» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
149 / 976
»»

slotechar ::

Pozabljate pa da mamo bitcoin holderji se bitcoin diamond, bitcoin gold in bitcoin cash. Bitcoin diamond je bil 110x10 je 1100 usd na 1 btc. Bitcoin cash 1700 usd. Bitcoin gold 400 usd. Ether je bil slaba nalozba prot bitcoinu. Bitcoin z forki je zdaj vreden vec kot 11.000 usd.

Zgodovina sprememb…

kingsix ::

Če si kupil pri 7e kot jaz, potem niti ne. Sem dokaj zadovoljen s tam 55x rastjo. Sicer je pa primerjanje splošnih time ranges za vse nesmisel. Odvisno kdaj si pač vlagal - ta time range velja zate. Mene boli za 3 mesece etc. Dejstvo ostaja - pri 250eth se je govorilo kako bo tam ostal...to je blo pred kakimi 2-3 tedni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

slotechar ::

Ti bi mogu ether prodat ze pred pol leta. Ne pa da si na istem pol leta oziroma morda se v minusu z drugimi alti. Drugi so pa naredili iz 2000 usd na 11.000 brez trgovanja. Zdej ce si kupu za 7 eur a to pomen da ga bos meu do konc zivljenja? Pricakujes da bo vedno tako rasel?

Zgodovina sprememb…

kingsix ::

Zakaj bi ga prodal če je Eth ena izmed dolgoročnih investicij?
Ttenutno je v ETH 99% holderjev v profitu.. traderjev pa bistveno manj. ETH zame ni za tradanje.

Tradam ne-dolgoročne coine in EUREUR ki mi leži na borzi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

slotechar ::

Zato ker ste zgubili prot bitcoinu. Morda se bo ether spremenil trend. Vse je mogoce. Anpak v zadnih 6 mesecih ste bili na slabsem. Zelo

kingsix ::

Ja, v zadnjem letz pa je bil BTC na slabšem .. zelo. Kot pravim - primerjanje nekih time rangov je nesmisel.
Sicer pa imam tudi BTC.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

slotechar ::

Jaz pa pravim da je treba sprot prestavlat. Holda se samo bitcoin. Ce sploh. Alte se trguje na krajsi rok

Zgodovina sprememb…

kingsix ::

V nepredvidljivi sceni kot je kripto niti ne. P tvoji logiki bi morali BTC holderji prestavit v ETH pred par dnevi in danes sred dneva spet zadaj v BTC.

slotechar ::

Ne. Jaz osebno nisem nic prestavljal v eth, ker mam se vedno nezaupanje. Vem da se ga regulira kot xrp. Mozno da bo sel gor ampak mu trenutno ne zaupam. Rajs trejdam kaksne druge kojne za en dan.

kingsix ::

Ne, tega definitivno ne veš. Iz tega se vidi le da glede scene ne veš dovolj.

slotechar ::

Vem kr dost o ozadju etherja in kdo vse stoji za tem. Ne vem kaksni so plani in kaj zdaj nacrtujejo. Holdal ne bom. Ce se vam posrec bo dobr. Mislm da lahk vec zasluzim na drugih

Zgodovina sprememb…

kingsix ::

Kalšbi pa so po tvoje motivi regulacije cene ETH? ..in kam se regulira gor/dol/in circles

slotechar ::

Zato ker je prevec interesov in denarja v eth. Alliance korporacij. So vas resili pred dumpom.

amacar ::

slotechar je izjavil:

Eth glede na btc danes pada. Glede na zadnjih 30 dni naredu 10%. Glede na 90 dni pada. Glede na zadnih 7 dni je nekoliko zrastel.

V bistvu 37.5%.

slotechar ::

Niso stel bitcoin diamond? Bitcoin gold? Bitcoin cash? Halo? Vcer si dubu 1100 usd na 1 bitcoin. To se ne vid na tej statistiki. Drugac pa koliko procentov je zrasu eth v zadna pol leta. Skor toliko kot kak altcoin v enem pump dnevu lol

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Pa kam bo tole zraslo. Zadnji dnevi so res nori. :D

Me zanima število weak hands, ko bo en downtrend, tistih, ki so v game vstopili sedaj pri eth na 470 usd, ltc na 88... Tisti ki so kupoval eth pri 400 so čakal kar nekaj mesecev da je prišlo nazaj.

stay strong holders

jaz si trenutno ne upam dosti kupovat. škoda ker sem bil pussy in nisem holdal portofila iz prejšnjega tedna ampak kaj čmo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

slotechar ::

Sistem je tako nastiman da strese dol panicarje in naredi profit. Ko pride wall street gor bo pomoje se vec dnevnega stresanja kot zdaj.

kingsix ::

slotechar je izjavil:

Zato ker je prevec interesov in denarja v eth. Alliance korporacij. So vas resili pred dumpom.



Super, potem treba kupit še več po dipu, ki prihaja. Ni boljšega kot interes korporacij. Tukaj je pravi denar, vse ostalo je chump change.

slotechar ::

Ja. Zadnjih 6 mesecev se vam je ful obrestovalo :) hec. Xrp si ze kupil?

Zgodovina sprememb…

gtr ::

Da se malo vrnemo k temi in priporočilom - dva trenutna perspektivna ICO:
https://sale.simpletoken.org
https://www.wacoin.io/

Če ima kdo kakšen perspektiven coin pa z besedo na dan.

oracle ::

slotechar je izjavil:

Pozabljate pa da mamo bitcoin holderji se bitcoin diamond, bitcoin gold in bitcoin cash. Bitcoin diamond je bil 110x10 je 1100 usd na 1 btc. Bitcoin cash 1700 usd. Bitcoin gold 400 usd. Ether je bil slaba nalozba prot bitcoinu. Bitcoin z forki je zdaj vreden vec kot 11.000 usd.

Mene moti, da se bitstamp tako obira. Pri cashu sem prestavil v denarnico za fork, pa so pol itak omogočil withdrawal. Sm si reku da naslednjič ne bom prestavlju. Zdej pa nimam dostopa ne do golda ne do diamanta :'(

chavlji ::

Mene tudi to zelo moti ja. Njim se mogoče ne zdi to nek dnar, meni pa ful pomeni...

A bo kdo shortal 9k? Rahlo se je odbilo, samo a je to zadosten znak za ven pobrat?

slotechar ::

Chavlji se cist vedno pojav z shortanjem in paniko ko bitcoin malo vec zraste :)

detroit ::

a še komu kraken že cel teden ne dela?
Skero

krneki0001 ::

dela, samo večkrat moraš F5 prtisnt

detroit ::

mislim da sem v zadnjih treh dneh ene 500x:)
Skero

detroit ::

@nebivedu pritiskam xbt buy with eur green button pa samo dobivam ali prazno sporočilo ali failed in da naj refresham če mogoče se je sprovedlo
Skero

kingsix ::

slotechar je izjavil:

Ja. Zadnjih 6 mesecev se vam je ful obrestovalo :) hec. Xrp si ze kupil?


Veš, ko imaš enkrat družino, imaš malo druge prioritete kot celodnevno gledanje grafov, ker veš da si kupil P&D shitcoin.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

Qcube ::

detroit je izjavil:

@nebivedu pritiskam xbt buy with eur green button pa samo dobivam ali prazno sporočilo ali failed in da naj refresham če mogoče se je sprovedlo


Believe it or not, mogoče ti Kraken dela uslugo :D

gruntfürmich ::

slotechar je izjavil:

Jaz pa pravim da je treba sprot prestavlat. Holda se samo bitcoin. Ce sploh. Alte se trguje na krajsi rok

Glavni alti so imeli pik maja- junija glede na bitcoin, in takrat se jih je splačalo prestavit v btc. Ampak kdo bi vedel...
Drugače pa v kripto sceni če preveč prestavljaš assets sem ter tja hitro postaneš trejder, kar pa je v kripto 99,9% obsojeno na izgube, ker smo amaterji not. Tko da iz tega vidika je neprimerno bolje holdat, kot pravi kingsix. Tisti gain btc-a je minoren napram predhodnemu od altov, sploh nima smisla razpravljat in tvegat. Ampak to sevesa vemo šele par mesecev kasneje!

Drugače pa na vstip wallstreeta, če bi oni stresali šibke roke bi stresli do podna, zero. Verjemte.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Galaxy ::

detroit je izjavil:

mislim da sem v zadnjih treh dneh ene 500x:)

Where'd ya invest yo moneyz? :D

detroit ::

Qcube je izjavil:

detroit je izjavil:

@nebivedu pritiskam xbt buy with eur green button pa samo dobivam ali prazno sporočilo ali failed in da naj refresham če mogoče se je sprovedlo


Believe it or not, mogoče ti Kraken dela uslugo :D

ne rabim zaradi btcja samega:)

safex is the name

Galaxy je izjavil:

detroit je izjavil:

mislim da sem v zadnjih treh dneh ene 500x:)

Where'd ya invest yo moneyz? :D

nikol ni prjel tako da ... nikamor še:)))
drugač pa kupujem safex trenutno
imam neote etre safexe that's it
Skero

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: detroit ()

mAXTER ::

gruntfürmich je izjavil:

slotechar je izjavil:

Jaz pa pravim da je treba sprot prestavlat. Holda se samo bitcoin. Ce sploh. Alte se trguje na krajsi rok

Glavni alti so imeli pik maja- junija glede na bitcoin, in takrat se jih je splačalo prestavit v btc. Ampak kdo bi vedel...
Drugače pa v kripto sceni če preveč prestavljaš assets sem ter tja hitro postaneš trejder, kar pa je v kripto 99,9% obsojeno na izgube, ker smo amaterji not. Tko da iz tega vidika je neprimerno bolje holdat, kot pravi kingsix. Tisti gain btc-a je minoren napram predhodnemu od altov, sploh nima smisla razpravljat in tvegat. Ampak to sevesa vemo šele par mesecev kasneje!

Drugače pa na vstip wallstreeta, če bi oni stresali šibke roke bi stresli do podna, zero. Verjemte.


Kar se tega tice se popolnoma strinjam, sem se mal z nekaj drobiza igral, nekaj dobil, nekaj uzgubil in na koncu pristal na istem znesku s katerim sem zacel medtem ko bi takrat nabavil btc pa pustil in danes bil na vecjem plusu...

Mato989 ::

Samo to veš, samo danes, takrat tega nismo vedli, drugače bi "vsi" pustli tak in bi bli danes skoraj milijonarji :)

Recimo jaz sem imel 10.000€ na bitstampu tistega dne ko sem gledal kako je BTC padel na 1700€ pa še nekaj, pa NISEM KUPIL, ker sva se s kolegom pogovarjala češ da bo ziher še padlo... no ČE BI takrat kupil, bi danes imel kakšen ROI iz 10.000€?

Namesto tega imam DOSTI manj :)

če bi, če bi, če bi....
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kingsix ::

Jaz s tradanjem se tile če bi, če bi, če bi zelo povečajo... skoz gledaš kaj bi lahko etc.

Mato989 ::

kingsix je izjavil:

Jaz s tradanjem se tile če bi, če bi, če bi zelo povečajo... skoz gledaš kaj bi lahko etc.


Valda, če bi vsak dan tradnil vse dipe in highe dnevne bi bil multimiljarder iz 10k na začetku junija, ampak tako se to ne gleda...

Bitcoin nas je večinsko vse presenetil, če gledaš ljudi ki so pragmatično analitični, seveda pa sanjači ali popolnoma fulajo ali pa popolnoma zadanejo, in tokrat so pač optimisti imeli bolj prav kot bubble warnerji... en dan bo pa spet Vazelin prišel iz luknje ko je cel čas govoril o korekciji, ker en dan korekcija valda bo :) In to orenk!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

slotechar ::

Itak da vas je bitcoin presenetil ce drzite svoj ethereum pod vsako ceno. Ko vam kaj svetujem pa ne jemljete resno. Kingix bo drzal zgleda eth do konca zivljenja in pravil svojim vnukom kako je zasluzil 55x na ethereumu.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

slotechar je izjavil:

Itak da vas je bitcoin presenetil ce drzite svoj ethereum pod vsako ceno. Ko vam kaj svetujem pa ne jemljete resno. Kingix bo drzal zgleda eth do konca zivljenja in pravil svojim vnukom kako je zasluzil 55x na ethereumu.


A si že milijonar iz tistih 50EUR? Ko boš se oglasi naslednjič prosim :) ta tvoj drobižek s katerim se igraš in nam "svetuješ" je itak nepomembno, ti če spušiš 50EUR je to đabe že zato nisi verodostojen.

Ko boš pa tradal nekaj 1.000EUR kot eni tukaj, ali še več, potem boš imel drugačne pomisleke.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

kingsix ::

Jaz tudi dam not nekaj več denarja..vsaj zame. Navadno pod 5k ne dam nikamor in ker nerad mečem denar vstran grem na bolj ziher. Z 50EUR pa se lahko vsak špila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

slotechar ::

Lol. Moji vlozki za dnevno trejdanje so minimalni prot vasim. Ne vlagam 'all in' za dnevno trejdanje. Drugac ne trejdam vsak dan. Samo ce vidim kako priloznost.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

kingsix je izjavil:

Jaz tudi dam not nekaj več denarja..vsaj zame. Nabavadno pod 5k ne dam nikamor in ker nerad mečem denar vstran grem na bomj ziher. Z 50€ pa se lahko vsak špila.


Model ki nima za rabljen avto te valda ne more razumet :)

Ti si še stopničko nad mano... ampak jaz razumem kako je če fukneš nekam 1-5 minimalcev, če pa vržem nekam za en piknik €€€ pa mi je vseeno :)

slotechar je izjavil:

Lol. Moji vlozki za dnevno trejdanje so minimalni prot vasim. Ne vlagam 'all in' za dnevno trejdanje. Drugac ne trejdam vsak dan. Samo ce vidim kako priloznost.


Seveda ne, in zato ne zmoreš razumet nas ki ti ne verjamemo, ker enkrat boš dobil orenk backfire in boš spet pri 100€ :) Sem dal že tole skozi, pri 50€ ali pa 100€ je vse enostavno...

Pri 10.000€ pa več ni, sploh če je totvoja letna neto plača, kot je recimo moja :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

D3m0r4l1z3d ::

Zakaj imam občutek, da je Predator X za slotechar nickname-om? Verjetno gre na male pare, ker je 17 letnik.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

slotechar ::

Gleda se procent premozenja ki ga vlagas. Zame pomen 100 eur kot nekomu 5000 eur. Pomoje se vec sekeram ce zgubim teh 50 eur kot nekateri ko zgubijo 1000 eur. Ker tezko shajam cez mesec brez tega

Zgodovina sprememb…

slotechar ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Zakaj imam občutek, da je Predator X za slotechar nickname-om? Verjetno gre na male pare, ker je 17 letnik.

Na 'male pare' grem zato ker zivim sam in se sam prezivljam. Nimam tukaj nobenega ki bi pomagal. Sem cez 30 drgac.

D3m0r4l1z3d ::

služba ti bo precej več dobička prinesla kot sekiranje za 50 eur, ki jih povirtuališ
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

slotechar ::

Mam sluzbo. Podpovprecna placa. Nic resnega. Stroski visoki. Sem tujec brez lastnega stanovanja

Zgodovina sprememb…

Baja ::

slotechar je izjavil:

Gleda se procent premozenja ki ga vlagas. Zame pomen 100 eur kot nekomu 5000 eur. Pomoje se vec sekeram ce zgubim teh 50 eur kot nekateri ko zgubijo 1000 eur. Ker tezko shajam cez mesec brez tega


kot pravi Moto, razlika ali je ta % 50€ ali ja ta procent 5k€. ker če boš spušil 50e boš pač en vikend doma, če pa boš spušil 5k .... še vedno misliš da je isto?

ali pa če narediš par izgub zaporedoma z 50e ali 5ke?

think again.

slotechar ::

Nekdo ki ima v altcoinih recimo 100.000 eur. Spusi 5x po 5000 eur ima se vedno 75.000 gor. Se vedno bo imel denar za silo ko bo lacen ali ko bo rabu placat najemnino. Ce pa jaz spusim samo 2000 je konec. A zdaj razumes?

Zeitgeist ::

v gladius.io je vlozil kdo? jaz sem ruknil noter 1 eth

Mato989 ::

slotechar je izjavil:

Nekdo ki ima v altcoinih recimo 100.000 eur. Spusi 5x po 5000 eur ima se vedno 75.000 gor. Se vedno bo imel denar za silo ko bo lacen ali ko bo rabu placat najemnino. Ce pa jaz spusim samo 2000 je konec. A zdaj razumes?


Ne razumeš, jaz tebe razumem ker sem delal s tvojimi vsotami, ti pa mene ne, ker nisi z mojimi(pa niso nič special overall)

Če spušiš 50 ali 100€, greš en dan ali dva na črno delat v Avstrijo pa ma vse nazaj, če pa spušiš 10k, pa ne dobiš glih v dveh dneh nazaj kajne? :) Psihologija je drugačna... če bi pa služil x200 tebe bi mi pa blo 10k enako kot je tebi zdaj 50€ :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
««
149 / 976
»»