» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
102 / 976
»»

sivistol ::

Pivx pa monero se da dobit ip adressr od kod si poslal
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

Jerry000 ::

Eno vprašanje, kje vi iščete nove coine in kako veste, če so perspektivni long/short term?

kakob ::

Jerry000 je izjavil:

Eno vprašanje, kje vi iščete nove coine in kako veste, če so perspektivni long/short term?


Odgovor na to je prepost: niso.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

psytoma ::

Se lahko iz bitstampa nazaj nakaže denar na trr? Kako je s provizijami so manjše kot na coinbase?

chavlji ::

PrihajaNodi je izjavil:

Tole sigurno ni pump ala dubaicoin...se bo se pumpal.

Ja ne moreš folka obirat skos na isto finto. Malo je treba zamenjat taktiko, če stara več ne deluje, ne?

PrihajaNodi ::

chavlji je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Tole sigurno ni pump ala dubaicoin...se bo se pumpal.

Ja ne moreš folka obirat skos na isto finto. Malo je treba zamenjat taktiko, če stara več ne deluje, ne?


Indeed.
Vprasanje do kam bo prislo. 5, 10... Kdaj ven. Komodo je 100% perspektivnejsi od tega.

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

kakob je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Eno vprašanje, kje vi iščete nove coine in kako veste, če so perspektivni long/short term?


Odgovor na to je prepost: niso.

Zakaj imam pa potem plus, če niso?

kakob ::

PrihajaNodi je izjavil:

chavlji je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Tole sigurno ni pump ala dubaicoin...se bo se pumpal.

Ja ne moreš folka obirat skos na isto finto. Malo je treba zamenjat taktiko, če stara več ne deluje, ne?


Indeed.
Vprasanje do kam bo prislo. 5, 10... Kdaj ven. Komodo je 100% perspektivnejsi od tega.


Na Komodo sem bil prejšni teden. Tam ni nobene kripto valute.

Jerry000 je izjavil:

kakob je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Eno vprašanje, kje vi iščete nove coine in kako veste, če so perspektivni long/short term?


Odgovor na to je prepost: niso.

Zakaj imam pa potem plus, če niso?


Ja zmotl so se.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

Clara32 ::

Jutri, ko pridenjo denarcki na Bitstamp opravim svoj prvi nakup :)
Ker sem v tem poslu se zelo neizkusena, sem se odlocila, da bom vlozek zelo razprsila... Vem, da bo zaradi tega tezje vse skupaj slediti, a ok, ne mislim, kupovati/prodajati vsak dan... Pri nekaterih bo verjetno cisti popus, a upam, da pri nekaterih tudi kaj zasluzim.
Moj plan je za enkrat dokaj fiksen, da kupim prav te. A ful bi mi prav prislo tudi vase mnenje glede mojega seznama... kaksen zelo perspektiven? Kaksen cisto mimo? - In zakaj? Zdaj se vedno lahko kako zadevo prilagodim, ce je treba... Hvala za mnenja :)?
OMG
600,00
NEO
700,00
ETP
800,00
BTC
300,00
BCC
100,00
LTC
100,00
HVN
150,00
ZEC
100,00
VTC
200,00
DOGE
100,00
LSK
100,00
ARK
100,00
STRAT
150,00
NEBL
100,00
WTC
200,00
KMD
150,00
QTUM
150,00
GRS
100,00
MTL
100,00
XMR
100,00

(skupaj 4400 EUR)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Clara32 ()

chavlji ::

A se na Binance ne da trgovat s fractioni valut?! Imam recimo 9.99 WTC. Vsak je vreden 4.4$. Če hočem prodat, mi ne dovoli vnest več kot 9 v sell polje?! Isto vse druge valute?! A vam dela isto?

slotechar ::

Jerry000 je izjavil:

Eno vprašanje, kje vi iščete nove coine in kako veste, če so perspektivni long/short term?
sem pa ke kdaj malo pobrisem prah iz kristalne kugle

slotechar ::

psytoma je izjavil:

Se lahko iz bitstampa nazaj nakaže denar na trr? Kako je s provizijami so manjše kot na coinbase?
seveda, lahko nakazes denar na svoj racun. Za provizije pa poguglaj, coinbase zal ne uporabljam.

Zgodovina sprememb…

K0l1br1 ::

Kristalna kugla za grs kaj cca pravi?

slotechar ::

Sem napisal na prejsnji strani :)

psytoma ::

jaz sem kupil zvečer GRS za 100€ po ceni 0.77usd prodal zjutraj za 1,17 usd. pa sem malo razmišljali in potem kupil še enkrat za 320€, sedaj pa upam na najboljše :)

slotechar ::

Ne, boljse da pocakas na dip in ponovno kupis. Preberite prejsnjo stran sem napisal vzorec ki bi se lahko ponovil.

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

slotechar je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Eno vprašanje, kje vi iščete nove coine in kako veste, če so perspektivni long/short term?
sem pa ke kdaj malo pobrisem prah iz kristalne kugle

Z viledo al imaš kakšno razpršilo da dobro očistiš?

K0l1br1 ::

psytoma je izjavil:

jaz sem kupil zvečer GRS za 100€ po ceni 0.77usd prodal zjutraj za 1,17 usd. pa sem malo razmišljali in potem kupil še enkrat za 320€, sedaj pa upam na najboljše :)

Jaz sem vstal 5 minut prepozno. Sicer sem še vedno v plusu, bi pa raje počakal, da se dvigne nad 0.2 ali pa vsaj na 0.19. Any Thoughts?

slotechar ::

Niti slucajno ne pregledujem koinov vseh po vrst. Na groestlcoin sem naletel in opazil dolocene vzorce na grafu. Malo pogledal analiziral graf in se vec pozanimal o kojnu na internetu.

kingsix ::

Načrten pump mrtvega coina se pa rea da analizirat. To je pa res mogla bit analiza in pol. rofl

slotechar ::

Zadnje dni je se kako ziv. Teden, dva se govori na redditu o tem kojnu. Postaja viralen na viralni internetni strani. Trenutno je v trendu. Drugace pa pri tako majhnem market kapu je tudi vertcoin zgledal pump in dump. Kar poglej si vertcoin jo je bil vreden 0.5$

Zgodovina sprememb…

sumixam666 ::

Kaj pol je verticoin pump in dump ... a se ga splača držati neki časa ... kam gre spet BTC kod vraga kupuje pri ceni 6500 usd ... konkretnega padca še ni na vidiku ... je pa na vidiku 7000 usd ...

kingsix ::

Point je da je to načrten pump and dump mrtvig coinov..coinov kjer je graf bil flat. To ne napove nobena analiza.
To da si ti potem kaj videl, ko je začel rast spet ne moreš analizirat praktični nič ker je izjemno majhen time frame in je izključno pump. Za to ne rabiš bs analiz.

slotechar ::

Z rastjo market capa se tudi nihanja malo uravnotezijo. Probaj zdaj pumpat btc da te vidim. Ne mores ker je zdaj masiven. Razen ce ga masivno kupujejo.

Zgodovina sprememb…

kingsix ::

Pa še kako se da pumpat... pa saj se je a ne?

slotechar ::

Posameznik ne. Raste zato ker ga ljudje masivno kupujejo. Ne more ga pa en posameznik pumpat kot neke mejhne kojne.

Zgodovina sprememb…

Drevesce ::

Kristalna krogla mi pravi, da bo vikend rdeč.

kingsix ::

Je precej bolj enostavno ko ima ene par addresov 50% coinov, če izločimo borze.. pa še glede borz je vprašanja..so vse skupaj sumljive.

https://bitinfocharts.com/top-100-riche...


...pa če še štejemo mrtve addrese tistih ki so to začeli minat, ker jih je večina na to pozabila etc. Poznam ene par ljudi ki so za foro minali praktično od day 1...in je tam nekje v črni luknji na kupe BTC..

No potem ugotoviš da je b obtoku pravzaprav malo BTC in se cena vseeno da manipulirat kar lahkotno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

slotechar ::

@clara za dolgorocno nalozbno je najbolj primeren bitcoin, pa se to mores spremljat dogajanje preden ga folk zacne prodajat. Drugace pa ni vredno prevec razprsiti. Stevilni kovanci bodo propadli. Mejhne kovance treba sproti opazovat in prelagat iz enga v druzga po potrebi. Priporocam da mas vsaj polovico v bitcoinu ostalo pa das se v 2 ali 3 kojne ki so trenutno perspektivni. Se pa to lahk spremeni cez noc tako da redno spremljaj.

Zgodovina sprememb…

Clara32 ::

@Slotechar, hvala ti za odgovor in pomoc!

chavlji ::

sumixam666 je izjavil:

kam gre spet BTC kod vraga kupuje pri ceni 6500 usd ...


Folk, ki za to zastavlja in prodaja hiše :) Vse je stvar perspektive.

Kingsix, na srečo earlyadopterjem ni v interesu zminirat BTCja, čeprav bi ga lahko.

kingsix ::

?? kaj

xabre ::

Evo fantje, nakažem en btc fraerju, ki mi najde takle mrtev coin brez marketcapa in ga pol vsak papak napumpa pa zasluži :)

https://coinmarketcap.com/currencies/ak...

slotechar ::

A lahko bolj podrobno opises tocno kaj isces pri kojnu. Ti lahko 'napumpas' mrtev kojn ampak ce za tabo noben drug ne kup potem cena ne zraste.

Zgodovina sprememb…

xabre ::

Coin na zgornjem linku, ko vstane od mrtvega in promet v milijonu. Sicer nisem šel gledat buy/sell ratio, ampak vseeno.

Tale recimo, res že bizarno :) https://coinmarketcap.com/currencies/bi...

favorites ::

Clara32 je izjavil:

@Slotechar, hvala ti za odgovor in pomoc!


Za moje pojme imaš preveč razpršeno. Včasih je že dobro...sam
Če ne misliš kej dosti premikat potem daj večino sredstev v močne valute:
Recimo
BTC in ETH (cirka 50%)

potem recimo:
BCH, OMG, NEO, LTC... to se recimo meni zdijo dolgoročno zanimivi coini (30-40%)
mogoče ZEC, DESH ??

Pa kšni ostali alti
Lahko nekaj tvegaš v kšnega ki se tebi zdi perspektiven, mogoče tudi v kšn ICO.

Mogoče je dovolj če se osredotočiš na nekje 5-7 max.
Obvezno shrani gesla na večih mestih doma. (pač da ne boš pozabila, sploh private key od denarnic) ;)
Ne uporabljaj enakih gesl!
Povsod obkljukaj 2factor authentication
Fajn je če daš v denarnico, ni pa nujno ;). Lahko pa razpriš svojo naložbo po parih menjalnicah.

Zgolj moje mnenje ;)

Zgodovina sprememb…

slotechar ::

@xabre Mislim da to ni tako enostavno razen ce imas notranje informacije kdaj not vstopit in kdaj izstopit. Ti pa lahko priporocam danes ob 24.00 da kupis kej grs coin-a. Se zna cena povecat. Ce se ti da zbudit ob ene 4.00 samo da malo pogledas stanje pa potem se kasneje vsake toliko spremljas do 6.00 zjutraj. Pa pridi sem pred 24.00 da napisem ce se velja.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

99,788,314 ICN zanimovo bi bilo izvedeti koliko ljudi dejansko drzi ta "kojn". Bodo res vse spusil...

slotechar je izjavil:

@xabre Mislim da to ni tako enostavno razen ce imas notranje informacije kdaj not vstopit in kdaj izstopit. Ti pa lahko priporocam danes ob 24.00 da kupis kej grs coin-a. Se zna cena povecat. Ce se ti da zbudit ob ene 4.00 samo da malo pogledas stanje pa potem se kasneje vsake toliko spremljas do 6.00 zjutraj. Pa pridi sem pred 24.00 da napisem ce se velja.


Sem ravno spusil 300 grs ker sem naredil pretvorbo v btc medtem pa je btc padel plus provizija. Je zacel padat pa sem ga zelel cenej dokupit. Jbga.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Kar nekj ljudi dejansko drži iconomi. Recimo jaz:))
Pri 1.3 sem šel še nekaj dokupovati ker sem bil prepričan da dol me no sel več.
In voila gre kmalu pod 0.9

dope1337 ::

sumixam666 je izjavil:

... kam gre spet BTC kod vraga kupuje pri ceni 6500 usd ...


Cist na izi ... zdle ga pomoje ne kupuje vec folk za dolgorone investicije oz. do SegWit2x. BTC je vec ali manj glavni, pretvornik altcoinov (par btc-alt). In tistega, ki mora iz zelo volatilnega altcoina, po moznosti na vrhu rasti/preden zacne padati, pobrati ven denar, to naredi z pretvorbo alt-btc. Nato pocaka na dip zazeljenega alta, za ponovni nakup, itd.

In taksnega treaderja ne zanima trenutna cena btc-ja, vazno je samo, da medtem ko caka na korekcijo svojega alta, da je btc stabilen (mogoce celo malo raste) pred ponovno pretvorbo btc-alt.

P.S. @slotechar, danes se poka nocna smena spet. Uletim gor - bomo skupaj probal neki zasluziti spet ;)
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

Vazelin ::

In zakaj preprosto ne nastavite sell ordef namesto da dežurate?:))

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Kar nekj ljudi dejansko drži iconomi. Recimo jaz:))
Pri 1.3 sem šel še nekaj dokupovati ker sem bil prepričan da dol me no sel več.
In voila gre kmalu pod 0.9


Pa zakaj? Tu si imel informacije o kmdju in vtcju. Zakaj icn?

dope1337 ::

Vazelin je izjavil:

In zakaj preprosto ne nastavite sell ordef namesto da dežurate?:))


Ker morm itak bedet, zarad nocne smene xD Pa se - ne zaupam si toliko
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

slotechar ::

Vazelin je izjavil:

In zakaj preprosto ne nastavite sell ordef namesto da dežurate?:))
Zato ker je boljse ce folk ne vidi orderjev. Lahko vpliva na ceno. Pa tudi vec lahko profitiras ce spremljas v zivo in opazis kaksne spremembe. Tako lahko hitro reagiras.

xabre ::

slotechar je izjavil:

@xabre Mislim da to ni tako enostavno razen ce imas notranje informacije kdaj not vstopit in kdaj izstopit. Ti pa lahko priporocam danes ob 24.00 da kupis kej grs coin-a. Se zna cena povecat. Ce se ti da zbudit ob ene 4.00 samo da malo pogledas stanje pa potem se kasneje vsake toliko spremljas do 6.00 zjutraj. Pa pridi sem pred 24.00 da napisem ce se velja.


Hvala za nesebične in konkretne informacije :)

dope1337 ::

osebno, bi se spogledoval z grs ze okoli 22:00, saj nas bo vec na prezi, pred naslednjim skokom
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

slotechar ::

Korejci ob 22.00 po nasem casu se spijo. Bo potrebno pocakat na prve znake pumpanja. Danes se je zacel okrog enih zjutraj, predvcerisnem pa okrog 2 ali 3 zjutraj. Ni pa 100 procentov ziher tako da je treba pocakat na signale.

Zgodovina sprememb…

K0l1br1 ::

Je morda sedaj po 0.15 čas za kupiti? Mi ostaja za par deset dolarjev btc. Pa študiram, da bi ga še od kje preložil.

slotechar ::

Jaz ne bi tvegal zdej.

Zgodovina sprememb…

K0l1br1 ::

Ok. Kaj pa recimo, če bi sedaj nastavil buy na 0.13 ali pa 0.12? Ali sploh nič?
««
102 / 976
»»