» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
101 / 976
»»

xabre ::

Jutri electroneum zalaufa, me zanima kaj bo :)

chavlji ::

Eh, sem prodal te RPXe... bedak, da sem šel kupit takoj po icoju. Spušil 100€ in zdaj sem prodal vse.

V trenutne icoje gre večina samo zato, da dobi x2 in takoj ko pride na borzo dumpne. Ne počnite tega! ;)

PrihajaNodi ::

Do kam bo grs zlezel?ga vsi pumpate?

K0l1br1 ::

0.000134 btc imo, za bolj natačno bo slotechar dal navodila, kje nastaviti sell in nato buy

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

slotechar ::

Noben ne ve kam bo lezel. Se mi pa zdi vredno tvegat 1000 da bi naredu 10.000 eur. Se mi zdi vreden tveganja. Za vas pa ne vem. To je vasa odlocitev. Ne grem pa tvegat vse v en koin. Pa kupujte korekcije ce kupujete.

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

slotechar, misliš da se splača menjat ARK ali Aeon za GRS?

slotechar ::

Nisem podrobno spremljal ta dva koina ampak mislim da se trenutno noben ne more primerjat z potencialom ki ga kaze rast vtc in grs. Dost se pise da bo dost vtc kupcev lezlo zdaj v grs. Pricakujejo da bo grs sel po poti vtc-ja. Ce bo res bomo hitro podeseterili vlozek. Upam.

Zgodovina sprememb…

mAXTER ::

chavlji je izjavil:

Eh, sem prodal te RPXe... bedak, da sem šel kupit takoj po icoju. Spušil 100€ in zdaj sem prodal vse.

V trenutne icoje gre večina samo zato, da dobi x2 in takoj ko pride na borzo dumpne. Ne počnite tega! ;)


Tudi sam se se nategnil sicer za dost manjsi znesek ampak ok, mogoce se se kdaj zgodi kak pump&dump pa bom takrat prodal, ce ne pa tudi ok, bom prezivel:-D

PrihajaNodi ::

slotechar je izjavil:

Nisem podrobno spremljal ta dva koina ampak mislim da se trenutno noben ne more primerjat z potencialom ki ga kaze rast vtc in grs. Dost se pise da bo dost vtc kupcev lezlo zdaj v grs. Pricakujejo da bo grs sel po poti vtc-ja. Ce bo res bomo hitro podeseterili vlozek. Upam.



Jaz sem eden izmed njih. Drzim KMD in GRS. 400 USD sem ze dobil.

chavlji ::

slotechar je izjavil:

Pricakujejo da bo grs sel po poti vtc-ja.

GRS je že šel po poti vtcja. Pred enim tednom je bil 0.1$, danes je 0.7$, kar je 700% +. VTC je 500% + v istem obdobju. Samo toliko, da ne bi kdo šel 100% na 10x znesek. To bi bilo res hudo, če bi v enem mesecu zrasel za 7000%, samo za to bi rabil kar hude adute. Marketcap je že 52 mlrd, kar je 1/4 VTCja.
Bi pa bil zelo vesel, če bi oba kovanca veselo nadaljevala začrtano pot.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: chavlji ()

slotechar ::

Ce bi dosegel market cap vertcoina bi bilo vredu. Seveda mam jaz se vedno vecjj del v btc. Nekaj malega pa lahko tudi tvegam.

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

K*** sem kr nabavil GRS :) (prodal ARK in Aeon)

binez ::

Kaj mislite kaj o tem? 2.nov. je ICO sale...
https://cointelegraph.com/news/the-bloc...

psytoma ::

Mislite da bo tale GRS čez noč kaj padel?

K0l1br1 ::

Po moje bi moral gor čez noč. Veliki trgi bodo na delu, ali pa bodo samo pobirali dobičke.

slotechar ::

Zdej je na meji. Ce zbije resistance bo mogoce sel pomoje kvecjemu do ath. Drugac pa raje pocakajte na korekcijo, razn ce ne zbije ath kar bi lahko za trejderje bil nov znak za nakup. Zdej ta zadn trejd sem naredu tko da sm kupil dip pri 0.000100 in prodal pri 0.000124

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

slotechar je izjavil:

Zdej je na meji. Ce zbije resistance bo mogoce sel pomoje kvecjemu do ath. Drugac pa raje pocakajte na korekcijo, razn ce ne zbije ath kar bi lahko za trejderje bil nov znak za nakup. Zdej ta zadn trejd sem naredu tko da sm kupil dip pri 0.000100 in prodal pri 0.000124

Potem sem ga polomil ker sem kupil GRS kar takoj?

slotechar ::

Sej ce prodas za isto ceno si na istem. Oziroma je sla cena se malo gor zdej a ne?

Zdej pazi na 0.00012750 je delni odpor, ce zbije gre lahko do ath, ce zbije ath pa pomoje znak za nov zacetek. Drugac pa spodnja meja podpore je prib. Na 0.0001 ampak lahko se spreminja glede na tok dogajanja. Ce je ful uptrend se zna ta meja zvisat.

Zgodovina sprememb…

kingsix ::

Kaj se tu dogaja mi sedaj ni jasno.

Skačete na pump kar nekega coina, o katerem očitno nimate pojma. GRS github je MRTEV že 9 MESECEV - pa še takrat so bile res male spremembe. V zadnjih 6 mesecih so bili na njihovem blogu 3 posti. Pa še to je bil zadnji post glede updata, ki se je pravzaprav zgodil pred 9 meseci.

Potem poglejte teme na bitcointalk...še do pred 14 dni je komaj kdo omenjal te coine,, praktično bili mrtvi.

Zdaj pa naenkrat brez ene novice ne vem kakšen pump? Se vam zdi logično?

Podobno je Vertcoin.

Kaj si nor...dumb money res nima meja v kripto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

slotechar ::

Pri coinih je tako; lahk je najboljsi ampak ce ga nihce ne kupuje bo verjetno sel v pozabo in ne bo nc vreden. Lahk je pa butast coin anpak ce je popularen kot recimo na redditu vtc in grs potem vidis kaj se ustvar iz tega. Redit naredi kar dost reklame ce te vzeme za svojega ljubljencka.

Zgodovina sprememb…

kingsix ::

No, v glavnem poskrbite za prodajo pred dumpom.

slotechar ::

Sej sm. Sej vidis moj komentar zgoraj. Bi rad kupil ko pade.

kingsix ::

Fantazirate o development teamih pa ne vem kaj..poglejte si code base VTC in GRS... oboje dejansko forkan/pullan BTC z nekaj malega spremembami. Dejansko je bilo kakršnegakoli razvoja bore bore malo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

slotechar ::

Jst nic ne fantaziram. Vem pa da marsikaterega trejdarja to niti ne zanima dokler mu pokazes vabo pred nos, to je priloxnost za ustvarjanje dobicka.

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

slotechar je izjavil:

Sej ce prodas za isto ceno si na istem. Oziroma je sla cena se malo gor zdej a ne?

Zdej pazi na 0.00012750 je delni odpor, ce zbije gre lahko do ath, ce zbije ath pa pomoje znak za nov zacetek. Drugac pa spodnja meja podpore je prib. Na 0.0001 ampak lahko se spreminja glede na tok dogajanja. Ce je ful uptrend se zna ta meja zvisat.

Lahko po domace.plis razlozis :)? Vrednost pa mam v evrih na appu, ne vem tocno koliko BTC je vreden oziroma za koliko sem ga kupil :/

dope1337 ::

kingix je ziheras, nekateri pa pravi gamblerji (z mano vred tbh).

Hodlo sm ETH od pamtiveka (skor 6 mescev) pa sm k*rc kej profitiral (glede na vlozen cas), pa ima tech vzadi boljsi k marsikej.

Presalto pred kratkim na alte, pa tedensko kujem vecje dobicke, k pa z eth v pol leta xD

Pac ... Vsakemu svoje. Ce zatausam ves denar, ki ga imam trenutno v kripto mi je cist vseen, ker se nisem spustil v to, da bom po en mesec skupaj gledal ravno crto na grafu. Mi je bolj vsec rollercoaster.

Itak se pa (imho) pocasi obeta stroga regulacija vsega, pa bo volatilnost poniknila. Ce sm iskren, se mi zdi, da bo na koncu ostal le tech, coini bodo pa izginali.

Tak da ... Uzivimo dokler se lahko
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

CoreySteel ::

dope1337 je izjavil:


Hodlo sm ETH od pamtiveka (skor 6 mescev) pa sm k*rc kej profitiral (glede na vlozen cas), pa ima tech vzadi boljsi k marsikej.


Pri holdanju je vložen čas = 0 :)
Twitter: @CoreySteel_

dope1337 ::

True that xD
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

slotechar ::

@jerry po domace, pocakaj na korekcijo preden kupis.

Zgodovina sprememb…

ameba ::

Živjo fantje.

Se da komu na hitro napisat, kje se registrirat in katero valuto kupit, da se lahko vključim v vaše debate?
Na voljo imam 500€

Hvala.

slotechar ::

Najprej na bitstamp kjer nakazes dnar. Tam kupis bitcoine. Potem se pa registriras na bittrex, poloniex itd. Na bittrex in poloniex imas na izbiro dost coinov ki jih kupis z bitcoini. Ce se ti pa mudi lahko kupis bitcoine na bitcoin bankomatih ali na petrolu ampak je drazje. Ce te zanimajo coini lahko beres kripto teme tukaj sproti.

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

slotechar je izjavil:

@jerry po domace, pocakaj na korekcijo preden kupis.

Aja, to late, že imam kupljeno. Bom vseeno pustil notri v upanju da naraste še v teh dneh

slotechar ::

No evo si ze 30 procentov v plusu. Grs ravnokar dosegel 1$ (0.00016)

Zgodovina sprememb…

slotechar ::

Ha dobr da spis. Ker ce ne bi verjetn hitr prodal. Je ze zdaj 0.000175 zgleda da so korejci nori na ta coin. Vsak dan 100 procentov rasti? Wtf

Zgodovina sprememb…

slotechar ::

En je objavu na redditu da so se korejski whali zmenli da kupijo pri 0.00012 in prodajo pri 0.00019 No in ker sem opazu da res zmankuje raketnega pogona pri 0.000186 sem prodal. Cez nekaj trenutkov pa navzdol korekcija.

Zgodovina sprememb…

dope1337 ::

Jz sm dans na ath/dip konkretno zasluzo z grs xD

Vcasih je prav fajn, ce delas nocno smeno, pa v bistvu nimas velik za delat xD
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

slotechar ::

Ja. Korejci ponavad zacnejo trejdat ob 2 ponoc. Pa en korejc na redditu pravjo da so nori na nov grs coin in da ga kupujejo ker je pocen.

dope1337 ::

zdle bo pac treba mal zajahat valove, pa upat na najboljs. sej druge ni
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

slotechar ::

Ja prav imas. Srecno! Mogoce si je dobr pogledat prejsnje vzorce pumpanja.

Zgodovina sprememb…

dope1337 ::

Sej to glih studiram ... Al bo EU zacela prodajat k se folk zbudi, al bo vidu >1$, pa bo dodatnih nakupov se vec ...

Imho, bo folk pohlep prevzel, pa bojo sli notr.

Any thoughts?

P.S. od 1$ naprej, mi pa za1x ke ratuje
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

PrihajaNodi ::

Vau. Kupoval pri 0.75 zjutraj 1.12. Wtf. Hypa se ni konec.

slotechar ::

Poglej si graf za grs prejsni dan. Ure zacetka pumpanja in ura vrhuncev. Tudi zgleda da se zacne takrat ko se korejci zbudijo. Btw grs coin je na prvem mestu po trejdanju na eni izmed korejskih borz. Od prib. 00.00 po nasem casu naprej. Zdej je malce tezje predvidet valove ampak ce dovolj pade bom dokupil ker mislim da na dolgi rok lahk zraste se dost.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Tezko je predvidet tu valove, ker vsi rinejo notri...scasoma se bo ustavilo ampak kdaj. Jaz sem samo se dokupil.
Kaj je z icn - jem??

Zgodovina sprememb…

slotechar ::

Icn? Nic. Folk vidi da ni v trendu rasti in se prestavi drugam. Zdaj je res ze prevec teh novih kojnov pa icotov vsak dan.

PrihajaNodi ::

Pada pa ko kamen...

dope1337 ::

ni vec "vroc". folk se je navadu, da se "spilcka" z alti ... icn, pac to ni.

Dolgorocne investicije pa letijo vecinoma v btc, eth, ltc
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

slotechar ::

Sem pogledal graf za vceraj pri grs coinu. Zacel se je pumpat priblizno ob 2 ali 3 ponoci. Danes pa mislim da malo prej, mogoce ob enih ponoci.. Se prav po nasem casu prib. Od 24.00 do 03.00 in nato tist dan cena doseze skoraj 2x vec od cene pri kateri se zacne pumpat. Vceraj prib. Od 0.000077 do 0.00014 Malce manj kot 2x. Danes tudi trenutno Od 0.00012 do 0.00019

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Tole sigurno ni pump ala dubaicoin...se bo se pumpal.

Jerry000 ::

slotechar, ja, se dobro da sem spat sel, prav lepo sm se.zbudil ob tej cifri :D. Je mozno da bo tole se slo gor? GRS in VTC pa tudi FTC so kar dobri playerji zaenkrat.

Qcube ::

PIVX je dosegel neko dno od dna izgleda, če se kdo počuti pogumen.
««
101 / 976
»»