» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
107 / 976
»»

Blazz ::

slotechar je izjavil:

Pise da kojn se ni meinstream. Se prav ni med top kojni. Xrp je ze med top.


in kaj je definicija mainstreama v virt coin svetu? glede na trade-e v zadnjih parih letih je to edino btc... kar naredi btc to afekta vse ostale.

tale šefe pravi syscoin al pa ripple, sta pa oba že dons kr neki pridobila, HYPE IS ON!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

jackblake ::

4H WAVES ima trenutno MACD cross, RSI izgleda odlično, špica decending triangla ter veliko ostalih pozitivnih indikatorjev. Če BTC nebo naredu kej neumnega je to dobr trade opportunity

Blazz ::

drgač pa, tole zna bit kar res:

Re: Palm Beach's November Pick ???
Today at 10:25:39 PM
#56
Don't trust palm beach they are just creating these pump and dumps. This is very risky, they are basically a pump group. They buy their coins earlier, put them into repoer and booom they sell that to you. And you end up holding a bag.

zakaj bi navadnemu kmetu oni povedal kaj bodo pumpal... nakupi so se verjetno že zgodili, novica pa bo pumpnla naivneže, uni bodo pa med tem že prodajal... but lets see this funny thing :)

sumixam666 ::

waves so res začeli nekaj rasti ... kar naj jih napumpajo na 10 usd :D

jackblake ::

Blazz je izjavil:

drgač pa, tole zna bit kar res:

Re: Palm Beach's November Pick ???
Today at 10:25:39 PM
#56
Don't trust palm beach they are just creating these pump and dumps. This is very risky, they are basically a pump group. They buy their coins earlier, put them into repoer and booom they sell that to you. And you end up holding a bag.

zakaj bi navadnemu kmetu oni povedal kaj bodo pumpal... nakupi so se verjetno že zgodili, novica pa bo pumpnla naivneže, uni bodo pa med tem že prodajal... but lets see this funny thing :)


Poglej kaj se je zgodil z ZEN-om. Če si skoču gor na raketo si lahka podvojil svoj BTC position

Blazz ::

ja teli obljubljajo 10x in več...

jackblake ::

biz thinks chainlink or storj http://boards.4chan.org/biz/thread/4168...

Zgodovina sprememb…

Blazz ::

lol @ 4chan... kam smo pršli :) na izklop.com pravijo da je SLO coin zihr!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

Vazelin ::

škoda ker je polo troll box ukinil:D

jackblake ::

Sedaj imaš za to biz

Zgleda da WAVES pumpa.

Zgodovina sprememb…

sumixam666 ::

Ja orenk grejo gor ... pa še zutri sem gledu da bi jih kupil 500 ... :( kera prpa ...

jackblake ::

Pomoje da še ni prepozn hitro sm jih ujel prej

Sell wall....

Zgodovina sprememb…

slotechar ::

Waves ni pod 1$

Kdaj bodo obvestili?

Zgodovina sprememb…

kvadro1 ::

Zakaj pa BAT (Basic Attentio Token), a nima preveč supply-ija da bi se povzpel zelo visoko?

Blazz ::

nekje piše da ma tip 8pm eastern time govor in bo video z 5 urnim delayem... tko da če sm prov zračunu ob 7h zjutri po našem cajtu

jackblake je izjavil:

Sedaj imaš za to biz

Zgleda da WAVES pumpa.


in waves ze dumpa :) sm za foro se prjavu na webinar bs, cez 40 min se bo nekaj dogajalo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

slotechar ::

Ok mislim da sem razkril skrivnostni kojn. Vsem povem pred 7 uro zjutraj tukaj na forumu. Tisti ki pa zelite zvedet zdaj pred razkritjem pa zs. Pa ce se izkaze za pravilno napoved a je kdo pripravljen prispevat manjso donacijo za razkrit info. Pokazem tudi info.

Mislm pa da si zasluzim glede na to kolikokrat do zdej sem ze dal uspesne napotke. Malo neskromno ampak je malo nehvalezno toliko se trudit za nic. Tisti ki nimate razumem. Vam bom itak dal kasnej.

Zgodovina sprememb…

matico1 ::

Zadnjič je nekdo pisu za EthConnect pa je blo potem rečeno, da je scam. Se je kšn od vas podal v te "lending" varijante ala bitconnect, bitpetite itd. oziroma a kšn dejansko služi s tem?

bitpetite se je že poslovil kokr sm vidu..

veh43ov ::

Ripple čist divji....

slotechar ::

Uspel videt listo kojnov in stran je pred kratkim ukinjena zaradi krsenja avtorskih pravic.

Zgodovina sprememb…

Blazz ::

kera stran?

slotechar ::

Zs

Blazz ::

https://pros.palmbeachgroup.com/p/1711P...

tu je cel transcript

Bob: So what's its name?

Teeka: Ripple. That's r-i-p-p-l-e. Ripple.

Bob: Ripple, got it.

potem pa pravi da ni ripple in gre v tole:

Bob: Now, out of fairness to your paying subscribers, I know you can't give away this crypto's name tonight.

But you've prepared a report that everybody listening tonight can claim for free, isn't that right?

smeh

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

Blazz ::

vglavnem vse skupi je bil tale PBC en velik nateg, waste of time... kokr je tip omenil coin, tko je zanihal market... od rippla do zencasha, sedaj pa se vse nazaj vrača na svoje prejšne vrednosti... na koncu pa coina ni omenil spljoh in morš platit, da izveš. po forumih se pa kregajo kva je zaen coin .... lol

slotechar ::

Pbc ti bo dal seznam samo ce placas clanarino 3000 dolarjev. Tole danes je bilo samo neke vrste reklama. Mislis da ti bo zastojn povedal. Drugi ki so placali bi se sigurno pritozevali.

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Mislite da se bosta FTC in GRS pobrala?

leeon ::

slotechar je izjavil:

Ok mislim da sem razkril skrivnostni kojn. Vsem povem pred 7 uro zjutraj tukaj na forumu. Tisti ki pa zelite zvedet zdaj pred razkritjem pa zs. Pa ce se izkaze za pravilno napoved a je kdo pripravljen prispevat manjso donacijo za razkrit info. Pokazem tudi info.

Mislm pa da si zasluzim glede na to kolikokrat do zdej sem ze dal uspesne napotke. Malo neskromno ampak je malo nehvalezno toliko se trudit za nic. Tisti ki nimate razumem. Vam bom itak dal kasnej.


torej veš za en super coin s katerim boš očitno precej zaslužil, vseeno pa se ti gre za teh par eur, ki ti jih bodo nakazali sloteh bralci? seems legit

kingsix ::

Ja z tem ,da ko pove pravzaprav dela sebi dobro in the first place..več denarja gre v coin večji je pump. Tako ,da to niti nima logika.

psytoma ::

In kateri je?

mAXTER ::

ura je že skoraj osem pa še ni razkrite informacije. Je človk zaspal?:D

leeon ::

ni še preštel vsega denarja od dobička

xabre ::

A ste sitni, jst nalasc nebi nic rekel

Vazelin ::

Nekam sumljivo je vse zeleno danes. Ponavadi sledi rdeč dan:D

perci ::

negativc :D

mimogrede, kako kej tvoj ICN?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

s51as ::

Živjo, mogoče kdo kaj ve kako je z NEOtom? Nisem sledil že nekaj časa.
It's just me myself and I

Vazelin ::

Še vedno mam skoraj 1000 icn. Bad investment. :D

Fak kakšno govno je ratal kraken. Niti enega naročila izpred nekaj tednov ne morem skenslat pa probavam že eno uro

Jerry000 ::

Vazelin je izjavil:

Nekam sumljivo je vse zeleno danes. Ponavadi sledi rdeč dan:D

Zeleno? Jaz imam rdeče

pwn3rrr ::

Jerry000 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Nekam sumljivo je vse zeleno danes. Ponavadi sledi rdeč dan:D

Zeleno? Jaz imam rdeče

Seveda da je rdeče, če vlagate v pump&dump shitcoine ala GRS, VTC,...

Jerry000 ::

A kdo tukaj mesečno vlaga real money v BTC?

Blazz ::

slotechar je izjavil:

Pbc ti bo dal seznam samo ce placas clanarino 3000 dolarjev. Tole danes je bilo samo neke vrste reklama. Mislis da ti bo zastojn povedal. Drugi ki so placali bi se sigurno pritozevali.


ehh si tud smotan... en plača članarino in spreadne po internetu... vglavnem vse skup je bil en bullshit, k je zanihu par coinov gor pa dol za 1 uro in tale Teeka je spet zaslužu...

se je pa ustvaril velik hype okol Zencasha, kljub temu da ni 0.2 usd in ga je folk veselo pumpal...

kvadro1 ::

Ste morda VTC že prodali, mislite da bo šel še nižje?

Lp

gruntfürmich ::

Vazelin je izjavil:

Fak kakšno govno je ratal kraken. Niti enega naročila izpred nekaj tednov ne morem skenslat pa probavam že eno uro

kraken je super. če bi bil odziven bi jst včiraj prodal bch. no, upam da mi ga bo uspelo vnovčit za več :))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

sumixam666 ::

Market cap vsega cripta 200 Miljard :) Tudi mene zanima kaj bo z tem VTC ...

lambda ::

Namig je v imenu: vertikalno dol bo šel.

Jerry000 ::

kvadro1 je izjavil:

Ste morda VTC že prodali, mislite da bo šel še nižje?

Lp

Ne, še držim

chavlji ::

Pump&dump coin pade zelo nizko. Če VTC je p&d pa več ne vem.

kingsix ::

Ja, je pump and dump.

Jerry000 ::

Potem je fino prodati VTC dokler še imam plus, GRS in FTC bom moral počakat na rast, da vzamem ven

chavlji ::

kingsix ::

Zato da bodo lahko nekateri na račun forka mastno zaslužili.

pwn3rrr ::

Jerry000 je izjavil:

Potem je fino prodati VTC dokler še imam plus, GRS in FTC bom moral počakat na rast, da vzamem ven

well... good luck.
««
107 / 976
»»