» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
152 / 976
»»

Jerry000 ::

gtr je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

veh43ov je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Torej XRP, se kaksen predlog za dolgorocni hold za 200€ ali je to to?


Ti predlagam da holdaš BTC. Zagotovo najbolje..

Ampak BTC z 200EUR ne dobim veliko...

slotechar je izjavil:

Ne priporocam xrp. Pomoje bo cena stabilna se naprej.Trenutno se mi ne zdi dobr za kak vecji dobicek.

Kaj bi pa ti priporočal? Še enkrat, za hodl, ne trade.


POWR

Zakaj?

chavlji je izjavil:

15tič: BTC. Ni važno koliko ga dobiš, važno je koliko bo zrasel. Če bi gamblal daj pa v potcoin (random picked) in upaj, da iz 0.1$ pride na 100$ pa gl.
Skratka; tudi v kriptu je težko obogatet z 200$...

Tukaj sem v dvomih, BTC mi je nekako plan B, iščem kakšen perspektiven coin, da je vreden pod 10EUR recimo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

chavlji ::

Rad bi poslal pol ethra iz Ledger nano s na Bitstamp. Pa dobim na etherscan sledečo napako:
Warning! Error encountered during contract execution [Out of gas]

Kaj to pomeni? Gas limit na nanotu je nastavljen na 21k. A ga moram kako povečat al kaj?

Jerry000 ::

Ko smo že pri tem bi vskočil. Imam 0.076 ETH na MEW (dobil preko nekega appa na mobiju z kliki) pa ko nakazujem mi napiše da nimam dovolj za provizijo (0.01)...jaz imam pa 0.076, nekaj mi ni jasno tukaj.

Account you are sending from does not have enough funds. If sending tokens, you must have 0.01 ETH in your account to cover the cost of gas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

gtr ::

Jerry000 je izjavil:

gtr je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

veh43ov je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Torej XRP, se kaksen predlog za dolgorocni hold za 200€ ali je to to?


Ti predlagam da holdaš BTC. Zagotovo najbolje..

Ampak BTC z 200EUR ne dobim veliko...

slotechar je izjavil:

Ne priporocam xrp. Pomoje bo cena stabilna se naprej.Trenutno se mi ne zdi dobr za kak vecji dobicek.

Kaj bi pa ti priporočal? Še enkrat, za hodl, ne trade.


POWR

Zakaj?

chavlji je izjavil:

15tič: BTC. Ni važno koliko ga dobiš, važno je koliko bo zrasel. Če bi gamblal daj pa v potcoin (random picked) in upaj, da iz 0.1$ pride na 100$ pa gl.
Skratka; tudi v kriptu je težko obogatet z 200$...

Tukaj sem v dvomih, BTC mi je nekako plan B, iščem kakšen perspektiven coin, da je vreden pod 10EUR recimo.


POWR: Preberi si malo kaj o tem kojnu pišejo na njihovi spletni strani, reddit-u, youtube. Tega je res veliko. google it. Pa v tem trenutku ga imaš na popravku...
Naslednji dogovodki v zvezi s tem coinom pa so: http://coinmarketcal.com/?form%5Bmonth%...
BTC pa mora biti vedno največji del portfelja. Če BTC pade bo še precej več padlo ostalo. In najhitreje se bo pobral BTC.

Jerry000 ::

gtr je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

gtr je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

veh43ov je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Torej XRP, se kaksen predlog za dolgorocni hold za 200€ ali je to to?


Ti predlagam da holdaš BTC. Zagotovo najbolje..

Ampak BTC z 200EUR ne dobim veliko...

slotechar je izjavil:

Ne priporocam xrp. Pomoje bo cena stabilna se naprej.Trenutno se mi ne zdi dobr za kak vecji dobicek.

Kaj bi pa ti priporočal? Še enkrat, za hodl, ne trade.


POWR

Zakaj?

chavlji je izjavil:

15tič: BTC. Ni važno koliko ga dobiš, važno je koliko bo zrasel. Če bi gamblal daj pa v potcoin (random picked) in upaj, da iz 0.1$ pride na 100$ pa gl.
Skratka; tudi v kriptu je težko obogatet z 200$...

Tukaj sem v dvomih, BTC mi je nekako plan B, iščem kakšen perspektiven coin, da je vreden pod 10EUR recimo.


POWR: Preberi si malo kaj o tem kojnu pišejo na njihovi spletni strani, reddit-u, youtube. Tega je res veliko. google it. Pa v tem trenutku ga imaš na popravku...
Naslednji dogovodki v zvezi s tem coinom pa so: http://coinmarketcal.com/?form%5Bmonth%...
BTC pa mora biti vedno največji del portfelja. Če BTC pade bo še precej več padlo ostalo. In najhitreje se bo pobral BTC.

Hvala, bom prečekiral

chavlji ::

A lahko ne quotate pol strani? Sploh če se odgovor takoj sledi vprašanju...

janezvalva ::

Jerry000 je izjavil:

Ko smo že pri tem bi vskočil. Imam 0.076 ETH na MEW (dobil preko nekega appa na mobiju z kliki) pa ko nakazujem mi napiše da nimam dovolj za provizijo (0.01)...jaz imam pa 0.076, nekaj mi ni jasno tukaj.

Account you are sending from does not have enough funds. If sending tokens, you must have 0.01 ETH in your account to cover the cost of gas.


moraš pustit vsaj 0.01Ξ noter

chavlji ::

chavlji je izjavil:

Rad bi poslal pol ethra iz Ledger nano s na Bitstamp. Pa dobim na etherscan sledečo napako:
Warning! Error encountered during contract execution [Out of gas]

Got it... Lepo piše na Bitstampu, da moram gas limit nastavit na 36k.

srnjak ::

Jerry000 je izjavil:

Ko smo že pri tem bi vskočil. Imam 0.076 ETH na MEW (dobil preko nekega appa na mobiju z kliki) pa ko nakazujem mi napiše da nimam dovolj za provizijo (0.01)...jaz imam pa 0.076, nekaj mi ni jasno tukaj.

Account you are sending from does not have enough funds. If sending tokens, you must have 0.01 ETH in your account to cover the cost of gas.


Na EtherWallet moraš označiti checkbox, da želiš porabiti celotno stanje. Meni je na ta način uspelo izprazniti denarnico tudi, če je bilo čisto malo na njej.

Jerry000 ::

Aaa ok, hvala
EDIT: REQ poznate? Je trenutno izjemno nizek in pravijo da je perspektiven

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

chavlji ::

Joj kako bo to letelo dol... En rdeč candle se pokaže, pa jih že 15 stoji v vrsti, ki bi prodajali 100$ ceneje, kot je bila cena pred eno minuto.

mmanson ::

S katero platformo pa ste najbolj zadovoljni?
Trenutno sem na Bitstampu, pa bi malo razširil zadevo še na druge valute (ada recimo)?

hvala

Baja ::

chavlji je izjavil:

Joj kako bo to letelo dol... En rdeč candle se pokaže, pa jih že 15 stoji v vrsti, ki bi prodajali 100$ ceneje, kot je bila cena pred eno minuto.


shaking out weak hands?

Vazelin ::

Čaki weak hands da btc pade za 10posto:D takrat se bo usulo

gruntfürmich ::

ojoj, vsi omenjate weak hands, kaj pa ko bo treščilo na 5k v decembru? na kateri strani boste?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Baja ::

btc. i'm a jype type hodler :)

perci ::

Mah, zakaj ne bi prodal ce ves da bo padlo. To niso weak ampak smart hands.

Baja ::

in kako veš da bo padlo?

xabre ::

gruntfürmich je izjavil:

ojoj, vsi omenjate weak hands, kaj pa ko bo treščilo na 5k v decembru? na kateri strani boste?


BCH strani lol :D

chavlji ::

Ne bo treščilo na 5k...

Vazelin ::

Bulltrap:)

kingsix ::

https://www.reddit.com/r/ethtrader/comm...

Replace ETH with any cryptocurrency you like.

Baja ::

o ja, bch, sem pozabjo :D perfect hedge

gruntfürmich ::

chavlji je izjavil:

Ne bo treščilo na 5k...
5k je čisto normalna korekcija da MA100 dnevni, ki se je letos zgodila že 4×, tko da to zadevo vsak pričakuje glede na predhodno periodiko...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

chavlji ::

Ja samo pri tej euforiji, ko folk za vstop v vrsti čaka s fiatom v roki na ta famozni padec, bo težko padel do 5k.

CoreySteel ::

Samo glede na to, da se že tukaj na forumu zganja paniko, ko zadeva pade za par $100,...
Twitter: @CoreySteel_

YesPeace ::

Sem malo pregledal tale Quantum. V Icotu so zbrali cca 2.417 BTC-jev, kateri so v liquidity poolu, s katerim se potem dela arbitražo, market making in margin trading. Ves profit ki se naredi se dela buyback Quantum tokenou in jih burnajo. V zadnjih treh mesecih s v vseh zburnali več kot 1 mio quantumov. Zanimivo mi je, da je marketcap Quantuma manj kot 11 mio, vrednost BTC-jev v liquidity poolu pa je več kot 23 MIO USD!

aja, pa zasledil sem v reportu, da bojo vse BCH-je ki so jih dobili med forkom (2417) nammenili za burnanje Quantumov, prav tako BTG in verjetno tudi ostale forke?! se rpavi že sami forki pokrijejo več kot polovico celotnega marketcapa pri tej ceni? s tem da se seveda burna še z profitom ki se naredi v liquidity poolu?!

po teh podatkih mi tale cena Quantuma (in promet) na trgu ne gre skupaj!! Mogoče kdo kaj več ve kje je hakeljc?

Lp, YesPeace

Bitman ::

bo kdo shortal BTC na 9.900$, ali se bolj nagibate holdanju?

gruntfürmich ::

pričakujem še en mesec norije, zato bom šel znova v šoping...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Aston_11 ::

Poročaj, kaj boš nabavil.

slotechar ::

Mato989 je izjavil:

slotechar je izjavil:

Ste videli kako je skocil raiden network token. ? Je sel kdo not po priporocilu? Ali pa naj raj neham z nasveti ki jih noben ne uposteva?


Si že dal odpoved ker toliko zaslužiš s svojimi priporočili?

Ko boš dal bomo te upoštevali :)

Sem dal ze 3x pa je samo ena oseba napisala da je kupil in naj napisem kdaj naj proda tukaj v tej temi. Edit: ok zdej vidim da jih je vec kupilo. Upam za kako pijaco ce se jim izide, ne bom pa zahteval :)

Zgodovina sprememb…

Bob Rock ::

Bitman je izjavil:

bo kdo shortal BTC na 9.900$, ali se bolj nagibate holdanju?

Jaz sem prodal na 9.5k in upam na dip, da grem spet not
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

krneki0001 ::

Jaz sem prodal danes vse bitcoine po ceni 7.999€ za en BTC in bom s flatom počakal na korekcijo.

Verjetno je ta teden še ne bo, ampak nekak se mi zdi previsoka cena in glede na kraken in podobne borze, ko ne bodo dobro delovale ob padcu, pa se ne bo dalo prodati, se mi zdi to še najboljša rešitev.

chavlji ::

Jaz sem tudi pol BTCjev prodal po 8k €. S preostankom bom še malo počakal, ampak bom tudi počasi prodal pred 10k.
Nazaj bom kupil dip ali pri 10.300 $, kar bom smatral za potrjen breakthrough.

Smurf ::

Jaz imam trenutno pol denarja v fiatu, pol v bitcoinih. Mislim, da je kar nekaj moznosti, da prebijemo 10k$ preden dipne. Imam pa roko na sprozilcu za sell (preventivno sm ze preselil bitcoine na borzo kjer lahko menjam direktno v fiat).

Bitman ::

Jaz bom naredil podobno. 50% fiat 50% pa hold

Bitman ::

jakan123 ::

Kdo ve kaj o tem?
https://www.atrix.io/
Naslednji teden imajo neko predstavitev v Koloseju.
V katere ICOte se trenutno splača vlagati? Sem malo zaspal na tem področju :)

adminuser ::

jakan123 je izjavil:

Kdo ve kaj o tem?
https://www.atrix.io/
Naslednji teden imajo neko predstavitev v Koloseju.
V katere ICOte se trenutno splača vlagati? Sem malo zaspal na tem področju :)


Meni se to zdi največji nateg. Je bil tudi post v kriptovalute slovenije, kjer se je njihov CEO celo verbalno zgražal kako noben ne razume pointa tega ICOta in naj se nekam ...

Link: Atrix Token Facebook Post - NATEG!

Sicer pa mi ne verjamite, poglejte komentarje.

gruntfürmich ::

malo me strašite, zdaj pa ne upam nabavit...:'(
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

krneki0001 ::

ICO so na splošno en velik nateg.

adminuser ::

gruntfürmich je izjavil:

malo me strašite, zdaj pa ne upam nabavit...:'(


Preberi FB post pa si sam izoblikuj mnejenje. Jaz tega definitivno ne kupim!

adeldjutovic ::

Adminuser,

pa me potem ti malo izobrazi o ATRIX-u. Da vidim tvoja izhodišča. Najbolje,da je stvar nateg ker ljudje pljuvajo brez znanja in ker sem realen in iskren z njimi?
Atrix smo pilili 8 mesecev vsak dan. Ne delamo nobenega hypa, ne dajemo nobenih banana popustov, v ozadju so krediblni ljudje z izkušnjami, izobražujemo ljudi....

In potem prides ti in tebi podobni z takšnimi izjavami. Te lahko vprašam po tvojih predhodnih izkušnjah?

Lp

Adel Djutovic CEO - ATRIX

Aston_11 ::

Tole bo pa zanimivo.
1) Napadalen CEO.
2) Spraševanje namesto argumentacije.
3) CEO, ki v prvem stavku ustvari dvom v svoj produkt.

It get s better and better and the day is not over yet.

adeldjutovic ::

Razlika med napadalnim in temperamentnim je ogromna. Argumentacija na debilizem je nesmiselna.

Moje vprašanje je zelo enostavno in smiselno. Če pljuneš na projekt ali ga označiš za nateg potem pričakujem strokvno razlago ali analizo po kateri je oseba prišla do takšnega zaključka. Ker pa je zelo jasno kdo ima znanje in kdo ga nima, predvidevam, da te razlage ne bo.

Zgodovina sprememb…

Aston_11 ::

adeldjutovic je izjavil:

Razlika med napadalnim in temperamentnim je ogromna. Argumentacija na debilizem je nesmiselna.

Jp, razlika je velika, sploh če si CEO.
Drugi del pa nima smisla.

adeldjutovic ::

Jaz bi se vprašal po zdravju človeka, ki je postavil projekt in ga ne ščiti kot mama svojega otroka. Če si CEO še ne pomeni, da moraš biti tiho in uglajen. CEO predstavlja avtoriteto in ta avtoriteta se meri v znanju in uspehu in ne v načinu komunikacije.

Jerry000 ::

Ma kdo izkušnje z binance.com? Je OK?

adeldjutovic ::

Binance je OK.

Aston_11 ::

adeldjutovic je izjavil:

Jaz bi se vprašal po zdravju človeka, ki je postavil projekt in ga ne ščiti kot mama svojega otroka.
Lahko se vprašaš, vendar ne na glas, če si CEO. Potencialni vlagatelji lahko prejekt ocenjujejo tudi po tem, da CEO ni sposoben obvladovati svojega temperamenta, posledično tudi projekta ne. Sedaj, če meniš, da so vlagatelji neumnmi, ker tako mislijo....

adeldjutovic je izjavil:

Če si CEO še ne pomeni,
Točno to pomeni.

adeldjutovic je izjavil:

uglajen.
Jp. Moraš biti.

adeldjutovic je izjavil:

CEO predstavlja avtoriteto in ta avtoriteta se meri v znanju in uspehu in ne v načinu komunikacije.
Če ne znaš komunicirati, nimaš avtoritete, niti ti ne pomaga nobeno znanje, še manj pa uspeh.
««
152 / 976
»»