» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
106 / 976
»»

Jerry000 ::

Kar naj na 1600 pade, ga čakam z odprtimi rokami :D

CoreySteel ::

PrihajaNodi je izjavil:

CoreySteel je izjavil:

Če imamo shitcoine, potem lahko zdaj uradno Kraken proglasim tudi za shitchange. Dvakrat v pol leta hočem naredit nek trade, pa ravno vedno nabašem, ko meče ven. Že skoraj dve uri hočem oddat nek order, pa mi izpisuje errorje. Ah ja...


lol. Pa že jaz sem se opekel vi pa še kar rinete tja. Bitrex je stokrat boljši.


Ti si imel povsem drug problem, pa še edini si bil, ki sem ga zasledil (čeprav si bil glasen). Pa ne rinem tja, ampak je bila do pred kratkim Kraken edina možnost. Bittrex v tem primeru ne pride v upoštev.
Twitter: @CoreySteel_

xabre ::

hitbtc ima nizek fee...

dope1337 ::

Wow, nisem se zavedal, da lahko imam tako mocan vpliv :O

@4mil EUR to 1600 per btc
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

PrihajaNodi ::

Ruknu 1k u story shitcoin pa da vidimo če sem se opekel.

slotechar ::

Sem opozarjal da rinete v grs prezgodaj in da pocakate na morebitni pump. Nesrecen dan za alte zaradi nenadne rasti bitcoina. Ravno ko bi mogli z grs pumpom startat. Malo smole. Zdej je grs padel dol na trendline na 0.00008 in se odbil gor na trenutno 0.00010 Ko se bitcoin malo umiri se pomoje tudi alti zacnejo pocas pobirat.

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

@slotechar, ali je nabava BTC smiselna sedaj (long term)? Ali je bolje počakati na padec, če bo oziroma kako kaj ETH če kaj spremljaš?

lambda ::

slotechar > Malo smole

Te popravim: hardcore gambling in nepresenetljiv izid početja.

slotechar ::

Jaz ne gamblam. Grem samo v visoko verjetne vlozke glede na analizo. Uporabljam stop loss. Do zdaj v profitu. Grs sem prodal skoraj na vrhuncu kot lahko preberes moj post kdaj sem ga prodal. Pri 0.00018 zdaj je 0.00010

Zgodovina sprememb…

chavlji ::

Jerry000 je izjavil:

@slotechar, ali je nabava BTC smiselna sedaj (long term)? Ali je bolje počakati na padec, če bo oziroma kako kaj ETH če kaj spremljaš?


Nabava BTC je za long term vedno najbolj smiselna.

Če bo in kdaj bo padec BTC nihče ne ve. Če bo res hud padec bo gotovo bo za sabo še globlje potegnil tudi alte. Blag, oster padec kot je bil prej, je zgolj posledica enega whalea, ki je zashiftal v alte in nazaj, naredil nekaj profita in za sabo potegnil cel market. Takim ni dobro nasedat, ker boš vedno prepozen. Ostani na svojih pozicijah. Načelna smer BTC je do 16. nov. (verjetno) navzgor. Malo kdo ima jajca, da bi zdaj vlagal v alte.

Ne vzet za sveto vsega kar sem povedal, ker sem zelen kot ti. Sem pa dal že nekaj trpkih crypto izkušenj čez, pa zakaj bi jih ponavljal še ti ;)

Jerry000 ::

chavlji je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

@slotechar, ali je nabava BTC smiselna sedaj (long term)? Ali je bolje počakati na padec, če bo oziroma kako kaj ETH če kaj spremljaš?


Nabava BTC je za long term vedno najbolj smiselna.

Če bo in kdaj bo padec BTC nihče ne ve. Če bo res hud padec bo gotovo bo za sabo še globlje potegnil tudi alte. Blag, oster padec kot je bil prej, je zgolj posledica enega whalea, ki je zashiftal v alte in nazaj, naredil nekaj profita in za sabo potegnil cel market. Takim ni dobro nasedat, ker boš vedno prepozen. Ostani na svojih pozicijah. Načelna smer BTC je do 16. nov. (verjetno) navzgor. Malo kdo ima jajca, da bi zdaj vlagal v alte.

Ne vzet za sveto vsega kar sem povedal, ker sem zelen kot ti. Sem pa dal že nekaj trpkih crypto izkušenj čez, pa zakaj bi jih ponavljal še ti ;)

Ah, sem tudi jaz že dal skozi, na primer DAO če se kdo spomni :D. Ampak ja, hvala za info. Zakaj pa do 16.nov? Ne vzamem nič za zlato pravilo seveda, je pa fino slišat drugo mnenje :). Ali imaste vsi vi tukaj alte in BTC?

slotechar ::

Na bitcoinu trenutno poteka korekcija. Pocakaj vsaj malo da se zadeva umiri.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Torej vprašanje, kako si lahko naštimam pogoje za sell/buy orderje, če pa btc konstantno niha? Tukaj pa je imel Kraken prednost.

Huh story pa lepo raste:) balon.

Zgodovina sprememb…

slotechar ::

Gledas suport line in nastavis malo pod suport line ce slucajno zacne strmoglavljat. Drugac se pa pri navadnih nihanjih to ne splaca. Dost jih dela napako da nastavi stop loss preblizu vstopne tocke. Tako lahko cena pade ravno nekje na tvoj sell order in gre spet nazaj gor.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Kolk je support line? Kaj če se vrednost btc ja spremeni, to spremeni tudi vrednost orderja...ravnokar sem si s story - em pokril izgube od GRS -ja:)

Zgodovina sprememb…

slotechar ::

Suport line se spreminja. Nimam zdej casa da bi vedno dezural, zdaj nekaj drugega spremljam.

Vazelin ::

Jaz upam na kak pump ltc

Blazz ::

cezplotnik je izjavil:

Vsaka generacija mora vsaj enkrat na svoji koži izkusiti, kako boleč je pok balončka, kako hitro se razblinijo sanje. Ni zadaj nobene "new age", "tokrat je drugače", "nova tehnologija" itd. Kdor je naredil domačo nalogo iz matematike, ve da je prava longterm vrednost Bitcoina trenutno okrog 1050 $.

Zakaj pa mislite, da naši starši ne vlagajo prav radi v Bitcoin - ker je prelepo, da bi bilo res! :)

P.S.: za alti pride na vrsto tudi Bitcoin


na podlagi česa si prišel do vrednosti 1050, to me res firbc matra....

hammock ::

Vazelin je izjavil:

Jaz upam na kak pump ltc

Sva ze dva. Sedim na stirih jurijih v ltc in zalostno gledam btc:))

PrihajaNodi ::

hammock je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Jaz upam na kak pump ltc

Sva ze dva. Sedim na stirih jurijih v ltc in zalostno gledam btc:))


Ste vsi na Kraken borzi? Saj ste dobili nasvet za vložek v KMD iz 1.9 je šel na 2.4 do danes in ni šitkojn.

slotechar ::

Mozen vzrok za presenetljivo rast grs v zadnih dnevih? https://www.reddit.com/r/groestlcoin/co...

chavlji ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ste vsi na Kraken borzi? Saj ste dobili nasvet za vložek v KMD iz 1.9 je šel na 2.4 do danes in ni šitkojn.


KMD je v zadnjih 2 dneh padel iz 0.0004 na 0.00035 BTC. Malenkost manj kot ostali alti, samo to še vedno ni rast.

PrihajaNodi ::

Sem ga v soboto kupil za 1.90. Sicer ze prodal pa vseeno. Je bil konkreten skok

Mato989 ::

chavlji je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ste vsi na Kraken borzi? Saj ste dobili nasvet za vložek v KMD iz 1.9 je šel na 2.4 do danes in ni šitkojn.


KMD je v zadnjih 2 dneh padel iz 0.0004 na 0.00035 BTC. Malenkost manj kot ostali alti, samo to še vedno ni rast.


+1

Jerry000 ::

hammock je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Jaz upam na kak pump ltc

Sva ze dva. Sedim na stirih jurijih v ltc in zalostno gledam btc:))

Js na ETH sedim in žalostno gledam BTC...ga gremo skup gledat :D?

Buggy ::

Jerry000 je izjavil:

hammock je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Jaz upam na kak pump ltc

Sva ze dva. Sedim na stirih jurijih v ltc in zalostno gledam btc:))

Js na ETH sedim in žalostno gledam BTC...ga gremo skup gledat :D?


jaz pa se zmer na fiatu, ker mi je za malenkost danes XRP usel :)

slotechar ::

Jerry a nisi prodal eth ko sem nekaj dni nazaj predlagal?

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Kdaj se proda STorj?

slotechar ::

A je kdo slucajno narocen na palm beach confidential? crypto? Ta skupina vsake toliko objavi poceni perspektivne kojne ki nato zelo zrastejo. Izbrali so eth pri 10$, omg pri 0.80$ in zencash preden so sli v visave. Danes so narocniki prejeli mail da bodo v 24 urah prejeli nov tip perspektivnega kojna, ki je trenutno pod 1$! Ce bi nekak dobili to informacijo bi res bilo fajn preden drugi zacnejo kupovat.

Zgodovina sprememb…

dope1337 ::

Nisem narocen, sem pa ze dosti prebral o tej skupini ja ... Sej jim kar dobro "posrecijo" napovedi altov.

P.S. je sel kdo skoz AMA o grs na redditu? Jackie je uletu gor (ala PR guy) Ce se da komu nek summup naredit, ker sm res v guzvi danes - drugace vam jz serviram jutri nekje popoldne se kaksno sumarizacijo le-tega "shitcoina"

P.S.#2 niti nisem vedel za sms sending ... Indija bo zelo vesela tega xD
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

Rozhy ::

slotechar je izjavil:

A je kdo slucajno narocen na palm beach confidential? crypto? Ta skupina vsake toliko objavi poceni perspektivne kojne ki nato zelo zrastejo. Izbrali so eth pri 10$, omg pri 0.80$ in zencash preden so sli v visave. Danes so narocniki prejeli mail da bodo v 24 urah prejeli nov tip perspektivnega kojna, ki je trenutno pod 1$! Ce bi nekak dobili to informacijo bi res bilo fajn preden drugi zacnejo kupovat.

http://www.teekatraining.com/training-w...

Kot najbolj verjetne možnosti se omenjajo: BAT, TRST, GNT.

slotechar ::

A bos lahko tukaj napisal ko bodo povedali za kater kojn se gre prosm.

Vazelin ::

:)) dejte fantje malce resnosti

Jerry000 ::

slotechar je izjavil:

Jerry a nisi prodal eth ko sem nekaj dni nazaj predlagal?

Ne, verjetno nisem opazil. Pa nekako se držim ETH...sicer pa niti ne vem, se nič kaj ne govori o njem kot se je.

slotechar ::

Model je z wall streeta in ima toliko followerjev da zna res potegnt hype v kak kojn.

PrihajaNodi ::

Boste kaj povlekli s storj al nic? Odlicno se pumpa. Sam kdaj ven...

Jerry000 ::

Kako pa prideš v to skupino? Bi bilo pa fino deliti ja, slotechar lepo šera info, šering is kering :)

sivistol ::

slotechar je izjavil:

A je kdo slucajno narocen na palm beach confidential? crypto? Ta skupina vsake toliko objavi poceni perspektivne kojne ki nato zelo zrastejo. Izbrali so eth pri 10$, omg pri 0.80$ in zencash preden so sli v visave. Danes so narocniki prejeli mail da bodo v 24 urah prejeli nov tip perspektivnega kojna, ki je trenutno pod 1$! Ce bi nekak dobili to informacijo bi res bilo fajn preden drugi zacnejo kupovat.


Xvg ziher, da na slackunen dal da bibnek privacy coin, kar pa xvg je pa se wraith pride ven
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

xabre ::

Rozhy je izjavil:

slotechar je izjavil:

A je kdo slucajno narocen na palm beach confidential? crypto? Ta skupina vsake toliko objavi poceni perspektivne kojne ki nato zelo zrastejo. Izbrali so eth pri 10$, omg pri 0.80$ in zencash preden so sli v visave. Danes so narocniki prejeli mail da bodo v 24 urah prejeli nov tip perspektivnega kojna, ki je trenutno pod 1$! Ce bi nekak dobili to informacijo bi res bilo fajn preden drugi zacnejo kupovat.

http://www.teekatraining.com/training-w...

Kot najbolj verjetne možnosti se omenjajo: BAT, TRST, GNT.


Dobra izbira coinov, hvala za info ;)

slotechar ::

En narocnik je ze sheral email ki ga je dobil in v mailu pise, da se gre za kojn ki postaja favorit med kripto krogi ampak se ni prisel v mainstream.

Rozhy ::

slotechar je izjavil:

A bos lahko tukaj napisal ko bodo povedali za kater kojn se gre prosm.

Jaz osebno nisem naročen, prisluškujem pa bolj obveščenim. Svoje adute sem položil v BAT.
Bolj pomembni izdani podatki:
It's disrupting one of the biggest industries in the world. Dozens of big companies - whose names you would recognize - have recently partnered with it.
Cena coina naj bi se gibala okoli 0.20 $

Biggest industries ( advertisement? - BAT )
Pump coina pa je pomoje zagotovljen. Če ima kdo težave s spancem priporočam spremljanje :)

P.S.:
Crypto Cole pravi XRP:
https://twitter.com/CryptoCole/status/9...

Vazelin ::

fak bch še kar raste

slotechar ::

Xrp je ze mainstream. Pa cena je regulirana tako da dvomim za xrp. Ali bat postaja favorit v kripto krogih zadne case?

Zgodovina sprememb…

hunter01 ::

Ko bi vsaj bil BAT naslednji za pumpanje :) Bi vsaj enkrat bil predčasen na coinu :)

jackblake ::

Storj je bil omenjen v palm beach reportu. Za naročitev tega časopisa al kar kol je že to je potrebno letno plačevat 3k. Storj je bil leakan kot ZEN zaradi tega se ga pumpa. Mislm pa da bodo alt coini še kar krvaveli do forka medtem pa se da najti tudi kaj zmagovalcov kot npr EOS ki je trenutni situaciji na chartu izgleda fantastično. Nisem bral preteklih komentarjev ampak vam predlagam da si ogledate WAVES, ARK ter VTC za post fork pump.

Zgodovina sprememb…

slotechar ::

A ves do kdaj ga bodo pumpal storj?

Blazz ::

https://thetechinsider.org/cryptocurren...

tu pravi da ni storj... GNT ali XRP

googled in 2 secs... tole vse skup je pomoje en hype overload

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

slotechar ::

Pise da kojn se ni meinstream. Se prav ni med top kojni. Xrp je ze med top.

Blazz ::

jackblake je izjavil:

Storj je bil omenjen v palm beach reportu. Za naročitev tega časopisa al kar kol je že to je potrebno mesečno plačevat 3k. Storj je bil leakan kot ZEN zaradi tega se ga pumpa. Mislm pa da bodo alt coini še kar krvaveli do forka medtem pa se da najti tudi kaj zmagovalcov kot npr EOS ki je trenutni situaciji na chartu izgleda fantastično. Nisem bral preteklih komentarjev ampak vam predlagam da si ogledate WAVES, ARK ter VTC za post fork pump.


3k je letno btw....

jackblake ::

slotechar je izjavil:

A ves do kdaj ga bodo pumpal storj?

Neumno je kupovat coin ki je šel v enem dnevu gor 70%. Velika je možnost da se opečeš lahko pa tudi malo proftiraš ampak jst nebi skakal na take vlake.
««
106 / 976
»»