» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
156 / 976
»»

lambda ::

primozcim je izjavil:

80% pa veliko dela. Dela varnost kovancu in to morate razumeti.

Ko bo BTC začel padati, bo teh 80% držalo ATRIX najmanj na 1.6$ manj ne bo šlo. In ko bo trg pogruntal, da vse pada, ATRIX pa stoji, boš vložil v ATRIX in ker ima ATRIX funkcionalnost, boš 80% vzel kot posojilo, obdržal vse kovance in naprej trgoval.

Če pa je to marketinški trik, pa boste videli, ko bodo bake začele izdajati kredite na podlagi ATRIX kovancev. AMpak kot sem rekel, če bi vse poslušali tako kot leta 1999, ne bi nič nikoli naredili.

Torej 80% še kako dela za vas in vaš kovanec, ki ga imate v lasti.

Poberemo vseh 100%, samo 80% ima določeno funkcionalnost, zaradi katere bo kovanec rastel , saj to je tudi vaš namen, kolikor razumem?

Morda razmislite o preimenovanju v "ATRIX, finančne mahinacije"

primozcim ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Typotov in slovničnih napak, da je že besedilo kripto. Na med.over.net pa so itak samo bebci.


Bog pomagaj, če so sami bebci, potem se morate vprašati v kakšni državi živite, ker jih je tam več kot četrtina , cca 600.000 - 700-000 vsak mesec. Ja tipkarske napake pa so, pač je treba veliko za odgovoriti. Trudim se vsem, da ne bo zamere.

primož

hamez66 ::

Kaj točno pa počnete z blockchainom v povezavi z Rusijo in Sberbanko?

primozcim ::

lambda je izjavil:

primozcim je izjavil:

80% pa veliko dela. Dela varnost kovancu in to morate razumeti.

Ko bo BTC začel padati, bo teh 80% držalo ATRIX najmanj na 1.6$ manj ne bo šlo. In ko bo trg pogruntal, da vse pada, ATRIX pa stoji, boš vložil v ATRIX in ker ima ATRIX funkcionalnost, boš 80% vzel kot posojilo, obdržal vse kovance in naprej trgoval.

Če pa je to marketinški trik, pa boste videli, ko bodo bake začele izdajati kredite na podlagi ATRIX kovancev. AMpak kot sem rekel, če bi vse poslušali tako kot leta 1999, ne bi nič nikoli naredili.

Torej 80% še kako dela za vas in vaš kovanec, ki ga imate v lasti.

Poberemo vseh 100%, samo 80% ima določeno funkcionalnost, zaradi katere bo kovanec rastel , saj to je tudi vaš namen, kolikor razumem?

Morda razmislite o preimenovanju v "ATRIX, finančne mahinacije"



ne razumem te izjave, česa v mojem zapisu niste razumeli? Kje tukaj vidite mahinacijo? A to je za vas mahinacija, da narediš kritični sklad? Da garantiraš za svoje delo z 80% vložka za 5 let?

res ne razumem, kaj ne razumete? Mi bomo vse izvedli, kar smo si zadali in 80% sredstev, bi lahko dali v nove prostore, opremo, prevozna sredstva in nove delavce, tako naredijo drugi kovanci, pa smo se odločili, da bodo ta sredstva namenjena garanciji. To je prvo takšno varovanje vašega premoženja v svetu. Banke to razumejo, zato pa so zraven.

Primož

D3m0r4l1z3d ::

primozcim je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Typotov in slovničnih napak, da je že besedilo kripto. Na med.over.net pa so itak samo bebci.


Bog pomagaj, če so sami bebci, potem se morate vprašati v kakšni državi živite, ker jih je tam več kot četrtina , cca 600.000 - 700-000 vsak mesec. Ja tipkarske napake pa so, pač je treba veliko za odgovoriti. Trudim se vsem, da ne bo zamere.

primož

Ker si očitno precej sposoben človek, je še toliko bolj smešno, koliko več se moraš sprenevedati, kot če bi bil le navaden uporabnik med.over.net-a. Impresivno.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

maco-maco ::

Ko bo BTC začel padati, bo teh 80% držalo ATRIX najmanj na 1.6$ manj ne bo šlo. In ko bo trg pogruntal, da vse pada, ATRIX pa stoji, boš vložil v ATRIX in ker ima ATRIX funkcionalnost, boš 80% vzel kot posojilo, obdržal vse kovance in naprej trgoval.

Primer:
če vložiš 10.000$ v Atrix, dobiš 5000 kovancev. Takoj zaprosiš za loan in vzameš ven 8.000$, ki jih vložiš v NEO-ta ali ETH in ostanejo ti vseh 5000 ETX-ov.

Takoj ko bo trg videl,d a vse pada, samo ATX ne, kar boš dal svoj denar??? In tako se poveča povpraševanje in ker je tokenov omejeno, se povpraševanje po tokenih povečuje. Tokeni, ki pa so šli v loan, pa se izvzamejo iz trgovanja. Saj so zaklenjeni na vašo adresso in jih lahko vrnete kadarkoli v 5 letih.


WTF?

......morate razumeti,d a eno je token, drugo pa Blockchain tehnologija, ki dela še kaj drugega, kot samo trguje z kovanci in mi delamo z Blockchainom....
A ni tako, da bi vi imeli icote za vse po vrsti projekte?
Cilj je da ATRIX postane ESCROW account za ICO-te


Roger tudi dela z Bitcoinom.
Kaj?

primozcim ::

hamez66 je izjavil:

Kaj točno pa počnete z blockchainom v povezavi z Rusijo in Sberbanko?


IBAN se bo počasi izrinil iz sistema načina prenosa denarnih sredstev med računi. NAj bi ga nadomestil Ripple, ampak to je ena izmed možnosti, Rusi poiskušajo narediti nekaj na ETH platformi ali bodo to naredili in dosegli je drugo vprašanje. Ampak bistvo blockchaina je to, da se ves database seli na blockchain tehnologijo, ker je veliko bolj transparentna. Sedaj imaš baze v POSGREQL, MySQL, EXchange ali pa v Excelu, če hočete...... ampak je vse odvisno od super računalnika in baze. tehnologija blockchain pa je nekaj novega in vsi se prilagajajo novim tehnologijam, včasih poizkušajo narediti nekaj svojega, na koncu pa prevzamemo tisto kar je najbolj v uporabi.
tako je bilo tudi z Nokio, ki je dala na super telefon windowse, kaj mi pomaga, eč ni ilo nobene aplikacije za Microsoft in na koncu so vsi prevzeli Android.

To je samo primerjava kako se vpelje novost in kaj se lahko vse zgodi, jaz delam na procesih, prenosa v baze.

primož

Red_Mamba ::

primozcim je izjavil:

Baja je izjavil:

oracle je izjavil:

Adel je že več kot 12 let prisoten na tehnološkem razvoju storitev.
Utemelji prosim. Kaj točno si razvijal 12 let, da je vredno omembe?

V svoji bogati karieri je sodeloval z več kot 200 mednarodno uspešnih blagovnih znamk.
Naštej teh 200 znamk, kakšna je bila tvoja vloga in kakšen uspeh.

Njegov analitičen in kontroverzen pristop k postavljanju projektov ga uvršča med močne poznavalce trendov prihodnosti.
Ali je tvoj najboljši prijatelj Milan?. Vidoviti?

Če si resen, boš resno odgovoril na vprašanja. In pa še bonus vprašanja: Naziv in lokacija tvoje firme? S.P. so ti zaprli, zakaj? Ali si edini "zaposlen" v atrix?


+1

p.s.
še enkrat opravičilo za dolg post moj mail primoz@atrix.io ali FB https://www.facebook.com/primoz.cimerma...


No body cares anymore.
Thanks tou your CEO, ki je odlicno opravil svoje delo...
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

hamez66 ::

No, moje vprašanje je bilo, kaj točno vi počnete, ne kaj je blockchain.

primozcim ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

primozcim je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Typotov in slovničnih napak, da je že besedilo kripto. Na med.over.net pa so itak samo bebci.


Bog pomagaj, če so sami bebci, potem se morate vprašati v kakšni državi živite, ker jih je tam več kot četrtina , cca 600.000 - 700-000 vsak mesec. Ja tipkarske napake pa so, pač je treba veliko za odgovoriti. Trudim se vsem, da ne bo zamere.

primož

Ker si očitno precej sposoben človek, je še toliko bolj smešno, koliko več se moraš sprenevedati, kot če bi bil le navaden uporabnik med.over.net-a. Impresivno.

Kaj je impresivno? Da se jaz podpišem in povem kdo sem, vi ste pa samo navaden uporabnik slotecha?

Primož

D3m0r4l1z3d ::

hamez66 je izjavil:

No, moje vprašanje je bilo, kaj točno vi počnete, ne kaj je blockchain.

Vlečejo v denarnice.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

adeldjutovic ::

Primož strinjam se s fanti. Škoda tvojega časa. CEO je opravil svoje. In CEO je povedal, kar je imel za povedat.

Volk med ovcami nima kaj iskati.

maco-maco ::

Kaj?

primozcim ::

hamez66 je izjavil:

No, moje vprašanje je bilo, kaj točno vi počnete, ne kaj je blockchain.


Saj sem napisal. moje delo je delo z bazami podatkov. Protokoli pri prenosu baz.

primož

adeldjutovic ::

Se pa zahvaljujem za 100 klikov na našo spletno stran :) Kar tudi ni slabo.

primozcim ::

adeldjutovic je izjavil:

Primož strinjam se s fanti. Škoda tvojega časa. CEO je opravil svoje. In CEO je povedal, kar je imel za povedat.

Volk med ovcami nima kaj iskati.


Saj me poznaš? Ko bi ti vedel, kolikokrat sem bil jaz na tapeti. Tudi jaz sem na začetku reagiral drugače, potem pa se naučiš.

Primož

Auba ::

Dobro.

Na hitro sem prebral za kaj se gre s tem ATRIX-om. Ne mislim filat denarja notri, ker niti dobro ne poznam zadeve ampak človeka imata jajca se podpisat z imenom in priimkom.

Pa ne obljubljata nevem česa. Pomoje ni to nateg. Lahko se motim. Niti se nisem dosti poglabljal v to tako, da nemorem pametovat.

Mi gre pa na živce k so ljudje anonimni pa pluvajo vsepovprek pa se igrajo Boga z nekim drobižem pa tule pametujejo kot bi imeli miljone (no mogoče se najde kaka izjema).

Nivo tele teme pa tudi eksponentno pada iz dneva v dan
Živjo :)

adeldjutovic ::

Auba je izjavil:

Dobro.

Na hitro sem prebral za kaj se gre s tem ATRIX-om. Ne mislim filat denarja notri, ker niti dobro ne poznam zadeve ampak človeka imata jajca se podpisat z imenom in priimkom.

Pa ne obljubljata nevem česa. Pomoje ni to nateg. Lahko se motim. Niti se nisem dosti poglabljal v to tako, da nemorem pametovat.

Mi gre pa na živce k so ljudje anonimni pa pluvajo vsepovprek pa se igrajo Boga z nekim drobižem pa tule pametujejo kot bi imeli miljone (no mogoče se najde kaka izjema).

Nivo tele teme pa tudi eksponentno pada iz dneva v dan


AMEN.

matico1 ::

adeldjutovic je izjavil:

Se pa zahvaljujem za 100 klikov na našo spletno stran :) Kar tudi ni slabo.


toćno to je bil vaš namen..spammerji. BAN that shit outta here

primozcim ::

matico1 je izjavil:

adeldjutovic je izjavil:

Se pa zahvaljujem za 100 klikov na našo spletno stran :) Kar tudi ni slabo.


toćno to je bil vaš namen..spammerji. BAN that shit outta here


ne ni bil to namen, vse pač ima svojo posledico. Se mi zdi pa prav, da razložim, če je že narobe razumljeno. Od jutri naprej pa lahko tudi vse dobite na Med.Over.Net-u, pa tudi to ni reklama za MON, še enkrat povem,da sem redno prebiral tudi sam slotech, ko sem kaj rabil. To je pač posledica odgovora.

primož

hamez66 ::

primozcim je izjavil:

hamez66 je izjavil:

No, moje vprašanje je bilo, kaj točno vi počnete, ne kaj je blockchain.


Saj sem napisal. moje delo je delo z bazami podatkov. Protokoli pri prenosu baz.

primož



Kakšni protokoli pri prenosu baz? Povej več o tem.

janezvalva ::

stellar (XLM) dober pleza, 28% v 24h...

Auba ::

Narod...

Kaj pa FirstCoin?

Tudi nekaj slovencev je zraven, sploh takih, ki so bili še 1 let nazaj za tekočim trakom, pa so sedaj vsesplošni finančni guruji in nevem kaj še vse.

Prodajajo neko MLM sranje prepakirano v kriptovalute. Tisto je pa res ogaben ponzi. Na prvi pogled kar sem bral je ideja Atrixa, da vložiš notri 100%, ven pa vzameš lahko kadarkoli 80% in se oni igrajo samo z 20%. Nepoznam tehnike, ki je zadaj in kako točno to deluje zato niti nemorem nekaj komentirat. Itak pa na prvi pogled izgleda, kot da bi ti ukradli 20% ali pa še tistih 80%. Če imajo KYC pa še kake stvari zraven, ki sem jih že pozabil napisat, bi mogoče vi ljudje malo umirili svoj ton ter se nehali kregat med seboj.

Tale tema je pa popolnoma izgubila svoj namen. Ampak me občasno res zabava kaj ljudje pišejo. Od nekih head&shoulders zablod ter ljudi ki trgujejo s 50 €, pa ljudmi ki imajo notri 10.000 € in mislijo, da se igrajo z bajnimi vsotami denarja, je vse skupaj izgubilo rdečo net.

Me pa zabava tale tema. Sploh najboljše je k nekdo cepa neke tehnične analize za kriptovalute, kjer vse igra na novice kjer se čez noč brez problema vse spremeni na slabše ali boljše in si lahko razne head&shoulders potlačiš tam kjer sonce ne posije.
Živjo :)

hamez66 ::

Ni prvi coin, ki ponuja "garancijo", niti ni zadnji. Firstcoin pa ne oglašuje tu po slo-techu, zato jih nismo posebej obdelali.

Auba ::

Aja? Je treba, da se oglašuje prek Slo-Techa?

Bljah...
Živjo :)

slotechar ::

@auba daj se ti kako analizo za dnevni trejd. Ne maram head and shoulders ker mi povzroca prhljaj. Raj uporabljam kak manj agresiven sampon

hamez66 ::

To počneta Abel in Primož, zato se debata vrti okrog tega. Ko jima nekdo zastavi težko vprašanje, se pa zavijeta v meglo in nam povesta, da smo ovce, da nismo dovolj pametni in da nimamo dovolj profitov.. bljah

slotechar ::

Pa drgac zakaj je pomembno s koliko dnarja kdo trguje. Ce so napovedi dobre lahk vsak tukaj zasluzi procente

Vazelin ::

evo če ste upošteval slotecharja ste nardil 2-3 usd na NEO v par urah:D

maco-maco ::

Aja? Je treba, da se oglašuje prek Slo-Techa?

Bljah...

Ga ne promovirate tukaj, zato ga nihče ne omenja.
Ja bljah, nekateri se prodajo za kovanec, pa še ta virtualni.

Zakaj pa nisi več Čokoladko ampak Auba?

se pa zavijeta v meglo

To je verjetno spet fora, da bi prišli na srečanje (kot tisti kliki na njihovo stran - mogoče celo monerote rudarijo). No, jaz pridem sigurno. Čeprav je bolj verjetno, da sploh točno ne vedo, za kaj se gre.
Kaj?

slotechar ::

Vazelin je izjavil:

evo če ste upošteval slotecharja ste nardil 2-3 usd na NEO v par urah:D

Spet bodo napisal da noben ni uposteval. Da jim ni treba donacij posiljat :)

Zgodovina sprememb…

CoreySteel ::

Vazelin je izjavil:

evo če ste upošteval slotecharja ste nardil 2-3 usd na NEO v par urah:D


Ko je napisal, je bil NEO vreden 0,0041, zdajle je vreden 0,0041. Če niste upošteval, ste "naredili" isto 2-3 USD :)
Twitter: @CoreySteel_

slotechar ::

To pa res lol. Drugac sem dal namig da ga spremljate. Niti nisem napisal da bo nujno zrastel.

gtr ::

primozcim je izjavil:

hamez66 je izjavil:

No, moje vprašanje je bilo, kaj točno vi počnete, ne kaj je blockchain.


Saj sem napisal. moje delo je delo z bazami podatkov. Protokoli pri prenosu baz.

primož


Pozdravljeni,

Še vedno sem prebral vsak WP preden sem vložil svoj denar v posamezen kovanec. Do sedaj se je v veliki večini primerov končna odločitev o vlaganju v posamezen kovanec pokazala kot dobra odločitev.
Ob prebiranju vašega WP sem zasledil naslednje:
_______________
After the end of the token sale 87% of the funds raised will be reserved in our multi sig XAPO wallet and converted to USD. 80% of the amount represents buyback guarantee, while 7% of the amount represents costs for conversion to and from USD for using services on XAPO.
_______________

Sliši se učeno - dejansko pa to pomeni, da boste zbrane token-e dali v neko denarnico, ki naj bi bila najbolj varna. Glede na to boste dali vsa sredstva v XAPO wallet ponujat garancijo je v današnjem svetu precej tvegano početje. Prosim za opis (ali pa linke) kaj se bo s temi 80% denarja dogajalo. Kje bo denar "ležal"? Bodo to USD-ji na banki?


_____________
The buyback guarantee will be valid for 5 years from the end of the token sale (from 31. 1. 2018 – 31. 1. 2023) and will be commission free for all ATRIX WWW.ATRIX.IO token holders. We believe this is the very essential warranty in favour of early contributors, who are therefore protected in case the promises from the whitepaper do not materialize. Although it is our belief this should essentially become a widely adopted standard in token sales, ATRIX have designed the first ever token with such a feature.
______________

Kaj se bo zgodilo s temi 80% po petih letih?


___________________
Our long-term vision is that traditional banks will recognize the true value behind the ATRIX token and take the ATRIX token as a credit guarantee. We aim to create an environment where your ATRIX token will be considered as a fully useful and secure asset.
___________________

Imate morebiti že kakšno banko, ki je z vami v projektu? Kaj pa če banke projekta ne bodo vzele za "svojega"?

___________________
Buyback in the ordinary course of business means a form of reverse profit sharing. Instead of paying dividends to investors, profit is spent by token issuers for buying tokens on the market. Increased demand for tokens most probably impacts the market price of the token, at least for a short-term. If a token has buyback feature it most probably qualifies as a security, not as a utility token.
___________________

Torej: V primeru da bo vaš kovanec padel pod 1,6 USD ga boste pričeli sami kupovat in sicer s profitom, ki ga boste delali z vašim prduktom. Kaj pa če dobička ne bo? Kaj če bo kovanec na borzi vreden 1 USD - bom lahko od vas zahteval plačilo 1,6 USD zanj?


____________________
Within the framework of the ATRIX BUYBACK GUARANTEE SYSTEM, ATRIX will keep part of the funds on XAPO account, which is the only provider of such services on the market, regulated by FINMA (Swiss regulator for financial markets). In mid-term ATRIX will include reputable banks into the system. The ratio between funds held on XAPO and on various bank accounts will be approx. 30:70.
___________________

Če tole prav razumem bo 30% sredstev v denarnici v kripto valuti - ostalo bo naloženo na raznih bančnih računih. Če valuta, ki je naložena v xapo denarnici strmo pade lastniki token-ov ne bomo mogli uveljaviti. Na sodišče seveda ne bo šel nihče. Imate v planu pritegniti v to zgodbo tudi kakšno zavarovalnico, ki bo garantirala izplačilo v kakšnih nepredvidenih in izjemnih primerih? Garancija je v dandanašnjem svetu zelo močna beseda.

___________________
ATRIX makes no warranties or representation as to the successful development or implementation of the project, or achievement of any activities noted in the whitepaper, and disclaims any warranties implied by law or otherwise.
___________________
Komu se lahko pritožim če izplačilo 80% vložka ne bo mogoče?

Za odgovore se vam že vnaprej zahvaljujem!

perci ::

Evo, jst sem se včeraj zvečer usral in izstopil pri 9700. Time will tell.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

primozcim ::

gtr je izjavil:

primozcim je izjavil:

hamez66 je izjavil:

No, moje vprašanje je bilo, kaj točno vi počnete, ne kaj je blockchain.


Saj sem napisal. moje delo je delo z bazami podatkov. Protokoli pri prenosu baz.

primož


Pozdravljeni,

Še vedno sem prebral vsak WP preden sem vložil svoj denar v posamezen kovanec. Do sedaj se je v veliki večini primerov končna odločitev o vlaganju v posamezen kovanec pokazala kot dobra odločitev.
Ob prebiranju vašega WP sem zasledil naslednje:
_______________
After the end of the token sale 87% of the funds raised will be reserved in our multi sig XAPO wallet and converted to USD. 80% of the amount represents buyback guarantee, while 7% of the amount represents costs for conversion to and from USD for using services on XAPO.
_______________

Sliši se učeno - dejansko pa to pomeni, da boste zbrane token-e dali v neko denarnico, ki naj bi bila najbolj varna. Glede na to boste dali vsa sredstva v XAPO wallet ponujat garancijo je v današnjem svetu precej tvegano početje. Prosim za opis (ali pa linke) kaj se bo s temi 80% denarja dogajalo. Kje bo denar "ležal"? Bodo to USD-ji na banki?

_____________
The buyback guarantee will be valid for 5 years from the end of the token sale (from 31. 1. 2018 – 31. 1. 2023) and will be commission free for all ATRIX WWW.ATRIX.IO token holders. We believe this is the very essential warranty in favour of early contributors, who are therefore protected in case the promises from the whitepaper do not materialize. Although it is our belief this should essentially become a widely adopted standard in token sales, ATRIX have designed the first ever token with such a feature.
______________

Kaj se bo zgodilo s temi 80% po petih letih?


___________________
Our long-term vision is that traditional banks will recognize the true value behind the ATRIX token and take the ATRIX token as a credit guarantee. We aim to create an environment where your ATRIX token will be considered as a fully useful and secure asset.
___________________

Imate morebiti že kakšno banko, ki je z vami v projektu? Kaj pa če banke projekta ne bodo vzele za "svojega"?

___________________
Buyback in the ordinary course of business means a form of reverse profit sharing. Instead of paying dividends to investors, profit is spent by token issuers for buying tokens on the market. Increased demand for tokens most probably impacts the market price of the token, at least for a short-term. If a token has buyback feature it most probably qualifies as a security, not as a utility token.
___________________

Torej: V primeru da bo vaš kovanec padel pod 1,6 USD ga boste pričeli sami kupovat in sicer s profitom, ki ga boste delali z vašim prduktom. Kaj pa če dobička ne bo? Kaj če bo kovanec na borzi vreden 1 USD - bom lahko od vas zahteval plačilo 1,6 USD zanj?


____________________
Within the framework of the ATRIX BUYBACK GUARANTEE SYSTEM, ATRIX will keep part of the funds on XAPO account, which is the only provider of such services on the market, regulated by FINMA (Swiss regulator for financial markets). In mid-term ATRIX will include reputable banks into the system. The ratio between funds held on XAPO and on various bank accounts will be approx. 30:70.
___________________

Če tole prav razumem bo 30% sredstev v denarnici v kripto valuti - ostalo bo naloženo na raznih bančnih računih. Če valuta, ki je naložena v xapo denarnici strmo pade lastniki token-ov ne bomo mogli uveljaviti. Na sodišče seveda ne bo šel nihče. Imate v planu pritegniti v to zgodbo tudi kakšno zavarovalnico, ki bo garantirala izplačilo v kakšnih nepredvidenih in izjemnih primerih? Garancija je v dandanašnjem svetu zelo močna beseda.

___________________
ATRIX makes no warranties or representation as to the successful development or implementation of the project, or achievement of any activities noted in the whitepaper, and disclaims any warranties implied by law or otherwise.
___________________
Komu se lahko pritožim če izplačilo 80% vložka ne bo mogoče?

Za odgovore se vam že vnaprej zahvaljujem!


No to pa so konkretna vprašanja, hvala.
________________________________
Sliši se učeno - dejansko pa to pomeni, da boste zbrane token-e dali v neko denarnico, ki naj bi bila najbolj varna. Glede na to boste dali vsa sredstva v XAPO wallet ponujat garancijo je v današnjem svetu precej tvegano početje. Prosim za opis (ali pa linke) kaj se bo s temi 80% denarja dogajalo. Kje bo denar "ležal"? Bodo to USD-ji na banki?
________________________________
Sredstva gredo v FIAT torej Eure in dolarje, ta trenutek gre vse na banko Xapo, predvsem zato ker lahko opravljajo izplačila tudi med vikendi, kar klasična banka ne počne, kot pa sem omenil se pogovarjamo tudi z pravo banko, ki bo hranila 50% vrednosti v € in $, ko se bodo začela izvajati izplačila v eur. KAr mi ne smemo, banke pa lahko. Ta denar bo namenjen storitvi loana in seveda buyback-a.
______________
Kaj se bo zgodilo s temi 80% po petih letih?
___________________
Po 5 letih, ta denar preide v last podjetja. Tudi to sem že napisal, da vseh 100% ICO-ta gre vedno podjetju, temu je ICO namenjen, samo mi smo se odločili, da bomo 80% dali kot garancijo za naš produkt in kot garancijo za naše izjave smo obljubili 80% buyback v 5 letih za vse, ki pridejo v projekt. če je to tvegano početje??? Tako verjamemo v produkt, da smo pripravljeni to narediti. Z ATX om se bo trgovalo tako kot z vsemi kovanci, lahko jih boste kadarkoli prodali, glede na ceno na borzi. Ampak poanta je v temu, da nikoli ne za njam kot 80% ICO nakupa.
___________________
Imate morebiti že kakšno banko, ki je z vami v projektu? Kaj pa če banke projekta ne bodo vzele za "svojega"?
__________________
Trenutno gre vse na Xapo, to je edina verificirana kripto banka, ki lahko shranjuje tudi € ali $ poleg BTC jev in ETH jev in to iz strani Švicarske vlade. Z pravimi bankami pa se že pripravlja sistem za izplačila kredita v € , vendar ta trenutek še ne smem več povedati.
__________________
Torej: V primeru da bo vaš kovanec padel pod 1,6 USD ga boste pričeli sami kupovat in sicer s profitom, ki ga boste delali z vašim prduktom. Kaj pa če dobička ne bo? Kaj če bo kovanec na borzi vreden 1 USD - bom lahko od vas zahteval plačilo 1,6 USD zanj?
____________________
Naš kovanec ravno zaradi te garancije ne more pasti na borzi pod 1,6 USD, ker ga po tem ceni odkupimo mi, kadarkoli v 5 letih.
Dobička pa se ne sme nikoli pretapljati v kovanec, po pravilih ne smeš garantirati donosa, drugače padeš pod security, vrednost mora biti odvisna izključno od povpraševanja in ponudbe na borzi, vendar smo mi uvedli elemente, da se bo sčasoma ta buyback tudi dvigoval, to pa bo kmalu razloženo tudi na psoebnem videu. In ja, vedno boste lahko zahtevali plačilo od nas po 1.6$, zakaj bi kdo na borzi prodajal po 1$ če mi odkupimo po 1.6$

___________________
Če tole prav razumem bo 30% sredstev v denarnici v kripto valuti - ostalo bo naloženo na raznih bančnih računih. Če valuta, ki je naložena v xapo denarnici strmo pade lastniki token-ov ne bomo mogli uveljaviti. Na sodišče seveda ne bo šel nihče. Imate v planu pritegniti v to zgodbo tudi kakšno zavarovalnico, ki bo garantirala izplačilo v kakšnih nepredvidenih in izjemnih primerih? Garancija je v dandanašnjem svetu zelo močna beseda.
_________________

Zastavili smo 30% vendar že sedaj lahko povem,d a bo na bančnih računih najverjetneje 50 lai več, vse to je še stvar dogovora in procesa sistema. Bo pa tudi na kripto banki v FIATu, zato pa banka vzame 3 procente pretvorbe pri izplačilu iz ali v BTC, kajti mi vam lahko izplačamo samo v BTC-jih, hrani pa se vse v Fiatu. V $ in €, da se izogneš še morebitini inflaciji. To funkcijo naj bi prevzela prevzela banka, saj bo hranila denar, ampak ni slaba ideja z zavarovalnico. Hvala V dobrem imate 50 kovancev pri meni :)
_________________
Komu se lahko pritožim če izplačilo 80% vložka ne bo mogoče?

JA to pa je vprašanje? Komu se lahko jaz pritožim, če mi kovanec pade za 80% njegove vrednosti ko sem ga kupil? Tako je, nobenemu, ker nihče ničesar ne obljublja, pravzaprav vsi obljubljajo donose in smao to je tisto, zakaj ljudje vlagajo v njihove kovance, ko izgubijo, so pač bili seznanjeni z kripto tveganji, mi pa smo prvi, ki nekaj ponujamo za dobo 5 let. In zato smo izbrali banke. če kaj poznate banke in njihovo poslovanje, banke projekta ne bodo podprle, če ne preverijo ozadja.
100% garancije, pa ni nikjer na svetu, še posebej ne v kripto svetu. Zato pa mi temu rečemo kripto investing 2.0, ker želimo,d a bi se takšni modeli morali uveljaviti v vse valute. verjemite, da se o tem velikogovori pri regulativi, ki bo prišla.

Upam, da je bilo razumljivo. So pa mi vprašanja dala misliti, da bo treba WP drugače obrazložiti, če te zadeve niso bile jasne-

hamez66 je izjavil:

No, moje vprašanje je bilo, kaj točno vi počnete, ne kaj je blockchain.


Še tole, nič ne programiram, če ste to mislili, moja vloga je svetovalne narave. Tudi MON-a, nisem jaz fizično postavil, jaz samo zastavim procese, ideje, protokole. Enako je pri ATRIXu, moja vloga je vključiti moje 25 letno znanje in izkušnje iz IT področja, da bo produkt deloval.

primož

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: primozcim ()

krneki0001 ::

primozicm

Sredstva gredo v FIAT torej Eure in dolarje, ta trenutek gre vse na banko Xapo, predvsem zato ker lahko opravljajo izplačila tudi med vikendi, kar klasična banka ne počne, kot pa sem omenil se pogovarjamo tudi z pravo banko, ki bo hranila 50% vrednosti v € in $, ko se bodo začela izvajati izplačila v eur. KAr mi ne smemo, banke pa lahko. Ta denar bo namenjen storitvi loana in seveda buyback-a.


Banke lahko delujejo 24/7 in interni prenosi so mogoči, ne deluje pa plačilni promet med bankami (torej ne moreš nakazat nekomu, ki ima na drugi banki račun, lahko samo tistim na "tvoji" banki). In če tega banke ne morejo, potem tega tudi vi ne morete, ker samo prek bank lahko nakažeš denar na nek transakcijski račun odprt pri neki banki.
Delamo pa pospešeno na tem, da bodo transakcije med bankami 24/7 in projekt gre v pilota 2018 za celo evropo.

Trenutno gre vse na Xapo, to je edina verificirana kripto banka, ki lahko shranjuje tudi € ali $ poleg BTC jev in ETH jev in to iz strani Švicarske vlade. Z pravimi bankami pa se že pripravlja sistem za izplačila kredita v € , vendar ta trenutek še ne smem več povedati.

1.) Švicarska vlada nima nič s kriptovalutami, banke v švici niso državne, ampak privatne.
2.) nobena banka ne bo dala kredita na podlagi kriptovalut.
3.) To, da si bo nekdo iz xapo banke nakazal denar na neko drugo banko, ta druga banka pa bo v bistvu dala kredit in nakazala denar na transakcijski račun, potem pa počakala, da bo xapo naslednji delovni dan nakazal denar tej banki demantira prvi quote v tem postu.

Tole z bankami ni ravno tisto, kar bi moralo biti. 20 let sem delal na banki v plačilnem prometu, tako da vem točno kako plačilni promet deluje. In to kar vi opisujete ni to.

Ker pa se je IBM odločil, da bo naredil glavno knjigo na podlagi blockchain tehnologije, se trenutno ukvarjam 100% s to tehnologijo. Pa ne bo nobenih kovancev zraven.

Jerry000 ::

Tisti ko vlagate malo več, ali z vsem denarjem kupite eno valuto ali vedno ko nakazujete denar za kripto, razpršite? Sam že imam ene 5 coinov različnih, rad bi pa nabavil novega, pa bom vložil malo več in ne vem, ali naj razpršim pa še kakšno valuto kupim ali naj kar vse v eno (REQ)?

chavlji ::

Jao ste nasmetili to temo... Porabil sem pol ure, da sem se prebil čez to klobasanje in čisto ničesar koristnega nisem izvedel. Dajte naredite posebno temo Atrix, pa se tam prepucavajte dalje.

A v ta Bankiera ico bo kdo kaj vložil? Kul se mi zdi, ker že imajo delujoč produkt, ki je zelo zaživel na trgu (kreditno kartico). Sam sem dal 150€ notr.

Vlagal bom večinoma samo v icoe folka, ki ima že kaj za pokazat, ne pa zgolj en whitepaper na treh straneh v powerpointu s stock photos.

krneki0001 ::

Jerry000 je izjavil:

Tisti ko vlagate malo več, ali z vsem denarjem kupite eno valuto ali vedno ko nakazujete denar za kripto, razpršite? Sam že imam ene 5 coinov različnih, rad bi pa nabavil novega, pa bom vložil malo več in ne vem, ali naj razpršim pa še kakšno valuto kupim ali naj kar vse v eno (REQ)?


Odvisno, jaz imam v treh različnih kovancih vse. Če vidim da en izmed njih narašča na veliko, prestavim iz drugih dveh še dodaten denar, potem ko prodam pa prestavim nazaj (z dobičkom vred).

Vazelin ::

@grun.: ti vem da si nekaj worshipal BCH. Kaksni pa je mnenje o bitcoin gold? Lahko pumpne cez jurja?:)

xabre ::

slotechar je izjavil:

Ce se bodo zastojnski btc icoti nadaljeval in ce wall streetarji ne bodo povzrocali kaksnih pisdarij, ce ne bo kaj bistveno drugacnih regulacij potem lahk doseze marsikaj. Ce , ce, ce....1 let je dolga doba.


Prihodnost icotov je v forkih uveljavljenih valut :D

Kako pa kaj za BCH kaže, ma še kaj življenja v sebi? :)

Mato989 ::

CoreySteel je izjavil:

Vazelin je izjavil:

evo če ste upošteval slotecharja ste nardil 2-3 usd na NEO v par urah:D


Ko je napisal, je bil NEO vreden 0,0041, zdajle je vreden 0,0041. Če niste upošteval, ste "naredili" isto 2-3 USD :)


Epska ja... pridelal 3$ na bitcoinu... kot 80% :P
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Jerry000 ::

Ali Ledger Nano podpira veliko altov? Malo me mika v nabavo ampak ne vem kako je z novimi alti in podporo ledger nano. (recimo REQ, POWR,...). Kje najdem list podprtih coinov za ledger nano?
EDIT: Našel...relativno malo je podprtih

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

DeeJay ::

Jerry000 je izjavil:

Ali Ledger Nano podpira veliko altov? Malo me mika v nabavo ampak ne vem kako je z novimi alti in podporo ledger nano. (recimo REQ, POWR,...). Kje najdem list podprtih coinov za ledger nano?
EDIT: Našel...relativno malo je podprtih

podpira skor vse ERC20 tokene.
https://ledger.zendesk.com/hc/en-us/art...

Jerry000 ::

DeeJay je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Ali Ledger Nano podpira veliko altov? Malo me mika v nabavo ampak ne vem kako je z novimi alti in podporo ledger nano. (recimo REQ, POWR,...). Kje najdem list podprtih coinov za ledger nano?
EDIT: Našel...relativno malo je podprtih

podpira skor vse ERC20 tokene.
https://ledger.zendesk.com/hc/en-us/art...

To ne razumem, na uradni strani jih je zapisanih samo cca 10. To pomeni da z MEW jih lahko podpira skoraj vse ERC20 tokene, ali to pomeni da SAM ledger nano podpira skoraj vse ER20 tokene? Poleg tega, bi prosil za kmečko razlago kaj so ERC20 tokeni :) (kaj pomeni ERC20).

gruntfürmich ::

Auba je izjavil:

Nivo tele teme pa tudi eksponentno pada iz dneva v dan
super. potem jo lahko zapustiš. hvala

Vazelin je izjavil:

@grun.: ti vem da si nekaj worshipal BCH. Kaksni pa je mnenje o bitcoin gold? Lahko pumpne cez jurja?:)
joj, jst sem slab za napovedi. jst samo gledam kdaj je cena v podnu in kdaj se nobeden ne zanima za določen kojn; takrat je pač večja možnost za rast kot pa takrat ko je kojn napumpan s hypom. to je vsa umetnost.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

matico1 ::

Spremlja kdo MonaCoin (MONA)?

Jerry000 ::

Kaj pa kdo spremlja REQ?

Mato989 ::

Evo vam, sam že od lani spremljam ICO ki sem ga zamudil, in počasi dokupujem perspektiven projekt ki je večinoma under radar, zaradi evforije drugje, ampak jaz osebno menim, da ima potencial zelo velik. Pa da malo postavimo ta topic nazaj na noge... Last try.

NEBLIO


Spletna stran: https://nebl.io/
Ime crypto kovanca: NEBLIO/NEBL
Circulating supply: 12,586,387 NEBL
Total supply: 13,318,944 NEBL (zelo pomembno)
Market Cap: $42,064,459

Vrsta kovanca: POS (Proof of Stake)
Neblio stats calculator (koliko dobiš ko kovance "deležiš") http://nebliostats.com/calculator.php

Borze kjer ga lahko kupite:
Kucoin: (referal): https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
Cryptopia: https://www.cryptopia.co.nz/Home
HitBTC: /

Citat glavnega Developerja: "The difficulty in what we are building is not the code or how fast it can be coded, it is the design, the features, the simplicity, and getting it right the first time"

Kaj je Neblio?
Neblio ekipa je izdelala svoj blockchain za aplikacije in storitve za večja podjetja, naredili so tudi raziskavo kaj njihovi bodoči kupci potrebujejo in iščejo in se osredotočajo na te segmente. So ena ekip, ki so celo pred predvidenim roadmap, saj so nekaj časa nazaj izdali Neblio Raspberry Pi Wallet. Za več informacij predlagam da obiščete njihovo stran. Tudi vsi njihovi releasi so bili praktično brez bugov in zelo tekoči... Wallet je multi-language in je tudi v slovenščini.

Največji plusi:
- Nobenih coinov ni ekipa zadržala, ampak je bilo 100% coinov na ICO launchu.
- Market Cap je glede na konkurenco več kot 6x manj (Trenutni Market cap je okrog 45mil, naslednji je nad 300mil.
- Circulating supply je le dobrih 12 milijonov
- Stake rewardi so cca. 10% annual (to ne pomeni inflacije 10%, ampak cca. 2-3%, ker večina ljudi pusti coine vseeno na borzah)
- Ahead of Roadmap (marketing imajo planiran "komaj" Q2 2018, po tem ko izdajo Dapps in se bo zadevo dalo začet uporabljat)
- Imajo svoj blockchain

Minusi:
- Vsi Blockchaini verjetno ne bodo preživeli
- Mala ekipa

Price Prediction za 2018: 10-20$
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()
««
156 / 976
»»