar boš dal svoj denar??? In tako se poveča povpraševanje in ker je tokenov omejeno, se povpraševanje po tokenih povečuje. Tokeni, ki pa so šli v loan, pa se izvzamejo iz trgovanja. Saj so zaklenjeni na vašo adresso in jih lahko vrnete kadarkoli v 5 letih.

Če pa je to marketinški trik, pa boste videli, ko bodo bake začele izdajati kredite na podlagi ATRIX kovancev. AMpak kot sem rekel, če bi vse poslušali tako kot leta 1999, ne bi nič nikoli naredili.

Torej 80% še kako dela za vas in vaš kovanec, ki ga imate v lasti.

primož

lambda je izjavil:

primozcim je izjavil:

vemo, da lahko z 20% naredimo tisto, kar drugi z 100% s tem bomo dokazali, kako verjamemo v naš produkt

Zakaj pa potem ne poberete samo 20%?


Sem ravno spodaj razložil. Poberemo vseh 100%, samo 80% ima določeno funkcionalnost, zaradi katere bo kovanec rastel , saj to je tudi vaš namen, kolikor razumem?

primož

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: primozcim ()

D3m0r4l1z3d ::

Typotov in slovničnih napak, da je že besedilo kripto. Na med.over.net pa so itak samo bebci.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

maco-maco ::

Zakaj potem mi ne oglašujemo na veliko in promoviramo, ICO pa je že zunaj.

Ker niste prebrali WP-ja?
1,000,000 tokens will be sold in the token presale to cover
the expenses for an intense marketing campaign in the last
week before the token public sale event.


Tale je tudi huda
In our opinion, it is inappropriate that the team behind the token
sale project accumulates the majority of all tokens. Such a way is
reflected in an extremely dangerous crypto environment, where
the possibility of manipulations on crypto exchanges is greatly
increased, while contributors often end in a loss. Therefore, we
are convinced it is necessary to align maximum percentage of
permitted tokens in the company's property, meaning the core
team members and related people.

Če se ne motim, avtomatsko obdržite 22% + 40%?
Kaj?

kravicakatka ::

Če se vrnem k temi - je sploh kakšen coin trenutno, v katerega se splača investirat (torej da ni na ath) za short-term trejdanje?

Zgodovina sprememb…

primozcim ::

Blazz je izjavil:

veste kaj ne zastopim @primoz @adel - zakaj izgubljate čas z slo-techom? Če imate tako super idejo, imate takorekoč cel EU market (in še marsikje) za plasirat jo, ne pa recmo 100-200 folka k gleda tole temo na slo-techu. Čas, ki ga investirate v "razglabljanje" tule, bi bil bolje porabljen drugje.

in glede na to da sem tudi sam že 10+ let v corporate poslovnem svetu imate zelo "čudno" obnašanje do potencialnih bodočih strank. Nekateri komentarji tule in po FB in verjetno še kje iz vaše strani so enostavno zgrešeni, če milo rečem.

In s tem , da se bo še kdo priklopil iz vašega teama v to temo in dodal svoje poglede nažalost ne izboljšuje situacije.


Blaž, danes sem prvič tukaj gor, saj veste, da imam svoj forum, jutri ga odprem na http://med.over.net-u, meni je til slotech od nekdaj dober sistem in forum, res da namenjen nekoliko drugačnim stvarem, ampak od nekdaj je bil dobra konkurenca, čeprav smo različni.

pred enim mesecem sem bil v Rusiji, verjetno zelo malo ljudi od vas zna rusko, tako da ne morete prebrati, kaj pa delamo na ruskem trgu. To je tudi moje področje, še posebej ker delamo z Sberbanko, kar se tiče uporabe Blockchaina tam, so veliko bolj naprej. Vsaj bančni sektor.
morate razumeti,d a eno je token, drugo pa Blockchain tehnologija, ki dela še kaj drugega, kot samo trguje z kovanci in mi delamo z Blockchainom.

Kot sem povedal, vsak ima svojo nalogo, ja Adel je temperamenten in točno to je tudi ena izmed lastnosti, ki je drugačna. Ampk to ne pomeni,da so ideje zanič.

Če mislite, da res visimo samo na slotechu , potem res nič ne veste o trgu. Samo poglejte kje so vse te kripto firme registrirane?? Zakaj ni nobena v SLo? Točno zaradi tega kar vi pišete. Ampak tukaj smo doma, deluješ pa globalno. In verjemite, bil sem povsod po svetu in Slovenija je res čudovita dežela, razen ljudje so preveč škodoželjni.
Smo pač mlada država in se moramo še malo unesti, ne bom pa se spuščal v politične vode, ker je to akr veli razlog za takšen znašaj Slovencev.

primož
««
155 / 976
»»