» »

Annihilation (2018)

Annihilation (2018)

1
2
3

Vazelin ::

če si ga sam handjobaš rabiš 1 vstopnico:D

vostok_1 ::

Saj lahko greva skupaj drugič.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Kurzweil ::

@Vazelin, za to je kavč doma. Je pa res, da si lahko za tistih 10€, kolikor pride velika porcija kokic, doma napečeš eno prikolico, pa še poslušat ti ni potrebno drugih, ki frezajo kot podgane okrog tebe.

Nikec3 ::

vostok_1 je izjavil:

Wait, what? 3eu. zanimivo.

€7,99


Kjes ti dobu 3?

12 € na mesec je cena, lahko pa imaš 4 profile. Torej, štirje kolegi smo se zmenili, da si bomo vzeli Netflix in si razdelili stroške.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Sarkozy ::

a tole res ne bo v kinu?
škoda
ocene niso slabe
Ils sont fous ces Slovenes!

vostok_1 ::

Zdi se mi vredno ogleda, znižano karto zagotovo, polno ceno zgolj, če pač ravno nimaš kam drugam bolj pametnega.
Ker pa v kinu sploh ne bo...netflixa pa ne mislim plačevat, vsaj ne prek naročnine. Ima kako pay per view varjanto ta netflix?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

ahac ::

Ima kako pay per view varjanto ta netflix?

Nima.
Ima pa prvi mesec brezplačno naročnino. ;)
V tem mescu pa lahko pogledaš še kaj drugega, mogoče celo kakšno serijo.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

jype ::

Thepiratebay še vedno obstaja, za vse tiste, ki raje denar porabite za droge in ksenofobijo.

vostok_1 ::

ahac je izjavil:

Ima kako pay per view varjanto ta netflix?

Nima.
Ima pa prvi mesec brezplačno naročnino. ;)
V tem mescu pa lahko pogledaš še kaj drugega, mogoče celo kakšno serijo.


Sem razmišljal nekaj o tej varjanti. Prekleto. A res jim je tako težko ponudit film za 2-3EU?

Nimam časa za gledat toliko filmov, bi pa tu pa tam kakega.

jype je izjavil:

Thepiratebay še vedno obstaja, za vse tiste, ki raje denar porabite za droge in ksenofobijo.


Oh jype. Don't forget.
#buildTheBridge.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Mr.B ::

Maš na amazon Prime. Dosti je free. Sploh v pethih, kakšne akcije za Filme. Ne vem pa kako je v Sloveniji.
Drugače pa če ravno nisi interesent da gldeaš film čez en mesec ko pride v kino doma, se da kar nekaj dobiti. Pod 4 € je okoli 10k filmov, 5 € so pa ponavadi vsi filmi razen nekaterih izjem, ki jih zarad finančnega paketa ne dobiš zeloo dolgo kot star wars. recimo pride šele Aprila, pa bo cena tam 13€.
Seveda ogromno filmov in nadaljevanke je free oziromasovražim Amazon akcijo, le za krajši čas free.
Potem imaš netflix. s kolegi delite na štiri, 4€ boš pa le zmogel.
Poleg tega boš imel itak trenutke, ko ne veš kaj bi gledal...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

ahac ::

A res jim je tako težko ponudit film za 2-3EU?

Netflix lahko da veliko denarja za svoje filme in serije, ker z njimi pridobijo naročnike. Če bi lahko direktno kupil samo film, ki ga želiš, bi se manj ljudi naročilo.
Sicer najcenejša naročnina je 8€. Tolk sem dal zadnjič za 1 kino karto...
Če na mesec pogledaš 3 filme, ki bi jih bil pripravljen kupit za 3€, se že splača.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

vostok_1 ::

No, morda. Sicer zaenkrat ne gledam toliko filmov na mesec. Pa tud ne želim, ker s tem se potroši nenormalno veliko časa.
Ni, da si ne morem privoščit, ampak pač P/P za moj primer je dokaj slab. In običajno se vzdržim nakupa. Isto je trenutno z PCji. Bi že laufal na Ryzenu, ampak kurac...naj se jebejo tisti RAM proizvajalci, ki dobesedno ropajo folk s takimi cenami.
Škoda. Res ne bi želel "DVD-jat" ta film.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

vostok_1 je izjavil:

#buildTheBridge.
Done and done.

vostok_1 ::

Sweden-Denmark??

#buildTheREALBridge
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

scipascapa ::

Film je zunaj :)

Nikec3 ::

scipascapa je izjavil:

Film je zunaj :)

Netflix je zakon. :)
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

jype ::

Jaz sem še vedno jaz, ampak vostok ni več vostok.

oo7 ::

Bo treba čim prej pogledat :)

jype ::

Fosfor je kul, spremeni človeka.

vostok_1 ::

Prekleto.

A sam za en film bom moral netflix kupit?

Občutki, je za kaj?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

jype ::

vostok_1 je izjavil:

A sam za en film bom moral netflix kupit?
Je že na tvoji priljubljeni livadi.

vostok_1 je izjavil:

Občutki, je za kaj?
Super je, ampak tebi ne bo všeč.

vostok_1 ::

Ker?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

Ker?



Ne poslušaj ga. Poglej film in to je to.

vostok_1 ::

Saj bom. Tako ali drugače.

Predvidevam, sicer da želi podtaknit kako sovraštvo-do-žensk™
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Vazelin ::

Tale film pomoje danes pade, če ne bom obračal GTAja:D

vostok_1 ::

A tisti, ki so gledali ne bi dali kak first impression?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Vazelin ::

ocena in število ocen na IMDB je dovolj dober razlog, da pogledaš imo

vostok_1 ::

7.6 trenutno

Sicer po IMDB standardih je to nizka ocena, glede na to kake smeti imajo visoko oceno. Ampak men se jebe za te ocene.
Bom pač pogledal oz. praktično moram, glede na to, da sem knjigo prebral.

Upam, da je tako haunting kot knjiga.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

vostok_1 je izjavil:

A tisti, ki so gledali ne bi dali kak first impression?
Ma, iskreno povedano, če si bral knjigo, pozabi nanjo. Film je OK, če stoji sam zase, če ga s knjigo primerjaš, pa seveda ne pride blizu. Podobno kot Hitchhiker's Guide to the Galaxy. Ja, je haunting. Kar se mene tiče niso nič pretiravali z VFX in se niso preveč osredotočali na čustva. V tem filmu "The Good, the Bad and the Ugly" razvlečeni kadri obrazov, ki kažejo minimalno čustev, sploh ne bi delovali - in jih ni.

IMO filmu "manjka" predvsem to, da se konča nekje sredi druge knjige. Če bi se končal tam, kjer se konča prva knjiga, bi bil konec manj nepotrebno viseč.

Nikec3 ::

Ok film, ni pa mi nek presežek. Ko sem začel gledat sem najprej pomislil na neko mešanico med Alienom Covenantom in Predatorjem. Kar je slabo. Dejanja ekipe so v glavnem debilna, karakterji pa antipatični, da komaj čakaš kdaj bo katerega pokosil Darwin.

Vizualno všečno, misterij celotnega filma je dovolj, da ga želiš pogledati do konca. Je kar originalna zadeva za Hollywodske standarde, čeprav bi si namesto pošasti želel kaj drugega (knjige nisem bral, zato gledam na film samostojno).

7/10
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Vazelin ::

Btw momci ravno gledam bullet head na netlix. Izgleda zanimivo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

vostok_1 ::

Ne bom sicer delal live review, ampak že po prvih prizorih lahko napovem film.

I don't take kindly to pandering so early in the movie. Iz tega vidika je Arrival bil kako stopnjo višje.
Razlagat študentom biologije mitozo tko kot otrokom...je pač klišejsko ameriško.
In ni mi najbolj všeč, da je tako film štartal.

Slog filma je sicer takoj razviden. Ni slab, ampak nekoliko pričakovan.

SJW vsebina pa je kot kaže res neizogibna v holivudu. Važno, da pokaže vse etničnosti in rase ter obvezno pokrito muslimanko.
You can't have a progressive society brez pokrite muslimanke these days.

Anyway. Ne kurcam. Napovedujem, da bo film odtenek nad povprečjem, ne bo pa mi zapolnil preveč dolgoročnega spomina.

PS. Če bi se držali knjige bi šlo super. Saj danes vsi avtorji priredijo svoja dela tako, da je movie translation friendly.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

vostok_1 ::

PS#2 Omg. SJW vsebina je dobesedno in your face. Sm sicer štel tud bele moške. Ne vem če jih je 10% v celi zasedbi od statistov do main cast-a.
Praktično vsi pametni so črnci.
Saj ne da bi kaj s tem v praksi narobe, ampak se prav trudijo komplet obrnit stereotipe.
I guess it's ok ultimately, ampak nekdo je nekje dal konkretne ukaze.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

oo7 ::

Beli moški je bil edino tisti, ki je imel črva v trebuhu.

vostok_1 ::

Tako je. Pa še eden v učilnici na začetku je bil. In tud mislim, da eden od varnostnikov v HQ je bil
Dejstvo je, da take statisti in podobno niso izbrani naključno, nekdo mora zavestno dat ukaz/izbrat.

Smešno mi je predvsem, ker je rasno razločevanje spet v modi. So fun.


Sicer pa film je, na kratko...Poorly conceived, niz dogodkov.
S knjigo nima veliko skupnega in je brez karakterja.

Edina res kul scena je bila lighthouse.

Kaj naj rečem...a missed opportunity, but not stinky garbage.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Nikec3 ::

Če smo že pri klišejih. Latino ženska je seveda "prava možača" ala fake Michelle Rodriguez. :))

Še to, dejanja ekipe so debilna na nivoju Alien Covenanta. Skregajo se večkrat, vmes je seveda tista klasična "jaz grem sama to in ono pogledat". Da ne omenjam debilnosti, da niso niti poizkusili it iz tistega polja preden bi šli dalje do svetilnika? Če sem jaz prav razumel, v treh letih ni niti en prišel ven, čeprav bi lahko preprosto na vsaki točki rekli "dovolj je tega, jaz grem ven, da sporočim kaj smo se do zdaj naučili".
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Najboljši del filma z odlično glasbo :)

SPOILER kdor ni gledal naj ne gleda videa.

jype ::

Meni je pa všeč, da je tako easy veslat od svetilnika ven, da se ni nihče domislil, da bi poizkusil v obratni smeri.

vostok_1 ::

Res zamujena priložnost za nekaj več.

Lahko bi res bila neka dobra sci-fi psihološka grozljivka, saj takih je res malo danes. Ampak producenti so se odločili imet bukake.
V bistvu mi niti malo ni žal, da sem si "DVD" nabavil.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

jype ::

Ampak od vseh težav s filmom ljudi še vedno moti odstotek vlog, ki jih igrajo beli moški. Kako čudno!

vostok_1 ::

Pač smešno je, da je rasizem spet v modi in se ga poslužujejo v imenu greater good. Še posebej v soju propagiranja mainstream sovraštva do belih moških.

Can't help but notice that.

Knjiga praktično ni imela SJW elementov. It didn't care that much for this kind of stupid politics.
Sem 100% prepričan, da vsak nov film gre skozi komisijo za diversity.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

vostok_1 je izjavil:

Še posebej v soju propagiranja mainstream sovraštva do belih moških.
A, to, da niso več v vseh vlogah izključno beli moški, je po novem propagiranje mainstream sovraštva? Torej je le bilo sovraštvo do vseh ostalih, ko ni bilo nikjer nikogar?

vostok_1 je izjavil:

Knjiga praktično ni imela SJW elementov.
Premalo si bral med vrsticami!

vostok_1 je izjavil:

Sem 100% prepričan, da vsak nov film gre skozi komisijo za diversity.
Mhm, na Minires.

gus5 ::

Izničenje je (patetična) zgodba, posvečena moči človeške ljubezni, ki da je lahko večja od samo-destruktivne moči narave. Obravnava razloček med smrtnostjo kompleksnih entitet in samo-destruktivnim repliciranjem enostavnih entitet. Primer: večcelična bitja so smrtna, a potencialno ljubeča, enocelična so samo-destruktivna, saj se z delitvijo uničijo, a hkrati zaživijo kot lastne brezosebne, neljubeče replike. Lena ne dopusti, da bi se iz svetilnika vrnila kot brezoseben skupek repliciranih celic svojega 'originalnega' organizma, saj bi bila kot takšna nezmožna ljubiti. Za njo je ljubezen, ki je lastna le smrtnikom, ključna. Prav ljubezen do Kanea, čeprav ve (po ogledu videa), da je Kane naredil samomor v svetilniku in da je povratnik le njegova brezosebna kopija, jo žene nazaj. Lena se postavi na stran smrtnosti (in s tem tudi ljubezni) ter uniči svetilnik, v katerem se je naselila entiteta, ki sicer omogoča večno življenje v neskončnemu podvajanju najmanjših naravnih entitet, a za ceno razosebljenja in izničenja ljubezni, značilne za (kompleksna) človeška bitja. Zgodba patetična; film narejen površno, dodaten minus predstavlja igralska zasedba, še zlasti Natalie Portman. (6,66/10) >:D

vostok_1 ::

jype je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Še posebej v soju propagiranja mainstream sovraštva do belih moških.
A, to, da niso več v vseh vlogah izključno beli moški, je po novem propagiranje mainstream sovraštva? Torej je le bilo sovraštvo do vseh ostalih, ko ni bilo nikjer nikogar?

vostok_1 je izjavil:

Knjiga praktično ni imela SJW elementov.
Premalo si bral med vrsticami!

vostok_1 je izjavil:

Sem 100% prepričan, da vsak nov film gre skozi komisijo za diversity.
Mhm, na Minires.


Ni bilo sovraštvo v takem pomenu kot danes.
Nekoč so jih smatrali pač kot manjvredne...in če so ubogali, so načeloma bili del družbe.

Sam žide so resnično sovražili.
Ostale rase so pač bile smatrane kot second grade. Zato pa tudi filozofi in misleci tistega časa niso pisali kot, sovraštvo do njih, ampak bolj kot primitivci, barbari, brutes, undeveloped.

Danes pa SJW struja dobesedno krivi bele moške za vso zlo sveta.
In kot rečeno je rezultat tak, da v dilmu so bili 3-je beli moški vsega skup in še to v ozadju.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

vostok_1 je izjavil:

Danes pa SJW struja dobesedno krivi bele moške za vso zlo sveta.
Ne. Zgolj tiste bele moške, ki so prepričani, da je treba zatirat vse ostale, ker naj bi danes vsi sovražili bele moške.

vostok_1 je izjavil:

In kot rečeno je rezultat tak, da v dilmu so bili 3-je beli moški vsega skup in še to v ozadju.
Grozno, res. Treba se je začet borit za pravice belih moških, ki jih je v sodobni filmski produkciji zgolj 98,9%, kar je nedopustno malo.

vostok_1 ::

Well. You're demonstrably wrong in this case.
And you'll be demonstrably wrong in many cases to come.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

Vi, ki ste prebrali knjige pravite,d a se je film končal na polovici druge knjige? Kaj pa se zgodi na koncu druge knjige? Saj kolikor vem ni napovedanega nadaljevanja.

edi45 ::

opeter je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Wait, what? 3eu. zanimivo.

€7,99

Kjes ti dobu 3?


VIP (veze in poznanstva). ;)


vrjetno imate 4-je najvišji netflix račun(12˘€) In se potem deli na osebo 3€, jaz tudi imam potemtakem veze in poznanstva, ter VIP pomeni Very Important Person ne veze in poznanstva:))

xx23 ::

Ne ravno najboljši film, ampak vsaj en, o katerem se da debatirat. Z mnogih vidikov. Ni več veliko takih filmov zadnje čase.

A pol dobimo pol teme o tem, kaka katastrofa je, ker niso sami belci not. Bizarno.

Gregor P ::

LOL očitno je film tako dolgočasen, da nekateri vmes kar štejejo, koliko različnih "ras" je v filmu:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Altered Carbon (Tv serija 2018-) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10020307 (9541) DamijanD
»

Ghostbusters (2016) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
13026306 (16043) oo7

Več podobnih tem