» »

Slovenske parlamentarne volitve 2018

Slovenske parlamentarne volitve 2018

««
38 / 64
»»

Smrekar1 ::

thramos je izjavil:


Povsod je potrebno agitirati proti izbiri, za katero je edini kriterij SDNJ in povsod je potrebno agitirati proti korupciji.


Kaj je SDNJ?

Pa ja, župana prestolnice ni nenavadno omenjat tudi v temi o parlamentarnih volitvah.


V Sloveniji morda res ne, ampak samo zato, ker ga je ena izmed opcij izbrala za grešnega kozla vse svoje propagande. Če bi bil vsaj član kakšne parlamentarne stranke, še to ni.

Že takšna obremenjenost s korupcijo stranko/osebo izloči iz nabora.

Oz. drugač, morda boš razumel takole, ker bo v stavku omenjen tudi Janša: Obremenjenost stranke/osebe z visokimi korupcijskimi tveganji, kot na primer SDS, jih izloči iz nabora kandidatov za glas.


Zanimivo. Povej mi, zakaj nisi že v začetku govoril o njih in si se raje osredotočil na ZJ, ki niti ni kandidat na voltivah?

thramos ::

Smrekar1 je izjavil:

V Sloveniji morda res ne, ampak samo zato, ker ga je ena izmed opcij izbrala za grešnega kozla vse svoje propagande.


O kako znano se sliši tole. :))

ZaphodBB ::

thramos je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:

V Sloveniji morda res ne, ampak samo zato, ker ga je ena izmed opcij izbrala za grešnega kozla vse svoje propagande.


O kako znano se sliši tole. :))

Meni je hecno, ko tebe obklada s čudnim tičem. Za Smrekarja korupcija po mojem ni v prvih 5 najhujših problemov, to je po mojem v srži zadeve.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Truga ::

korupcija res ni nek jako pomemben faktor, v primerjavi z naciji, klerofasisti, krsenjem clovekovih pravic, stopnjo ljudi pod pragom revscine in klimatskimi spremembami.

to jasno ne pomeni, da se v idealnem svetu ne da borit proti vsem in se korupciji naenkrat, ampak zal ne zivimo v idealnem svetu, med drugim tudi zato ker te reci sploh obstajajo.

Smrekar1 ::

ZaphodBB je izjavil:


Meni je hecno, ko tebe obklada s čudnim tičem. Za Smrekarja korupcija po mojem ni v prvih 5 najhujših problemov, to je po mojem v srži zadeve.


Nekatere oblike korupcije so v najhujših 3 problemih. Jemanje podkupnin res ni med njimi, to je nekje med 6. in 10. mestom.

Najhujši problem je, da nismo sposobni opraviti s preteklostjo in se še vedno delimo na rdeče in bele. Lahko bi se vsaj malo modernizirali, ker se piše leto 2018, ne 1948. V parlamentu imamo resda Levico, vendar v opoziciji. Na oblasti nimamo komunistov. Kdo je glavni propagator te delitve, ki to delitev hrani in neguje vam je najbrž jasno.

http://nova24tv.si/slovenija/politika/n...



thramos je izjavil:


O kako znano se sliši tole. :))


Ja? Prosim, povej kaj več o tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

jype ::

thramos je izjavil:

O kako znano se sliši tole. :))
Janša je (dejansko, dokazljivo) kriv, če se komu strga vezalka na gojzarju, za Jankovića pa to zgolj pravijo njegovi politični nasprotniki.

Vem, kdo je zmagal (in vem, kdo pred porodnišnico dejansko grozi ženskam v stiski).

thramos ::

No, ja. Če so te prepričali, kako nam gre slabo ter da so povsod naciji in klerofašisti, potem res zlahka glasuješ tudi za največje koruptivneže. Še posebej, če ne dojameš, da sta korupcija in revščina povezani.

Tudi druga stran uporablja podobno taktiko - slabo nam gre in povsod so komunisti ter strici iz ozadja. Pa kaj potem, če pride posojili od pralke denarja iz Bosne.

Truga ::

Korupcija in revscina sta povezani na enak nacin kot kapitalizem in revscina.

Smrekar1 ::

thramos je izjavil:

No, ja. Če so te prepričali, kako nam gre slabo ter da so povsod naciji in klerofašisti,


Vsesplošno prepričanje, da nam gre slabo, je nekje med prvim in drugim mestom največjih problemov v državi.

http://wanderful-world.com/2014/06/19/w...

thramos ::

Ne, nista.

Ending corruption to end poverty

Že iz tega je jasno, da levičarjem dejansko ne gre za odpravljanje revščine.

Smrekar1 je izjavil:

Vsesplošno prepričanje, da nam gre slabo, je nekje med prvim in drugim mestom največjih problemov v državi.

http://wanderful-world.com/2014/06/19/w...


Saj ne da mislim, da nam gre slabo, ampak to podkrepiš z anekdotno izkušnjo turistke? Ne vem, če ima še smisel debata s tabo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: thramos ()

Smrekar1 ::

thramos je izjavil:


Saj ne da mislim, da nam gre slabo, ampak to podkrepiš z anekdotno izkušnjo turistke?


Jup. Čisto v redu je, če nisi tipičen slovencelj, ki mu je pljuvanje po lastni državi glavni način dokazovanja, da nisi beden patetik.

Truga ::

thramos ::

Smrekar1 je izjavil:

Jup. Čisto v redu je, če nisi tipičen slovencelj, ki mu je pljuvanje po lastni državi glavni način dokazovanja, da nisi beden patetik.


Ne, vsakemu, ki vsaj nekaj ve o zadevi, je jasno, da anekdotne izkušnje turistov nimajo kaj dosti teže.

Lej kako tvoj kolega "dokazuje", da revščina in korupcija nista povezani. Se ti zdi vredno odgovarjat na takšne poizkuse?

No, da ne bo pomote, meni je popolnoma jasno, da nam gre bistveno bolje, kot je mnenje večine državljanov. Ampak se jim malo oprosti, saj jim oba politična pola lažeta, da lažje zakrijeta svojo nesposobnost.

Truga ::

Korupcija v nerazvitih drzavah je simptom, ne razlog. V nerazviti drzavi so place nizke, ce ti policaju vrzes 10e da ti ne napise kazni bo za 10e familija jedla 2 tedna. Pri nas je 10e 2 kosila.

Nerazvite drzave nimajo vodovoda za sekrete, nimajo dovolj usposobljenih babic za porode in nimajo dovolj sol za naucit vso mularijo pisat in brat, da niti ne omenjam mularije ki tega nima cajta pocet, ker mora delat za prezivetje.

Manj korupcije bi bilo bolje kot vec korupcije, to je vsakomur jasno. Ampak ne razumem pa cist tocno, kako bo moje ne-dajanje denarja podplacanemu milicniku da me ne strafa zgradilo infrastrukturo, bolnice in sole.

dice7 ::

thramos je izjavil:

Ne, nista.

Ending corruption to end poverty

Že iz tega je jasno, da levičarjem dejansko ne gre za odpravljanje revščine.

Jaz ne bi verjel tem ugotovitvam, izhajajo namrec izpod peres levicarske organizacije, verjetno so rezultati analiz plod korupcije

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

ZaphodBB ::

Truga je izjavil:

Korupcija v nerazvitih drzavah je simptom, ne razlog. V nerazviti drzavi so place nizke, ce ti policaju vrzes 10e da ti ne napise kazni bo za 10e familija jedla 2 tedna. Pri nas je 10e 2 kosila.

Nerazvite drzave nimajo vodovoda za sekrete, nimajo dovolj usposobljenih babic za porode in nimajo dovolj sol za naucit vso mularijo pisat in brat, da niti ne omenjam mularije ki tega nima cajta pocet, ker mora delat za prezivetje.

Manj korupcije bi bilo bolje kot vec korupcije, to je vsakomur jasno. Ampak ne razumem pa cist tocno, kako bo moje ne-dajanje denarja podplacanemu milicniku da me ne strafa zgradilo infrastrukturo, bolnice in sole.

KORELACIJA NI KAVZALNOST REEEEEEEE.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Gregor P ::

Danes sta recimo top novici:

Gospodarska rast lani kar petodstotna in
Stopnja anketne brezposelnosti v zadnjem lanskem četrtletju 5,8%, prvič po letu 2009 pod 6%
Stopnja delovne aktivnosti je bila ponovno višja, 55,4-odstotna. Skupna zaposlenost je presegla 1.000.000 oseb. To se je zgodilo tretjič od leta 1995.


... pa bo zaradi tega Cerarjeva vlada, ali pa SMC bil nagrajena na volitvah? Seveda da ne, ker ...
pač v naši deželi se volivci odločajo na podlagi nekih čisto iracionalnih kriterijev

Ljudje kupujejo na prvo žogo, kupujejo lepe besede

Ljudje manj poznajo razmere v tujini, v drugih državah, sicer bi videli, da nam gre v Sloveniji boljše

to pomeni, da volivci v glavnem ne delujejo skladno z dejstvi, denimo rezultati dela v preteklem mandatu, ampak s tem, kako ta dejstva doživljajo, zlasti v obdobju neposredno pred volitvami.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Smrekar1 ::

thramos je izjavil:


Lej kako tvoj kolega "dokazuje", da revščina in korupcija nista povezani. Se ti zdi vredno odgovarjat na takšne poizkuse?


O tem ugibaj sam, saj vidiš, da komentiram na večino odgovorov.

No, da ne bo pomote, meni je popolnoma jasno, da nam gre bistveno bolje, kot je mnenje večine državljanov. Ampak se jim malo oprosti, saj jim oba politična pola lažeta, da lažje zakrijeta svojo nesposobnost.


Kot sem rekel je to eden največjih problemov države.

Truga je izjavil:

Korupcija v nerazvitih drzavah je simptom, ne razlog.


V bistvu je oboje. Izključno zmanjševanje korupcije situacijo vedno izboljša, nikoli ne popravi v celoti. Je pa res, da je reševanje težav, povezanih s korupcijo, neobhodno nujen del reševanja težav. Dovolj nikakor ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

ZaphodBB ::

... pa bo zaradi tega Cerarjeva vlada, ali pa SMC bil nagrajena na volitvah? Seveda da ne, ker ...

Ali pa zato, ker Cerarjeva vlada s to rastjo nima povsem nobene veze. Rast imamo zaradi tega, ker imajo naše stranke tako povpraševanje, da so pripravljene poslovati TUDI s Slovenci in ne zato ker si naše stranke ŽELIJO poslovati s Slovenci, ker je poslovanje s Slovenci ugodno ali prijetno.

Rekordno rast smo dosegli NAVKLJUB vsem našim vladam in ne zaradi njih.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Smrekar1 ::

ZaphodBB je izjavil:


Ali pa zato, ker Cerarjeva vlada s to rastjo nima povsem nobene veze. Rast imamo zaradi tega, ker imajo naše stranke tako povpraševanje, da so pripravljene poslovati TUDI s Slovenci in ne zato ker si naše stranke ŽELIJO poslovati s Slovenci, ker je poslovanje s Slovenci ugodno ali prijetno.

Rekordno rast smo dosegli NAVKLJUB vsem našim vladam in ne zaradi njih.


Takle ciničen odnos je velik, ogromen vir težav, ki jih imamo.

Dajmo uporabiti kak zunanji, politično nepovezan vir.

https://www.oecd.org/eco/surveys/Sloven...

Growth has picked up to a pace exceeding the EU15 average, thanks to recent structural reforms, business restructuring, supportive monetary conditions andi mproved export markets

Prva je zasluga Cerarja, druga našega podjetništva, druga Cerarja in ECB, ti poješ hvalnice zadnji, najmanj pomembni točki.

Veš katera država ima res tako politiko, da jim res duši gospodarstvo? Naša južna soseda, hrvaška.

dice7 ::

Pri Zaphodu itak nihce, ki dviguje davke, ni zasluzen za gospodarsko rast, ker gre to navzkriz naucenemu.

Ze videno v temi US volitve

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

jype ::

Ravno sem šel na kosilo s "pijavko iz javnega sektorja", ki cele dneve trdo dela. Pred tem me je še nek Grosupeljčan poizkusil umoriti v krožišču, ker bodisi ni razumel, da imam prednost, bodisi mu je bilo vseeno, ker je imel Passata. Nisem dobil občutka, da gre državi slabo, sem pa dobil občutek, da je Putinova propaganda kvalitetno prepričala volilce slovenske kvazidesnice, da so žrtve levičarske zarote.

Cervantes ::

thramos je izjavil:

Cervantes je izjavil:


Jaz sem za svoja leta še kar OK.
Kar se tiče demence, se pa ta lahko pojavlja tudi v zgodnejšem obdobju.
Tukaj vas je kar nekaj takih, vsaj po postih sodeč.
In ker mi je (za razliko od tebe) žaljenje sogovornikov tuje, ne bom svetoval pogleda v ogledalo.


Cervantes je izjavil:


Nesta je vosu!
A zdej dobim naziv?
Al kaj?
Al morm res zapisat, da je jajobanda plačan kretenoidni izrojenec, nevreden sekreta, na katerem sedi, in Jajotu rit pere in briše!.

Nikogar nisem žalil.
Samo napisal sem, kar je res.
Morda je bila izjava, hm, malce preveč baročno obarvana?
Sicer je pa iz konteksta razvidno, da sem zgolj prosil za naziv.

thramos ::

Glede na zgodovino tvojih postov, tudi o tebi pišejo samo, kar je res.

Cervantes ::

thramos je izjavil:

Glede na zgodovino tvojih postov, tudi o tebi pišejo samo, kar je res.

Hvaljen Jezus!
Če bi bilo drugače, bi bil resno zaskrbljen.
:))

MrStein ::

Gregor P je izjavil:


Danes sta recimo top novici:

Gospodarska rast lani kar petodstotna in
Stopnja anketne brezposelnosti v zadnjem lanskem četrtletju 5,8%, prvič po letu 2009 pod 6%
Stopnja delovne aktivnosti je bila ponovno višja, 55,4-odstotna. Skupna zaposlenost je presegla 1.000.000 oseb. To se je zgodilo tretjič od leta 1995.


... pa bo zaradi tega Cerarjeva vlada, ali pa SMC bil nagrajena na volitvah? Seveda da ne, ker ...

- ima SMC zaslugo za to?
- gre za dobro gospodarsko rast ali bognedaj "pregrevanje" (je že bilo omenjeno v novicah in "analizah") ?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

MrStein ::

Umar: Izstopala visoka rast izvoza

H gospodarski rasti so pomembno prispevale tudi večja zasebna potrošnja in oživljene investicije.


Ter:
Tako visoko rast kot ob koncu 2017 je Slovenija po besedah Romane Korenič s statističnega urada dosegla pred približno 10 leti, v drugem četrtletju 2008.


Vir: Gospodarska rast lani kar petodstotna, inflacija na letni ravni februarja 1,2-odstotna (rtvslo.si)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

gus5 ::

Še ena cenitev, ki dokazuje, da je gradbeno podjetje leta 2005 Janši za najmanj 100k EUR preplačalo parcelo v Trenti. Obstaja sum, da je preplačilo le krinka za izplačano podkupnino, v zameno za katero naj bi podjetje v času 1. Jajove vlade uživalo določene ugodnosti oz. so mu bile te obljubljene.
 Ruševina na težko dostopni 15k kv. m veliki parceli (na kateri je zazidljivih le 76 kv. m) je po mnenju Jovana Janše vredna 130 k EUR.

Ruševina na težko dostopni 15k kv. m veliki parceli (na kateri je zazidljivih le 76 kv. m) je po mnenju Jovana Janše vredna 130 k EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gus5 ()

MrStein ::

Mod, a lahko odpreš ločeno temo za jajota in njegove fan-e?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

ZaphodBB ::

Smrekar1 je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:


Ali pa zato, ker Cerarjeva vlada s to rastjo nima povsem nobene veze. Rast imamo zaradi tega, ker imajo naše stranke tako povpraševanje, da so pripravljene poslovati TUDI s Slovenci in ne zato ker si naše stranke ŽELIJO poslovati s Slovenci, ker je poslovanje s Slovenci ugodno ali prijetno.

Rekordno rast smo dosegli NAVKLJUB vsem našim vladam in ne zaradi njih.


Takle ciničen odnos je velik, ogromen vir težav, ki jih imamo.

Dajmo uporabiti kak zunanji, politično nepovezan vir.

https://www.oecd.org/eco/surveys/Sloven...

Growth has picked up to a pace exceeding the EU15 average, thanks to recent structural reforms, business restructuring, supportive monetary conditions andi mproved export markets

Prva je zasluga Cerarja, druga našega podjetništva, druga Cerarja in ECB, ti poješ hvalnice zadnji, najmanj pomembni točki.

Veš katera država ima res tako politiko, da jim res duši gospodarstvo? Naša južna soseda, hrvaška.

Samo Zaphodu prepovemo sovražni govor, potem smo pa res na konju!

Med brati, jaz pojem hvalnice globalnemu gospodarstvu in s tem povezanem povpraševanju. Evro inštitucije si pa zaslužijo 1-, ker vstopamo v deseto leto finančne krze, pa še vedno ne vejo kaj bi storili za sanacijo finančne krize.

Če pa ti verjameš, da se kraji skozi DUTB in "zdravstveni reformi" reče strukturne reforme, potem imam zate naprodaj en zelo ugoden most.

Da povem svojo prognozo tovariši. V naslednjih 10 letih nas čaka še ena dokapitalizacija NLB za znesek 5-10 MRD€, pa ene 2MRD€ 2 tir. Danes se mi le smejte, 2028, pa lahko naredimo obračun.

Važno, da smo strukturno reformirali tekmovanja v naravoslovnih predmetih. To je pravi napredek!

4d.rtvslo.si/arhiv/slovenska-kronika/174522883
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

Gregor P ::

Očitno lažne novice ...
Zavod RS za šolstvo NE ukinja šolskih tekmovanj!


... kako resnične so potem tvoje ostale navedbe?!?:|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

ZaphodBB ::

Gregor P je izjavil:

Očitno lažne novice ...
Zavod RS za šolstvo NE ukinja šolskih tekmovanj!


... kako resnične so potem tvoje ostale navedbe?!?:|

Ej ne vem. A potem praviš, da je RTV fake news?

Ja škoda, jaz sem pa že pisal hvalnico republiki in začenjal pobudo za zbiranje sredstev za izvedbo tekmovanj.

V vsakem primeru hvala za update.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

maco-maco ::

Tukaj je od DMFA od danes.
Je pa bilo vedno za ta tekmovanja treba plačat evro do dva na tekmovanje, čeprav je očitno problem drugje.
Kaj?

Gregor P ::

ZaphodBB je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Očitno lažne novice ...
Zavod RS za šolstvo NE ukinja šolskih tekmovanj!


... kako resnične so potem tvoje ostale navedbe?!?:|

Ej ne vem. A potem praviš, da je RTV fake news?.

... ne, jaz pravim, da si šel ti sem lepiti lažne novice, potem ko je bil demanti zavoda že objavljen ...
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Smrekar1 ::

ZaphodBB je izjavil:


Med brati, jaz pojem hvalnice globalnemu gospodarstvu in s tem povezanem povpraševanju. Evro inštitucije si pa zaslužijo 1-, ker vstopamo v deseto leto finančne krze, pa še vedno ne vejo kaj bi storili za sanacijo finančne krize.


Zanimiv članek nekoga, ki poskuša s tem zaslužiti.

https://news.goldcore.com/ie/gold-blog/...

Po njihovo je kriza že zdavnaj passe in Zaphod spet zaostaja kakšno desetletje.

gus5 je izjavil:

Še ena cenitev, ki dokazuje, da je gradbeno podjetje leta 2005 Janši za najmanj 100k EUR preplačalo parcelo v Trenti. Obstaja sum, da je preplačilo le krinka za izplačano podkupnino, v zameno za katero naj bi podjetje v času 1. Jajove vlade uživalo določene ugodnosti oz. so mu bile te obljubljene.
 Ruševina na težko dostopni 15k kv. m veliki parceli (na kateri je zazidljivih le 76 kv. m) je po mnenju Jovana Janše vredna 130 k EUR.

Ruševina na težko dostopni 15k kv. m veliki parceli (na kateri je zazidljivih le 76 kv. m) je po mnenju Jovana Janše vredna 130 k EUR.



Saj to je drugače znano. PTTM je največji posamezni problem v slovenski politiki, saj odvrača ljudi od desnice na splošno in tako onemogoča potrebne reforme.
Glede na njegov izgled je sicer možno, da bo letos nastopal zadnjič. Upam samo, da ga ne nadomestijo izmečki tipa Požar, Šiško in Primc.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Smrekar1 ::

ZaphodBB je izjavil:


Ej ne vem. A potem praviš, da je RTV fake news?


Če se ne motim pravi, da si funkcionalno nepismen.

Brez zamere.

ZaphodBB ::

... ne, jaz pravim, da si šel ti sem lepiti lažne novice, potem ko je bil demanti zavoda že objavljen ...

To je res. In to vem sedaj. Zakaj se obnašaš, kot da sem to počel nalašč? Ali si samo želiš, da jaz tebe railam naslednjič nekaj, za kar bi se dalo vedet, da ni čisto res ampak si pač nasedel medijski hiši katere storitve vsakomesečno plačuješ?



Če se ne motim pravi, da si funkcionalno nepismen.

Brez zamere.

Funkcionalno pismeni so zgolj tisti trije raziskovalni novinarji na tem svetu, ki še obstajajo, pa še to samo o temah katerim so prišli do dna?
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Smrekar1 ::

ZaphodBB je izjavil:


Funkcionalno pismeni so zgolj tisti trije raziskovalni novinarji na tem svetu, ki še obstajajo, pa še to samo o temah katerim so prišli do dna?


Opredeljeval sem se samo glede tebe, ne širše.

Cervantes ::

Smrekar1 je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:


Med brati, jaz pojem hvalnice globalnemu gospodarstvu in s tem povezanem povpraševanju. Evro inštitucije si pa zaslužijo 1-, ker vstopamo v deseto leto finančne krze, pa še vedno ne vejo kaj bi storili za sanacijo finančne krize.


Zanimiv članek nekoga, ki poskuša s tem zaslužiti.

https://news.goldcore.com/ie/gold-blog/...

Po njihovo je kriza že zdavnaj passe in Zaphod spet zaostaja kakšno desetletje.

gus5 je izjavil:

Še ena cenitev, ki dokazuje, da je gradbeno podjetje leta 2005 Janši za najmanj 100k EUR preplačalo parcelo v Trenti. Obstaja sum, da je preplačilo le krinka za izplačano podkupnino, v zameno za katero naj bi podjetje v času 1. Jajove vlade uživalo določene ugodnosti oz. so mu bile te obljubljene.
 Ruševina na težko dostopni 15k kv. m veliki parceli (na kateri je zazidljivih le 76 kv. m) je po mnenju Jovana Janše vredna 130 k EUR.

Ruševina na težko dostopni 15k kv. m veliki parceli (na kateri je zazidljivih le 76 kv. m) je po mnenju Jovana Janše vredna 130 k EUR.



Saj to je drugače znano. PTTM je največji posamezni problem v slovenski politiki, saj odvrača ljudi od desnice na splošno in tako onemogoča potrebne reforme.
Glede na njegov izgled je sicer možno, da bo letos nastopal zadnjič. Upam samo, da ga ne nadomestijo izmečki tipa Požar, Šiško in Primc.

Nadomestil ga bo Majhnič, ki je praktično klon, razen po izgledu.
Je namreč še bolj grd, čeprav so bili nekateri mnenja, da je to nemogoče.

Wrop ::

Smrekar1 je izjavil:

Saj to je drugače znano. PTTM je največji posamezni problem v slovenski politiki, saj odvrača ljudi od desnice na splošno in tako onemogoča potrebne reforme.
Glede na njegov izgled je sicer možno, da bo letos nastopal zadnjič. Upam samo, da ga ne nadomestijo izmečki tipa Požar, Šiško in Primc.


En JJ odvrača ljudi od desnice? Ta pa ima nadnaravne sposobnosti. Če pa ljudje hočejo tako potrebne reforme lahko to zahtevajo od levice ali pa od drugih strank na desnici. Obstaja na desetine strank SNJJ.

Smrekar1 ::

Wrop je izjavil:


En JJ odvrača ljudi od desnice? Ta pa ima nadnaravne sposobnosti.


Ne ravno nadnaravne, ampak v Sloveniji je ogromno volivcev, ki menijo, da so levaki manjše zlo.


Glede na njegov nivo so čudni tisti, ki se s tem ne strinjajo - čeprav morda skozi stisnjene zobe.

Wrop ::

Smrekar1 je izjavil:

Wrop je izjavil:


En JJ odvrača ljudi od desnice? Ta pa ima nadnaravne sposobnosti.


Ne ravno nadnaravne, ampak v Sloveniji je ogromno volivcev, ki menijo, da so levaki manjše zlo.


Glede na njegov nivo so čudni tisti, ki se s tem ne strinjajo - čeprav morda skozi stisnjene zobe.


Če menijo, da je program levice boljši od desnice, potem naj tako volijo. Saj to ni nič narobe.

Njegov nivo je res občasno precej nizek. Zgleda pa, da je še vedno za marsikoga višji kot nivo dotičnih novinark, ki, vsaj EC, (občasno) populistično piše - poroča, netočne, nepreverjene, lažnjive novice ter pri tem tudi ne razkrije osebnih/družinskih povezav med njo in osebami, ki so vključeni v zgodbo, ker bi pri tem zgodba dobila drugačno konotacijo.

Smrekar1 ::

Wrop je izjavil:


Če menijo, da je program levice boljši od desnice, potem naj tako volijo. Saj to ni nič narobe.


Saj to je, da bi marsikdo želel program desnice, ampak samo pod pogojem, da z njim ne bo dobil še PTTM.

Njegov nivo je res občasno precej nizek. Zgleda pa, da je še vedno za marsikoga višji kot nivo dotičnih novinark, ki, vsaj EC, (občasno) populistično piše - poroča, netočne, nepreverjene, lažnjive novice ter pri tem tudi ne razkrije osebnih/družinskih povezav med njo in osebami, ki so vključeni v zgodbo, ker bi pri tem zgodba dobila drugačno konotacijo.


Morda. Da bi kateri slovenski novinar izven Nora24TV dosegel nivo tega PTTM-jevega medija, še vedno rabi batiskaf.

ZaphodBB ::

Njegov nivo je res občasno precej nizek. Zgleda pa, da je še vedno za marsikoga višji kot nivo dotičnih novinark, ki, vsaj EC, (občasno) populistično piše - poroča, netočne, nepreverjene, lažnjive novice ter pri tem tudi ne razkrije osebnih/družinskih povezav med njo in osebami, ki so vključeni v zgodbo, ker bi pri tem zgodba dobila drugačno konotacijo.

Janša predvsem ne ve tega kar ve recimo Macron, da mora vodja vzdrževati določeno dostojanstvo in distanco. Komot bi take bedarije pisali anonimni vojaki, tako kot to počnejo levičarji.

Seveda se je sedaj še opogumil, ker je videl Trumpa. Ne ve pa, da on ni Trump.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Smrekar1 ::

ZaphodBB je izjavil:


Seveda se je sedaj še opogumil, ker je videl Trumpa. Ne ve pa, da on ni Trump.


Kot tudi ne ve, da Slovenija ni ZDA, da Slovenija nima elektorskih glasov, da Slovenija nima predsedniškega sistema ter da ne Šarec ne Židan in ne Cerar niso Hillary.

Od nekoga, ki je celo življenje v politiki in je celo sodeloval pri pisanju ustave bi taka znanja sicer upravičeno pričakoval. Moje osebno mnenje pač, ki ne odvrne tistih 10% postrušnikov, ki jih imamo v državi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Spajky ::

Cervantes je izjavil:

Zanimiv članek nekoga, ki poskuša s tem zaslužiti.
https://news.goldcore.com/ie/gold-blog/...

Europe is sitting on a mountain of secret debt

Glede slovenskih volilcwev pa se zgleda zdi, da so glede politike "opravilno nesposobni" v večini primerov ... lahko se pa motim ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Spajky ()

Smrekar1 ::

Spajky je izjavil:


Europe is sitting on a mountain of secret debt


Kreativni pa so tile RT-jevci. Po novem je celo denar, ki ti ga nekdo morda ne bo sposoben vrniti dolg tebe do nekoga.

Res moraš biti kvaliteten bebec, da jim karkoli verjameš. Še današnji datum je potrebno preveriti ali je pravi ali ne.

ZaphodBB ::

Smrekar1 je izjavil:

Spajky je izjavil:


Europe is sitting on a mountain of secret debt


Kreativni pa so tile RT-jevci. Po novem je celo denar, ki ti ga nekdo morda ne bo sposoben vrniti dolg tebe do nekoga.

Res moraš biti kvaliteten bebec, da jim karkoli verjameš. Še današnji datum je potrebno preveriti ali je pravi ali ne.

Tole sem pa preverjal pred časom, ko je poročal en bolj ugleden medij. Pojdi brat eurostatove podatke. Recimo Italjanski podatki ne vsebujejo dolgov občin in pokojninskega sistema. Uradne številke so sfrizirane do nezavesti. Slovenske številke so visoke, ker imamo slabo banko v državni lasti, podobno Avstrija.

Francija, Italija, Španija, Grčija in Portugalska niso pred nami na senznamu samo zato, ker še uspejo prikrivati dejansko stanje.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Truga ::

lol od kdaj pa ti subscribas doomsday economics??

jype ::

Truga je izjavil:

lol od kdaj pa ti subscribas doomsday economics??
Odkar je trumptard.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: PromeuZ ()
««
38 / 64
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Šarec in odstop vlade, drugič (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6912143 (10635) bluefish

Več podobnih tem