» »

Hedonizerm v politiki

Hedonizerm v politiki

Brane22 ::

Ko sem prvič videl Beograjski "Tabloid" in njegove vsebine, sem si mislu pač eh, tipičen tabloid.

In pač to, da je njegov lastnika lahko srečen, da ga oblast ne iztoži ob toliko svinjarijah tipa Game Of Thrones, ki jiih trosi o znanih imenih.

Saj vsake toliko slipšimo kako je ta ali oni spal s sobarico itd, ampak tole presega vse doslej slišano, vsaj na srpski sceni.

PO opisu sodeč gre za sistematično in množično prostitucijo, praviloma istospolno, kjer se seks suporablja kot plačilno sredstvo in kot orožje - za izsiljevanje, demonstracijo dominacije itd.

Glede na to, kako je Balkan povezan, tudi s Slovenijo, me zanima koliko tega je tu prikritega?

Jasno, tu ne mislim da je gej community work of devil. Govorim o skupini, ki preprosto uprablja tabuje kot sredstvo izsiljevanja in prisile k molku. V smislu vsi vemo nekaj o vseh, torej bodite vsi raje tiho.
Medtem ko kradejo, izdajajo in poneverjajo na doslej še nevidenem nivoju.

Za ilustracijo, na kaj mislim:

INTERVJU: Đorđe Višekruna - Vučić je iskompleksirani homoseksualac koji voli samo sebe!

INTERVJU: Milovan Brkić - Vučić je duševni bolesnik i peder koji samo uništava Srbiju!

BigWhale ::

Dejmo tole probat se enkrat zacet. Pa dejmo najprej razcistiti kaj hedonizem sploh je in se vprsati kaksno vezo ima s 'seksualnimi skandali' v politiki.

PaX_MaN ::

Dejmo tole probat se enkrat zacet.

Milovan Brkić - Vučić je duševni bolesnik i peder koji samo uništava Srbiju!

Uh, a ni tko da na S-T lahko o tem, kdo je duševni bolnik, sodijo samo kompetentni zdravstveni delavci, in da žaljenja ne tolerirate?

Scaramouche ::


Glede na to, kako je Balkan povezan, tudi s Slovenijo, me zanima koliko tega je tu prikritega?


To je teb novo, da se SEX uporablja kot vzvod?

D3m ::

BigWhale je izjavil:

Dejmo tole probat se enkrat zacet. Pa dejmo najprej razcistiti kaj hedonizem sploh je in se vprsati kaksno vezo ima s 'seksualnimi skandali' v politiki.


Kaj ti ni jasno?
|HP EliteBook|R5 6650U|

SimplyMiha ::

Hedonism
Hedonism is a school of thought that argues that pleasure and happiness are the primary or most important intrinsic goods and the proper aim of human life.

jype ::

Ježešmarija.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Osho: Ljubezen

Oddelek: Problemi človeštva
253572 (2482) tryhard

Sistem te laže ( modoerni demokrati EU stila in pripadajoči "samomori"). (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5612504 (11766) BigWhale
»

Medmrežne skovanke postale polnopravne besede

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
318323 (6664) Pyr0Beast
»

Core i7 navsezadnje slepa ulica, Core i5, ki to ni (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Procesorji
688793 (6562) Malner

Več podobnih tem