» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
150 / 976
»»

Baja ::

ko sem jaz pred 4mi leti začel ukvarjati s kriptom sem razmišljal podobno. kak bi blo fajn meti 100kEUR pa po 5k vrzti kam. 4 leta kasneje .... errrhmmm NOT!

slotechar: kaj bi naredil, če bi danes imel 100kEUR portfolio? bi še vedno razmišljal: mi jih 75k ostane.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

janezvalva ::

imam 100€ v bitcoinih (0.012btc) pa bi rad v altcoine pretopil. kakšna trade platforma je najbolj priročna za čim večjo diverzifikacijo? binance? kjera druga?
hvala.

Baja ::

in kaj bi rad kupil? neke večje diverzifikacije si glih ne moreš s tem privoščiti. moj nasvet, šparaj btc.

Mato989 ::

Baja je izjavil:

in kaj bi rad kupil? neke večje diverzifikacije si glih ne moreš s tem privoščiti. moj nasvet, šparaj btc.


+1
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

janezvalva ::

Baja je izjavil:

in kaj bi rad kupil? neke večje diverzifikacije si glih ne moreš s tem privoščiti. moj nasvet, šparaj btc.


zakaj?
sem mislil tvegati 100€.
še kakšen predlog?

Samuel ::

Teh posranih 100€ vrzi po 25% v stoti, dvestoti, 300-i in 400-i coin trenutno na:
https://coinmarketcap.com/

The best advice you can get.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Baja ::

evo basket, pa da vidimo :D

potcoin - 110 coinov
pepe cash - 1200 coinov
rivetz - 100 coinov
piplcoin - 900 coinov

Samuel ::

potcoin :D
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

gtr ::

detroit je izjavil:

Qcube je izjavil:

detroit je izjavil:

@nebivedu pritiskam xbt buy with eur green button pa samo dobivam ali prazno sporočilo ali failed in da naj refresham če mogoče se je sprovedlo


Believe it or not, mogoče ti Kraken dela uslugo :D

ne rabim zaradi btcja samega:)

safex is the name

Galaxy je izjavil:

detroit je izjavil:

mislim da sem v zadnjih treh dneh ene 500x:)

Where'd ya invest yo moneyz? :D

nikol ni prjel tako da ... nikamor še:)))
drugač pa kupujem safex trenutno
imam neote etre safexe that's it


Safex sem tud že jest gledal - Si našel kakšen poseben razlog?

Baja ::

janezvalva je izjavil:

Baja je izjavil:

in kaj bi rad kupil? neke večje diverzifikacije si glih ne moreš s tem privoščiti. moj nasvet, šparaj btc.


zakaj?
sem mislil tvegati 100€.
še kakšen predlog?


to je vse kar maš v BTC?

jaz bi dal 25% v BCH kot hedge BTC-ju, 25% VTC, 50% pustil v BTC.

sivistol ::

janezvalva je izjavil:

Baja je izjavil:

in kaj bi rad kupil? neke večje diverzifikacije si glih ne moreš s tem privoščiti. moj nasvet, šparaj btc.


zakaj?
sem mislil tvegati 100€.
še kakšen predlog?


xvg
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

Baja ::

kaj je z xvg-jem? sem kupil malenkost pri 100 sat.

gtr ::

Baja je izjavil:

evo basket, pa da vidimo :D

potcoin - 110 coinov
pepe cash - 1200 coinov
rivetz - 100 coinov
piplcoin - 900 coinov


Malo za šalo:
Glede na to da kot kaže gledaš v glavnem coine iz dna lestvice po prometu potem poglej še tole: https://coinmarketcap.com/currencies/fu...

Baja ::

preberi še dva komentarja nad mojim ... virtualni basket

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

adminuser ::

Baja je izjavil:

ko sem jaz pred 4mi leti začel ukvarjati s kriptom sem razmišljal podobno. kak bi blo fajn meti 100kEUR pa po 5k vrzti kam. 4 leta kasneje .... errrhmmm NOT!


Če ima kdo na voljo za v kovanec v katerega je prepričan vržti 5k, zakaj ne? Toliko večji zaslužek, če rata, če ne si pa kr dost popušu ... je tvegano, ampak morebiti v plus.

slotechar ::

Mas 100k. 75% v bitcoinu. Ostalo za trejd. Dost vecje moznosti kot ce mas 100 eur.

Baja ::

adminuser je izjavil:

Baja je izjavil:

ko sem jaz pred 4mi leti začel ukvarjati s kriptom sem razmišljal podobno. kak bi blo fajn meti 100kEUR pa po 5k vrzti kam. 4 leta kasneje .... errrhmmm NOT!


Če ima kdo na voljo za v kovanec v katerega je prepričan vržti 5k, zakaj ne? Toliko večji zaslužek, če rata, če ne si pa kr dost popušu ... je tvegano, ampak morebiti v plus.


ja, to že. ne mečeš pa vsak teden 2x 5k v neke icote, ker se zgodi tole.

How I fucked up and turned ~600 BTC into 200 BTC
https://www.reddit.com/r/Bitcoin/commen...

slotechar ::

Se noben ico nisem kupil. Razen te novodobne btc icote, btc diamond, gold pa btc cash so bili itak zastojn. Ce si kupil btc

Zgodovina sprememb…

Zeitgeist ::

icoti so money makerji :) :) :)

sarma832 ::



Tejle coini se zdijo meni vredu. Dodal bi še tezos, pa ga še ni.

adminuser ::

Kupujte QAU predno bo prepozno. Tokens.net se je končal kakšen teden prej, tako da se sedaj splača vložiti v QUA. Just saying.

gruntfürmich ::

Mato989 je izjavil:

Samo to veš, samo danes, takrat tega nismo vedli, drugače bi "vsi" pustli tak in bi bli danes skoraj milijonarji :)
jah, boš pa v naslednjem balonu bolje vedel kako ravnati :)) nekateri smo se pač 2013/2014 učili, in zdaj pač vnovčevali dobičke ko so ti bili (seveda veliko manjši kot so teoretični, ampak jebiga, nismo vsi srečkoviči in pomembno je da se tega tudi zavedamo!)

Mato989 je izjavil:

kingsix je izjavil:

Jaz s tradanjem se tile če bi, če bi, če bi zelo povečajo... skoz gledaš kaj bi lahko etc.
Valda, če bi vsak dan tradnil vse dipe in highe dnevne bi bil multimiljarder iz 10k na začetku junija, ampak tako se to ne gleda...
to lahko gledaš samo kot zanimivost, pa malce pred spanjem da si zamisliš kako bi bilo če bi bil multimiljarder

ko pa pomislim z glavo, pa na vsak dejanski trejd gledam kot na možnost zajeba in ne kot dobička; več kot jih je več je možnosti da boš zajebal in 100% boš enkrat naletel na mino če se boš igral z verjetnostjo. tko pač jst to gledam, zato čim manj trejdanja in čim več vnovčevanje dobičkov ko so...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

CoreySteel ::

sarma832 je izjavil:


Tejle coini se zdijo meni vredu. Dodal bi še tezos, pa ga še ni.


Kul. Pogrešam kakega obskurnega še :D
Twitter: @CoreySteel_

K0l1br1 ::

adminuser je izjavil:

Kupujte QAU predno bo prepozno. Tokens.net se je končal kakšen teden prej, tako da se sedaj splača vložiti v QUA. Just saying.

Na ST-ju se ta coin ne omenja preveč. Bil sem zraven pri icoju za nek small amount (tudi sicer opažam, da sem fan raznih xrp-jev, qua-jev, ki ne gredo nikamor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

Vazelin ::

Pri takem tempu bo btc 15 jurjev do konca leta:))
Naslednji dip zna bit silovit.:)

mikhaair ::

Kaksna so ugibanja o naslednjem rdecem obdobju?

adminuser ::

K0l1br1 je izjavil:

adminuser je izjavil:

Kupujte QAU predno bo prepozno. Tokens.net se je končal kakšen teden prej, tako da se sedaj splača vložiti v QUA. Just saying.

Na ST-ju se ta coin ne omenja preveč. Bil sem zraven pri icoju za nek small amount (tudi sicer opažam, da sem fan raznih xrp-jev, qua-jev, ki ne gredo nikamor.


Pred kakšnim tednom, dvema je šel še dol ja, ampak glede na to da bo token uporabljala platforma tokens.net, ki je ravno dobila 15M se cena lahko močno povzpne.

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

Pri takem tempu bo btc 15 jurjev do konca leta:))
Naslednji dip zna bit silovit.:)


To sem čakal, po tem prispevku vem da lahko še vlagam :P
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

bulplux ::

adminuser je izjavil:

Kupujte QAU predno bo prepozno. Tokens.net se je končal kakšen teden prej, tako da se sedaj splača vložiti v QUA. Just saying.


Ali lahko prosim razložiš zakaj tako misliš?
Sam imam sicer kar nekaj QAU nad katerim sem že obupal in jih dejansko holdam v MEW ker se mi jih ne da pošiljati na exchange ker glede na (ne)likvidnost ne bom nikoli prodal za normalno ceno.

Jerry000 ::

Folk prosil bi za mnenje/pomoc. Starsem bom nabavil eno valuto za 200€, pa me zanima katera je perspektivnejsa in dovolj dobickonosna (BTC je predrag) za hold? Kot jaz, tudi starsa ne bosta trejdala, samo hold na dolgi rok. Kaj priporocate za taksen denar?

Mato989 ::

Jerry000 je izjavil:

Folk prosil bi za mnenje/pomoc. Starsem bom nabavil eno valuto za 200€, pa me zanima katera je perspektivnejsa in dovolj dobickonosna (BTC je predrag) za hold? Kot jaz, tudi starsa ne bosta trejdala, samo hold na dolgi rok. Kaj priporocate za taksen denar?


A nisi to že spraševal? Za 200€ jima raje kupi zlato in naj hodlata :) Ali pa srebro. Filharmonike
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Qcube ::

Mato989 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Pri takem tempu bo btc 15 jurjev do konca leta:))
Naslednji dip zna bit silovit.:)


To sem čakal, po tem prispevku vem da lahko še vlagam :P


Vazelin čaka dip, bullrun do 20k confirmed! :))

Baja ::

lol, ampak korejci so po objavi že na $9800 ;p

Aston_11 ::

Jerry000 je izjavil:

Folk prosil bi za mnenje/pomoc. Starsem bom nabavil eno valuto za 200€, pa me zanima katera je perspektivnejsa in dovolj dobickonosna (BTC je predrag) za hold? Kot jaz, tudi starsa ne bosta trejdala, samo hold na dolgi rok. Kaj priporocate za taksen denar?

XRP.

slotechar ::

Ceprav je bitcoin naredil skoraj vse alte rdece pa rdn raiden network token se vedno raste. In se vedno ma prostorja za rast. To sem ze ene 3x povedal :) itak ne jemljete resno

Zgodovina sprememb…

oracle ::

Mato989 je izjavil:


Bitcoin nas je večinsko vse presenetil, če gledaš ljudi ki so pragmatično analitični, seveda pa sanjači ali popolnoma fulajo ali pa popolnoma zadanejo, in tokrat so pač optimisti imeli bolj prav kot bubble warnerji...

Kar tolaži se.

En je omenjal shortanje na 9k. Mene resno mika, tam nekje na 9700.

EDIT: zadnjo uro se sicer formira kr bearish trend.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

veh43ov ::

oracle je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Bitcoin nas je večinsko vse presenetil, če gledaš ljudi ki so pragmatično analitični, seveda pa sanjači ali popolnoma fulajo ali pa popolnoma zadanejo, in tokrat so pač optimisti imeli bolj prav kot bubble warnerji...

Kar tolaži se.

En je omenjal shortanje na 9k. Mene resno mika, tam nekje na 9700.

na 8600 bo korekcija zagotovo.

oracle ::

V tem trenutku pada ko kamen...

Mogu bi shortat ko je blo 9400. Zdej zna it res v poden.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

gruntfürmich ::

izgleda da znova gre v bch.

btw, ko bo korekcija btc bo na 5k, če ne bo kar totalno strmoglavlo ker bo folk zapaničaril...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Jerry000 ::

Mato989 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Folk prosil bi za mnenje/pomoc. Starsem bom nabavil eno valuto za 200€, pa me zanima katera je perspektivnejsa in dovolj dobickonosna (BTC je predrag) za hold? Kot jaz, tudi starsa ne bosta trejdala, samo hold na dolgi rok. Kaj priporocate za taksen denar?


A nisi to že spraševal? Za 200€ jima raje kupi zlato in naj hodlata :) Ali pa srebro. Filharmonike

Sem, ampak se je zadeva malo prestavila. Sprasujem za kriptovalute, ne zlato in ostalo.

Aston_11 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Folk prosil bi za mnenje/pomoc. Starsem bom nabavil eno valuto za 200€, pa me zanima katera je perspektivnejsa in dovolj dobickonosna (BTC je predrag) za hold? Kot jaz, tudi starsa ne bosta trejdala, samo hold na dolgi rok. Kaj priporocate za taksen denar?

XRP.

Zakaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

xabre ::

gruntfürmich je izjavil:

izgleda da znova gre v bch.

btw, ko bo korekcija btc bo na 5k, če ne bo kar totalno strmoglavlo ker bo folk zapaničaril...


Meni je prav lol, ko se zravna, ga pa pretopim v btc :)

slotechar ::

Pada ko kamen? Vceraj smo bili pod 9000. Danes smo nad 9000 trenutno.

Aston_11 ::

Jerry000 je izjavil:

Mato989 je izjavil:


XRP.

Zakaj?

Umirjena valuta primerna za starostnike, pri kateri se pričakuje, da bo rahlo rasla.

slotechar ::

Xrp valuta primerna za hitre in pocen transakcije. Jo uravnavajo da cena ne niha prevec. Jo zelijo prikazat kot stabilno ceno.

Ampak eni res delajo paniko po nepotrebnem in se preden se kaj zgodi. Btc trenutno 9200. Ampak ze panika kako pada ko kamen in da bi ga mogli prodat za 9400? Se kr mal bojim kaj bo sele ko bo bitcoin bliz 10.000. Ce se bojite potem pridajte. Zakaj je potrebno vse strasit naokol? To samo povzroca fud

Zgodovina sprememb…

chavlji ::

Jp... zgodovina bo pisala, da je Oracle na slo-techu začel val fuda, ki je povzročil nikoli poprej viden dip btcja ;)

slotechar ::

Ko pride wall street na bitcoin , kak boste sele takrat paniko zganjal

Zgodovina sprememb…

Aston_11 ::

Pri 10 kurjih bo zanimivo, ker 1% pomeni že 100 Usd

slotechar je izjavil:

Ko pride wall street na bitcoin , kak boste sele takrat paniko zganjal

Je realna opcija, da pridejo kripto na Wall Street?

chavlji je izjavil:

Jp... zgodovina bo pisala, da je Oracle na slo-techu začel val fuda, ki je povzročil nikoli poprej viden dip btcja ;)

Imam v spominu, da se morata se ena dva oglasiti + nebi vedel sporočiti, da je vrednost prodal in si nakazal na trr.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

slotechar ::

A mislis da se jype kej sekira ko btc pade za 30%. To je na stotisoce dolarjev. Si ga kdaj videl zganjat paniko? Edina stvar ki jo zganja je kolo. Panicarji so ze zdavnaj prodali in kupujejo drazje.

Zgodovina sprememb…

superpika ::

Ko se Gamblerka oglasi je znak za alarm :D

oracle ::

chavlji je izjavil:

Jp... zgodovina bo pisala, da je Oracle na slo-techu začel val fuda, ki je povzročil nikoli poprej viden dip btcja ;)

:))

slotechar nč ne fudam. Če je kdo full bullish sm to js. Ampak v eni uri (45 minut) je šlo 400 $ dol, kar ni zanemarljivo. Sploh glede na to, da zna bit pred 10.000 res huda korekcija. Takšna rast kot je zadnjih nekaj dni me zelo straši. Priznam. Verjetno marsikoga.

Na wallstretu je pa itak že dolgo časa vse skupaj. Samo ne ravno javno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()
««
150 / 976
»»