» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
105 / 976
»»

Blazz ::

toliko želja ob rasti GRSja čez noč, pa vidim da ste kar v minusu

Vazelin ::

Pri pump in dump coinih moraš bit dovolj hitro not ob rasti. Ponavadi potem hitro zgrmijo dol. Profiti so pa mamljivi ne rečem:D glede grs in vertcoina je bilo imo to to za nekaj časa.

Blazz ::

gledam minanje GRSja, od včeri zvečer do dons zjutri je 3x lažje ga minat, tko da so tud minerji že odšli drugam

xabre ::

Jst se pa kr xrpja drzim, coin za stare fotre pa konzervativce lol :) Pa sedaj je se poceni za kupit :)

K0l1br1 ::

Blazz je izjavil:

gledam minanje GRSja, od včeri zvečer do dons zjutri je 3x lažje ga minat, tko da so tud minerji že odšli drugam

Na katerem poolu?

Blazz ::

suprnova

kingsix ::

No shit...2x sem vam omenil ,da je to dead coin, ki je bil pump and dump. To je bilo več kot očitno, če si si vzel 5 min časa in pogledal kaj je vzadaj.

Buggy ::

xabre je izjavil:

Jst se pa kr xrpja drzim, coin za stare fotre pa konzervativce lol :) Pa sedaj je se poceni za kupit :)


hehe...jaz sem tudi ves fiat fliknil v nakup rippla, ker mi je slo ze na zivce cakanje na "poceni BTC", ki sem ga seveda zmeraj zamudil :)

Blazz ::

čez cca 4 ure je ICO UTRUSTa, bo kdo participiral? razmišljam da bi dal zraven kak ETH coin :)

pwn3rrr ::

kingsix je izjavil:

No shit...2x sem vam omenil ,da je to dead coin, ki je bil pump and dump. To je bilo več kot očitno, če si si vzel 5 min časa in pogledal kaj je vzadaj.


Ko se bodo parkrat opekli, jih bo pa mogoče izučilo... MOGOČE. #neverchaseapump

gruntfürmich ::

xabre je izjavil:

Jst se pa kr xrpja drzim, coin za stare fotre pa konzervativce lol :) Pa sedaj je se poceni za kupit :)

če si ga kupil spomladi je zdaj čisto kul cajt za prodat ;)
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

K0l1br1 ::

gruntfürmich je izjavil:

je zdaj čisto kul cajt za prodat ;)
Ali pa se malo počaka, pa bo spet nad 0.2.

gruntfürmich ::

trguje kdo z ripplom recimo temu visoko frekvenčno? od .19 do .20? parkart na dan oz ko je priložnost?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

K0l1br1 ::

gruntfürmich je izjavil:

trguje kdo z ripplom recimo temu visoko frekvenčno? od .19 do .20? parkart na dan oz ko je priložnost?
Jaz ne. Pa bi očitno moral, ker gredo priložnosti mimo. Vendar gre dolgo gor ali doglo dol ali dolgo stoji pri miru, redko doseže prejšnje visoke vrednosti. Tako da visokofrekvenčno tole ni.

Pero_SLO ::

Bodo cene altov padale vse do novega BTC forka al je kr taprav čas za nakup kakšnih zanimivih altov?

LP

xabre ::

gruntfürmich je izjavil:

trguje kdo z ripplom recimo temu visoko frekvenčno? od .19 do .20? parkart na dan oz ko je priložnost?


Ne razumem cist dobro cene ki si jo napisal...

K0l1br1 ::

0.19 do 0.20 USD? EUR?

xabre ::

Aja valda, usd. Jst se ne morem resit evrov :) Jp, jst tudi za pol centa trgujem, ce imam cas, sicer pa vsaj en cent, 5 centov je ze dobro :)

K0l1br1 ::

Kako to misliš? Če gre iz 0.19 na 0.195? Jaz to delam z malimi zneski 100,200, 300 XRP. 5 centov je fatamorgana, redko kot le kaj.

xabre ::

Minimalen se profitabilen znesek na cca 12k riplov je 0.001$ rasti. Mal sem se zapletel prejle :)

sumixam666 ::

Mal čekiram alte v katere bom vložil ko cene še mal padejo ... Gledam take k se bojo hitro pobrali ko bo tele mrzlice z BTC konec ... Neo , Omisego , Lisk , ARK ... vaša mnenja sem še katerega pozabil :)

chavlji ::

Se ti to zdi bolj simselno, profitabilno kot nov kovanec S2X?

xabre ::

sumixam666 je izjavil:

Mal čekiram alte v katere bom vložil ko cene še mal padejo ... Gledam take k se bojo hitro pobrali ko bo tele mrzlice z BTC konec ... Neo , Omisego , Lisk , ARK ... vaša mnenja sem še katerega pozabil :)



Stratis, Waves?

sumixam666 ::

Ke si najdu waves ... :D jaz sem bagholder waves ov ... prov nikamor se ne premaknejo pa same dobre novice ven letijo ...

xabre ::

Ma folk zgleda se svoje gate prodaja, da bo v btc vlozil...

sumixam666 ::

Cena že čez 6300 evr oziroma 7250 USD ....

chavlji ::

11/3 je BTC asimptota. Welcome to infinity!

xabre ::

Meni je zabavno ta kaos gledat, ko nisem prevec izpostavljen, pa gledam rdece stolpce na altih lol :)

Buggy ::

ripple se neki pumpa z 10K nakupi v bloku...bemti pa ravno, ko bi doseglo mojo nastavljeno nakupno ceno pri 0.14800 ;((

K0l1br1 ::

Morda premeščajo iz btc, ki ima trenutno downtrend.

xabre ::

Pa ne samo xrp. Pa kot po nakljucju je bil en velim sell pri btc :)

cezplotnik ::

Vsaka generacija mora vsaj enkrat na svoji koži izkusiti, kako boleč je pok balončka, kako hitro se razblinijo sanje. Ni zadaj nobene "new age", "tokrat je drugače", "nova tehnologija" itd. Kdor je naredil domačo nalogo iz matematike, ve da je prava longterm vrednost Bitcoina trenutno okrog 1050 $.

Zakaj pa mislite, da naši starši ne vlagajo prav radi v Bitcoin - ker je prelepo, da bi bilo res! :)

P.S.: za alti pride na vrsto tudi Bitcoin

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

ste kaj zaslužili z GRS - jem? Se je dalo kar malo obrnit.

Zgodovina sprememb…

K0l1br1 ::

PrihajaNodi je izjavil:

ste kaj zaslužili z GRS - jem?
Ne. Bolj minus. Sem (spet) nasedel stari fori, nakupovanju, ko rase.

Jerry000 ::

PrihajaNodi je izjavil:

ste kaj zaslužili z GRS - jem? Se je dalo kar malo obrnit.

Ne, nisem prodal. Čakam na rast :)

PrihajaNodi ::

Se lepo pobira.

K0l1br1 ::

Po mojem se kreira (ne)kakšen bulltrap. Ne bi upal sedaj kupovati, ko rase. Nastavil sem par buyev na low. XRP, ko gre, gre, ne veš, kje se bo ustavil, ko gre dol, pa isto.

winko12345 ::

Prijavil sem se na Bitstamp ampak tukaj lahko trgujem samo z Bitcoinom, kje lahko tudi kupim kakšne druge kriptovalute??

K0l1br1 ::

winko12345 je izjavil:

Prijavil sem se na Bitstamp ampak tukaj lahko trgujem samo z Bitcoinom, kje lahko tudi kupim kakšne druge kriptovalute??

XRP, LTC, ETH.
Drugače pa kupi BTC, pa se prijavi še na kakšni drugi borzi in prenesi tja BTC. Če si upaš sedaj BTC kupovati, seveda, ko kao pada.

xabre ::

Xrp tut ni pump proof, za tren oka za cent pa pol gor, uf :)

K0l1br1 ::

Naročila na biststampu ne morem oddati. Edit: uspelo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

PrihajaNodi ::

gremo nazaj grs pumpat:)

Jerry000 ::

Ow yea :). BTW, kako je kaj z ETH? Ima neko zatišje zadnje čase in ne raste nič, špekulacije?

winko12345 ::

Ja ampak je kje kakšna borza ki ima vse gor in si nakažem € gor in sam trgujem?

K0l1br1 je izjavil:

winko12345 je izjavil:

Prijavil sem se na Bitstamp ampak tukaj lahko trgujem samo z Bitcoinom, kje lahko tudi kupim kakšne druge kriptovalute??

XRP, LTC, ETH.
Drugače pa kupi BTC, pa se prijavi še na kakšni drugi borzi in prenesi tja BTC. Če si upaš sedaj BTC kupovati, seveda, ko kao pada.

Hvala za odgovor, ampak je kje kakšna borza kjer je gor zbranih več kriptovalut ali se moram na vsako posebej prijavljati?

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

različne so. Ni pa borze kjer so VSE valute. Različne borze imajo različne coine (tudi iste). Večje so Bitrex, Poloniex, Kraken (IMHO)

CoreySteel ::

Če imamo shitcoine, potem lahko zdaj uradno Kraken proglasim tudi za shitchange. Dvakrat v pol leta hočem naredit nek trade, pa ravno vedno nabašem, ko meče ven. Že skoraj dve uri hočem oddat nek order, pa mi izpisuje errorje. Ah ja...
Twitter: @CoreySteel_

Jerry000 ::

CoreySteel je izjavil:

Če imamo shitcoine, potem lahko zdaj uradno Kraken proglasim tudi za shitchange. Dvakrat v pol leta hočem naredit nek trade, pa ravno vedno nabašem, ko meče ven. Že skoraj dve uri hočem oddat nek order, pa mi izpisuje errorje. Ah ja...

Ja, razmišljam o menjavi, da bi ETH dal kar na Bitstamp

PrihajaNodi ::

CoreySteel je izjavil:

Če imamo shitcoine, potem lahko zdaj uradno Kraken proglasim tudi za shitchange. Dvakrat v pol leta hočem naredit nek trade, pa ravno vedno nabašem, ko meče ven. Že skoraj dve uri hočem oddat nek order, pa mi izpisuje errorje. Ah ja...


lol. Pa že jaz sem se opekel vi pa še kar rinete tja. Bitrex je stokrat boljši.

kingsix ::

Nekdo proda le za 4 mil EUR BTC'ja pa priletimo do cene 1600EUR... kripto še je vedno res le drobiž.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

mAXTER ::

Odkod pa ta računica?:D
««
105 / 976
»»