» »

Zveza borcev za izstop iz NATA

Zveza borcev za izstop iz NATA

lynxslo5 ::

https://si.rbth.com/politics_and_societ...

Kučan šel po navodila k Putinu v Moskvo. Tit Turnšek pa za rusko tiskovno agencijo že napoveduje zamrznitev članstva v NATU. Nekateri analitiki že napovedujejo, da se bo Putin vmešal tudi v naše volitve in bo skušal nastaviti pro rusko oblast v Sloveniji.

Kaj mislte, ali je res mogoča nova nočna mora, da nas bodo rdeči pri nas spet odrezali od civiliziranega zahodnega sveta?

ZaphodBB ::

Komaj čakam, da bo jype začel peti hvalnice Putinu.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Scaramouche ::

Slovenija je tako majhna da je bolje če je samostojna! Tako kot Švica.

Če komurkoli pripadaš in te nasprotna stran napade, ne bo noben šel v vojno zate!

mtosev ::

jaz sem proti izstopu iz nata. Putina pa naj se tičejo ruske zadeve.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

pero12 ::

Podpiram, sem za izstop iz nata, naj Američani urejajo sami svoje zadeve.

mtosev ::

večina držav hoče v nato. zdaj bo prišla tudi črna gora. tukaj pa ideje o izstopu. najboljše, da izstopimi iz euja in se pridružimo rusom v tistem njihovem regionalnem območju/zvezi
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Rok Woot ::

Jaz sem za izstop iz EU, če imamo konkreten plan kaj in kako. Za NATO pa nisem prepričan.

gozdar1 ::

Če je to slovenska levica, potem janša na enkrat ne izgleda več tako grozno. Pa to od nekoga , ki je proti reviziji zgodivine, ki se dogaja v zadnjih letih.

Scaramouche ::

Tako je! EU naj bo naš partner ekonomije, NATO je pa ameriški projekt ki nas daje v vojne!

Že itak nam nebi pomagali če bi Rusi kaj hotli, bi se za malo Slovenijo šli v vojno proti globalni super sili, ali pa obratno, če bi bili v vezi z Rusi, bi se Rusi borili proti Amerom če bi nas napadli?

Rešitev je ekonomska svoboda in trade z komerkoli! Vojaško zavezništvo z nobenim!

Zgodovina sprememb…

mtosev ::

nato charter pravi, da če se napade ena članica, da druge pomagajo tej članici
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Scaramouche ::

mtosev je izjavil:

nato charter pravi, da če se napade ena članica, da druge pomagajo tej članici


Jah samo je vprašanje kdo te napade! Pomoje bi pri Sloveniji dali veliko pritožb, veliko diplomacije, dvomim da bi kakšna Nemčija,UK ali Francija riskirala napad zaradi države ki jo večina sploh ne najde na zemljevidu!

Poleg tega, NATO se ne vmešava če te druga članica napade...

korenje3 ::

lynxslo5 je izjavil:

https://si.rbth.com/politics_and_societ...

Kučan šel po navodila k Putinu v Moskvo. Tit Turnšek pa za rusko tiskovno agencijo že napoveduje zamrznitev članstva v NATU. Nekateri analitiki že napovedujejo, da se bo Putin vmešal tudi v naše volitve in bo skušal nastaviti pro rusko oblast v Sloveniji.

Kaj mislte, ali je res mogoča nova nočna mora, da nas bodo rdeči pri nas spet odrezali od civiliziranega zahodnega sveta?


a "vzhodni svet" ni civiliziran? si mal usekan v glavo?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

mtosev ::

boljše US in EU kot rusija in chinaland
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

maco-maco ::

peti hvalnice Putinu

To je bolj v domeni tvojih.
Kaj?

Nissan_GTR ::

a "vzhodni svet" ni civiliziran? si mal usekan v glavo?


Civiliziran vzhod so Čehi, Slovaki in Madžari, rusi to sigurno niso. Pralni prašek in ZX Spectrume smo švercali z zahoda in ne iz Rusije.

Nočemo, da nas Tunšek, Kučan in Janković porinejo v nek pakt z Rusijo in Belorusijo. Še Črnogorci gredo v NATO, mi pa ven. To je noro, kaj se dogaja.

Zgodovina sprememb…

ZaphodBB ::

To je bolj v domeni tvojih.

Ne, nisem jaz komunist. Kaj se spet sprenevedaš? A sem ti (spet) stopil na rep? Mjav?
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

maco-maco ::

Ne, nisem jaz komunist.
Tako kot Putin torej?
A sem ti (spet) stopil na rep? Mjav?
How, how, oshin harasho.
Kaj?

Brane22 ::

+1 za izstop iz NATO.

mtosev ::

itak ne bomo izstopili. eni so optimisti.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Mr.B ::

Brane22 je izjavil:

+1 za izstop iz NATO.

Glede na to da klub dostopa do solanja infrastukturi etc Nata, nam NATO članice ne zaupajo čuvanje lasne meje. Bi se na tvojem mestu 2x zamislil, koliko so dejanski stroški.

Sicer pa partizani rabijo spet malo vojne, pač tako da italjani zasedejo Slovensko ozemlje kot v WW2, enako še Austro Nemci, na severu, ostal pa lahko prepustijo Hrvatom, oni bodo že znali z ozdovi. Potem je potrebno samo toliko počakati, da obnovijo infrastrukturo kot so jo v času marije terezije, potem pa druga juga, marsš s partizanskimi odredi nazaj v slovenijo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Looooooka ::

NATO je ze preveckrat dokazal, da je ob vecjih krsitvah clovekovih pravic totalno useless. V najboljsem primeru dodatno zapravljanje denarja zato, da smo na koncu prisotni na vseh frontah, ki jih odpre Amerika. Lepo, da se hvalijo kako se vsi slepamo z njihovimi financami ampak na koncu dneva se tudi ve kdo je odgovoren za tako visoke potrebe pri financiranju tr zveze.

Mr.B ::

A se mi je zdelo, da o teh zadevah, kot članica NATA, ne smeš na sejah diskutirat, kaj šele javno izpostaviti. Potem pa, ko boš izven, boš pa o tem lahko debatiral.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

cekr ::

Saj je bila Zveza borcev tudi proti osamosvojitvi.
In to se financira iz našega davkoplačevalskega denarja.

Recimo, da je čas, da se neha financirat takšne organizacije.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zagor_tenay ::

Kučan nam je pa s tem odhodom v Moskvo zapravil Piranski zaliv.

mtosev ::

Zagor_tenay je izjavil:

Kučan nam je pa s tem odhodom v Moskvo zapravil Piranski zaliv.
haha ne verjamem.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Mr.B ::

JA sej lahko pogledate, koliküen je prirastek Partizanskih enot v letu 2017 :)).
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

scipascapa ::

za izstop, samo stroški nepotrebno. ne rabimo vojske, močnejšo in številčnejšo policijo in to je to.

mtosev ::

scipascapa je izjavil:

za izstop, samo stroški nepotrebno. ne rabimo vojske, močnejšo in številčnejšo policijo in to je to.
najboljše, da kr ukinemo ane?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Mr.B ::

scipascapa je izjavil:

za izstop, samo stroški nepotrebno. ne rabimo vojske, močnejšo in številčnejšo policijo in to je to.

Sej zato pa ste pred leti prostestirali, ko so kupovali policaji vodne topove, lasnko leto ste pa dr#ali gobec, pa KLJUB temu, anm noben sosed ne zaupa čuvanja meje.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Brane22 ::

Mr.B je izjavil:


Glede na to da klub dostopa do solanja infrastukturi etc Nata, nam NATO članice ne zaupajo čuvanje lasne meje. Bi se na tvojem mestu 2x zamislil, koliko so dejanski stroški.


Ta dostop do šolanja in infrastrukture imamo zato, da se jebemo po raznih safari misijah in zato, da so se razpasli po Balkanu.

Sicer pa, kdor ne misli plačevati države, je ne rabi. Dost je blo kurčenja s strojakom, dviganjem zastave itd enkrat letno in tihe prodaje/predaje države vse ostale dni v letu.

Kdor hoče državo, naj jo plača in jo ima. V tej meri kot jo hoče. Ni noben problem biti del večje tvorbe, če se večina strinja s tem in če so stvari transparentne in rezultat demokratičnega sporazuma.

Tale uvajanja demokracije in safariji po svetu so ne samo nepotrebni, ampak škodljivi.

Mr.B ::

Brane22 je izjavil:

Mr.B je izjavil:


Glede na to da klub dostopa do solanja infrastukturi etc Nata, nam NATO članice ne zaupajo čuvanje lasne meje. Bi se na tvojem mestu 2x zamislil, koliko so dejanski stroški.


Ta dostop do šolanja in infrastrukture imamo zato, da se jebemo po raznih safari misijah in zato, da so se razpasli po Balkanu.

Sicer pa, kdor ne misli plačevati države, je ne rabi. Dost je blo kurčenja s strojakom, dviganjem zastave itd enkrat letno in tihe prodaje/predaje države vse ostale dni v letu.

Kdor hoče državo, naj jo plača in jo ima. V tej meri kot jo hoče. Ni noben problem biti del večje tvorbe, če se večina strinja s tem in če so stvari transparentne in rezultat demokratičnega sporazuma.

Tale uvajanja demokracije in safariji po svetu so ne samo nepotrebni, ampak škodljivi.

In zato so vse krivi kao "NATO". Jao lastna samorefleksivna neodgovornost.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Brane22 ::

Mr.B je izjavil:


In zato so vse krivi kao "NATO". Jao lastna samorefleksivna neodgovornost.


Za ogromen del ja.

kuglvinkl ::

Povsem nemogoča debata na ST, kristus kolk histerije že v prvem postu...

Sem pa samo za vas preveril in je na Nova24 novica, tam lahko poveste vse, kar vas muči. Na Delu je ni, boste že nekako...

BTW, desničarji ste bliže Rusiji in teptanju človekovih pravic. Podobno kot učenec Orban, al pa njegov starejši tovariš Erdogan. Ne mešat tko resnih zadev :)
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novica o tem, da ZDA vedno delujejo samostojno

Oddelek: Loža
51228 (792) TheBlueOne
»

USA se umika iz sporazuma o jedrskih raketah srednjega dosega (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
636246 (4897) D3m
»

Kurdistanski in Katalonski referendum (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
38164001 (46279) gus5
»

Kaj se zgodi ce drzava zapusti Euro

Oddelek: Loža
236894 (5330) Furbo

Več podobnih tem