» »

Luka Dončić

Luka Dončić

Temo vidijo: vsi
««
8 / 26
»»

Gregor27 ::



IN POL SO PADLI POD LUKO ŠE PRVAKI!!!

Ganon ::

Smurf je izjavil:

Zakaj pa objavlas youtube posnetke z 2 razlicnima accountoma?


Vsakič, ko pomotoma odprem tole temo, malo bruhnem.

Gregor27 ::

Luka je postal MOJSTER STEP BACK situacij!

Letos se jih je nabralo že kar nekaj! Strnil sem jih v videu!

Vazelin ::

Trenutno najboljši novinec po številu točk po 15 tekmah v zgodovini kakor sem bral:D
Pa še clutch izgleda da je.
Dallas je res dobil jackpot kot izgleda.

Na vzhodu bi znal biti imo tudi v all star ekipi konec koncev :p

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Gregor27 ::

DRŽI!

Smurf ::

Ganon je izjavil:

Smurf je izjavil:

Zakaj pa objavlas youtube posnetke z 2 razlicnima accountoma?


Vsakič, ko pomotoma odprem tole temo, malo bruhnem.

Mislim sej videji ajde so v kontekstu teme. Sam kaj je pa smisel 2 accountov pa res ne vem.

Gregor27 ::

2 acounta sta tukaj na slo techu ... NIMAM pa POJMA, KAJ delam drugače, res ne ... vedno se isto prijavim, včasij pa je drug acount, nimam pojma ...

Tukaj pa nekaj novega ...

hamez66 ::

Bolj slabo mu gre danes proti Grizlijem v prvi četrtini. 0-6 iz igre in 0-1 trojke, ima pa 3 skoke in eno asistenco. No, recimo da se mu odpre in začne zadevati.

Evo, zadel za prvi 2 točki. :D

hlače13 ::



PRVI DOUBLE DOUBLE V NBA!

FTad ::

Moram reci, da uporabnik na tem svojem kanalu dela izredno dobre analize, tako da rad pogledam njegove videe:

Gagarin ::

Danes zelo slaba tekma LD..., kljub temu mi ni jasno zakaj ga Carlisle ni dal noter za clutch minute. Medtem pa T. Young 25 pik in 17 (!!) asistenc...

Samael ::

Mogoče zaradi gležnja? V prvem polčasu je v nekem momentu poskakoval po eni nogi in si masiral drugo.
Sezona bo še dolga.

hamez66 ::

Zanimivo, kljub slabi igri ima najboljšo +/- statistiko. Ampak to res ni bila njegova tekma. Na Luko je po mojem mnenju vplivalo tudi to, da je igral v gosteh na igrišču, na katerem do sedaj še ni igral. Na pol prazna dvorana in neko klavrno vzdušje, čisto nasprotje z norijo, ki se je dogajala v Dallasu na tekmi proti Golden State Warriorsom.Girzliji so res agresivni v obrambi, visoki, delujejo počasni, ampak ne pustijo do koša.

Ja bolečine v gležnju gotovo niso v pomoč. Sploh, če ga je zabolelo ob metih. Mogoče bi ga morali malo bolj našpricat s tistim čudežnim pršilom za športnike, da ne bi čutil bolečin. Te težave niso kul.

imagodei ::

Al pa rajši sanirat poškodbo, ker profesionalen košarkar mal drugače obremenjuje ta sklep, kot pa mi navadni ljudje, ko gremo po štengah.
- Hoc est qui sumus -

FTad ::

Sploh, kar se tice poskodb, pa jih ima le 19 let. Ce jih zdaj ne bo saniral, bo lahko cez kako leto+ ze prepozno in ko bo star 25, bo bil vec ali manj odsoten zaradi kronicnih poskodb.

Razumem sicer, da razen ce nima zlomljene noge, da mora stisniti zobe, saj se mora v krstni sezoni le izkazat.

imagodei ::

FTad je izjavil:

Ce jih zdaj ne bo saniral, bo lahko cez kako leto+ ze prepozno in ko bo star 25, bo bil vec ali manj odsoten zaradi kronicnih poskodb.

My point exactly.
- Hoc est qui sumus -

Gregor27 ::



1 NA 1 situacije LUke iz včerajšnje tekme!

Zimonem ::

imagodei je izjavil:

Al pa rajši sanirat poškodbo, ker profesionalen košarkar mal drugače obremenjuje ta sklep, kot pa mi navadni ljudje, ko gremo po štengah.

On se plačuje za igro. Nba ni sanatorij.

imagodei ::

Eh, ne igraj kekca. Vsak odgovoren trener in direktor kluba bo varoval svojo naložbo, ki mu prinaša denar. Če to pomeni, da igralec spusti tekmo, dve, ali pa pol sezone, bo pač toliko časa miroval. Jasno je, da dobi tak športnik vrhunsko oskrbo, o kakršni ti ali jaz po poškodbi lahko samo sanjava.

In jasno, da če gre za drobno poškodbo, da igralec stisne zobe in odigra naprej. Kasneje ga pa pregleda zdravnik in oceni, a je to poškodba za stisnit zobe, ali pa poškodba, ki zahteva počitek in rehabilitacijo. Ni se drugače bati, da Luka ne bi znal stisnit zob. Če samo na hitro pomislim, si je v zadnjih nekaj tednih blažje poškodoval koleno, pa ramo...

Cca 14-dni nazaj je imel težave z gležnjem: Mavs rookie Luka Doncic sat out practice with a sore right ankle (4. nov 2018)

Gležnji so pri njem že bili težava: že v lanskem finalu Eurobasketa si ga je solidno poškodoval - še se spomnimo, da tekme ni končal in da so ga po pokal njegovi soigralci prinesli.
- Hoc est qui sumus -

Gregor27 ::

TOLE NI ŠTELO!



Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gregor27 ()

hamez66 ::

Haha, Luka zopet razpoložen. Mislim, da je dal v 7 minutah že 3 trojke in 4 asistence. :D

Gregor27 ::

UUUUFFF Kyrie KAM SI ŠEL??

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gregor27 ()

Gregor27 ::

A VE KDO, ZAKAJ JE MORRIS DANES PLESAL SRBSKO KOLO IN KJE JE NAŠEL SNAJPER RAVNO IRVINGA??

c0ck4m0u53 ::

If citizens cannot trust that laws will be enforced in an evenhanded
and honest fashion, they cannot be said to live under the rule of law.
Instead, they live under the rule of men corrupted by the law. - Dale Carpenter

hlače13 ::



PLAYMAKER DONČIĆ V NBA

Samael ::

Povsem frišno menda :)



Pa še tole, hehe :) Ni zajebancije s temi američani ... :)

https://theringer.merchtable.com/appare...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Gregor27 ::

Polčas PRESEŽKOV!

POLOVICA!

ZABIJANJE!

Gregor27 ::

PREDSTAVA ZA ... NAJMANJ KAPO DOL!

oo7 ::

Dober je 8-)

MostWanted ::

fenomen! pr 19 prvasezona kodama izkušnje vsaj 5 let.

ko se sebe spomnim pr 19 sesam nasmejim :)

SloLord ::

Mali trga:)
It is I, Leclerc!

kixs ::

MostWanted je izjavil:

fenomen! pr 19 prvasezona kodama izkušnje vsaj 5 let.

ko se sebe spomnim pr 19 sesam nasmejim :)


Bodmo realni in se ne slepimo, da je zelenec... spilal je ze nekaj let profesionalno v Realu, kjer je postal najboljsi, ceprav se mlajsi. Tudi tu bo/je zelo dober in bo se boljsi, hitro - ce bo le brez poskodb!

dominuspro ::

kixs je izjavil:

MostWanted je izjavil:

fenomen! pr 19 prvasezona kodama izkušnje vsaj 5 let.

ko se sebe spomnim pr 19 sesam nasmejim :)


Bodmo realni in se ne slepimo, da je zelenec... spilal je ze nekaj let profesionalno v Realu, kjer je postal najboljsi, ceprav se mlajsi. Tudi tu bo/je zelo dober in bo se boljsi, hitro - ce bo le brez poskodb!


Zelenec? Meni se to ne zdi sopomenka za rookie(novinec) oz. vsaj ne v tem kontekstu.

Morem pa prilepit en link, ki sem ga našel med rtv komentarji... Na začetku mi je šlo na smeh zaradi tega tipa, malo kasneje pa zaradi neslovenskih hvalospevov.

kixs ::

Zelenec, novinec... to so sopomenke za rookie. Kakorkoli obrnes, on ni ne eno ne drugo. Pac pa profesionalec z nekajletnimi izkusnjami. Kar pomeni, da bi moral delati nekaj hudo narobe, ce mu ne bi slo. NBA spet ni tak bau-bau, oziroma kvalitetni preskok, ce si ze prej bil zelo dober.

dominuspro ::

kixs je izjavil:

Zelenec, novinec... to so sopomenke za rookie. Kakorkoli obrnes, on ni ne eno ne drugo. Pac pa profesionalec z nekajletnimi izkusnjami. Kar pomeni, da bi moral delati nekaj hudo narobe, ce mu ne bi slo. NBA spet ni tak bau-bau, oziroma kvalitetni preskok, ce si ze prej bil zelo dober.


Povej to Teodosiču npr. :)

Gregor27 ::



US MEDIA on Luka ... Kakšno je njihovo mnenje sedaj?

solatko ::

kixs - Preskok je tolikšen, kot pri smučanju iz mladinske v člansko. Razlika je ogromna, kar se vidi predvsem na OI, kadar izberejo dobro ekipo, so razlike od 20+ naprej.
Drugače je praktične vse, od načina igranja, do načina razmišljanja, pravil,.....

Luka je fenomen, kar se vidi tudi po statističnih podatkih za zelence v zgodovini NBA. Je daleč najboljši začetnik v zgodovini.
Delo krepa človeka

Gregor27 ::



Prejšnjič ... kako bo danes?

kixs ::

solatko je izjavil:

kixs - Preskok je tolikšen, kot pri smučanju iz mladinske v člansko. Razlika je ogromna, kar se vidi predvsem na OI, kadar izberejo dobro ekipo, so razlike od 20+ naprej.
Drugače je praktične vse, od načina igranja, do načina razmišljanja, pravil,.....

Luka je fenomen, kar se vidi tudi po statističnih podatkih za zelence v zgodovini NBA. Je daleč najboljši začetnik v zgodovini.


Kot sem napisal:

"NBA spet ni tak bau-bau, oziroma kvalitetni preskok, ce si ze prej bil zelo dober."

On je bil najboljsi v Evropski ligi, fenomen! Kar se tudi danes pozna, da je po 20 tekmah ze vec kot enakovreden v NBA - spet fenomen!

Je pac tako zelo dober igralec, da mu NBA ne predstavlja tezav. Sam sem pricakoval malo vec izziva, ampak je enostavno prehud.

No, bomo videli danes kako bo v LA. Upam na dobro tekmo ;)

firbec ::

kakšen link do streama LIVE nocoj ?

Samael ::

Jaz gledam vedno na https://nba-stream.com strani. Nocoj: https://nba-stream.com/live/lakers-live...
Eni trije od tistih petih kanalov zgoraj delujejo na full screen. Ne vem, če je optimalno, kakovost najbrž ni, deluje pa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Zheegec ::

firbec je izjavil:

kakšen link do streama LIVE nocoj ?

Tukaj imaš vse - https://nba-stream.com/next-games-live/
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Gregor27 ::



LEBRON NO GO! LUKA SAYS NO! 2X IN ŠE 3IČ!

Okapi ::

No ja, očitno je imel neko hudo tremo, oziroma (zelo) slab večer. Skoraj vse mete je zgrešil.

MostWanted ::

glede tistih banan lebronu, take od zadaj bi še jaz prilepil shaqu.

D3m ::

Nu panike. Naj gredo na zmago jutri .
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Gregor27 ::



Games 12 - 20 Highlights

Gregor27 ::

Tale met je Luka kar izpopolnil!


firbec ::

Gregor27 a ti sam režeš, lepiš te videe ?

Gregor27 ::

firbec je izjavil:

Gregor27 a ti sam režeš, lepiš te videe ?


DA, in se probam še kaj več naučit.
««
8 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NBA sezona 2021-2022 (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Šport
2733246948 (40581) mersault

Več podobnih tem