» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
153 / 976
»»

maco-maco ::

ne dajemo nobenih banana popustov

A tudi na megabon ne bo nič?
Kaj?

slotechar ::

adeldjutovic je izjavil:

Jaz bi se vprašal po zdravju človeka, ki je postavil projekt in ga ne ščiti kot mama svojega otroka. Če si CEO še ne pomeni, da moraš biti tiho in uglajen. CEO predstavlja avtoriteto in ta avtoriteta se meri v znanju in uspehu in ne v načinu komunikacije.

@adeldjutovic. Drugac nikol nisem vlagal v icote in se na to ne spoznam. Ampak ce nic druzga ti lahko dam vsaj eno pozitivno tocko. Namrec izpostavit se z svojim imenom in priimkom kot znana oseba. To ni ravno lahko v primeru ce se stvari ne obrnejo v pozitivno smer. Je pa potrebno imeti dost zivcev v primeru ko se nate usuje vojska nasprotujocih mnenj. :)

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

adminuser je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

malo me strašite, zdaj pa ne upam nabavit...:'(
Preberi FB post pa si sam izoblikuj mnejenje. Jaz tega definitivno ne kupim!
mislil sem ma splošno na vlaganje v kripto danes...

Aston_11 je izjavil:

Poročaj, kaj boš nabavil.
evo, nabavil stratis in gnosis, ostalo pa čakam na bch, najverjetneje da pride na bitstamp in morda naredi kakšen dip
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Jaz sem kupil omg dip prav tako ETC...

adeldjutovic ::

Še enkrat bom ponovil. Odprti smo za komentarje, ki imajo smisel in ki imajo rep in glavo. Argumentirano. Za nesmiselne izjave in obtožbe brez obrazložitve pa nažalost uglajenost nima prostora.

Lp

Vazelin ::

Iconomi nima več juica za nad 2?

gruntfürmich ::

po mojem iconomi ima potencial; pravzaprav ga je zdaj pridobil ko je šel v podn.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

slotechar ::

Evo. Kupil bitcoin pri 9600. ...................hec

Zgodovina sprememb…

Zeitgeist ::

men je kolegica govorila da bo dala par sto evrov v atrix. kao naslednji btc.. pa gledam koji atrix wtf?? pa googlam. in po googlanju vidim da bo 45miljonov kovancev od čega gre 10miljonov za ekipo, 18miljonov v neki rezervni fond. nato še komentarje ceoja in za konec še veliko napako na njihovi strani pri grafu razdelitve tokenov, kjer delež za team piše in je del grafa narisan za 10 procentni delež(ali je amaterska začetniška napaka pri izdelavi grafa ali gre za namerno dajanje videza manjšega deleža tokenov za ekipo naj vsak presodi sam).

 ATRIX TOKEN DISTRIBUTION

ATRIX TOKEN DISTRIBUTION


v glavnem frendici sem predlagal naj raje da ta dnar v nove čevlje.

Zeitgeist ::

HDAC mnenja? hyundai blockchain. minimalni vlozek 0,1BTC.

bi znalo met potencial dolgoročno?

Aston_11 ::

Jaz teh ICO-tov na splošno ne razumem oz. skupen presek jim je, da dobijo denar, ki ga team porabi za lambote, v zameno za neke tokene, k se nato prodajajo na borzi in nikomur ne leti glava proč zaradi tega. Svaka jim čast.

adeldjutovic ::

Uglavnem lepo vas vabim 5.12 ob 18h v Kolosej na predstavitev. Pogovor v živo 1:1. Vprašate lahko pred celo dvorano kar želite. Vstop BREZPLAČEN.
Vstopnice so tukaj: https://www.eventbrite.com/e/atrix-svet...

Vesel bom vseh obiskovalcev in kritik.

P.s: Na grafu je napaka pri 10% in bomo popravili na 22.2% Je pa zraven napisano 22.2% in tudi v whitepaperju piše. Tako da ni polemike.

Lp

Adel
ATRIX

PrihajaNodi ::

Kaj je z vibertom? :)

Vazelin ::

Viberate je pomojem na dolgi rok kaj za pričakovat. Morda pa rata prilezt tja na 100 ali 200 mio capa.
Če ne bo do takrat kripto scena že eksplodirala:D

gruntfürmich ::

adeldjutovic je izjavil:

Uglavnem lepo vas vabim 5.12 ob 18h v Kolosej na predstavitev. Pogovor v živo 1:1. Vprašate lahko pred celo dvorano kar želite. Vstop BREZPLAČEN.
Vstopnice so tukaj: https://www.eventbrite.com/e/atrix-svet...

Vesel bom vseh obiskovalcev in kritik.

P.s: Na grafu je napaka pri 10% in bomo popravili na 22.2% Je pa zraven napisano 22.2% in tudi v whitepaperju piše. Tako da ni polemike.

Lp

Adel
ATRIX

WOOHOO mi o volku, volk na forum! :))

kaj pravzaprav ponujate? če kvaliteten pump&dump potem sem zraven
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Zeitgeist ::

btw atrix ceo. zakaj nimate objavljenega trenutnega stanja prispevkov? vsak resen ico project bi naj mel to! ali sem ga mogoče spregledal?

perci ::

ne, oni imajo samo pump :)

vsi zaslužimo, vsi srečni :)

PrihajaNodi ::

Bo šel kdo v lisk dip? Sem ga že enkrat obrnil iz 7.40 na 8.20

Zgodovina sprememb…

perci ::

Zeitgeist je izjavil:

btw atrix ceo. zakaj nimate objavljenega trenutnega stanja prispevkov? vsak resen ico project bi naj mel to! ali sem ga mogoče spregledal?

Hočeš rečt, vsak pošten ico scam naj bi to imel. Vaš scam pa še tega nima?

lambda ::

adeldjutovic je izjavil:

Adminuser,

pa me potem ti malo izobrazi o ATRIX-u. Da vidim tvoja izhodišča. Najbolje,da je stvar nateg ker ljudje pljuvajo brez znanja in ker sem realen in iskren z njimi?
Atrix smo pilili 8 mesecev vsak dan. Ne delamo nobenega hypa, ne dajemo nobenih banana popustov, v ozadju so krediblni ljudje z izkušnjami, izobražujemo ljudi....

In potem prides ti in tebi podobni z takšnimi izjavami. Te lahko vprašam po tvojih predhodnih izkušnjah?

Lp

Adel Djutovic CEO - ATRIX

Dajete garancije za 80% (oz. nekaterim celo 90%, tako da so to že neki banana popusti), to pomeni, da lahko bodisi:

  • razpolagate samo z 20% sredstev, morebitni dobički in morebitne izgube so sorazmerno manjše - to pomeni, da vam 80% sredstev ljudje dajo popolnoma brez razloga v hrambo (in tvegajo, da so ob njih, če gredo stvari zelo narobe, da pride do kraj, goljufij ipd.), ali

  • razpolagate z več kot 20% sredstev, kar pomeni, da ste neke vrste ponzi


Sedaj pa povej katera opcija ste?

Vazelin ::

8 mescev so pilili:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

gruntfürmich ::

sam CEO ti da zagotovila. kaj sploh hočeš več?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

lambda je izjavil:

Dajete garancije za 80% (oz. nekaterim celo 90%, tako da so to že neki banana popusti), to pomeni, da lahko bodisi:

  • razpolagate samo z 20% sredstev, morebitni dobički in morebitne izgube so sorazmerno manjše - to pomeni, da vam 80% sredstev ljudje dajo popolnoma brez razloga v hrambo (in tvegajo, da so ob njih, če gredo stvari zelo narobe, da pride do kraj, goljufij ipd.), ali

  • razpolagate z več kot 20% sredstev, kar pomeni, da ste neke vrste ponzi


Sedaj pa povej katera opcija ste?

80-20 je očitno preverjena kombinacija: https://www.zurnal24.si/slovenija/megab...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

blink ::

lambda je izjavil:

adeldjutovic je izjavil:

Adminuser,

pa me potem ti malo izobrazi o ATRIX-u. Da vidim tvoja izhodišča. Najbolje,da je stvar nateg ker ljudje pljuvajo brez znanja in ker sem realen in iskren z njimi?
Atrix smo pilili 8 mesecev vsak dan. Ne delamo nobenega hypa, ne dajemo nobenih banana popustov, v ozadju so krediblni ljudje z izkušnjami, izobražujemo ljudi....

In potem prides ti in tebi podobni z takšnimi izjavami. Te lahko vprašam po tvojih predhodnih izkušnjah?

Lp

Adel Djutovic CEO - ATRIX

Dajete garancije za 80% (oz. nekaterim celo 90%, tako da so to že neki banana popusti), to pomeni, da lahko bodisi:

  • razpolagate samo z 20% sredstev, morebitni dobički in morebitne izgube so sorazmerno manjše - to pomeni, da vam 80% sredstev ljudje dajo popolnoma brez razloga v hrambo (in tvegajo, da so ob njih, če gredo stvari zelo narobe, da pride do kraj, goljufij ipd.), ali

  • razpolagate z več kot 20% sredstev, kar pomeni, da ste neke vrste ponzi


Sedaj pa povej katera opcija ste?


Daj mi 100 eur, in po petih letih ti garantiram da dobiš nazaj 80 eur... :D

adeldjutovic ::

Ko smo ATRIX sestavljali v celoto sem bil mnenja, da kljub kompleksnosti ne bo izziv za razumevanje za ljudi, ki investirajo v kriptovalute. In pokazalo se je ravno obratno. Najbolj osnovne stvari ne morejo spraviti skupaj. Jutri pride video prezentacija pa vam bo mogoče lažje :)

Verjamem, da je najlažje pljuvat nekaj kar ne razumeš :) To nekako povezujejo z inteligenco :)

Hvala bogu, pa še vedno so tisti, ki jim je zadeva jasna in ki razumejo koncept, ozadje in prihodnost. In to so tisti pravi ljudje, ki si jih želimo v projektu.

Vsi ostali pa.... Banana projektov je ogromno. PUMP AND DUMP. Pri nas tega ne boste dobili. Bo pa zanimivo pogledati, ko pride korekcija in kakšne bodo takrat misli.

gruntfürmich ::

in kaj pravzaprav ponujate?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

adeldjutovic ::

gruntfürmich je izjavil:

lambda je izjavil:

Dajete garancije za 80% (oz. nekaterim celo 90%, tako da so to že neki banana popusti), to pomeni, da lahko bodisi:

  • razpolagate samo z 20% sredstev, morebitni dobički in morebitne izgube so sorazmerno manjše - to pomeni, da vam 80% sredstev ljudje dajo popolnoma brez razloga v hrambo (in tvegajo, da so ob njih, če gredo stvari zelo narobe, da pride do kraj, goljufij ipd.), ali

  • razpolagate z več kot 20% sredstev, kar pomeni, da ste neke vrste ponzi


Sedaj pa povej katera opcija ste?

80-20 je očitno preverjena kombinacija: https://www.zurnal24.si/slovenija/megab...


80-20 oz 20-80 je paretovo pravilo :) preveč za tvoje možgane :D

Aston_11 ::

adeldjutovic je izjavil:

preveč za tvoje možgane
Svašta. To me spominja na policaja, ki je naklestil enega z lučko, ta pa se mu je še zahvalil.

adeldjutovic ::

Aston_11 je izjavil:

adeldjutovic je izjavil:

preveč za tvoje možgane
Svašta. To me spominja na policaja, ki je naklestil enega z lučko, ta pa se mu je še zahvalil.


Veš kaj mi je zanimivo.... Evo zdaj te vprašam kaj je BITCOIN in kako deluje pa ne boš znal odgovorit. Kaj šele obrazložit algoritme, ki jih uporablja. Čemu je bil namenjen? Kako se razvije trg? Zakaj se razvije? Kdo so regulatorji? Itd itd.... To je problem. OSNOVE NE POZNA VEČINA. Glasni na forumih v živo pa verjetno zakompleksani in samski :D

Dejmo no fantje. Dejmo udarit eno konkretno debato. Nekaj kar bo bralcem koristilo.

Saj bi rekel, da forsiramo vložke. da imamo minimum vložke. da imamo sistem pripelji prijatelja. da imamo sistem vezave denarja. itd.... Ene stvari nimamo, ki bi nas povezovala s ponzi shemo. ene same. sami sebe blamirate z taksnimi izjavami.

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

ah daj, sam sebe smešiš...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Red_Mamba ::

adeldjutovic je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

adeldjutovic je izjavil:

preveč za tvoje možgane
Svašta. To me spominja na policaja, ki je naklestil enega z lučko, ta pa se mu je še zahvalil.


Veš kaj mi je zanimivo.... Evo zdaj te vprašam kaj je BITCOIN in kako deluje pa ne boš znal odgovorit. Kaj šele obrazložit algoritme, ki jih uporablja. Čemu je bil namenjen? Kako se razvije trg? Zakaj se razvije? Kdo so regulatorji? Itd itd.... To je problem. OSNOVE NE POZNA VEČINA. Glasni na forumih v živo pa verjetno zakompleksani in samski :D

Dejmo no fantje. Dejmo udarit eno konkretno debato. Nekaj kar bo bralcem koristilo.


men je pa zanimivo kako se dan danes novo peceni CEO-ji obnasajo do svojih potencialnih strank.
No ja, vsaka sola nekaj stane pravijo. Upam, da ti bo ta koristila za naslednji ICO in naslednji tudi 8-)
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

adeldjutovic ::

Ta novo pečeni CEO ima malo več kilometrine in znanja in je sit primitivizma. In tudi nikoli ne bo prosil stranke da vložijo. Nikoli. Jaz si želim da tisti , ki imajo kanček dvoma nikoli ne vlagajo. Tisti, ki pa razume zadevo pa vloži brez manipulacij in ustvarjanja hypa. V celi tej debati niti eden ni vprašal kako sistem deluje in kaj je prednost pred ostalimi. Niti eden ni prebral whitepaperja in dojel proti čemu se borimo. Ko boste vi opravili domačo nalogo jo bo tudi novopečeni CEO.

Je pa whitepaper na voljo na spletni strani: https://www.atrix.io

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

ne rabimo brat nekih pravljic da vemo da je atrix goljufija
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

adeldjutovic ::

gruntfürmich je izjavil:

ne rabimo brat nekih pravljic da vemo da je atrix goljufija


DEAR HATERS, I HAVE SO MUCH MORE FOR YOU TO BE MAD AT. JUST BE PATIENT.

gruntfürmich ::

no super, čez leta nas boš lahko spomnil kako zelo smo se motili...
zdaj bi pa prosil da se vsa ta brezplodna debata prestavi nekam ven iz te teme.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

adeldjutovic ::

Sam si jo ustvaril. Sam jo ustavi.

lambda ::

adeldjutovic je izjavil:

Dejmo no fantje. Dejmo udarit eno konkretno debato. Nekaj kar bo bralcem koristilo.

Postavil sem ti zelo preprosto vprašanje in nisi odgovoril. S kakšnim deležem sredstev od tistih vlagateljev, katerim garantirate 80%, boste razpolagali? Do 20% ali več?

adeldjutovic ::

Dobro dosti heca :)

Mal adrenalina paše :D Gremo na konkretne stvari. Torej vsa sredstva se prenašajo na avtoriziran XAPO institute account. XAPO je edini wallet, ki je bil reguliran po FINMI in ima dovoljenje za trgovanje. Na XAPU se kripto pretvori iz kripta v EUR in USD ( 50-50 zaradi deflacije USD ali EUR ). Razpolaga se samo s 13% ker se 7% uporabi za stroške konvertiranja v fiat in nazaj. Smo pa v angel roundu zbrali dovolj denarja, da lahko produkt razvijemo po točkah, ki so naveden v timeline-u. Zato ne delamo hypa. In ne forsiramo ICO. Želimo se ljudski pristop in razumevanje projekta s strani uporabnikov. Kar se tiče garancije jo uporabnik lahko že v Januarju uporabi - torej 24/7 dostopa do uveljavljanja garancije.

Red_Mamba ::

adeldjutovic je izjavil:

Ta novo pečeni CEO ima malo več kilometrine in znanja in je sit primitivizma. In tudi nikoli ne bo prosil stranke da vložijo. Nikoli. Jaz si želim da tisti , ki imajo kanček dvoma nikoli ne vlagajo. Tisti, ki pa razume zadevo pa vloži brez manipulacij in ustvarjanja hypa. V celi tej debati niti eden ni vprašal kako sistem deluje in kaj je prednost pred ostalimi. Niti eden ni prebral whitepaperja in dojel proti čemu se borimo. Ko boste vi opravili domačo nalogo jo bo tudi novopečeni CEO.

Je pa whitepaper na voljo na spletni strani: https://www.atrix.io


mogoce res.
Ima pa vecina folka tukaj na forumu vec bontona. To pa za nekatere vec steje kot tvoja kilometrina lubcek :))

mike DROP
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Zgodovina sprememb…

adeldjutovic ::

Cilj je da ATRIX postane ESCROW account za ICO-te in na ta način zaščiti začetne vlagatelje, ki so sedaj izpostavljeni tveganjem zaradi SCAM produktov ali nedoseganja obljubljenega razvoja projekta. Mi ne zadržujemo nikakršnega denarja. Za razliko od ostalih, ki ICO denar porabijo za vse ostale stvari razen za razvoj smo se mi odločili, da celoten vložek namenimo garanciji. Torej uporabnik za vloženih 100EUR v ATRIX dobi 100EUR protivrednosti ATRIXA. Če bi mi shranjevali vaš denar bi potem dobili 20EUR protivrednosti ATRIXA. Gre se za to da so vsi začetni investitorji zaščiteni.

gruntfürmich ::

torej poleg goljufije ponujate še laži. zanimivo.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

adeldjutovic ::

Ne razumem te kaj ti smatraš za goljufijo in kaj smatraš za laži? Bodi konkreten. Katera točka ti ni jasna?

gruntfürmich ::

meni je vse jasno. več kot tebi. raje bi zapisal da delate p&d ico z namenom pobrati denar od američanov in kitajcev, s pripisom 'pa ne okol govort', pa bi blo več efekta...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zeitgeist ::

adeldjutovic je izjavil:

Glasni na forumih v živo pa verjetno zakompleksani in samski :D




pa dobro kaj je človek s tabo? to je komunikacija šefa neke kripto firme? da te ni sram.

od kdaj pa je merodajno če je človek samski al v zvezi ali klko bab je nategnil?

Predlagam da greš na kakšen tečaj komuniciranja in javnega nastopanja z denarjem, ki ga dobiš od icota.

adeldjutovic ::

Totalno si mimo usekal. En redkih slo projektov smo ki imamo KYC obvezen. Američani nimajo možnosti vlaganja, prav tako tudi Kitajci ne. Ne vem nažalost ne razumem tvojih komentarjev. Škoda mojega časa res.

Zeitgeist je izjavil:

adeldjutovic je izjavil:

Glasni na forumih v živo pa verjetno zakompleksani in samski :D




pa dobro kaj je človek s tabo? to je komunikacija šefa neke kripto firme? da te ni sram.

od kdaj pa je merodajno če je človek samski al v zvezi ali klko bab je nategnil?

Predlagam da greš na kakšen tečaj komuniciranja in javnega nastopanja z denarjem, ki ga dobiš od icota.


To so samo kosti za bedake. Pa vidiš da se najde vedno kdo, ki jih gloda.

Zgodovina sprememb…

lambda ::

adeldjutovic je izjavil:

Dobro dosti heca :)

Mal adrenalina paše :D Gremo na konkretne stvari. Torej vsa sredstva se prenašajo na avtoriziran XAPO institute account. XAPO je edini wallet, ki je bil reguliran po FINMI in ima dovoljenje za trgovanje. Na XAPU se kripto pretvori iz kripta v EUR in USD ( 50-50 zaradi deflacije USD ali EUR ). Razpolaga se samo s 13% ker se 7% uporabi za stroške konvertiranja v fiat in nazaj. Smo pa v angel roundu zbrali dovolj denarja, da lahko produkt razvijemo po točkah, ki so naveden v timeline-u. Zato ne delamo hypa. In ne forsiramo ICO. Želimo se ljudski pristop in razumevanje projekta s strani uporabnikov. Kar se tiče garancije jo uporabnik lahko že v Januarju uporabi - torej 24/7 dostopa do uveljavljanja garancije.

Torej boste od 100 enot investicije 7 enot takoj zapravili. S 13 enotami boste poskušali kaj pametnega narediti. 80 enot bo pa čakalo v kotu in počelo nič (torej jih kupci popolnoma brez razloga vplačajo, bi bilo vseeno, če jih pustijo v svojem walletu/bančnem računu).

Neverjeten dosežek za 8 mesecev naporov, čestitam!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lambda ()

gruntfürmich ::

adeldjutovic je izjavil:

Pa vidiš da se najde vedno kdo, ki jih gloda.
pa nekdo ki jih meče :))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

adeldjutovic ::

Vidiš ne razumeš osnove. Pa čeprav sem jo prej opisal je ne razumeš. Pač popolnoma z napačnega kota gledaš.

oracle ::

Adel je že več kot 12 let prisoten na tehnološkem razvoju storitev.
Utemelji prosim. Kaj točno si razvijal 12 let, da je vredno omembe?

V svoji bogati karieri je sodeloval z več kot 200 mednarodno uspešnih blagovnih znamk.
Naštej teh 200 znamk, kakšna je bila tvoja vloga in kakšen uspeh.

Njegov analitičen in kontroverzen pristop k postavljanju projektov ga uvršča med močne poznavalce trendov prihodnosti.
Ali je tvoj najboljši prijatelj Milan?. Vidoviti?

Če si resen, boš resno odgovoril na vprašanja. In pa še bonus vprašanja: Naziv in lokacija tvoje firme? S.P. so ti zaprli, zakaj? Ali si edini "zaposlen" v atrix?

adeldjutovic ::

gruntfürmich je izjavil:

adeldjutovic je izjavil:

Pa vidiš da se najde vedno kdo, ki jih gloda.
pa nekdo ki jih meče :))


Bolje metati kot jesti :)
««
153 / 976
»»