» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
148 / 976
»»

K0l1br1 ::

Tole streljanje v praksi pomeni, da gredo alti/btc dol? Pa xrp tradicionalno dol?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

perci ::

Če se izrazim v stilu TA-jevcev....zdajle je na resistancu...če bo breaknil, gre na luno.

krneki0001 ::

včeraj dobil 10 bitcoin diamond za vsak btc na binancah.

Kaj je to bitcoin diamond?

Kripto ::

krneki0001 je izjavil:

včeraj dobil 10 bitcoin diamond za vsak btc na binancah.

Kaj je to bitcoin diamond?


Eden od N forkov BTC :)

MacLeod ::

krneki0001 je izjavil:

včeraj dobil 10 bitcoin diamond za vsak btc na binancah.

Kaj je to bitcoin diamond?


Zdaj sem pa malo presenečen da tega ne poznaš. Glede na to kolko si v tem. Again free money.
https://twitter.com/BitcoinDiamond_/sta...

Res pa da vsega ne moremo vedeti.

Kar se dogaja zadnje leto v kriptu je totalno divji zahod.

oracle ::

krneki0001 je izjavil:

včeraj dobil 10 bitcoin diamond za vsak btc na binancah.

Kaj je to bitcoin diamond?

10 na BTC?? To je po trenutni cen 920 $/BTC free money8-O

Jaso ::

Ja res so dali 10 na 1.
Jst pa ravno včeraj tik pred tem zamenjal BTC-je v alte... bi se najrajš po glavi mahnu.
A obstajajo kake info kdaj in kje so te forki?

Ima kdo NEO-te na binancah? Kdaj dobiš Gas na račun NEO-tov? Razmišljam o nakupu večje količine NEOtov za holdanje tudi zaradi GASa...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jaso ()

gruntfürmich ::

gnosis seveda krenil navzgor... žal sem drugje vložen
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

gtr ::

Jaso je izjavil:

Ja res so dali 10 na 1.
Jst pa ravno včeraj tik pred tem zamenjal BTC-je v alte... bi se najrajš po glavi mahnu.
A obstajajo kake info kdaj in kje so te forki?

Ima kdo NEO-te na binancah? Kdaj dobiš Gas na račun NEO-tov? Razmišljam o nakupu večje količine NEOtov za holdanje tudi zaradi GASa...


Evo:
http://coinmarketcal.com/

zigax1 ::

Zdravo. Trenutno imam zelo po povecanju Bitcoina, zato me zanima kateri ICO-te imajo potencial, da bodo zrastli v kratkem, da jih potem nazaj menjam v BTC
Po moznosti, da so ti kovanci na Bittrexu.. Sem nov na tem forumu. Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zigax1 ()

Bitman ::

razlika v ceni BTC tud po 200€ na borzah!?!?:| Na Bitstamp dalec najnizja cena...

Baja ::

ja, opazam ze celo dopoldne da so velike razlike. nekaj se dogaja ...

Kripto ::

K0l1br1 je izjavil:

Tole streljanje v praksi pomeni, da gredo alti/btc dol? Pa xrp tradicionalno dol?


Večja verjetnost, da gre XRP dol ali v dip za krajši čas.

MacLeod ::

gruntfürmich je izjavil:

gnosis seveda krenil navzgor... žal sem drugje vložen


Hm, nisem preanaliziral zadeve, imaš kakšne inf. so kaj dali novega ven? Ker je že nabral 60%


Baja je izjavil:

ja, opazam ze celo dopoldne da so velike razlike. nekaj se dogaja ...


Je kateri poskusil prenašat BTC, sam ga nisem že nekaj časa, je po teh forkih kaj hitrejši?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MacLeod ()

gtr ::

gtr je izjavil:

Jaso je izjavil:

Ja res so dali 10 na 1.
Jst pa ravno včeraj tik pred tem zamenjal BTC-je v alte... bi se najrajš po glavi mahnu.
A obstajajo kake info kdaj in kje so te forki?

Ima kdo NEO-te na binancah? Kdaj dobiš Gas na račun NEO-tov? Razmišljam o nakupu večje količine NEOtov za holdanje tudi zaradi GASa...


Evo:
http://coinmarketcal.com/

http://www.coincalendar.info/

ICO: https://www.coinschedule.com/

Ne pozabi: Buy the rumor, sell the news.

MacLeod je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

gnosis seveda krenil navzgor... žal sem drugje vložen


Hm, nisem preanaliziral zadeve, imaš kakšne inf. so kaj dali novega ven? Ker je že nabral 60%


Baja je izjavil:

ja, opazam ze celo dopoldne da so velike razlike. nekaj se dogaja ...


Je kateri poskusil prenašat BTC, sam ga nisem že nekaj časa, je po teh forkih kaj hitrejši?


mMni je pred tednom dni iz bitstamp-a na binance trajalo slabo uro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gtr ()

gruntfürmich ::

MacLeod je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

gnosis seveda krenil navzgor... žal sem drugje vložen

Hm, nisem preanaliziral zadeve, imaš kakšne inf. so kaj dali novega ven? Ker je že nabral 60%
ne rabiš preanalizirat, samo ugotovit da je dosegel dno, od koder je velika možnost da bo krenel navzgor
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

MacLeod ::

Škoda da tega nismo ugotovili včeraj, je že na 40%

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MacLeod ()

gruntfürmich ::

vi ne, jst pa sem to vedel že cel mesec
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

MacLeod ::

Lepo da si se pohvalil, čestitke:P

perci ::

V kripto je velikokrat tko, da ti prezgodnje vedenje necesa lahko skodi.

En mesec je v kripto cela vecnost. Veš, vlozis, potem pa vse raste razen tvojega vlozka. Nato prodas in zadeva zraste.

Looooooka ::

Ni res. Problem, je ker ste navajeni vsak dan vidt mal profita. Ce bi upostevali novice, ki napovedujejo rast v roku meseca dveh(za gnosis si lahko videl napovedi povsod...res ne vem kako vas je presenetilo) bi imeli teoreticno lahko vec profita. Razen ce imate res ogromno casa in vsak dan naredite ulala buy/sell-ov.
Neko presenecenje pa tisto, kar se na tem forumu napise sploh ni. V bistvu se vse pise z vsaj tedensko ce ne tri tedensko zamudo.
Novincem predlagam, da zacnejo "hinte" iskati nekje drugje. Ce ne boste hitro v minusu.
Kar preberete tukaj je samohvala nekoga, ki je nekaj kupil in prisel povedat, da gre gor, ko je rast ze skoraj pri koncu :)
Takrat skakat na konja je lahko ze rahlo samomorilno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

šernk ::

tud meni se zdi, da so nekateri to temo naredili popolnoma neuporabno.

če že hočete dat nasvet povejte zraven še kdaj je za it noter in ven. če nočete in ste raje na ZS potem bodite z vsem na ZS, ne pa drug dan se hvalit na forumu: upam da ste me poslušali, če gre kontra ali ostane isto pa: tiho kot miške.

reči sem vedel že cel mesec za gnosis je neuporabno in sedaj spraševat če ste šli notri je samo še samohvala.

sem tudi sam lahko rečem "vedel" da bo bitcoin cash iz 1200 zrasel na 1800$ ampak sem ga čakal praktično cel teden in zamudil štart in konec. sem vprašal par dni nazaj tu v tej temi glede bitcoin cash pa sem prejel točno 0 odgovorov ali ja in kdaj.

v 14ih dneh sem zaslužil okrog 40%, ampak če ne bi umes par reči ustrelil mimo bi zaslužil vsaj 100%, če bi pa vse zadel bi pa verjetno na tedenski ravni služil cca 500%, dejte mi povedat kdo je zdaj tak mojster ki je tega sposoben?
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

kopriwa ::

šernk je izjavil:

tud meni se zdi, da so nekateri to temo naredili popolnoma neuporabno.

če že hočete dat nasvet povejte zraven še kdaj je za it noter in ven. če nočete in ste raje na ZS potem bodite z vsem na ZS, ne pa drug dan se hvalit na forumu: upam da ste me poslušali, če gre kontra ali ostane isto pa: tiho kot miške.

reči sem vedel že cel mesec za gnosis je neuporabno in sedaj spraševat če ste šli notri je samo še samohvala.

sem tudi sam lahko rečem "vedel" da bo bitcoin cash iz 1200 zrasel na 1800$ ampak sem ga čakal praktično cel teden in zamudil štart in konec. sem vprašal par dni nazaj tu v tej temi glede bitcoin cash pa sem prejel točno 0 odgovorov ali ja in kdaj.

v 14ih dneh sem zaslužil okrog 40%, ampak če ne bi umes par reči ustrelil mimo bi zaslužil vsaj 100%, če bi pa vse zadel bi pa verjetno na tedenski ravni služil cca 500%, dejte mi povedat kdo je zdaj tak mojster ki je tega sposoben?


Vsaj en, ki se očitno zaveda, da so vse poteze ki jih vlečemo v kripto svetu podrejene verjetnosti, ki ni enaka 1.

Še to. Ko mi bo nekdo svetoval in hkrati zastavil svoje premoženje v primeru napačne napovedi, takrat mu ponudim vse kar imam, trgujte in služite(služimo). Dobiček si razdelimo. Kak junak?...Se mi je zdelo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kopriwa ()

šernk ::

pozabil sem omeniti eno redkih svetlih točk v tej temi: Mato989, ki pa se na žalost vse manj oglaša se mi zdi, ampak vsaj ko se oglasi da uporaben post.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

slotechar ::

Jaso je izjavil:

Ja res so dali 10 na 1.
Jst pa ravno včeraj tik pred tem zamenjal BTC-je v alte... bi se najrajš po glavi mahnu.
A obstajajo kake info kdaj in kje so te forki?

Ima kdo NEO-te na binancah? Kdaj dobiš Gas na račun NEO-tov? Razmišljam o nakupu večje količine NEOtov za holdanje tudi zaradi GASa...

Sem vas opozoril. A nic ne berete? Temo bitcoin?

slotechar ::

kopriwa je izjavil:

šernk je izjavil:

tud meni se zdi, da so nekateri to temo naredili popolnoma neuporabno.

če že hočete dat nasvet povejte zraven še kdaj je za it noter in ven. če nočete in ste raje na ZS potem bodite z vsem na ZS, ne pa drug dan se hvalit na forumu: upam da ste me poslušali, če gre kontra ali ostane isto pa: tiho kot miške.

reči sem vedel že cel mesec za gnosis je neuporabno in sedaj spraševat če ste šli notri je samo še samohvala.

sem tudi sam lahko rečem "vedel" da bo bitcoin cash iz 1200 zrasel na 1800$ ampak sem ga čakal praktično cel teden in zamudil štart in konec. sem vprašal par dni nazaj tu v tej temi glede bitcoin cash pa sem prejel točno 0 odgovorov ali ja in kdaj.

v 14ih dneh sem zaslužil okrog 40%, ampak če ne bi umes par reči ustrelil mimo bi zaslužil vsaj 100%, če bi pa vse zadel bi pa verjetno na tedenski ravni služil cca 500%, dejte mi povedat kdo je zdaj tak mojster ki je tega sposoben?



Še to. Ko mi bo nekdo svetoval in hkrati zastavil svoje premoženje v primeru napačne napovedi, takrat mu ponudim vse kar imam, trgujte in služite(služimo). Dobiček si razdelimo. Kak junak?...Se mi je zdelo.
Ko bos ti povedal kdaj gres not in potem res zraste ti bomo verjeli. Nekateri vsaj upamo napovedat kaksne srevilke kdaj vstopit in kdaj izstopit. Ocitno ne beres te teme redno. Drugac sem priporocil dan pred bitcoin cash rastjo naj gredo not ce cena preseze 1389 usd. Bila je takrat okrog 1200. Ce ne bi dosegla te cene nimas kaj za zgubit. Drugac ce nekaj kupis in vidis da bo slo pod to vstopno ceno prodas da nisi na izgubi. Ne rabis nic tvegat in garantirat s premozenjem. Drugac pa ta priporocila, skoraj vsak prav da bomo delili dobicek. Na konc pa redko kdo da.

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

Jaso je izjavil:

Ja res so dali 10 na 1.
Jst pa ravno včeraj tik pred tem zamenjal BTC-je v alte... bi se najrajš po glavi mahnu.
A obstajajo kake info kdaj in kje so te forki?

Ima kdo NEO-te na binancah? Kdaj dobiš Gas na račun NEO-tov? Razmišljam o nakupu večje količine NEOtov za holdanje tudi zaradi GASa...


Na binancah dobiš vsakega prvega v mesecu dividende v gasu.

MacLeod je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

včeraj dobil 10 bitcoin diamond za vsak btc na binancah.

Kaj je to bitcoin diamond?


Zdaj sem pa malo presenečen da tega ne poznaš. Glede na to kolko si v tem. Again free money.
https://twitter.com/BitcoinDiamond_/sta...

Res pa da vsega ne moremo vedeti.

Kar se dogaja zadnje leto v kriptu je totalno divji zahod.


Zadnje čase nič ne trejdam in ne spremljam. Imam v icn, btc in neotih vse naloženo in vsak mesec dobim dividende v gas. Ostalo sploh ne spremljam, le zanimivo mi je bilo, ko sem včeraj pogledal in imel 10x toliko bitcoin diamond kot imam btc-jev na binancah, pa sploh nisem vedel, da jih bodo potalali.

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

eni vidim da niste sposobni dojeti kaotični svet kripta, še manj pa to temo...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

chavlji ::

Mene pa zanima kje spremljate vse te silne novice?

To sem vprašal tukaj že 3x, pa tudi nisem prejel niti enega odgovora. Pa še kdo drug je imel isto vprašanje, pa nikoli nič.

slotechar ::

Katere novice? Ce mislis za bitcoin diamond? Bilo je napisan na tisti borzi, ki sem jo priporocil. Pisalo je, da bodo podelili bitcoin diamonde. Sem pa celo spamal to novico v tej temi in v bitcoin temi, pa zgleda da noben ne jemlje resno. Celo kregali so me zakaj spamam. Tisti ki ste se jezili na zs zarad tega se zdaj lahko obrisite pod nosom :)

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

perci je izjavil:

En mesec je v kripto cela vecnost. Veš, vlozis, potem pa vse raste razen tvojega vlozka. Nato prodas in zadeva zraste.
morda res, ampak nekako se mi vseeno zdi da folk vsak teden ne podvoji svojega premoženja, še manj na dnevni bazi...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

chavlji ::

slotechar je izjavil:

Katere novice? Ce mislis za bitcoin diamond? Bilo je napisan na tisti borzi, ki sem jo priporocil. Pisalo je, da bodo podelili bitcoin diamonde. Sem pa celo spamal to novico v tej temi in v bitcoin temi, pa zgleda da noben ne jemlje resno. Celo kregali so me zakaj spamam. Tisti ki ste se jezili na zs zarad tega se zdaj lahko obrisite pod nosom :)

Mislim nasploh. Kam se splača vložit srednjeročno, recimo za en mesec (v kripto je to pač kar dolga doba). A kr googlate al obstajajo kaki dobri portali/twitter influencerji/... ?

slotechar ::

Srednji rok bitcoin z moznostjo podaljsanja ali celo krajsanja. Kratek rok pa kar pride :)

gruntfürmich ::

ne bom presenečen če se bo neo spogledoval s 100$ značko če bo kriptobalon še v napihovanju... sam sem drugače v gasu za foro
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Red_Mamba ::

gruntfürmich je izjavil:

ne bom presenečen če se bo neo spogledoval s 100$ značko če bo kriptobalon še v napihovanju... sam sem drugače v gasu za foro


neo je na dolgi rok propala investicija
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

araz ::

zanima me, če je kdo kaj vložil v tokens.net mislim da je kraica DTR.
Merlak iz bitstampa izdeluje neko novo platformo za trgovanje, če kdo ve kaj več naj prosim napiše.

gruntfürmich ::

Red_Mamba je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

ne bom presenečen če se bo neo spogledoval s 100$ značko če bo kriptobalon še v napihovanju... sam sem drugače v gasu za foro
neo je na dolgi rok propala investicija
ne upam napovedovati za dolgi rok, ampak tudi ne bom presenečen če bodo do novega leta VSI alti dosegli ATH... kot da vse pridobiva na zagonu do absurdnih vrednosti pred totalnim kolapsom :D
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

perci ::

gruntfürmich je izjavil:

perci je izjavil:

En mesec je v kripto cela vecnost. Veš, vlozis, potem pa vse raste razen tvojega vlozka. Nato prodas in zadeva zraste.
morda res, ampak nekako se mi vseeno zdi da folk vsak teden ne podvoji svojega premoženja, še manj na dnevni bazi...

Se absolutno strinjam, po mojih izkušnjah je tako, da manj ko tikam, bolj je. Je pa razlika ali se igraš s po par sto evri (tam ti psiha ne dela) ali pa nekaj 10k, kjer v vsako odločitev stokrat podvomiš in še potem, ko jo izvedeš, cincaš a bi kar prodal al ne.

gruntfürmich je izjavil:

Red_Mamba je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

ne bom presenečen če se bo neo spogledoval s 100$ značko če bo kriptobalon še v napihovanju... sam sem drugače v gasu za foro
neo je na dolgi rok propala investicija
ne upam napovedovati za dolgi rok, ampak tudi ne bom presenečen če bodo do novega leta VSI alti dosegli ATH... kot da vse pridobiva na zagonu do absurdnih vrednosti pred totalnim kolapsom :D

ATH v btc ali v usd. Slednje morda, prvo pa močno močno dvomim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

gruntfürmich ::

perci je izjavil:

ATH v btc ali v usd. Slednje morda, prvo pa močno močno dvomim.
usd. alt/btc redko gledam, čeprav vem da to ni v redu...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

perci ::

Če pogledaš, se od prejšnje krize skoraj noben kovanec še ni pobral napram BTC. Skratka, zakaj bi se zajebaval s tradanjem, če porabim veliko časa, potem pa naredim minimum razlike napram BTC. Pa še spim bolje in manj buljim v blockfolio.

slotechar ::

Adrenalin :P hec...Na dolgi rok je to res bilo tako. Na dnevni rok se pa vcasih splaca trejdat alte

Zgodovina sprememb…

perci ::

Ja, predvsem če malo trejdaš in izkoristiš očitne dipe - jst se grem samo še to.

chavlji ::

Jp jaz tudi smo še dipe. Če sem glih az kompom par ur skupaj, pogledam kje je dip, kupim in ko se dvigne za par procentov prodam. Samo seveda tako ne gemblam z velikimi vložki, kar posledično pomeni male dobitke za velik stres. Počasi bom po moje samo še btc holdal, če bo šlo tako naprej.

Vedno pa gledam alt/btc, drugače je ful varljivo. ETH je recimo zdaj na ATH, v resnici je pa vreden 1/2 BTC, kot ga je bil pred tremi meseci.

nac ::

Zanima me še vaše mnenje teh napovedi. Na desni so še druge valute.

https://longforecast.com/bitcoin-price-...

lambda ::

šernk je izjavil:

tud meni se zdi, da so nekateri to temo naredili popolnoma neuporabno.

To ni tako presenetljivo - v tej temi smo bolj ali manj sami reveži.

slotechar ::

Prej je bila pa ful uporabna? :D Uporabna za?

slotechar ::

Lahko vam povem da smo napovedal preden je sla cena gor, le da vi niste dobite zasebnih sporocil. Zato se vam zdi da se nekateri hvalijo komaj potem ko cena zraste. Ne, napovedal smo prej. Itak da se vam zdi tema neuporabna ker niste na tekocem in se oglasite tukaj enkrat na mesec

Zgodovina sprememb…

kingsix ::

No glede ETH ste se pa večina motili :). Remember kids... at the end, on the long run, fundamentals always win.

slotechar ::

Eth glede na btc danes pada. Glede na zadnjih 30 dni naredu 10%. Glede na 90 dni pada. Glede na zadnih 7 dni je nekoliko zrastel.

Zgodovina sprememb…

matico1 ::

kera scena..pred tedni sm ponesreč kupu TrustPlus namesto TrustCoin, dons pa TrustPlust za 100% gor. Se mi je kr nasmeh narisu na obrazu :D
««
148 / 976
»»