» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
108 / 976
»»

gruntfürmich ::

chavlji je izjavil:

Zakaj je S2X danes vreden 2x več ?!

verjetno če bo postal glavna veriga bo vreden ~7k?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

slotechar ::

Blazz je izjavil:

slotechar je izjavil:

Pbc ti bo dal seznam samo ce placas clanarino 3000 dolarjev. Tole danes je bilo samo neke vrste reklama. Mislis da ti bo zastojn povedal. Drugi ki so placali bi se sigurno pritozevali.


ehh si tud smotan... en plača članarino in spreadne po internetu... vglavnem vse skup je bil en bullshit, k je zanihu par coinov gor pa dol za 1 uro in tale Teeka je spet zaslužu...

se je pa ustvaril velik hype okol Zencasha, kljub temu da ni 0.2 usd in ga je folk veselo pumpal...
zencash ni 1$ tako da ni taprav. Drugac pa ce kdo objavi seznam kojnov na internetu ima tezave z avtorskimi pravicami in stran gre ponavad hitro dol. Zato sem se odlocil da seznama ne napisem ker nic nimam od tega, samo tezave lahko dobim zarad tega.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

gruntfürmich je izjavil:

chavlji je izjavil:

Zakaj je S2X danes vreden 2x več ?!

verjetno če bo postal glavna veriga bo vreden ~7k?



In ko bo dodan na bitrex bo vreden sigurno 3k:(

chavlji ::

...če bo dodan na Bitrex. A so dali kako uradno obvestilo?

slotechar ::

Kdaj podelijo bitcoin gold?

Zeitgeist ::

slotechar je izjavil:

A je kdo slucajno narocen na palm beach confidential? crypto? Ta skupina vsake toliko objavi poceni perspektivne kojne ki nato zelo zrastejo. Izbrali so eth pri 10$, omg pri 0.80$ in zencash preden so sli v visave. Danes so narocniki prejeli mail da bodo v 24 urah prejeli nov tip perspektivnega kojna, ki je trenutno pod 1$! Ce bi nekak dobili to informacijo bi res bilo fajn preden drugi zacnejo kupovat.

a to je ta?
http://palmbeachgroup.com/tag/cryptocur...

slotechar ::

To je ta skupina, ja, ampak ne bodo pa objavili zastojn na internetu. Kvecjemu dajo kaksne informacije, ki so jih dajali ze prej in se zdaj hvalijo kak jim je uspelo narediti xxxx procentov iz tega.

mAXTER ::

Ja me zanima če dajo tudi kakšne informacije, ki so jih dajali že prej in jim ni uspelo nardit profita...Mene sedaj zanima razmerje med njihovimi pravilnimi/zgrešenimi napovedmi.

A misliš da če bi tle gor objavil seznam da bi ga zvohali na enem slovenskem forumu? To čisto resno sprašujem

slotechar ::

Lahko najdes seznam iz prejsnjih mesecev in pogledas rast. Mislim da napovedi niso slabe. Je pa stvar v tem da leta 2016 ni bilo tezko najt perspektiven kojn ki potem res ne bi zrastel ful visoko. Drugac pa verjetno ta model ima kar dosti insajderskih informacij saj je bivsi walstreet-ovec. Ce nic drugega ima stevilne bogate whale followerje ki vlagajo dost v kojne in holdajo. Osrtedotoca se na kojne, ki recimo podpisujejo pogodbe z kaksnimi uveljavlhenimi svetovnimi velikani. Pomoje ve ze vnaprej kdaj bo kaka pogodba padla saj je insajder. Za nasledn kojn pravi da bo big v letu 2018. Je pa zdej pod 1$

Zgodovina sprememb…

Blazz ::

sej seznam lahko na roke napišeš, pa ti nben nč ne more ampak ja itak je po vsem videnem tale pbc en mass pump dump org.

sumixam666 ::

Kaj menite o STORJ , zdele je dost nisko se ga splača kaj kupit .... Kolko ima bodočnosti glede na to da ima iste smernice kot SIA coin...

slotechar ::

Glede seznama. Ne bom nic tvegal pa tudi je zelo nehvalezno.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Čestitke lastnikom Waev-a:)

Zgodovina sprememb…

sumixam666 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Čestitke lastnikom Waev-a:)



Zakaj čestitke ... ? malo so zrasli to je pa to ...

PrihajaNodi ::

Jaz sem zaslužil.

Blazz ::

se pravi si si čestital :)

sumixam666 ::

Se pravi si samemu sebi čestital :)

PrihajaNodi ::

Po tem ko sem se fajn opekel z grs - jem in čakal bog si ga vedi na kaj oziroma bil požrešen.

slotechar ::

Trenutno Je zdaj cas ko je malo visja stopnja tveganja vlagat v alte zarad prihajajocega segwita2. Bitcoin zna bit bolj ziheraski v teh dnevih ceprav nikol ne ves.

Red_Mamba ::

watch BQX ppl
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

legokan ::

Hej.
Kdo mi zna razložit zakaj je včeraj postal cryptonight algoritem tako profitabilen recimo na nichashu itd...
Hvala.

Blazz ::

legokan je izjavil:

Hej.
Kdo mi zna razložit zakaj je včeraj postal cryptonight algoritem tako profitabilen recimo na nichashu itd...
Hvala.

zato:

https://www.reddit.com/r/NiceHash/comme...

pada pa že konkretno

slotechar ::

A je ze kdo dobil zastojn kojne od prejsnega forka. Mislim na bitcoin gold in ne na bitcoin cash. Zdele bo se ta tretji zastojn kojn. Wow. Iz nic narest maljone. Kaka lepa pogruntavscina je tole. Potem pa enkrat dump. In gremo spet znova nov ciklus.

Zgodovina sprememb…

superpika ::

slotechar je izjavil:

A je ze kdo dobil zastojn kojne od prejsnega forka. Mislim na bitcoin gold in ne na bitcoin cash. Zdele bo se ta tretji zastojn kojn. Wow. Iz nic narest maljone. Kaka lepa pogruntavscina je tole. Potem pa enkrat dump. In gremo spet znova nov ciklus.

na Bitfinex sem dobila BTG.

slotechar ::

Kdaj bo pa na bittrex-u. A kdo ve? A je se kdo dobil bitcoin gold na kaksni drugi borzi?

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

zencash je shitkojn?

dejansan ::

slotechar je izjavil:

Kdaj bo pa na bittrex-u. A kdo ve? A je se kdo dobil bitcoin gold na kaksni drugi borzi?


Na hitbtc so jih tudi dobili
dejansan

Blazz ::

CoreySteel ::

slotechar je izjavil:

A je ze kdo dobil zastojn kojne od prejsnega forka. Mislim na bitcoin gold in ne na bitcoin cash. Zdele bo se ta tretji zastojn kojn. Wow. Iz nic narest maljone. Kaka lepa pogruntavscina je tole. Potem pa enkrat dump. In gremo spet znova nov ciklus.


Chain sploh še ni public, ker jih še vedno preminajo. Pa ne se prehitro veselit "zastojn kojnov" pri naslednjem forku...
Twitter: @CoreySteel_

chavlji ::

Kaj se dogaja z BCH?

veh43ov ::

Mogooče kdo ve razlog za rast Aragona?

Qcube ::

chavlji je izjavil:

Kaj se dogaja z BCH?


gruntfürmich zihr že ohlaja šampanjce :D

chavlji ::

A ni prodal in zaslužil samo! 15k pred časom?

Baje da je največ prometa (spet) na eni Korejski borzi. Samo zakaj in kam to pelje? A je to spet en bz pump?

slotechar ::

Sem slisal od korejca na redditu da si stevilni korejci nasturbirajo ob trejdanju z bch. Ne vem zakaj tako popularen tam.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Wtf je se dogaj zen cash?

gruntfürmich ::

chavlji je izjavil:

A ni prodal in zaslužil samo! 15k pred časom?

Ne, zaslužil sem samo 3,5k, pa še od tega sem 1k spušil pri prenosu. Če bi punco poslušal in prodal pa bi res zaslužil 35k...
Ja tako je to
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Vazelin ::

Vtc pampidamp

veh43ov ::

Vazelin je izjavil:

Vtc pampidamp

Lep šus

sumixam666 ::

VTC se vrača med žive :P

kingsix ::

Ja, da bodo noobi še enkrat nasedli.

Vazelin ::

Ti pumpi in hype so kot da bi junkieju položil kokain pred nos pa rekel: saj ni treba:D



Meanwhile čakam na dvig ltcja

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Jerry000 ::

Tudi FTC se vraca :), se GRS pa sem na.dobrem :)

Vazelin ::

Zero sum game:D

Pero_SLO ::

Moje skromno mnenje:

Če vložiš v nekaj top 50 valut se ti bo na dolgi rok povrnilo nekajkratno nazaj, ker so kripto valute/tehnologija v porastu in vedno več korporacij, držav in bank jih podpira ali jih pa še bo. Jaz osebno že dlje časa vsak mesec nekaj denarja, ki ga lahko pogrešim, namenjam za investiranje v različne valute in vodim portfolio. Overall sem do sedaj ~300% zaslužil in še nobene valute nisem prodal/trejdal za drugo, samo kupujem z EUR. BTC je potreboval 9 let, da je kjer je....

Če ste pa "triggerhappy" se pa pejte gledat in strelat hribčke ter dolince:P.

LP

hunter01 ::

@Pero_SLO

Si naredil izračun, koliko % bi zaslužil, če bi vsak mesec dal v bitcoin in ne v X različne valute? :)

Od junija do sedaj je bitcoin zrasel x4. Naj dvigne roko tisti, ki je od junija do sedaj več kot 400% naredil zaslužka. Se bojim, da ne bo veliko rok? Zase lahko rečem, da nisem niti blizu 400% zaslužka od junija do sedaj.

Buggy ::

jaz sem ga poleti kupil pa takoj pretopil v tezos. A mislis da bo kaj bolje :)

kingsix ::

hunter01 je izjavil:

@Pero_SLO

Si naredil izračun, koliko % bi zaslužil, če bi vsak mesec dal v bitcoin in ne v X različne valute? :)

Od junija do sedaj je bitcoin zrasel x4. Naj dvigne roko tisti, ki je od junija do sedaj več kot 400% naredil zaslužka. Se bojim, da ne bo veliko rok? Zase lahko rečem, da nisem niti blizu 400% zaslužka od junija do sedaj.


Izbirat neke time frame in gledat za nazaj je bv. Če vlaga zdaj je to kar ti omenjaš kvečemu slabost. Vsekakor je boljše € razpršit kot pa vložit sedaj vse v ATH valuto

sumixam666 ::

Eno vprašanje ... na nano s ledeger ko maš BTC gor a ima kaj veze pred forkom a maš na LEGACY ali SEGWIT chain ... pa če kje je bolje imeti ??

hunter01 ::

kingsix je izjavil:



Izbirat neke time frame in gledat za nazaj je bv. Če vlaga zdaj je to kar ti omenjaš kvečemu slabost. Vsekakor je boljše € razpršit kot pa vložit sedaj vse v ATH valuto


Po forku je do sedaj bila vedno manjša korekcija, po tem pa je cena vsakič še bolj skočila na nov ATH. Korekcija je lahko vstopna točka za nove.
Časovni okvir je bil samo zato, ker se z njim lahko "primerjam". Ampak holdanje bitcoina bi verjetno v poljubnem časovnem okvirju večini prinesla več kot razbijanje na X valut ali trejdanje, ki je velikokrat buy high sell low namesto obratno :)


Še v razmislek vsem novim, že dolgo ni bil objavljen ta link:
https://www.reddit.com/r/Bitcoin/commen...

kingsix ::

Na reddit post : Seveda, če je bedak.
Kupil je npr ETH na ATH etc etc. praktično vse je kupil na ATH medtem ko je BTC bil vzadaj. Tip je torej šel v ALT'e k oso le ti bli napumpani...v ALT'e se gre ko je BTC napumpan.
Polek tega pa ima not kup bullshit coinov, kar kaže na to ,da ni naredil domače naloge in kar nekaj random vlagal.


btw. Pravkar pretvoril nekaj ETH v IOTA.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()
««
108 / 976
»»